Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Chrześcijański Świadek Jehowy  (Przeczytany 112525 razy)

Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #405 dnia: 26 Styczeń, 2018, 22:38 »
Hmmmmmmmmmm :-\
Matylda cóż tak dumasz? Czyż niej jest tak jak napisałem?


Offline Matylda

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #406 dnia: 26 Styczeń, 2018, 22:42 »
Matylda cóż tak dumasz? Czyż niej jest tak jak napisałem?

Nadarzyna bym do tego nie mieszała,ale coś mi tu nie gra.
Jestem na tym forum i byłam na starym,to już z 6 lat będzie i jeszcze takie ekspresowe"nawrócenie"się nam nie trafiło.
Cóś mi tu nie gra>

Ha ha ha a może faaktycznie Nadarzyn szzuka łodstępczucha z małej wsi w Podlaskiem ::) ?
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2018, 22:45 wysłana przez Matylda »


Offline Szarańcza

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #407 dnia: 26 Styczeń, 2018, 22:44 »
Chodziło mi o jedną, konkretną wypowiedź. Napisałeś to tak lekko... Zupełnie jakby  Cię to bawiło.

Majaczy pijaczek nasz małoletni ;D


Offline sawaszi

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #408 dnia: 26 Styczeń, 2018, 22:45 »
Nabonit - nie pij (alkoholu) -bo Ci to nie pomoże (w niczym)  :(
-napij sie herbatki z melsy (na dobry sen)  :)
Po 'przebudzeniu' -nie będziesz miał "kaca"  :(
Pozdrawiam .
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2018, 22:53 wysłana przez sawaszi »


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #409 dnia: 26 Styczeń, 2018, 22:46 »
Nadarzyna bym do tego nie mieszała,ale coś mi tu nie gra.
Jestem na tym forum i byłam na starym,to już z 6 lat będzie i jeszcze takie ekspresowe"nawrócenie"się nam nie trafiło.
Cóś mi tu nie gra>
ok, może być, że to oddolna inicjatywa (nie z Nadarzyna) jakiejś grupy która sobie robi jaja, a My odstępczuchy się ekscytujemy...


Offline Matylda

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #410 dnia: 26 Styczeń, 2018, 22:50 »
Pożyjem uwidzim,jak mawia w obcym języku brat( ;D)Maatus.
Przez chwilę współczułam młodemu człowiekowi rozterek,ale teraz mam wątpliwości.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #411 dnia: 26 Styczeń, 2018, 22:55 »
Pożyjem uwidzim,jak mawia w obcym języku brat( ;D)Maatus.
Przez chwilę współczułam młodemu człowiekowi rozterek,ale teraz mam wątpliwości.
Tak jak mówisz Matyldo


Offline Nabonit

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #412 dnia: 26 Styczeń, 2018, 23:00 »
O nie! Złapaliście mnie, nas!
Tutaj Jarosław Dobrowolski, Paweł Bugajski, Andrzej Szymczak, Tomasz Wolczko, Wiesław Jaśko i Daniel Kazuś w jednej osobie.

proszę o wylegitymowanie się wszystkich, wysłanie mi dowodów osobistych wraz z informacjami o waszych zborach i miejscach zamieszkania.



A teraz poważnie, jaki przekład Biblii warto czytać? Jakie czytacie? Rzecz, które mnie interesuje to też to czy jest jakaś organizacja, religia, która jest warta zainteresowania? Biblia mówi, żeby nie opuszczać wspólnych zebrań, więc muszą być jakieś spotkania grupowe? Czy szatan rzeczywiście rządzi światem teraz? To dość ważna sprawa. Czy i jak się modlić ewentualnie do kogo? Czy Bóg ma imię? Jakie? W końcu modlić się mam święć się imię Twoje. Dlaczego Jezus mówił, że Ojciec jest większy od niego? Dlaczego nie mógł zrobić nic od siebie tylko to co Ojciec? Dlaczego jeśli w co narazie totalnie nie wierzę, miała by być trójca to Jezus nie uczył, że ma dwóch bliźniaków w niebie? Jak odnosić się do grzeszników skoro mam się z nimi nie zadawać? Czy Jezus przybędzie i kiedy? Czy znaki jakie obserwuje a jakie chciałem jeszcze kilka dni temu opisać są wytworem mojej wyobraźni? W zasadzie opiszę te znaki i jak to widzę w innym miejscu, jestem ciekaw co myślicie o tym... Narazie tyle ale wątpliwości jest więcej i potrzebuje pomocy i waszych przemyśleń.
Nabonit


Offline Salome

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #413 dnia: 26 Styczeń, 2018, 23:08 »
Słuchajcie, nie wiem, jak to jest z Nabonitem na 100%.
Ale jeśli się chłopak rzeczywiście duchowo przebudził, to powinniśmy zrobić tu na forum dla niego zrzutkę, żeby sobie mógł na start jakiś pokój wynająć.

Bo jaka jest nauka WTS na temat wykluczonych dzieci, wszyscy wiemy. A tu ojciec brat starszy. :(

Nabonit, be careful.

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Szarańcza

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #414 dnia: 26 Styczeń, 2018, 23:12 »
O nie! Złapaliście mnie, nas!
Tutaj Jarosław Dobrowolski, Paweł Bugajski, Andrzej Szymczak, Tomasz Wolczko, Wiesław Jaśko i Daniel Kazuś w jednej osobie.

proszę o wylegitymowanie się wszystkich, wysłanie mi dowodów osobistych wraz z informacjami o waszych zborach i miejscach zamieszkania.



A teraz poważnie, jaki przekład Biblii warto czytać? Jakie czytacie? Rzecz, które mnie interesuje to też to czy jest jakaś organizacja, religia, która jest warta zainteresowania? Biblia mówi, żeby nie opuszczać wspólnych zebrań, więc muszą być jakieś spotkania grupowe? Czy szatan rzeczywiście rządzi światem teraz? To dość ważna sprawa. Czy i jak się modlić ewentualnie do kogo? Czy Bóg ma imię? Jakie? W końcu modlić się mam święć się imię Twoje. Dlaczego Jezus mówił, że Ojciec jest większy od niego? Dlaczego nie mógł zrobić nic od siebie tylko to co Ojciec? Dlaczego jeśli w co narazie totalnie nie wierzę, miała by być trójca to Jezus nie uczył, że ma dwóch bliźniaków w niebie? Jak odnosić się do grzeszników skoro mam się z nimi nie zadawać? Czy Jezus przybędzie i kiedy? Czy znaki jakie obserwuje a jakie chciałem jeszcze kilka dni temu opisać są wytworem mojej wyobraźni? W zasadzie opiszę te znaki i jak to widzę w innym miejscu, jestem ciekaw co myślicie o tym... Narazie tyle ale wątpliwości jest więcej i potrzebuje pomocy i waszych przemyśleń.

Dla wątpiących odstępczuchów: co Wam szkodzą szpiedzy z Nadarzyna jeśli nie podajecie swoich danych osobowych? Co najwyżej kilka razy częściej klikniecie w litery na klawiaturze. Czy może honor lub duma ucierpią niemiłosiernie jeśli okaże się, że Nabo to Łup Łup?

W spotkaniach grupowych już uczestniczysz częściej nawet niż na zebraniach ;) Znaki są wytworem wyobraźni bo jak nawet poczytasz Bibliję to (sparafrazuję) 'i usłyszycie wieści ale to musi się stać'. Czyli tak było, jest i będzie ale cwaniacy wykorzystają temat i będą serwować wieści katastroficzne.
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2018, 23:14 wysłana przez Szarańcza »


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #415 dnia: 26 Styczeń, 2018, 23:14 »
Słuchajcie, nie wiem, jak to jest z Nabonitem na 100%.
Ale jeśli się chłopak rzeczywiście duchowo przebudził, to powinniśmy zrobić tu na forum dla niego zrzutkę, żeby sobie mógł na start jakiś pokój wynająć.

Bo jaka jest nauka WTS na temat wykluczonych dzieci, wszyscy wiemy. A tu ojciec brat starszy. :(

Nabonit, be careful.


Salome nie rób z chłopaka ułomka. Ma licencjat z ekonomii. W naszym kraju niemal nie ma bezrobocia. Zarobki są przyzwoite, nawet wyjeżdżać za granicę się już nie opłaca, ani pływać na statkach (chyba że ktoś to lubi). Na pewno sobie poradzi... Jedynie pomoc w wyjeździe do większej aglomeracji.. aklimatyzacja, znajomi itp...
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2018, 23:23 wysłana przez Szycha »


Offline josh82

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #416 dnia: 26 Styczeń, 2018, 23:21 »
O nie! Złapaliście mnie, nas!
Tutaj Jarosław Dobrowolski, Paweł Bugajski, Andrzej Szymczak, Tomasz Wolczko, Wiesław Jaśko i Daniel Kazuś w jednej osobie.

proszę o wylegitymowanie się wszystkich, wysłanie mi dowodów osobistych wraz z informacjami o waszych zborach i miejscach zamieszkania.



A teraz poważnie, jaki przekład Biblii warto czytać? Jakie czytacie? Rzecz, które mnie interesuje to też to czy jest jakaś organizacja, religia, która jest warta zainteresowania? Biblia mówi, żeby nie opuszczać wspólnych zebrań, więc muszą być jakieś spotkania grupowe? Czy szatan rzeczywiście rządzi światem teraz? To dość ważna sprawa. Czy i jak się modlić ewentualnie do kogo? Czy Bóg ma imię? Jakie? W końcu modlić się mam święć się imię Twoje. Dlaczego Jezus mówił, że Ojciec jest większy od niego? Dlaczego nie mógł zrobić nic od siebie tylko to co Ojciec? Dlaczego jeśli w co narazie totalnie nie wierzę, miała by być trójca to Jezus nie uczył, że ma dwóch bliźniaków w niebie? Jak odnosić się do grzeszników skoro mam się z nimi nie zadawać? Czy Jezus przybędzie i kiedy? Czy znaki jakie obserwuje a jakie chciałem jeszcze kilka dni temu opisać są wytworem mojej wyobraźni? W zasadzie opiszę te znaki i jak to widzę w innym miejscu, jestem ciekaw co myślicie o tym... Narazie tyle ale wątpliwości jest więcej i potrzebuje pomocy i waszych przemyśleń.

Nie znam nazwisk z początku wpisu, ale reszta posta/u pokazała kim jesteś ;)


Offline Salome

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #417 dnia: 26 Styczeń, 2018, 23:22 »
To prawda, praca i mieszkanie to pikuś. Odrzucenie przez rodzinę i znajomych już gorzej...
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Szarańcza

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #418 dnia: 26 Styczeń, 2018, 23:25 »
W naszym kraju niemal nie ma bezrobocia. Zarobki są przyzwoite, (...)

Bezrobocie może niewielkie ale zarobki też. Przykro mi :(


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #419 dnia: 26 Styczeń, 2018, 23:30 »
To prawda, praca i mieszkanie to pikuś. Odrzucenie przez rodzinę i znajomych już gorzej...
Zgadza się. Jeśli ktoś zrobi nagły "odstępczy" ruch to traci wszystkich znajomych... Ze swego punktu widzenia uważam, że warto zastosować kilku, lub kilkunastoletni okres przejściowy... Tkwić jeszcze w jw.org a jednocześnie, równolegle poznawać i zjednywać sobie prawdziwych przyjaciół poza jw.orgazmem. Z własnej autopsji wiem że wtedy nic nie boli.... Z rodzicami zawsze miałem oziębłe stosunki... siostry nie widziałem od kilku lat... mimo że w grudniu mnie wykluczono....
Reasumując trzeba się przygotować mentalnie i towarzysko na zdecydowane opuszczenie jw.orgazmu
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń, 2018, 23:33 wysłana przez Szycha »