Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Chrześcijański Świadek Jehowy  (Przeczytany 112471 razy)

Offline sawaszi

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #645 dnia: 17 Luty, 2018, 18:19 »
Robbo wprowadza "nowe światło" w zrozumieniu "pokarmu duchowego" WTS.
CK. powinno go mianować i awansować  :) - lub wykluczyć - bo za dużo czyta (odmiennej filozofii)  :-\
Niech pisze nadal .. swoje ..
-ja mu dobrze życzę (staram się go zrozumieć)  :)
« Ostatnia zmiana: 17 Luty, 2018, 18:34 wysłana przez sawaszi »


Offline robbo1

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #646 dnia: 19 Luty, 2018, 18:16 »
Na pewno ksiadz Hans Kung należałby do tych,z którymi chętnie bym rozmawiał,nawet ,gdyby nadal pozostawał wierny .Niemniej jego książka "Nieomylny" wskazuje na jego niepoprawność wyznawanych prawd wiary.Nie wszystkie traktuje za prawdy wiary.Niektóre podważył.Lubię jego książkę "Credo...". Mam "Życie wieczne? w której poddaje w wątpliwość "wieczne męki". Doceniam nie tylko za to.
Dziękuję [sawaszi] za rzadkie tu miłe słowa względem mnie.


Offline Roszada

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #647 dnia: 19 Luty, 2018, 18:45 »
Czy ty wiesz do kogo piszesz robbo?
Kogo obchodzi tu Hans Kung?

Człowieku zacytuj tu Raya Franza czy innego dysydenta ale nie tego, który nikogo tu nie interesuje.
Ciebie trzeba naprawdę zablokować na forum. :(

Tego Hansa to na zebraniu cytuj i przytaczaj. ;D


Offline Martin

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #648 dnia: 19 Luty, 2018, 21:54 »
Dokładnie. Ciekawe, ile sekund po zakończeniu miałby zaproszenie na miłą rozmowę dotyczącą "stosownych" wypowiedzi na zebraniach. Osobiście byłem świadkiem sytuacji, kiedy to przyjezdny brat na Strażnicy zgłaszał się często i do odpowiedzi był brany chyba z kilkanaście razy...do czasu. Gdzieś w połowie zabawy zacytował Flawiusza (zaznaczył skąd cytuje), którym to cytatem jak najbardziej popierał aktualnie wałkowaną myśl. I to był jego koniec odpowiadania na tym "studium". Do końca już nie został poproszony o komentarz. Mimo, że zgłaszał się wielokrotnie. Żenująca sytuacja. Także, robbo, nie rób tutaj sobie jaj z poważnych ludzi i idź zacytuj Kunga publicznie w zborze i obserwuj reakcje. :D
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #649 dnia: 19 Luty, 2018, 22:24 »
Ależ prowadzącemu musiało być przyjemnie, że ukarał 'mądralińskiego' - pewnie jeszcze na kolacji przed całą rodziną tryumfował, że nie będzie pozwalał na świeckie mądrości w 'swoim' zborze. To jest żenujące, że ludzie kierowani tak niskimi instynktami dostają taką władzę. To jest nieporozumienie.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Roszada

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #650 dnia: 20 Luty, 2018, 09:49 »
Dokładnie. Ciekawe, ile sekund po zakończeniu miałby zaproszenie na miłą rozmowę dotyczącą "stosownych" wypowiedzi na zebraniach. Osobiście byłem świadkiem sytuacji, kiedy to przyjezdny brat na Strażnicy zgłaszał się często i do odpowiedzi był brany chyba z kilkanaście razy...do czasu. Gdzieś w połowie zabawy zacytował Flawiusza (zaznaczył skąd cytuje), którym to cytatem jak najbardziej popierał aktualnie wałkowaną myśl. I to był jego koniec odpowiadania na tym "studium". Do końca już nie został poproszony o komentarz. Mimo, że zgłaszał się wielokrotnie. Żenująca sytuacja. Także, robbo, nie rób tutaj sobie jaj z poważnych ludzi i idź zacytuj Kunga publicznie w zborze i obserwuj reakcje. :D
Jednak pewnie jak były te grupowe spotkania w domach, studium książki, to był większy luz i można było pochwalić się pewnie prywatną wiedzą.
Tak myślę.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #651 dnia: 06 Marzec, 2018, 00:51 »
Jak przewidywałem Nabonit to zwykły troll. Zaginął, namieszał, trochę patologii alkoholowej wprowadził i.. koniec... chłop zaginął. G.. zawsze na kilometr wali... Chciał (lub chcieli) namieszać i to im się poniekąd udało, gdyż niektórzy łyknęli tę jego pseudo przemianę... Z chłopakami "z miasta" wódkę piłem, wiele widziałem i wiem czego po gównojadzie się spodziewać...
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec, 2018, 01:13 wysłana przez Szycha »


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #652 dnia: 06 Marzec, 2018, 01:20 »
Też mi na to wyglądało. Ale forum zyskało dużo wpisów, gdzie jak teraz zagubieni śj będą szukali w wyszukiwarkach pewnych specyficznych fraz, to jest jeszcze bardziej prawdopodobne, że tu trafią, bo masa cennych słów-kluczy zostanie dodana przez boty do indeksów. Administracja wyręczona:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #653 dnia: 16 Marzec, 2018, 00:21 »
Nadarzyńska ściema.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Bożydar

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #654 dnia: 18 Marzec, 2018, 16:56 »
Nie przejmujcie się. Nabonit  już teraz będzie miał z tyłu głowy jak może być manipulowany, Kiedyś dostanie takiego strzała od JW.ORG i siądzie sobie żeby przemyśleć pewne sprawy. :) Pobyt tu na forum bardziej mu posłużył niż wam się wydaje. ;) Ja jestem dobrej myśli. Życie potrafi płatać figle, a co dopiero organizacja  ;D Wszystko przed młodym.  ;)


Offline PoProstuJa

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #655 dnia: 18 Marzec, 2018, 17:03 »
Nie wiadomo jak się dalej potoczyły sprawy Nabonita.

Może faktycznie dostał rozdwojenia jaźni i raz był w umyśle Świadkiem, a raz odstępcą?

A może jego tato nakrył go na przeglądaniu forum? Wyciągnął mu wtyczkę komputera z gniazdka i mu powiedział: "albo porzucasz forum, albo ja cię wyrzucę z domu!
Dopóki mieszkasz pod naszym dachem masz nas słuchać! O!"
A żeby to tak łyso nie wyglądało, że Nabonit znika bez przyczyny, to tato napisał w imieniu syna na forum.

Tak mogło być....

I teraz Nabonit udaje, że nadal chce być Świadkiem, bo boi się, że zostanie bezdomny... A jednak jest zima, mrozy wróciły....


Offline Sebastian

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #656 dnia: 18 Marzec, 2018, 17:28 »
Nie wiadomo jak się dalej potoczyły sprawy Nabonita.
Nie jestem pewny czy NaboniT sam odszedł, czy nałożono na niego blokadę
Do końca tygodnia napiszę pożegnalny tematt w którym obnażę jeszcze kilka kłamstw z tego forum oraz wykażę dlaczego uważam, że Jezus już niedługo osądzi narody.

Nie będę kontynuował wymiany zdań ponieważ nie chcę być dla nikogo nie miły.

gedeon: już nic nie musisz pisać, Tobie już dziękujemy.
Nie jestem pewny czy NaboniT sam odszedł, czy nałożono na niego blokadę

« Ostatnia zmiana: 19 Marzec, 2018, 06:47 wysłana przez Nemo »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline PoProstuJa

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #657 dnia: 18 Marzec, 2018, 19:41 »
Nie jestem pewny czy NaboniT sam odszedł, czy nałożono na niego blokadę

Nakładanie blokad kojarzy mi się niestety z wykluczaniem, na które mam alergię.
Co komu szkodzi co sobie pisze jakiś nawiedzony Świadek?! Niech sobie pisze!


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #658 dnia: 18 Marzec, 2018, 22:34 »
Nie jestem pewny czy NaboniT sam odszedł, czy nałożono na niego blokadęNie jestem pewny czy NaboniT sam odszedł, czy nałożono na niego blokadę

A no Seba, ale dałeś ognia, nie zwróciłem na to uwagi, skoro miał coś napisać, to po tym co napisał, raczej wniosek jest jeden, by napisał, a tak????????????????????????????????????????????????
Pozdrawiam


Offline CEGŁA

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #659 dnia: 19 Marzec, 2018, 02:54 »
„Pies wrócił do swoich wymiocin, świnia do tarzania sie w błocie”.

NaboniT ty podstępna „świnko”...
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec, 2018, 02:55 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.