Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Chrześcijański Świadek Jehowy  (Przeczytany 112463 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #660 dnia: 19 Marzec, 2018, 06:52 »
Nabonit, lub ktoś pod niego podszywający się, nie ma blokady na forum. Uważam podobnie jak PoProstuJa że ktoś się podszył pod tego forumowicza, lub rzeczywiście nie ma własnego zdania i ma takie poglądy, jakie są mu w danej chwili wygodne.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gedeon

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #661 dnia: 19 Marzec, 2018, 09:02 »
Nie jestem pewny czy NaboniT sam odszedł, czy nałożono na niego blokadęNie jestem pewny czy NaboniT sam odszedł, czy nałożono na niego blokadę

Skoro nie jesteś pewien i nie znasz sprawy, to proszę nie pisz bzdur, które nie maja pokrycia.
Nabonit otrzymał moderację po jego brzydkim zachowaniu i bezczelności, którą okazał ale ma nadal możliwość pisania z ta różnicą że jego posty są moderowane.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #662 dnia: 19 Marzec, 2018, 09:41 »
O, i to jest bardzo rozsądne.
Ale z drugiej strony Sebastian tylko zapytał - niczego nie stwierdził z góry, ja tam nie wyczytuję żadnej 'bzdury' powiedzianej jako fakt; po prostu grzecznie napisał, jakie opcje może brać pod uwagę w swoich rozważaniach każdy z nas.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Villa Ella

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #663 dnia: 19 Marzec, 2018, 15:01 »
Zauważcie, co początkowo powiedział Nabonit, na temat swoich poglądów. Wiele z nich zaprzeczało doktrynom, głoszonym przez CK. Ale nie przeszkadzało mu to w głoszeniu tych doktryn. Po zapoznaniu się się z treściami na forum, przez krótki czas był oburzony,  co prezentował w swoich postach. Ale potem odetchnął, przemyślał i pewno doszedł do wniosku, że po co sprowadzać na siebie kłopoty i burzyć dawny porządek? Nadal może myśleć jedno, a mówić drugie i spokojnie zachować swój status quo.
To trochę trudne dla psychiki, dlatego zaczął szukać, tak zwanej dziury w całym, czyli naszych wad. Takie przysłowiowe źdźbło w oku bliźniego...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline matus

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #664 dnia: 19 Marzec, 2018, 15:32 »
„Pies wrócił do swoich wymiocin, świnia do tarzania sie w błocie”.

NaboniT ty podstępna „świnko”...

Kwi, kwi, uciekł do chlewa, tam przyjemniej,że smród, o czym wie, to nic, lubi chodzić na ŻEBRANIA, bo tam fałsz, a dobrze jest swojemu wśród swoich. Wrócił do tarzania się w błocie, ta,  te ich pokrętne nauki to ocean błota, gdzie kresu nie widać, gzie on, gdzie?

Takie teksty to w komentarzach na Onecie się znajduje.
Uważam wrzucanie takich wymiocin mózgowych za karygodne.

Niczym się to nie różni od tego, co wypisują "wojujący" śJ. Ba, to nawet gorsze, bo robią to ludzie, którzy najprawdopodobniej sami tacy byli. A teraz jedyne co się zmieniło, to strona.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline CEGŁA

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #665 dnia: 19 Marzec, 2018, 15:49 »
Takie teksty to w komentarzach na Onecie się znajduje.
Uważam wrzucanie takich wymiocin mózgowych za karygodne.

Niczym się to nie różni od tego, co wypisują "wojujący" śJ. Ba, to nawet gorsze, bo robią to ludzie, którzy najprawdopodobniej sami tacy byli. A teraz jedyne co się zmieniło, to strona.

Myślę, że karę powinien dostać NaboniT za to jak się zachował. W zasadzie to dostał. Nie wiem co nim kierowało, ale pewnie nic szczerego. Pisałem z nim na priv i był bardzo szczery i otwarty, a tu zonk. Za takie coś nie można kogoś głaskać. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Nie bądź za delikatny Matus, bo uważam że przesadzasz.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #666 dnia: 19 Marzec, 2018, 17:38 »
„Pies wrócił do swoich wymiocin, świnia do tarzania sie w błocie”.

NaboniT ty podstępna „świnko”...


Na wymioty mi sie zbiera gdy to czytam. Nie różnisz sie niczym od świadka ziejącego nienawiścią do odstępców.
Nazywajmy rzeczy po imieniu.


Nikt

  • Gość
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #667 dnia: 19 Marzec, 2018, 18:47 »

Na wymioty mi sie zbiera gdy to czytam. Nie różnisz sie niczym od świadka ziejącego nienawiścią do odstępców.
Nazywajmy rzeczy po imieniu.
cysorzu a Ty w czym byłeś lepszy naigrywając się ze mnie wierzącego ? zobacz swój opis który masz pod postami. czym się różnisz od cegły ? coś mi się widzi, że przyganiał kocioł garnkowi :)


Offline Villa Ella

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #668 dnia: 19 Marzec, 2018, 19:07 »
A co obraźliwego jest w stwierdzeniu : "Niech cię GPS prowadzi... 🤔 “? Bo chyba o to chodziło?
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Nikt

  • Gość
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #669 dnia: 19 Marzec, 2018, 19:13 »
A co obraźliwego jest w stwierdzeniu : "Niech cię GPS prowadzi... 🤔 “? Bo chyba o to chodziło?
No cóż nie wiesz wszystkiego i niech tak zostanie cysorz dobrze wie o co chodzi :)


Offline CEGŁA

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #670 dnia: 19 Marzec, 2018, 20:36 »

Na wymioty mi sie zbiera gdy to czytam. Nie różnisz sie niczym od świadka ziejącego nienawiścią do odstępców.
Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Nikt nie zieje nienawiścią. Chyba ty masz z tym problem, a raczej napewno. Znowu nie wiesz o ci chodzi a sie wypowiadasz. Znowu nie wytrzymasz i na czacie bedziesz żalił sie jaki Cegła to h...? To ty masz problem z nienawiścią. Tu taki jesteś obrońca biednych, a na czacie od najgorszych jedziesz. Zreszta jak reszta którzy sa z tobą. I nie bede pisał co gadałeś  co byś mi zrobił jakbyś mnie spotkał  ;D

I co, łyso nie?!  8-)
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec, 2018, 20:44 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #671 dnia: 19 Marzec, 2018, 21:40 »
Proszę powstrzymać się od wycieczek personalnych. Można takie sprawy omawiać na PW.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Trinity

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #672 dnia: 19 Marzec, 2018, 21:47 »
Nikt nie zieje nienawiścią. Chyba ty masz z tym problem, a raczej napewno. Znowu nie wiesz o ci chodzi a sie wypowiadasz. Znowu nie wytrzymasz i na czacie bedziesz żalił sie jaki Cegła to h...? To ty masz problem z nienawiścią. Tu taki jesteś obrońca biednych, a na czacie od najgorszych jedziesz. Zreszta jak reszta którzy sa z tobą. I nie bede pisał co gadałeś  co byś mi zrobił jakbyś mnie spotkał  ;D

I co, łyso nie?!  8-)

ej chłopcy pax
dajcie spokój bardzo was lubię obu i nie chciałabym
żebyście się tak za łby brali
i to przez co?
wiosna idzie, wakacje za pasem
 


Nikt

  • Gość
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #673 dnia: 20 Marzec, 2018, 02:52 »
ej chłopcy pax
dajcie spokój bardzo was lubię obu i nie chciałabym
żebyście się tak za łby brali
i to przez co?
wiosna idzie, wakacje za pasem
To taki okres godowy . Jelenie na rykowisku .


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #674 dnia: 20 Marzec, 2018, 07:40 »
Nikt nie zieje nienawiścią. Chyba ty masz z tym problem, a raczej napewno. Znowu nie wiesz o ci chodzi a sie wypowiadasz. Znowu nie wytrzymasz i na czacie bedziesz żalił sie jaki Cegła to h...? To ty masz problem z nienawiścią. Tu taki jesteś obrońca biednych, a na czacie od najgorszych jedziesz. Zreszta jak reszta którzy sa z tobą. I nie bede pisał co gadałeś  co byś mi zrobił jakbyś mnie spotkał  ;D

I co, łyso nie?!  8-)


Skoro jestem taki zły to mnie nie naśladuj.