Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: O "Świadku" w mediach  (Przeczytany 26658 razy)

Offline Roszada

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Maj, 2015, 10:16 »
Powtórzę się:
 Przekaz Roberta, ma szansę dotrzeć do ludzi, którzy do tej pory wcale nie byli zainteresowani organizacją, a głosicieli u drzwi traktowali jako nieszkodliwych dziwaków.

Ano dotrze taki przekaz, jak znam katolików, że wśród ŚJ pełno jest ukrytych gejów.
Owszem exŚJ inaczej to odczytają, ale niestety rynek polski opanowali katolicy jako konsumenci i oni będą wnioski zgoła inne wyciągać. :-\
A znam troszkę ludzi bo wiele prelekcji o ŚJ wygłaszałem i widziałem i słyszałem od słuchaczy, jak postrzegają ŚJ.
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2015, 10:21 wysłana przez Roszada »


Offline Roszada

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #76 dnia: 15 Maj, 2015, 10:19 »
Kurde, kiedyś nosiłem się z zamiarem wydania książki, ale teraz to na pewno nie wydam...  :-\

Koniecznie musisz to zrobić i to w dwóch językach (pol. i ang.).
I koniecznie z fotokopiami. To teraz dla ludzi ważne.
W języku polskim co do skanów to duża swoboda bo do 1988 nie mają copyright.

Szczególnie powinieneś Liberal zapełnić rynek kwestią krwi, medycyny ŚJ.
To jest luka do zapełnienia.
Niech by to było nawet podręcznikiem dla niektórych lekarzy, jak rozmawiać ze ŚJ w kwestii krwi, jakich mają argumentów używać.
Przestrzec lekarzy przed propagandą ich komitetów od krwi.
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2015, 10:26 wysłana przez Roszada »


Offline gedeon

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #77 dnia: 15 Maj, 2015, 10:25 »
Koniecznie musisz to zrobić i to w dwóch językach (pol. i ang.).
I koniecznie z fotokopiami. To teraz dla ludzi ważne.
W języku polskim co do skanów to duża swoboda bo do 1988 nie mają copyright.

Szczególnie powinieneś Liberal zapełnić rynek kwestią krwi, medycyny ŚJ.
To jest luka do zapełnienia.
Niech by to było nawet podręcznikiem dla niektórych lekarzy, jak rozmawiać ze ŚJ w kwestii krwi, jakich maja argumentów używać.
Przestrzec lekarzy przed propagandą ich komitetów od krwi.

Jestem zdecydowanie za.


Offline gedeon

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #78 dnia: 15 Maj, 2015, 10:28 »
Stasiu drogi!

Znasz przecież moje liberalne poglądy. Uważam, że każdy jest człowiekiem wolnym i może tak układać sobie życie jak jemu wygodnie, o ile nie krzywdzi innych.

Chodzi mi tylko o to, że niezależnie od tego kim Robert Rient jest i jakimi pobudkami się kieruje, to trzeba przyznać mu że pokazał całej Polsce problemy świadków Jehowy, w tym ostracyzmu. Pokazał, że nie jest to taka idealna ORGANIZACJA, jak przedstawiają kolorowe obrazki w Strażnicy. Zrobił to publicznie w mediach ogólnopolskich. Za to zasługuje na szacunek.



Jeżeli chodzi o przedstawienie organizacji przez Roberta, to zdecydowanie jestem na tak.

« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2015, 07:46 wysłana przez gedeon »


Offline Fantom

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Maj, 2015, 18:32 »
Może osoby będące homoseksualistami powinne wybrać jakis kościól ,który sprzyja homoseksualizmowi i wtedy nie będzie wewnętrznego rozdarcia.
 Robert wiemy,że nie jesteś już ŚJ.Czy planujesz przyłączyc się do innego kościoła?
 Taka ciekawostka,która może Cię zainteresuje,jeżeli szukasz miejsca dla siebie.Nie piszę tego z ironią.Wydaje mi sie ,że uważasz się za chrześcijańskiego geja.
 Papież mianował progejowskiego dominikanina.
http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/item/2489-zaskoczenie-decyzja-papieza-franciszka-mianowal-progejowskiego-dominikanina.html
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #80 dnia: 21 Maj, 2015, 18:35 »
Papież mianował progejowskiego dominikanina.
http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/item/2489-zaskoczenie-decyzja-papieza-franciszka-mianowal-progejowskiego-dominikanina.html

Mianowanie to raczej na biskupa, a tu tylko wzięcie na doradcę. :-\
Będzie wiedział z 'pierwszej ręki' co u gejów słychać. :)
Któż by mu lepiej doradził w tej kwestii? ;)


Offline Robert

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #81 dnia: 21 Maj, 2015, 21:21 »
Może osoby będące homoseksualistami powinne wybrać jakis kościól ,który sprzyja homoseksualizmowi i wtedy nie będzie wewnętrznego rozdarcia.
 Robert wiemy,że nie jesteś już ŚJ.Czy planujesz przyłączyc się do innego kościoła?
 Taka ciekawostka,która może Cię zainteresuje,jeżeli szukasz miejsca dla siebie.Nie piszę tego z ironią.Wydaje mi sie ,że uważasz się za chrześcijańskiego geja.
 Papież mianował progejowskiego dominikanina.
http://chnnews.pl/index.php/pl/europa/item/2489-zaskoczenie-decyzja-papieza-franciszka-mianowal-progejowskiego-dominikanina.html

Nie nie szukam miejsca, ostatnie dziesięć lat po odejściu szukałem z zaangażowaniem i byłem w wielu kościołach. Nie mam zamiaru przystąpić do żadnej wspólnoty, wyznania.

Pomysł na kościół dla gejów - brzmi dla mnie jak getto :)


Offline Roszada

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #82 dnia: 21 Maj, 2015, 21:23 »
Pomysł na kościół dla gejów - brzmi dla mnie jak getto :)

Żydzi też są prawie sami w judaizmie i nie traktują tego jak getto.


Offline uncja

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #83 dnia: 21 Maj, 2015, 22:12 »
bo dla zydów judaizm nie jest gettem. nie jest to "miejsce" ktorego wydzielenie zostało narzucone, nie ogranicza wolności , można być w tej religii lub nie


Mario

  • Gość
Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #84 dnia: 22 Maj, 2015, 07:20 »
Stasiu drogi!

Znasz przecież moje liberalne poglądy. Uważam, że każdy jest człowiekiem wolnym i może tak układać sobie życie jak jemu wygodnie, o ile nie krzywdzi innych.

Chodzi mi tylko o to, że niezależnie od tego kim Robert Rient jest i jakimi pobudkami się kieruje, to trzeba przyznać mu że pokazał całej Polsce problemy świadków Jehowy, w tym ostracyzmu. Pokazał, że nie jest to taka idealna ORGANIZACJA, jak przedstawiają kolorowe obrazki w Strażnicy. Zrobił to publicznie w mediach ogólnopolskich. Za to zasługuje na szacunek.

Nie ma się tu co licytować: czy zrobił więcej niż inni czy nie.


Masz rację Skarbniku.
Każdy dobre działanie zasługuje na szacunek.
I nie wolno oceniać czyjejś moralności czy upodobań w tak delikatnych sferach jak seks lub uczucia.
Lepiej spożytkować swoją krytykę  na tych, którzy krzywdzą , ranią...    Więc pamiętajmy , że również nasza publiczna negatywna ocena odmiennej orientacja seksualnej to takie swoiste krzywdzenie i ranienie.


Offline Robert

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #85 dnia: 30 Maj, 2015, 15:50 »
Dzisiaj o 17.00 i jutro o 12.00 będę w Polsat News 2 (program Kultura do kwadratu) opowiadał o "Świadku".


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #86 dnia: 30 Maj, 2015, 15:59 »
Ja już siedze przed TV i czekam żeby nie przegapić, jeszcze sobie budzik ustawiłam na wszelki wypadek :)
Dzięki za info!!!!!!!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Roszada

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #87 dnia: 30 Maj, 2015, 17:34 »
A ja sobie w tym czasie dłubię nowe-stare publikacje które dzięki życzliwości jednego pośrednika i drugiego forumowicza otrzymałem po wielu wcześniejszych nieudanych próbach. :-\


Roberta1

  • Gość
Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #88 dnia: 30 Maj, 2015, 17:58 »
Ja już siedze przed TV i czekam żeby nie przegapić, jeszcze sobie budzik ustawiłam na wszelki wypadek :)
Dzięki za info!!!!!!!
Mam nadzieję, że uczynisz stosowne sprawozdanie w tym temacie. ;)
Czekam z niecierpliwością, bom tymi kanałami TV nie obdarowana :)


Offline Liberal

Odp: O "Świadku" w mediach
« Odpowiedź #89 dnia: 30 Maj, 2015, 21:56 »
Nastawiłem nagrywanie na jutro, to później jakiś komentarz popełnię :)
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!