Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Chrześcijański Świadek Jehowy  (Przeczytany 112608 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14356
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #360 dnia: 26 Styczeń, 2018, 14:26 »
Odmówiłem służbę przez cały weekend. Biorę się za czytanie forum. Na razie udaje chorego i nikomu nic nie mówię.
Poczytaj sobie temat: "Z życia wzięte". Nie jest to temat w żadnym razie doktrynalny. Ale czapka na głowie potrafi się podnieść.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline zawsze letni

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #361 dnia: 26 Styczeń, 2018, 15:37 »
Odmówiłem służbę przez cały weekend. Biorę się za czytanie forum. Na razie udaje chorego i nikomu nic nie mówię.

Będzie powtórka z  PoProstuJa?
Przejrzyj Jej wyjątkowy wątek to niebanalna postać.

Tego właśnie  Ci życzę z całego serca.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Nabonit

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #362 dnia: 26 Styczeń, 2018, 16:12 »
Pół litra Finlandii kupione. Otwieram kryzys sumienia. Zobaczymy czy tym razem inaczej podejdę do tej książki. Trzymta się.
Nabonit


Offline Villa Ella

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #363 dnia: 26 Styczeń, 2018, 16:18 »
Trzymam kciuki 🤞.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline gedeon

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #364 dnia: 26 Styczeń, 2018, 16:28 »
Pół litra Finlandii kupione. Otwieram kryzys sumienia. Zobaczymy czy tym razem inaczej podejdę do tej książki. Trzymta się.

Skorzystaj z rady Zagłoby:
 rzecze na to Zagłoba - trzeba co najwięcej wina pić: oleum, jako lżejsze, zawsze będzie na wierzchu, wino zaś, które i bez tego idzie do głowy, poniesie ze sobą każdą cnotliwą substancję. ;D ;D

Powodzenia.


Offline Szarańcza

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #365 dnia: 26 Styczeń, 2018, 16:28 »
Śpieszmy się kochać świadków,
tak szybko odchodzą...
 ;D


Offline Roszada

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #366 dnia: 26 Styczeń, 2018, 16:39 »
Pół litra Finlandii kupione. Otwieram kryzys sumienia. Zobaczymy czy tym razem inaczej podejdę do tej książki. Trzymta się.
Pamiętaj o współbraciach, ale nie w sprawie "pół litery", ale w sprawie rozlewania kryzysu sumienia.


Offline Bożydar

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #367 dnia: 26 Styczeń, 2018, 17:07 »
Dobrze kombinujesz.
Pół litry je dobre, bo wielu spraw opisanych w tej książce nie sposób przyjąć na trzeźwo.
Największa zagwozdka jest po przeczytaniu całości, bo pojawia się kac moralny.
Przy nim kac alkoholowy to pikuś. :D
Udanej lektury. Bądź cierpliwy, książka rozkręca się bardziej od 1/3.  8-)


Offline Roszada

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #368 dnia: 26 Styczeń, 2018, 17:12 »
Pół litra Finlandii kupione. Otwieram kryzys sumienia. Zobaczymy czy tym razem inaczej podejdę do tej książki. Trzymta się.
Pamiętaj tu masz drugą książkę Raya Franza:

 W poszukiwaniu chrześcijańskiej wolności


https://swiadkowiejehowywpolsce.org/kryzys-sumienia-r-franz/w-poszukiwaniu-chrzescijanskiej-wolnosci/msg64714/#msg64714

Tej nie ma na papierze.


Offline Startek

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #369 dnia: 26 Styczeń, 2018, 18:31 »
Pół litra Finlandii kupione. Otwieram kryzys sumienia. Zobaczymy czy tym razem inaczej podejdę do tej książki. Trzymta się.
Nabonit , mój pierwszy egzemplarz wylądował w piecu , obecnie Kryzys sumienia zajmuje pierwsze miejsce .


Offline Szarańcza

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #370 dnia: 26 Styczeń, 2018, 18:59 »
Największa zagwozdka jest po przeczytaniu całości, bo pojawia się kac moralny.

Moralniaka to on właśnie zapija ;D


Offline Nabonit

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #371 dnia: 26 Styczeń, 2018, 19:51 »
Odstępczuchy moje tylko co dalej. Co z rodziną? Co z przyjaciółmi? Jak żyć? Panie premierze jak żyć?
Nabonit


Offline matus

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #372 dnia: 26 Styczeń, 2018, 19:55 »
A rzyć to normalnie. Poboli i przestanie.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Roszada

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #373 dnia: 26 Styczeń, 2018, 19:58 »
Odstępczuchy moje tylko co dalej. Co z rodziną? Co z przyjaciółmi? Jak żyć? Panie premierze jak żyć?
Musisz przyjąć strategię.
Tu Ci wiele osób doradzi.


Offline xXx

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #374 dnia: 26 Styczeń, 2018, 20:29 »
Odstępczuchy moje tylko co dalej. Co z rodziną? Co z przyjaciółmi? Jak żyć? Panie premierze jak żyć?

Na początek nie rób głupstw.  :D  Siedź cicho. Ja bym przemycał odstępcze myśli  w gronie twoich bliskich ,może przejrzą. Ale na twoim miejscu bym nie odchodził bo tylko nerwy sobie zniszczysz. Chyba że jesteś człowiekiem który ma gdzieś ludzi którzy są z nim tylko dla dlatego żę jesteś sj. To jak najbardziej uciekaj. Po co tkwić w bagnie bez ważnego powodu?