Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 3815 razy)

Offline Lochnes

Odp: Witam!
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Grudzień, 2017, 20:22 »
Witaj!
Dla mnie ŚJ i zielonoświątkowcy to odwrotność

Moze i odwrotnosc, ale efekt ten sam ;) Skrajnosci zawsze sa blisko siebie.


Offline Sebastian

Odp: Witam!
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Grudzień, 2017, 21:32 »
witam serdecznie!
takiemu to dobrze że "niedoszły"... (ja w to G wdepnąłem i tkwiłem tam naście lat)
ale trudno, to było w czasach przedinternetowych więc rozgrzeszyłem sam siebie..
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Villa Ella

Odp: Witam!
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Grudzień, 2017, 10:41 »
Witaj! Dobrze, że wszystko tak się potoczyło, że przed wdepnięciem w to guano, udało ci się zrobić krok w tył. Mnie również, ale z racji, że praktycznie od urodzenia, ta sekta miała na mnie wpływ, mam nieźle zryty beret... Rozgość się tutaj.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Lechita

Odp: Witam!
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Grudzień, 2017, 12:41 »
Witaj Lochnes!
Pisz co wiesz i co możesz. Dobrze, żeś "niedoszły". Oszczędziłeś sobie traumy pobytu i wyjścia z WTS-u.
Miłego i owocnego pobytu.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Lochnes

Odp: Witam!
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Grudzień, 2017, 14:20 »
Widocznie Jehowa mnie nie chciał  ;D Aczkolwiek kusilo mnie zeby tam pojsc, ze moze nie jest tak zle jak mowia. Ale potem jak sie znalazlem w KZ to ludzie mowili ze tu jest prawda a Swiadkowie to odstepcy  ;) Bardzo zreszta "glosne" w KZ byly historie nawrocen bylych swiadkow - nawrocen na KZ oczywiscie :)