Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Byłam molestowana, mam depresję"  (Przeczytany 44961 razy)

Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #60 dnia: 06 Kwiecień, 2018, 22:22 »
  Też dorzuciłem swoje kilka zdań. Myślę że każdy z nas mógł by w komentarzach krótko wspomnieć o tym w jaki sposób śj rozwiązują problemy zborowe. Tamte artykuły czyta cała Polska, a nasze forum tylko kilkaset osób. Taka mała kampania informacyjna.


Offline pies berneński

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Kwiecień, 2018, 05:20 »

TaZła ja także jestem podobnego zdania, że każdy sprawcza haniebnego czynu  powinien być  ukarany.
Pośmiertnie też?

A jeśli nawet wymiar sprawiedliwości go nie ukarze to świat powinien wiedzieć - kto to robił nie wyłączając więzów rodzinnych i przynależności do wyznawanej religii.

Z punktu sprawiedliwości wydaje się być to słuszne postępowanie.Ale sprawiedliwość nie uwzględnia dużego balastu emocjonalnego który będzie towarzyszył podczas takiej batalii.Może kiedyś te ofiary się zdecydują.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #62 dnia: 07 Kwiecień, 2018, 10:00 »
Pośmiertnie też?

   Nie popadajmy w skrajności. Samo powiedzenie, że ten szanowany, pobożny kiedyś człowiek, tak naprawdę to był kawał drgania, wystarczy.

I uprzedzam tych co twierdzą, że o zmarłych mówi się tylko dobrze, albo wcale.
Uważam, że na dobre słowo trzeba sobie zapracować.
Za życia, aby usłyszeć, a po śmierci aby wspominali. Dlaczego ktoś kto na to nie zasługuje ma być szanowany? Bo człowiek? To trochę mało, gdy człowiek gorszy od zwierzęcia.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline pies berneński

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #63 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 09:22 »
   Nie popadajmy w skrajności. Samo powiedzenie, że ten szanowany, pobożny kiedyś człowiek, tak naprawdę to był kawał drgania, wystarczy.
Ale powiedzenie gdzie? Forum,gazeta czy prokuratura?
Niestety kij  ma dwa końce co widać po przykładzie Eweliny zalogowanej na naszym forum:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ojciec-mnie-gwalcil-a-teraz-pozywa-do-sadu/pl7p308
W moim odczuciu zgłoszenie do prokuratury jak najbardziej tak.
Natomiast zanim zostanie wydany wyrok bardzo ostrożnie w publicznych wypowiedziach.Chętnie poczytam co "brać odstępcza" o tym myśli.
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2018, 09:29 wysłana przez pies berneński »
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline zona_abrahama

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #64 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 11:46 »
Słuchajcie, z całym szacunkiem, mam wrażenie, że zostałam twarzą jakiejś rewolucji. Jeśli to komuś pomoże wyjść z orga to super, ale ja podpisuje się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem, swoją twarzą, media maja używanie i na prawdę nie mam ochoty  na kolejne walki, zresztą w moim przypadku bezcelowe.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 11:48 »
Słuchajcie, z całym szacunkiem, mam wrażenie, że zostałam twarzą jakiejś rewolucji. Jeśli to komuś pomoże wyjść z orga to super, ale ja podpisuje się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem, swoją twarzą, media maja używanie i na prawdę nie mam ochoty  na kolejne walki, zresztą w moim przypadku bezcelowe.

Słusznie prawisz.


Offline Roszada

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #66 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 11:57 »
Słuchajcie, z całym szacunkiem, mam wrażenie, że zostałam twarzą jakiejś rewolucji. Jeśli to komuś pomoże wyjść z orga to super, ale ja podpisuje się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem, swoją twarzą, media maja używanie i na prawdę nie mam ochoty  na kolejne walki, zresztą w moim przypadku bezcelowe.
Wiesz co?
Powiem krótko. Zrobiłaś więcej dotychczas niż my wszyscy.
Choćbyś nawet już palcem nie ruszyła, to i tak to co zrobiłaś będzie przykładem dla wielu na lata!

Ale bloga dalej prowadź. :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #67 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 18:09 »
Ale powiedzenie gdzie? Forum,gazeta czy prokuratura?
Niestety kij  ma dwa końce co widać po przykładzie Eweliny zalogowanej na naszym forum:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ojciec-mnie-gwalcil-a-teraz-pozywa-do-sadu/pl7p308

       Niestety to brutalne co napiszę, ale jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B.
Każda taka decyzja, pociąga za sobą dalsze konsekwencje. Dlatego powinna być przemyślana, jedno, dwa zadania mogą wywołać lawinę, na którą nie każdy jest przygotowany, albo w stanie ją znieść.

Dlatego moim zdaniem, takie lekcje powinno się najpierw  odrabiać z fachowcami, nim się przejdzie na szeroką skalę.

Ewelina oskarża  ojca, czego on się wypiera i spotkają się w sądzie.
Jak długo to potrwa? Nie wiadomo. Ile łez i nerwów będzie to ją kosztować? Trudno określić.
To są konsekwencje decyzji, jakie podejmuje taka osoba. Ważne aby decyzja była świadoma i każdy był w stanie udźwignąć cały ten brud.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline zona_abrahama

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #68 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 20:38 »
Coś nowego dołożyłam do tematu. Słowo wyjaśnienia:
http://muffincase.in/lifestyle/2018/04/nikt-nie-chce-byc-twarza-rewolucji,11207


KaiserSoze

  • Gość
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 21:23 »


Offline Villa Ella

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #70 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 21:32 »
Mądre to. Tylko obawiam się, że świadkowie i tak wyczytają, tam, co chcą. W pierwszym wpisie, też wszystko było całkiem dobrze wyjaśnione, ale niektórzy chyba czytali, jak ich nauczono, tylko fragmenty wyrwane z kontekstu. Miałam ochotę wrzucić w komentarzach na wp.pl linki do brukastingów, potwierdzające każde słowo, które powiedziałaś o orgu. Tudzież fragmenty publikacji. Ale niestety brak czasu na przejrzenie tego syfu.
Oni sami nie wiedzą w co wierzą. Każdy zogniskowany na tym drapaniu lwa za uchem, nie zwraca uwagi, że to nie tak prosto osiągnąć...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #71 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 22:14 »
Nic dodać nic ująć. Mądrze i w punkt.
Życzę Ci powodzenia i jak powiedział Roszada "Choćbyś nawet już palcem nie ruszyła, to i tak to co zrobiłaś będzie przykładem dla wielu na lata!"

Myślę, że dzięki Tobie wiele osób zacznie mówić, pisać a jeszcze większej liczbie osób dodałaś odwagi, żeby zrobić krok na przód, żeby zmienić swoje życie i uwolnić się z kajdan Wtsu. Może uświadomiłaś niektórym,  że nie są sami i że odczuwają i myślą podobnie i że nie zwariowali, tylko po prostu system ich wykorzystał.

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline zawsze letni

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #72 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 22:44 »
Brawo Sara.
Masz talent do pisania. Bardzo przejrzyście opracowane. Dobrze, że bez polemiki doktrynalnej .
Myślę, że wiele osób zmusisz do myślenia. Oby zechcieli cokolwiek zrozumieć.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline zona_abrahama

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Kwiecień, 2018, 11:24 »
No dobra...w czwartek będę w Pytaniu na Śniadanie
Mówią, że temat ważny społecznie i jest to misja...Radziłam się kilku osób i ostatecznie się zgodziłam. Oglądajcie ;)


Offline Roszada

Odp: "Byłam molestowana, mam depresję"
« Odpowiedź #74 dnia: 09 Kwiecień, 2018, 11:33 »
Ty nasza Gwiazdo medialna. :)
Brawo. :)