Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego  (Przeczytany 126560 razy)

Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #390 dnia: 07 Maj, 2019, 20:45 »
Szycha szacun za avatar 😁 Taki mały oftop😁
Świetna plyta😉
oftop - zacny album, mej ukochanej kapeli...


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #391 dnia: 07 Maj, 2019, 22:26 »
Szycha , czy wiesz , że Andrzej jest ze 144tys wybranych?
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #392 dnia: 08 Maj, 2019, 08:40 »
Szycha , czy wiesz , że Andrzej jest ze 144tys wybranych?
Żartujesz?? Serio? Znasz go? Ma certyfikat 1/144 000?? Może dlatego tak się wzburzył jak zasugerowałem możliwość obecności homo w niebie. Aż się zapluł :)
Ale przecież mówił że nie spożywają...
Ale mnie zaszczyt spotkał... brat króla był u mnie??? A ja mu nawet kawy nie zaproponowałem ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Maj, 2019, 08:44 wysłana przez Szycha »


Offline Xevres

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #393 dnia: 08 Maj, 2019, 09:42 »
Żartujesz?? Serio? Znasz go? Ma certyfikat 1/144 000?? Może dlatego tak się wzburzył jak zasugerowałem możliwość obecności homo w niebie. Aż się zapluł :)
Ale przecież mówił że nie spożywają...
Ale mnie zaszczyt spotkał... brat króla był u mnie??? A ja mu nawet kawy nie zaproponowałem ;)

Chłopie taka okazja, żeby się wkupić w łaski a Ty tak dałeś du... ciała...

Cytując klasyka: no i wylądował w piz... i cały misterny plan tez w piz...
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #394 dnia: 08 Maj, 2019, 10:13 »
Żartujesz?? Serio? Znasz go? Ma certyfikat 1/144 000?? Może dlatego tak się wzburzył jak zasugerowałem możliwość obecności homo w niebie. Aż się zapluł :)
Ale przecież mówił że nie spożywają...
Ale mnie zaszczyt spotkał... brat króla był u mnie??? A ja mu nawet kawy nie zaproponowałem ;)

 :) Faktycznie Twoja sytuacja po błysku Twej gościnności wobec brata Króla jest nie do pozazdroszczenia:

"Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić Wówczas zapytają i ci: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?" Wtedy odpowie im: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego" [Mat.25:42,44,45]
 ;)


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #395 dnia: 08 Maj, 2019, 10:27 »
:) Faktycznie Twoja sytuacja po błysku Twej gościnności wobec brata Króla jest nie do pozazdroszczenia:

"Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić Wówczas zapytają i ci: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?" Wtedy odpowie im: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego" [Mat.25:42,44,45]
 ;)
Krótko mówiąc, mam przeje..e


Offline Adam_73

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #396 dnia: 08 Maj, 2019, 16:51 »
mowilem gospodyni ciasto dla wedrowcow, a Ty kielicha polac glosicielom dobrej nowiny.. 8-)
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #397 dnia: 08 Maj, 2019, 20:43 »
Szycha. Słuchałem tej wizyty u Ciebie. Moje spostrzeżenia.
Ten ( po głosie młodszy, chyba Szymon) wydawał się logicznym i nie fanatycznym. Ale ten starszy... (nie pamiętam imienia) to jakiś fanatyk. Po tonie jego głosu było widać, że jakby miał możliwość i stos w pobliżu, to by Cię tam zawlókł. A tekst o łyszce na pamiątce i że byś sobie chlapnął... bezcenny.  ;D
Szacun dla Ciebie za kamienną twarz.  ;D
« Ostatnia zmiana: 08 Maj, 2019, 21:09 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #398 dnia: 10 Maj, 2019, 20:40 »
Szycha. Słuchałem tej wizyty u Ciebie. Moje spostrzeżenia.
Ten ( po głosie młodszy, chyba Szymon) wydawał się logicznym i nie fanatycznym. Ale ten starszy... (nie pamiętam imienia) to jakiś fanatyk. Po tonie jego głosu było widać, że jakby miał możliwość i stos w pobliżu, to by Cię tam zawlókł. A tekst o łyszce na pamiątce i że byś sobie chlapnął... bezcenny.  ;D
Szacun dla Ciebie za kamienną twarz.  ;D
Ten starszy - Andrzej, nie bez powodu taki zacietrzewiony. Jeśli informacje Dorkas są pewne, to jest on bratem knura, ups 🤭  króla...


Offline Terebint

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #399 dnia: 10 Maj, 2019, 21:25 »
Dla ignorantów powszechnej wiedzy...
Bożydar, posłuchaj ze zrozumieniem... Wiem, dla Ciebie to niemal nie możliwe, bo Ty wiesz lepiej, widziałeś filmy na you tube… to twój wykładowca... Zatem co powiesz na to? Zakładam że przekracza to twe myśli poznawcze...
https://www.youtube.com/watch?v=YqjBbJdur_I
Ten gość też niezły: (od 03:09) "Wyobraźmy sobie, że nagle budzimy się w zupełnie nam nieznanym miejscu, np. po jakiejś imprezie". :D :D :D

Ale zagwozdka dla zwolenników (wyznawców?) płaskiej Ziemi bardzo konkretna. Ale trzeba posłuchać do końca, bo dopiero później autor filmiku przechodzi do takie bardziej konkretnej ofensywy.
« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2019, 21:28 wysłana przez Terebint »
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #400 dnia: 10 Maj, 2019, 21:35 »
Ten gość też niezły: (od 03:09) "Wyobraźmy sobie, że nagle budzimy się w zupełnie nam nieznanym miejscu, np. po jakiejś imprezie". :D :D :D

Ale zagwozdka dla zwolenników (wyznawców?) płaskiej Ziemi bardzo konkretna. Ale trzeba posłuchać do końca, bo dopiero później autor filmiku przechodzi do takie bardziej konkretnej ofensywy.
Gdyż jest to kanał dla elektroników i fascynatów elektroniką a o płaskiej ziemi na koniec jest taka bardzo konkretna dygresja.


Offline vincent

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #401 dnia: 18 Maj, 2019, 15:26 »
Odsłuchałem dzisiaj i powiem Ci Szycha, że jesteś The Beściak :D Hahaha
Ten starszy ma bardzo wysoki stopień podniecenia i zidiocenia :P


Offline Tatra

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #402 dnia: 05 Lipiec, 2019, 15:24 »
Szycha , czy wiesz , że Andrzej jest ze 144tys wybranych?

A tak z ciekawości czy osoby z grona 144 000 wybranych maja jakieś listy uwierzytelniające czy też certyfikat?


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #403 dnia: 06 Lipiec, 2019, 04:10 »
A tak z ciekawości czy osoby z grona 144 000 wybranych maja jakieś listy uwierzytelniające czy też certyfikat?

Tak, mają listy żelazne, przywiezione przez " niebieską jazdę", mają extra certyfikaty, każdy zapisany w programie Kongresu 2019 w zeszycie po 14 zeta od sztuki, to dla potwierdzenia że tak jest, by otumanieni dalej kaskę dla żebraków dawali, bo przecież ich bogini, jehowa, (forma żeńska), mamony brak.
Najważniejsze, każdy dostał Osobistego E-maila, z informacją od Najwyższej, że jest wybrany, ale to do wglądu, dziesięć pięter pod poziomem "0", tylko dla wybranych, w bunkrze atomowym, od Nadzorcy Obwodu wzwyż.  ;D


Offline lma

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #404 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 10:30 »
Dropbox: "Tego pliku już tu nie ma"  :|