Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka  (Przeczytany 19754 razy)

Offline Sebastian

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #90 dnia: 31 Grudzień, 2017, 14:40 »
ciekawi mnie jak to w ogóle możliwe że ktoś trzy lata interesuje się ŚJ i niby chce zostać ale nadal nie jest ochrzczony... czy mąż Szyny ma jakieś problemy z tym że oni nie chcą go przyjąć? a może chcą ale z kolei on (mimo że na poziomie deklaracji jest zdecydowany) tak naprawdę ma jakieś wątpliwości?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #91 dnia: 31 Grudzień, 2017, 14:44 »
Może pali papierosy, co? ;)
Albo wygodny mu status zainteresowanego.
Pisałem o tym w innym wątku. To sama wygoda. :)


Offline Roszada

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #92 dnia: 31 Grudzień, 2017, 23:30 »
Podobno spotkanie z Tusią nieźle wypadło. :)
Takie mnie słuchy doszły.
Resztę napisze pewnie zainteresowana. ;)


Offline Szyna

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #93 dnia: 01 Styczeń, 2018, 20:59 »
Witam wszystkich. Tak wczoraj mielismy spotkanie z Tusią. Ja bylam bardzo zaskoczona nowymi wiadomosciami jakich się  dowiedzialam bylam w szoku jak SJ ( Towarzystwo Straznica) manipuluja ludzi. Mąż  oczywiscie wszystkiego wysluchal. Chociaz myslal ze tylko jeden wybrany temat bedzie no i przez to sie nie przygotował   ( po to aby mieć argumenty). Od wczorajszego spotkania to On  dokladnie czyta, sprawdza , szuka w internecie... z pewnymi rzeczami się nie zgadza i chce to udowodnic. Licze na kolejne spotkanie z Tusią...


Offline Szarańcza

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #94 dnia: 01 Styczeń, 2018, 21:16 »
Szyna kibicuje Wam, nie tylko Tobie :)
Świetnie, że się spotkaliście z Tusią. Dopiero tak można poznać źródło problemu i coś sensownego poradzić.
Ze swojej strony czekam na Twoje dalsze relacje.
Jesteś fighter! I świetnie!


Offline Roszada

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #95 dnia: 01 Styczeń, 2018, 21:19 »
Jedno jest pewne, nawet jak już nie będzie chciał dyskutować, przez co objawi swoją słabość, już nigdy nie będzie pewny swego jak do teraz.

Pewnie teraz aniołów stróżów wezwie do pomocy. ;D


Tusia

  • Gość
Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #96 dnia: 02 Styczeń, 2018, 09:27 »
Szanowna Szyno, Tusia to katolicki fanatyk który potrafi zręcznie manipulować i ludźmi ( niektorymi oczywiście) jak i prawdą biblijną .



Offline bene

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #97 dnia: 02 Styczeń, 2018, 09:55 »

Szanowna Szyno, Tusia to katolicki fanatyk który potrafi zręcznie manipulować i ludźmi ( niektorymi oczywiście) jak i prawdą biblijną .
Zauważ, ze tutejsi odstępcy nie chcą rozmawiać ze świadkami Jehowy bo wiedzą, ze ich kłamstwa nie mają racji bytu. Dlatego np nawet z forów usuwają tych, którzy wykazują im, że kłamią na temat Świadków Jehowy.
Witam serdecznie z Twojego wpisu wynika że jesteś Swiadkiem Jehowy jeśli się mylę to przepraszam. Z tego co widzę a jestem tu na forum już dość długo to jest trochę inaczej to raczej SJ lub tym co się za nich podawają bardzo często puszczają nerwy i wtedy ze względu na niecenzuralne słownictwo jak i treści gdy nie potrafią udowodnić że to co piszą jest prawdą. Wtedy obecnośc ich jest moderowana zgodnie z regulaminem. A w ostateczności następuje całkowita blokada. Jak wygląda manipulowanie prawdą biblijną możesz sam się przekonać gdy uważnie przejrzysz to forum. Zapraszam do merytorycznej dyskusji chociażby w tematach założonych przezemnie. Życzę miłego pobytu na forum
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2018, 10:02 wysłana przez bene »
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Sebastian

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #98 dnia: 02 Styczeń, 2018, 10:42 »
Pewnie teraz aniołów stróżów wezwie do pomocy. ;D
poważnie, istnieją w Polsce starsi zboru którzy wykazują gotowość dyskusji z Tusią?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #99 dnia: 02 Styczeń, 2018, 10:44 »
poważnie, istnieją w Polsce starsi zboru którzy wykazują gotowość dyskusji z Tusią?
A mało to ja miałem takich w poradni?
Co najmniej 4 starszych oficjalnie.
Np. Duraj i Roznerski.


Tusia

  • Gość
Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #100 dnia: 02 Styczeń, 2018, 12:05 »
poważnie, istnieją w Polsce starsi zboru którzy wykazują gotowość dyskusji z Tusią?

Nie ma takich. Przynajmniej do tej pory. Kiedyś gościł u mnie w domu NO Julian (imienia nie jestem pewien) Różański z drugim starszym zboru w Gliwicach-Sośnicy i jak pokazałem fragment filmu na DVD o "Świadkowie Jehowy", gdzie wypowiadał się pewien pan o PNŚ, iż wersety dot. Bóstwa Chrystusa są przekręcone, to zaraz wyszli. Było to na początki lat 90-tych. Na pożegnanie powiedziałem im, że ŚJ o mnie nie zapomną, a ja będę robił wszystko, że by strażnicowe kłamstwa demaskować. Słowa dotrzymałem. Wystarczyło przecież nie wkładać nogi między drzwi, kiedy byłem w pracy, a żona ich wpuściła. Sama mi o tym powiedziała.
 8-)
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2018, 12:08 wysłana przez Tusia »


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #101 dnia: 02 Styczeń, 2018, 12:46 »
Ze mną fanatycy-katolicy tez nie rozmawiają jak tylko zadaję im jedno pytanie - jak Bóg ma na imię?
Nie rozmawiają mimo tego, że pokazuję im katolicki przekład Biblii Tysiąclecia , II wydanie ;) ;) ;)

A rozmawiasz na jakieś inne tematy niż nomenklatura? Nie poszedłbym do weterynarza, który znałby jedynie nazwy zwierząt, nawet jak znałby łacińskie :P


Offline Sebastian

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #102 dnia: 02 Styczeń, 2018, 12:56 »
A co to jest nomenklatura ? Czy ty sie dobrze czujesz ? Zawsze uczono mnie, ze Bóg objawił sie tylko w Biblii i w tym co stworzył a nie w jakiejś nomenklaturze...o nomenklaturze to słyszę ale o tej komunistycznej obecnie SLD czy PSL czy PO ;) ;) ;)

Pojechałes gościu ...po całosci...nomenklatura...dobre sobie !!!!
twoje nieuctwo i nieznajomość znaczenia definicji jakiegoś słowa nie jest dowodem na cokolwiek. Równie dobrze ktoś mógłby pouczać krawcową że do rozporka w spodniach nie wszywa się żadnych zamków, bo zamek to jest budowla w której mieszka (albo kilkaset lat temu mieszkał rycerz albo księżniczka :) to byłby argument na Twoim trampkowym poziomie.

nomenklatura to jest nazewnictwo
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #103 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:06 »
Oj co ty powiesz...ale ty mądry jesteś ;) ;) ;)

A Biblia wspomina coś o tej no...nomenklaturze ? Pokażesz mi gdzie o tym w Biblii przeczytałeś ?

Wybacz, gościu, ale to, że nie znasz języka polskiego na poziomie słabego technikum, to nie moja sprawa. Odnieś się lepiej do meritum (też nie wiesz co to znaczy?)?


Offline Sebastian

Odp: Małżeństwo Przyszly SJ a Katoliczka
« Odpowiedź #104 dnia: 02 Styczeń, 2018, 13:09 »
oczywiście że czytałem w Biblii słowa odnoszące się do trampkowatego argumentu o nomenklaturze;

czytałem także jak Bóg ma na imię i wiem, że Bóg ma na imię Zazdrosny.
wiem także na dźwięk jakiego imienia (wg Biblii) ma zginać się każde kolano.
trampek nie czytał albo nie zrozumiał co czyta.

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)