Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 3816 razy)

Offline Lochnes

Witam!
« dnia: 17 Grudzień, 2017, 17:19 »
Witam was jako niedoszły świadek jeśli odwoływać się do nagłówka forum :D Mam kilku świadków w rodzinie więc bardzo swego czasu swiadkowie mnie interesowali ale w koncu z nic tego nie wyszlo. Natomiast zdazylem sie przewinac tez przez inne koscioly i pseudo-koscioly  ;)


Offline Gremczak

Odp: Witam!
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień, 2017, 17:28 »
Witaj Lochnes

 Natomiast zdazylem sie przewinac tez przez inne koscioly i pseudo-koscioly  ;)
Tak z ciekawości jakie wnioski?


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudzień, 2017, 17:29 »
Witaj wśród nas. Na szczęście niedoszły  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Dianne

Odp: Witam!
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Grudzień, 2017, 17:46 »
Opowiadaj.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Lochnes

Odp: Witam!
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Grudzień, 2017, 17:55 »
Witaj LochnesTak z ciekawości jakie wnioski?
Nie wiem. Wnioski odnośnie czego?? Bo za duzo zeby tak jednym slowem strescic  ;D

Też sie ciesze ze niedoszly :D Teraz to juz nawet bez szans na przyszlego, bo moja ciotka, czolowy swiadek naszej rodziny, zostala wykluczona  :'(

A opowiadac moge duzo. Zalezy jaka historia. Bo przeplataly sie w mej rodzinie drogi katolickie, protestanckie i Swiadkow Jehowy :) Wiec o kazdej moge cos powiedziec.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Grudzień, 2017, 17:57 »
Bo przeplataly sie w mej rodzinie drogi katolickie, protestanckie i Swiadkow Jehowy :) Wiec o kazdej moge cos powiedziec.
Dawaj o świadkach.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Lochnes

Odp: Witam!
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Grudzień, 2017, 18:18 »
Dawaj o świadkach.

To już moja wspomniana ciotka była główną "orędowniczką" ŚJ w mojej rodzinie. Niedawno została wykluczona ale spędziła w Organizacji dobre 30 lat około. Wcześniej majac za soba aborcje, zdrady itp. a potem taka przemiana, cytowala wersety biblijne, podrzucala strażnice i inne publikacje ktore przyznaje sie czytalem z wielkim zainteresowaniem  ;D I bardzo mnie zaciekawiła organizacją. Chcialem tam pujsc, zobaczyc. No i Wszyscy byli tacy mili, zyczliwi, podobalo mi sie, zastanawialem sie czy to nie miejsce dla mnie. Ale tez zaczalem slyszec w miedzyczasie ze wcale zycie w organziacji nie jest takie rozowe, ze odstepcy sa jak tredowaci itp. I jakos odechcialo mi sie SJ ale wiele nie brakowalo by mnie przekonac :) Straznice i Przebudzcie Sie do dzis zdarzy mi sie przeczytac ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień, 2017, 18:25 wysłana przez Lochnes »


Offline Gremczak

Odp: Witam!
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Grudzień, 2017, 18:19 »
Nie wiem. Wnioski odnośnie czego?? Bo za duzo zeby tak jednym slowem strescic  ;D

Też sie ciesze ze niedoszly :D Teraz to juz nawet bez szans na przyszlego, bo moja ciotka, czolowy swiadek naszej rodziny, zostala wykluczona  :'(

A opowiadac moge duzo. Zalezy jaka historia. Bo przeplataly sie w mej rodzinie drogi katolickie, protestanckie i Swiadkow Jehowy :) Wiec o kazdej moge cos powiedziec.
Nikt Cię nie pogania.Wszystko w swoim czasie.


Offline Lochnes

Odp: Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Grudzień, 2017, 18:22 »
ups. dubel postu. Nie wiem jak skasowac??
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień, 2017, 18:26 wysłana przez Lochnes »


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Grudzień, 2017, 18:33 »
Cześć! Nic nie kasuj ;)


Offline HARNAŚ

Odp: Witam!
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Grudzień, 2017, 18:36 »
cześć


Offline Lochnes

Odp: Witam!
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Grudzień, 2017, 18:40 »
No witam witam raz jeszcze :D

Moge jeszcze dodać że ŚJ niedoszły ale za to kilka lat w Kościele zielonoswiatkowym ;) Wiec czy wiele lepiej? Nie wiem.


Offline HARNAŚ

Odp: Witam!
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Grudzień, 2017, 19:34 »
A potrzebujesz w swoim życiu duchowości?


Offline Lochnes

Odp: Witam!
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Grudzień, 2017, 20:16 »
To zależy jaka duchowosc. Bo Biblie czytam, modle sie rowniez. Ale duchowsci organizacji albo duchowosci zielonoswiatkowej juz nie :)


Offline Roszada

Odp: Witam!
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Grudzień, 2017, 20:20 »
Witaj!
Dla mnie ŚJ i zielonoświątkowcy to odwrotność.

ŚJ to dogmatycy
Zieloni to duchacze. ;)