Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.  (Przeczytany 32670 razy)

Offline Roszada

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #75 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:04 »
Skoro nie obchodzą cię katolicy to gdzie w/g Biblii przebywał Jezus ? Bo ja czytam tam , że był złożony w grobie a trzeciego dnia zmartwychwstał. Zgadza się Roszada czy dalej będziesz błądził  nie mając żadnych argumentów na swoje bajki ?

To gdzie był ten raj dla złoczyńcy ? Może grób to był ten jego raj ;)
Jak wszystko wiesz to po co pytasz?
Jak nie wiesz to po co sam dajesz odpowiedź?

Te pytania zadawaj na forum biblia webd a nie tu.
To forum nie jest świadkiem wskrzeszenia Jezusa. :-\


Offline franki

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #76 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:05 »
Skoro nie obchodzą cię katolicy to gdzie w/g Biblii przebywał Jezus ? Bo ja czytam tam , że był złożony w grobie a trzeciego dnia zmartwychwstał. Zgadza się Roszada czy dalej będziesz błądził  nie mając żadnych argumentów na swoje bajki ?

To gdzie był ten raj dla złoczyńcy ? Może grób to był ten jego raj ;)
Weź Ty się za normalną robotę Świadkowską, i idź na stojak a nie du....pe zawracasz. Swoją drogę do raju musisz wydeptać.


Offline Grześzajęty

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #77 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:09 »
? Takiej pychy dawno nie widziałem ;)

 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ja ją cały czas widzę


Offline Roszada

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #78 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:09 »
A ty co ? Zbawiony z urzędu ? Takiej pychy dawno nie widziałem ;)
Ty za to masz monopol na wiedzę z urzędu. ;D


Offline Fantom

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:10 »
@crazyexjw
Ty to chyba jakiś dzieciak jesteś,który przypadkiem trafił na to forum.Jak na razie to w takim tempie jak CK tworzy bajki,nikt im nie dorówna.Oni to bajkopisarze,a Ty to bajobiorca.Baju,baju będziesz z CK w raju:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline crazyexjw

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:10 »
Ty za to masz monopol na wiedzę z urzędu. ;D

Monopol na wiedzę o Bogu jest w Biblii. ja nie mam na nic monopolu, co najwyżej sklep monopolowy ma mój znajomy ;)


Offline Roszada

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #81 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:13 »
Monopol na wiedzę o Bogu jest w Biblii. ja nie mam na nic monopolu, co najwyżej sklep monopolowy ma mój znajomy ;)
Zapomniałeś dodać CK i gazety:

Literatura ta jest oparta na Słowie Bożym, dlatego podawane w niej pouczenia nie pochodzą od ludzi, lecz od Jehowy” (Strażnica 15.09 2010 s. 13).

Niektórzy uważają, że mogą sami interpretować treść Biblii. Jednak w 1919 roku wyniesiony do chwały Jezus ustanowił wiernego niewolnika, żeby przekazywać pokarm duchowy wyłącznie za jego pośrednictwem. Posługuje się nim, by pomagać swoim naśladowcom zrozumieć Biblię i stosować się do zawartych w niej wskazówek” (Strażnica listopad 2016 s. 16).


Offline franki

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #82 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:14 »
A ty co ? Zbawiony z urzędu ?
Widocznie ten twój bóg to jakiś słaby jest.
Zmień sobie boga to też z urzędu będziesz zbawiony. Jedno podanie, podpis i już. Tylko tyle :)
:)


Offline Roszada

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #83 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:20 »
Nie jest słaby, ludzie z Wielkiego Babilonu nawet Jego imienia boją się jak ognia ;)
Nawet papiestwo w Watykanie każe ze strachu je usuwać z Biblii a mimo to imię Jehowy cały czas jest głoszone ;)
Ależ ślepoto to słowo jest na każdej Strażnicy.
To wasz bóg plemienny.
Babilon umieścił to słowo w wiki.
W babilońskim necie jest miliony razy. ;D
I plugawione przez was przez babilończyków.


Offline franki

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #84 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:22 »
Nie jest słaby, ludzie z Wielkiego Babilonu nawet Jego imienia boją się jak ognia ;)
Nawet papiestwo w Watykanie każe ze strachu je usuwać z Biblii a mimo to imię Jehowy cały czas jest głoszone ;)
Dobra chłopaki...ja wysiadam....koleś właśnie się wkręca na obroty  i zaraz poleci nam jak zdarta płyta...Jehowa to Jehowa tamto...Watykany, KK.
Zmień płytę....
:)


Offline Fantom

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #85 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:26 »
Ja bym chętnie popisał,ale niestety jestem ograniczony teraz czasowo.Rzadko zdarza się mi pisać z osobą z totalnie wypranym mózgiem.To bardzo ekscytujący przypadek.CK zbiera takie mózgi,wkłada do formaliny i w słoiki,a potem na wystawie w Warwick:))
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Fantom

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #86 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:28 »
Ze zdartymi płtami winylowymi to kiedyś chodziliście po domach.Teraz jak zdarte płyty tylko o Trójcy,piekle,raju i duszy.Inne tematy już was przerastają.Jakie bluzganie?Prawdę nie można nazwać blujzganiem.To jest tylko niekonwencjonalny przekaz prawdy:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Villa Ella

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #87 dnia: 25 Listopad, 2017, 11:56 »
Nie karmić trolla! Nie karmiony, co prawda nie zginie, tylko się przepoczwarzy, ale szkoda prądu...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Tusia

  • Gość
Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #88 dnia: 25 Listopad, 2017, 13:20 »
Skoro nie obchodzą cię katolicy to gdzie w/g Biblii przebywał Jezus ?

Trampek, dostałeś już moją odpowiedź.


Offline Szarańcza

Odp: Nie nadużywaj imienia Boga-Wyj 20:7.
« Odpowiedź #89 dnia: 25 Listopad, 2017, 13:26 »

Pomyśl gdzie po śmierci był Jezus ? Na pewno był już w raju ? ;)

A co czytasz w tych wersetach z Łukasza?