Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Byłam molestowana, mam depresję"  (Przeczytany 45004 razy)

Offline zona_abrahama

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #90 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 18:53 »
Tu nie chodzi o skakanie po tematach.
Nie wiesz o co Cię zapytają.Trzeba być przygotowanym na różne kwestie życiowe.

Trafiałem w swoim życiu na różnych dziennikarzy:

jedni nie dopuszczali mnie do głosu, chcąc pokazać publiczności, jak to oni się znają na wszystkim (z TV Gdańsk);
drudzy, nawet mnie zaatakowali, że co ja chcę od tych ludzi (z TVN);
inni naspraszali tylu gości, że trzeba było się pchać do głosu.

Dlatego wycofałem się z kontaktów z tym światem. Tylko na telefon.
No właśnie wiem 😊
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień, 2018, 07:48 wysłana przez zona_abrahama »


Offline Villa Ella

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #91 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 20:05 »
Saro, dasz radę! A swoją szosą, to w opracowaniu Roszady, są odpowiedzi, na wiele zarzutów, które stawiane są pod twoim postem na wp.pl i naszej forumowej stronie na fb. ŚJ, są tak otumanieni, że nie zauważają krępujących ich kajdanów sekty. A wyraźnie napisano, na co rodzice mogą pozwolić swoim dzieciom, a na co nie. Analizując, nie mogą pozwolić praktycznie na nic, co nie wiąże się z życiem zborowym... 😥. Jeżeli oni wielogodzinne siedzenie na zgromadzeniu, nazywają okazją do spędzenia rodzinnie czasu oraz możliwości nawiązania kontaktu z rówieśnikami, to ręce opadają. Jest tam jeszcze coś o zwiedzaniu 😂😂😂. Chyba, że chodzi o nowej  obiekty teoretyczne. Jak zgromadzenie trwa od rana do wieczora, a w przerwie ledwo zdążysz zjeść, tudzież po długim staniu w kolejce, załatwić potrzeby fizjologiczne, to kiedy to zwiedzanie??!! Dla dzieci zgromadzenia to udręka!
Roszado, jak pozwolisz, to ten post udostępnię, wraz z linkiem do źródła, pod każdym głupim tekstem świadków, jak to u nich wszystko wolno...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Roszada

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #92 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 20:28 »
Roszado, jak pozwolisz, to ten post udostępnię, wraz z linkiem do źródła, pod każdym głupim tekstem świadków, jak to u nich wszystko wolno...
U nich wszystko wolno.
Niby zakazu dzieciom, które nie są ochrzczone, nikt nie daje, ale rodzice mający sumienie ukształtowane "przez Ciało Kierownicze" nakazuje im odciągać dzieci od tych uciech. :-\


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #93 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 21:41 »
U nich wszystko wolno.
Niby zakazu dzieciom, które nie są ochrzczone, nikt nie daje, ale rodzice mający sumienie ukształtowane "przez Ciało Kierownicze" nakazuje im odciągać dzieci od tych uciech. :-\

I stawianie juz kilku letnich dzieci przed wyborem - cukierek w urodziny czy armaggedon. Ochyda.


Offline Milea

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #94 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 21:49 »
Zwilnenniku świeczki dokładnie ohyda 😉


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #95 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 22:08 »
Cieszy mnie perspektywa powiedzenia przez Sarę tych wartościowych dla niej rzeczy, ale i martwi - pamiętam z jakiegoś polskiego filmu taki obrazek, gdy ktoś chciał coś w mediach na takim luźnym gadaniu ujawnić - moderowano to tak, że go po prostu zmiażdżono, zrobiono z niego wroga wszyskich i osobę nieprzestającą do społeczeństwa. Po tym osoba ta nabrała obrzydzenia do siebie.
Nie jestem w stanie sobie przypomnieć, co to był za film, ale ukazał bezpardonowość i prawdziwe pobudki mediów. Oczywiście taki przebieg był potrzebny scenarzyście do utworzenia swojej fabuły i swojego przekazu, ale pozostał mi w pamięci.
Bardzo liczyłbym na rzetelne i pełne szacunku potraktowanie naszej Sary w wywiadzie telewizyjnym:-)
Trzymajmy za nią kciuki!
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Exodus

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #96 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 23:17 »
Gdyby jednak czasu antenowego starczyło, mając w dłoni wspomnianą straznicę, warto byłoby wspomnieć o nierzetelnych wręcz kłamliwych  nformacjach zawartch na  oficjalnej  stronie Świadków Jehowy, która wyraźnie wskazuje  zupełnie coś innego:
- Najczescie zadawane pytania- Czy Świadkowie Jehowy zrywają kontakt z bylymi współwyznawcami ?
cyt. Chociaż łącząca ich więź duchowa uległa zmianie , to nadal stanowią rodzinę, darzą się uczuciami i utrzymują stosunki rodzinne.


Offline Proctor

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #97 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 01:29 »
Czyli ten czwartek 12.04.2018?


Offline Reskator

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #98 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 06:24 »
A czemu nie skorzystać z filmów WTS - i pokazać jak matka nie odbiera telefonu od córki,a ojcu nawet powieka nie drgnęłą gdy dzwonił telefon?
Znamy te słowa:Największym wrogiem ŚJ są ich publikacje.


Offline HARNAŚ

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #99 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 08:20 »
Powodzenia Sara , opanuj tremę i obnażaj zakłamanie tego nurtu religijnego. Media są po Twojej stronie , my też , więc nic złego nie może Ci się przydarzyć. Szybko wrócę z pracy aby obejrzeć na żywo.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 08:27 »
ojcu nawet powieka nie drgnęłą gdy dzwonił telefon
Tak, za to w pełni skupiony czytał książkę - albo 'Trwajcie w miłości Bożej' a więc już kpina totalna z naśladowania Bożej miłości, albo tą o prorokach i proroctwach - z której i tak się już stopniowo rakiem wycofują, bo proroctwa wg ich interpretacji się nie spełniają.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline ogórek kiszony

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #101 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 09:23 »
Coś nowego dołożyłam do tematu. Słowo wyjaśnienia:
http://muffincase.in/lifestyle/2018/04/nikt-nie-chce-byc-twarza-rewolucji,11207
Piszesz, że jesteś nieśmiała, itd.
Dziewczyno, ależ Ty jesteś mocna. Zrobiłaś, coś co wielu z nas chciałoby zrobić, a z pewnych powodów nie robi. Bohater to nie osoba, która dużo gada, a osoba która działa. I Ty zadziałałaś! Brawo! Mimo, że nie czujesz się bohatersko, to jesteś Bohaterem (specjalnie przez dużą literę)!


Offline Estera

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #102 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 12:11 »
No dobra...w czwartek będę w Pytaniu na Śniadanie
Mówią, że temat ważny społecznie i jest to misja...Radziłam się kilku osób i ostatecznie się zgodziłam. Oglądajcie ;)
   Saro.
   Na którą godzinę masz zaplanowany ten czwartkowy wywiad 12.04.18 w "Pytaniu na śniadanie"?
   Podaj jakiś namiar.
   Pozdrawiam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zona_abrahama

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #103 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 12:19 »

 Na którą godzinę masz zaplanowany ten czwartkowy wywiad 12.04.18 w "Pytaniu na śniadanie"?
   Podaj jakiś namiar.
   Pozdrawiam.

Wejście na antenę 10.28 - to można oglądać na żywo. Pewnie później pojawi się nagranie na ich stronie,


Offline Estera

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #104 dnia: 11 Kwiecień, 2018, 12:25 »
Wejście na antenę 10.28 - to można oglądać na żywo. Pewnie później pojawi się nagranie na ich stronie,
   Świetnie.
   Dzięki za informację.
   No właśnie, chce oglądać na żywo, dlatego pytam.
   Ile czasu antenowego masz zaplanowanego?
   :D
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień, 2018, 12:28 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.