Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego  (Przeczytany 126486 razy)

Offline Stanisław Klocek

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #405 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 11:14 »
Dropbox: "Tego pliku już tu nie ma"  :|
Otwórz "ten post", a po otwarciu jeszcze raz kliknij w "You Tube". Jest tam audio uzupełnione materiałem wizualnym.


Offline lma

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #406 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 11:59 »
dzięki


Offline Gostek

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #407 dnia: 01 Październik, 2021, 16:09 »
Ledwo wróciłem do domu, a już szpicle doniosły że jestem w Polsce.
Załączam link do dzisiejszej rozmowy jaką miałem (nie)przyjemność odbyć z ważniakiem zborowym.
https://www.dropbox.com/s/z4hn9vp81u3afc2/rozmowa%20z%20dupekiem%20od%20%C5%9Bwiadk%C3%B3w.m4a?dl=0
Niestety, nie mogę tej rozmowy odsłuchać, bo wyświetla mi, że została skasowana.......!?
OK, myślałem, że to coś nowego, jakiś News dnia, a to z przed 4 laty.. 🤗
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2021, 16:13 wysłana przez Gostek »


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #408 dnia: 23 Listopad, 2021, 02:48 »
Gostek, to żeś przywołał demony z przed 4 laty... Totalnie już tym nie żyję. Niestety czasem mi się śnią po nocach horrory gdy walczę z jehowcami. Jakiś czas temu (całkiem niedawno z miesiąc temu) miałem w takim śnie zaciśnięte pięści tak mocno że paznokcie zrobiły mi rany. Bo we śnie z tymi co mnie nachodzili i ostatecznie wykluczyli się po prostu napier...łem. Jehostwo jest jeszcze głęboko w psychice mimo tylu minionych lat. Ale na jawie mam na nich totalnie wywalone. To ja wykluczyłem rodziców, siostrę, przyjaciół... gdy oświadczyli że nawet moja żona która nigdy nie była jehówką jest oszczercą ich zdechłego boga.


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #409 dnia: 23 Listopad, 2021, 22:43 »
Teraz na tym forum w przewadze są osoby które ciągle są pimo, Pomo i pingpong  >:D. To się pewnie urażeni poczują,że zdechły bóg, że jehowcy i jehówka, ale my róbmy swoje.
Dbamy o swój komfort i psychiczną higienę. Wykluczenie popapranych członków rodziny daje wielką ulgę,mnue dało. Po trzydziestu latach poza tą debilna sektą dopiero uzyskałam jaki taki spokój jak przestałam utrzymywac kontakt z jehoską rodzinką.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie, małżonkę i owieczke 🤓


Offline janeczek

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #410 dnia: 24 Listopad, 2021, 00:46 »
Znamy Lloyd Evans i zawsze jego komentarze były wyważone jak na mnie z krainy scyzoryków, no nie przyprawione solą może nawet milutkie dla ścierwa z CK.
Ale jego też wredny jehowizm dopadł żalił się że mu dziecko próbowali podchodzić jehowicka rodzina, jego nie znają ale jego córkę jak najbardziej musiał dziecku tłumaczyć dlaczego jest to złe.
Ale dopiero spotkanie z 2 października przelało czarę goryczy hitler stalin zmartwychwstaną i w raju będą ich jehowić, a jak się nie da to czapa, za to my nie zmartwychwstaniemy bo odrzuciliśmy niewolnika Jehowy.
Następnie gej po zmartwychwstaniu będzie gejem, ale Jehowa nie obniży swoich standardów więc będzie miał żonę.
I ogólnie wybicie 8 miliardów radość jehowych i wychwalanie mordercy pijanego krwią ludzką.
Czuć to co u nas wściekłość jak można to propagować nawet tak myśleć.

   
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Technolog

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #411 dnia: 24 Listopad, 2021, 18:10 »
Znamy Lloyd Evans ...
No dobra, ale jaki to ma związek z tematem wątku?


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #412 dnia: 24 Listopad, 2021, 21:48 »
No dobra, ale jaki to ma związek z tematem wątku?
Nie jesteśmy już w teoretycznej szkole służby kaznodziejskiej i związek może być nie bezpośredni.
Tzw jehowickie komitety składające się z murarza tynkarza i pacykarza, rozpatrują różne kwestie, tak że jakie, tfu, gremium taki i związek. 🤗
Nie ma co się nadymać bo można pęc 👀


Offline Blue

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #413 dnia: 25 Listopad, 2021, 17:11 »
Teraz na tym forum w przewadze są osoby które ciągle są pimo, Pomo i pingpong  >:D. To się pewnie urażeni poczują,że zdechły bóg, że jehowcy i jehówka, ale my róbmy swoje.
Dbamy o swój komfort i psychiczną higienę. Wykluczenie popapranych członków rodziny daje wielką ulgę,mnue dało. Po trzydziestu latach poza tą debilna sektą dopiero uzyskałam jaki taki spokój jak przestałam utrzymywac kontakt z jehoską rodzinką.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie, małżonkę i owieczke 🤓

Ej, po co ta złośliwość? Sama jest POMO (Physically Out Mentally Out - czyli zarówno fizycznie jak i mentalnie po za organizacją). Po co dokuczać tym, którzy z takich czy innych przyczyn nadal w niej siedzą? 


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #414 dnia: 25 Listopad, 2021, 18:52 »
Ja chyba jestem PIMO, chyba bo mam to IMA, i w wypowiedzi Matyldy nie dostrzegłem złośliwości a raczej troskę przeplecioną obawą o to jak ludzie w ORGu odbierają określenia zdechły bóg, jehowcy, jehówka...
Swoją drogą czy Jehowa jest bardziej PIMO czy POMO, oprócz tego, że jest RIP?.


Offline Sebastian

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #415 dnia: 25 Listopad, 2021, 18:59 »
tak czy siak, naprawdę warto być poza sektą, bo to jest lepsze dla wszystkich...

nie pamiętam czy opowiadałem Wam okoliczności w których około 19 lat temu zdecydowałem że jednak _oficjalnie_ odejdę z Organizacji (wcześniej nie czułem się świadkiem Jehowy, ale nie odczuwałem potrzeby sformalizowania swojego odejścia)

na początku grudnia 2002 miałem nietypowy sen: w łóżku obok mnie piękna długowłosa blondynka, moja "aparatura" gotowa do odbycia stosunku i w tym momencie pukanie do drzwi, więc wstaję, otwieram, widzę starszyznę zborową, zamykam drzwi, wracam do łóżka, ale "aparatura" już nie chce zadziałać...

po obudzeniu się i po przeanalizowaniu tego snu, uznałem, że muszę "coś" zrobić, aby ten sen nigdy nie spełnił się na jawie... czyli muszę dopełnić formalności i oficjalnie wystąpić z sekty...

zaprosiłem 2 starszych zboru do mnie do mieszkania na rozmowę i na początku tejże rozmowy wręczyłem im pisemne oświadczenie że "odłączam się" od zboru. Był to pomysł lepszy niż wysyłanie listów, gdyż nie wymagał dzwonienia ani pukania gdyż moja tożsamość była oczywista już podczas rozmowy w której uczestniczyło dwóch funkcjonariuszy sekty.

i mam spokój i nikt nie puka od 19 lat.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #416 dnia: 25 Listopad, 2021, 19:24 »
Ej, po co ta złośliwość? Sama jest POMO (Physically Out Mentally Out - czyli zarówno fizycznie jak i mentalnie po za organizacją). Po co dokuczać tym, którzy z takich czy innych przyczyn nadal w niej siedzą?

Nooooo masz rację, to jest z mojej strony złośliwość. Nie mieści mi się w głowie że ktoś mając świadomość okrucieństwa, oszukaństwa, Wielkiej podlości i urągającej wszelkiej logice manipulacji, może z jakich kolwiek powodów tam tkwić.
To takie ludzkie jest,  oczekiwać od innych żeby się zachowywali tak jak ja sobie wyobrażam.
Być może obiektywnie rzecz biorąc ktoś ma powody żeby tam tkwić. W mojej subiektywnej ocenie takie powody nie istnieją.
Jeżeli nawet ktoś ma jakieś powody to najbardziej zaskakujące jest dla mnie kiedy ktoś chodzi na zebrania i jednocześnie aktywnie pisze na forum dla odstępczuchow.
To tak jak by ktoś oczekiwał odemnie że będę ze spokojem i należną atencją patrzeć na faceta co ma żonę i kochankę i obie oszukuje i obie krzywdzi.
Ja wiem, nie moja sprawa, każdy robi co chce.
Chyba mam faktycznie tylko jedno wyjście, wylogowac się. Pomyślę o tym 😇


Offline Blue

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #417 dnia: 26 Listopad, 2021, 09:31 »
Nooooo masz rację, to jest z mojej strony złośliwość. Nie mieści mi się w głowie że ktoś mając świadomość okrucieństwa, oszukaństwa, Wielkiej podlości i urągającej wszelkiej logice manipulacji, może z jakich kolwiek powodów tam tkwić.
To takie ludzkie jest,  oczekiwać od innych żeby się zachowywali tak jak ja sobie wyobrażam.
Być może obiektywnie rzecz biorąc ktoś ma powody żeby tam tkwić. W mojej subiektywnej ocenie takie powody nie istnieją.
Jeżeli nawet ktoś ma jakieś powody to najbardziej zaskakujące jest dla mnie kiedy ktoś chodzi na zebrania i jednocześnie aktywnie pisze na forum dla odstępczuchow.
To tak jak by ktoś oczekiwał odemnie że będę ze spokojem i należną atencją patrzeć na faceta co ma żonę i kochankę i obie oszukuje i obie krzywdzi.
Ja wiem, nie moja sprawa, każdy robi co chce.
Chyba mam faktycznie tylko jedno wyjście, wylogowac się. Pomyślę o tym 😇

Jakie to małe, osądzać tysiące osób, które z pewnych przyczyn nadal fizycznie są w organizacji. Tych wszystkich starszych i N.O. dzięki którym mamy dostęp do poufnych listów, Paście oraz innych publikacji obnażających szkodliwe praktyki organizacji. Tych nastolatków, którzy boją się bezdomności ponieważ nie mają gdzie pójść, ponieważ wszyscy których znają są w orgu. Tych wszystkich, którzy nie odchodzą, ponieważ boją się samotności, depresji i ostracyzmu. Tych, którzy robią to dla bliskich, którzy psychicznie nie wytrzymaliby koszmaru, który zafundowałaby im organizacja.

Droga każdego z nas jest inna. Niektórzy mają sposobność oraz siłę psychiczną by "wyjść z niej" natychmiastowo. Inni nie mogą się na to zdobyć od razu. Jeszcze inni są jak Herbert Schmid. Najważniejsze, że każdy z nich zdał sobie sprawę z niszczycielskiej siły organizacji i robi co może, aby ograniczyć jej wpływy. 

Jednak masz rację w jednym Matyldo. To nie Twoja sprawa. Więc pamięta, że czasami żeby wyjść na mądrego, wystarczy zamilczeć. (Przysłów 17:18)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #418 dnia: 26 Listopad, 2021, 09:37 »
W świecie jest tyle głupoty ile jest głównie dlatego, że mądrzy tak często milczą.  :))


Offline Gostek

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #419 dnia: 26 Listopad, 2021, 11:28 »
Jak sama nazwa mówi, że jest to Forum głównie, dla byłych i obecnych Świadków Jehowy.
Chyba, że utworzymy z niego dwa Fora, jedno osobne dla Exów i drugie dla nie Exów..!? 😉