Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego  (Przeczytany 127590 razy)

Offline wakeup

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #420 dnia: 26 Listopad, 2021, 13:39 »
po wejściu w link widzę 'plik został usunięty'. coś robię nie tak? :D


Offline Bethel

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #421 dnia: 26 Listopad, 2021, 15:59 »
Po kliknięciu w link nic tam już niestety nie ma... Ale z komentarzy wnioskuję, jaki był cel i klimat tego telefonu. Take care!


Offline Estera

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #422 dnia: 26 Listopad, 2021, 17:00 »
Jakie to małe, osądzać tysiące osób, które z pewnych przyczyn nadal fizycznie są w organizacji (...)
   Blue.
   Całkowicie podzielam Twoje zdanie w tej kwestii.
   Nie wiem, dlaczego niektórym przeszkadza dostęp np. do informacji, których raczej byśmy nie mieli.
   Gdyby nie wybudzeni starsi, nadzorcy i inne VIP-y i nie VIP-y tam nie tkwili.
   Łącznie z wybudzonymi szarakami, którzy chcą pomóc swoim bliskim.
   To chyba kwestia tolerancji dla takich sytuacji.
   Widać, u niektórych tak się wryło to jw.orgowe, czarno-białe postrzeganie, że nie potrafią pewnych zjawisk zaakceptować.

   Wielu z nas ma bardzo skomplikowane życie przez tę sektę.
   Nie wspomnę już o tym, że sytuacja każdego ma bardzo indywidualny wymiar.
   Mnie osobiście nie przeszkadza to, czy ktoś jest PIMO, POMI, PIMI, POMO, IMO ...itd...   :-* :-* :-*
   Jeśli ma powody, by się tak określać, to Jego osobista sprawa.
   Uważam, że to jego rodzaj wolności i niech mu tak będzie.
   Krytyka takich osób jest wielce nie na miejscu.
   I świadczy o zwykłym braku tolerancji.



Jednak masz rację w jednym Matyldo.
To nie Twoja sprawa. Więc pamięta, że czasami żeby wyjść na mądrego, wystarczy zamilczeć. (Przysłów 17:18)
   Bardzo mądre życiowo.
   I tego proponuję, żeby się trzymać :-* :-*
   Życzę dużo rozsądku w sprawach, do których inni mają prawo w podejmowaniu różnych decyzji.
   Nie odbierajmy im tej samodzielności, tj jak strażnica, która obdziera ludzi z tej swobody.
   Nie bądźmy strażnicą !!!
   Będąc poza jej juryzdykcją !!!
   Pozdrawiam.
   
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #423 dnia: 26 Listopad, 2021, 19:57 »
Jakie to małe, osądzać tysiące osób, . 

Jednak masz rację w jednym Matyldo. To nie Twoja sprawa. Więc pamięta, że czasami żeby wyjść na mądrego, wystarczy zamilczeć. (Przysłów 17:18)
Hola hola chłopcze. Ja ciebie nie przezywam. Myślałam że chcesz podyskutować a nie nazywać mnie małą i nie mądrą.
Masz prawo mnie osadzać bo wyrażam swoją opinię? A ja nie mam prawa do swojego zdania 👀
Masz rację jesteś teraz nawet ważniejszy niż kiedy byłeś starszym. Teraz działasz w konspiracji i narażasz życie. Przyjmij zatem medal z kartofla.
Kogo jak kogo ale ciebie nie posądzałam o taką małostkowość.
Piszesz tu ale chyba nie czytasz że zrozumieniem niestety. W przeciwnym razie wiedział byś i uszanował że cytowanie mi wierszy z jakiej bardzo starej książki nie jest na miejscu.
Strasznie nie lubię takich kłutliwych i przemadrzalych facetów.
Acha i jeszcze jedna złośliwość, od wczoraj od 19stej do dziś do 9tej,kombinowałeś jak się że mną rozprawić😁😁😁
PS.
Tak przy okazji, Estera ja jestem stara baba i ty jesteś stara baba. Nie zgadzam się z twoim światopoglądem a ty nie zgadzasz się z moim. Proszę cię omijaj okazję dowalenia  mi przy pomocy czyichś komentarzy. Tak będzie ładniej i milej. Już parę razy spróbowałyśmy i nam nie podrodze. Dziękuję.

« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2021, 20:38 wysłana przez Matylda »


Offline Sinéad

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #424 dnia: 26 Listopad, 2021, 20:38 »
Jakie to małe, osądzać tysiące osób, które z pewnych przyczyn nadal fizycznie są w organizacji. Tych wszystkich starszych i N.O. dzięki którym mamy dostęp do poufnych listów, Paście oraz innych publikacji obnażających szkodliwe praktyki organizacji. Tych nastolatków, którzy boją się bezdomności ponieważ nie mają gdzie pójść, ponieważ wszyscy których znają są w orgu. Tych wszystkich, którzy nie odchodzą, ponieważ boją się samotności, depresji i ostracyzmu. Tych, którzy robią to dla bliskich, którzy psychicznie nie wytrzymaliby koszmaru, który zafundowałaby im organizacja.

Droga każdego z nas jest inna. Niektórzy mają sposobność oraz siłę psychiczną by "wyjść z niej" natychmiastowo. Inni nie mogą się na to zdobyć od razu. Jeszcze inni są jak Herbert Schmid. Najważniejsze, że każdy z nich zdał sobie sprawę z niszczycielskiej siły organizacji i robi co może, aby ograniczyć jej wpływy. 

Jednak masz rację w jednym Matyldo. To nie Twoja sprawa. Więc pamięta, że czasami żeby wyjść na mądrego, wystarczy zamilczeć. (Przysłów 17:18)

W samo sedno, Blue
2018 - p.i.m.o.


Offline abece

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #425 dnia: 26 Listopad, 2021, 21:00 »
Hola hola chłopcze. Ja ciebie nie przezywam. Myślałam że chcesz podyskutować a nie nazywać mnie małą i nie mądrą.
Masz prawo mnie osadzać bo wyrażam swoją opinię? A ja nie mam prawa do swojego zdania 👀
Masz rację jesteś teraz nawet ważniejszy niż kiedy byłeś starszym. Teraz działasz w konspiracji i narażasz życie. Przyjmij zatem medal z kartofla.
Kogo jak kogo ale ciebie nie posądzałam o taką małostkowość.
Piszesz tu ale chyba nie czytasz że zrozumieniem niestety. W przeciwnym razie wiedział byś i uszanował że cytowanie mi wierszy z jakiej bardzo starej książki nie jest na miejscu.
Strasznie nie lubię takich kłutliwych i przemadrzalych facetów.
Acha i jeszcze jedna złośliwość, od wczoraj od 19stej do dziś do 9tej,kombinowałeś jak się że mną rozprawić😁😁😁
PS.
Tak przy okazji, Estera ja jestem stara baba i ty jesteś stara baba. Nie zgadzam się z twoim światopoglądem a ty nie zgadzasz się z moim. Proszę cię omijaj okazję dowalenia  mi przy pomocy czyichś komentarzy. Tak będzie ładniej i milej. Już parę razy spróbowałyśmy i nam nie podrodze. Dziękuję.
Matyldo.
Nikt "nie chodził w Twoich butach", by Cię ograniczać w wypowiedziach  i opinii o Twojej "jehoskiej Rodzinie".
Gdzież indziej, jak nie w zborach ŚJ były nam kneblowane usta, i znoś to 20, 30, 40, 50 a nawet 80 lat.
Twoja Rodzina (była Rodzina), Twoja opinia.

Moze nawet nie chcesz, już nie potrzebujesz, jednak napisze, że bardzo Ci współczuję, tego co przeszłaś, co związane jest z stosowaniem ostracyzmu przez ŚJ.

Podzielam też Twoje zdanie, że  od czyniących szkody emocjonalne, trzeba się odcinać.

Gratuluję  Tobie mądrości, że opuściłaś destrukcyjna korpo religijna machinę.
Ciepłe, przyjazne uściski.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2021, 21:54 wysłana przez abece »


Offline Estera

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #426 dnia: 26 Listopad, 2021, 22:06 »
Nikt "nie chodził w Twoich butach", by Cię ograniczać w wypowiedziach  i opinii o Twojej "jehoskoiej Rodzinie".
   abece.
   Nikt nie chodził w butach Matyldy i trzeba zauważyć, że również Matylda nie chodziła w butach innych uczestników tego forum :'( :'( :'(
   Wyszła z organizacji, chwała jej za to i to jej osobista, suwerenna decyzja, jak chciała tak zrobiła.
   Ale to nie jest powód, by z kolei innych atakować za zupełnie inne decyzje niż podjęła ona sama.
   Rzucając tu ciągle swoim ex- "jehoskim" jadem na lewo i prawo.
   I jakieś teksty typu:


Hola hola chłopcze (...)
Tak przy okazji, Estera (...) ty jesteś stara baba.


   Zaczepki z pozycji autorytetu wieku.
   Blue nie jest jakimś chłoptasiem Matyldzie na posyłki.
   Jakie znaczenie ma wiek mój czy Blue w tej konkretnej dyskusji?
   Żadnego !!!
   Takie teksty są puste, bo wszyscy tu na forum znaleźliśmy się z jednego powodu.
   A mianowicie odkryliśmy prawdę o strażnicy.
   I Matylda jak i reszta tu startuje z jednej półki, Matylda nie jest jakimś N.O. dla pozostałych ex-ów.
   Matyldo, trochę więcej dystansu do tego co sama zrobiłaś.
   I do tego co inni robią lub zrobią.

   Równie dobrze, ktoś by mógł napisać, że Matyldzie należy się ... "medal z kartofla" ;) ... bo stamtąd wyszła.
   Takie rzucanie tymi ... "medalami z kartofla" ... wiadomo, jakie ma mieć przesłanie i to jest w porządku?
   Sekta nas obdarła z wszelkiego szacunku i jeszcze tu wzajemnie ktoś kogoś będzie kopał może leżącego?
   Można odnieść wrażenie, że szacunek należy się jedynie Matyldzie, bo reszta to dno i wodorosty.
   I to co robią dla innych, u takich osób jak Matylda, nie ma większego znaczenia.
   Najlepiej by było, żeby wszyscy zrobili tj Ona wtedy nie byłoby tej dyskusji.
   Ale inni, mają jeszcze inne rozwiązania.
   Z tej destrukcji religijnej.
   I to robią, bez oczekiwania na ... "medal z kartofla" ...
   Czy jakiegokolwiek innego medalu.
   :'( :'( :'(


   P.s.
   I Matylda, żeby nie było, że chciałam Ci dowalić.
   Po prostu próbuję zrozumieć motywy Twojego takiego, przeszytego jadem, gadania :'(
   Z tymi ... "medalami z kartofla" ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline abece

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #427 dnia: 26 Listopad, 2021, 22:13 »
   abece.
   Nikt nie chodził w butach Matyldy i trzeba zauważyć, że również Matylda nie chodziła w butach innych uczestników tego forum :'( :'( :'(
   Wyszła z organizacji, chwała jej za to i to jej osobista, suwerenna decyzja, jak chciała tak zrobiła.
   Ale to nie jest powód, by z kolei innych atakować za zupełnie inne decyzje niż podjęła ona sama.
   Rzucając tu ciągle swoim ex- "jehoskim" jadem na lewo i prawo.
   I jakieś teksty typu:



   Zaczepki z pozycji autorytetu wieku.
   Blue nie jest jakimś chłoptasiem Matyldzie na posyłki.
   Jakie znaczenie ma wiek mój czy Blue w tej konkretnej dyskusji?
   Żadnego !!!
   Takie teksty są puste, bo wszyscy tu na forum znaleźliśmy się z jednego powodu.
   A mianowicie odkryliśmy prawdę o strażnicy.
   I Matylda jak i reszta tu startuje z jednej półki, Matylda nie jest jakimś N.O. dla pozostałych ex-ów.
   Matyldo, trochę więcej dystansu do tego co sama zrobiłaś.
   I do tego co inni robią lub zrobią.

   Równie dobrze, ktoś by mógł napisać, że Matyldzie należy się ... "medal z kartofla" ;) ... bo stamtąd wyszła.
   Takie rzucanie tymi ... "medalami z kartofla" ... wiadomo, jakie ma mieć przesłanie i to jest w porządku?
   Sekta nas obdarła z wszelkiego szacunku i jeszcze tu wzajemnie ktoś kogoś będzie kopał może leżącego?
   Można odnieść wrażenie, że szacunek należy się jedynie Matyldzie, bo reszta to dno i wodorosty.
   I to co robią dla innych, u takich osób jak Matylda, nie ma większego znaczenia.
   Najlepiej by było, żeby wszyscy zrobili tj Ona wtedy nie byłoby tej dyskusji.
   Ale inni, mają jeszcze inne rozwiązania.
   Z tej destrukcji religijnej.
   I to robią, bez oczekiwania na ... "medal z kartofla" ...
   Czy jakiegokolwiek innego medalu.
   :'( :'( :'(


   P.s.
   I Matylda, żeby nie było, że chciałam Ci dowalić.
   Po prostu próbuję zrozumieć motywy Twojego takiego, przeszytego jadem, gadania :'(
   Z tymi ... "medalami z kartofla" ...
No cóż, można tak teraz do rana, albo i miesiąc.
Można teraz każde zdanie analizować, rozdrabniać, tłumaczyć, odnosić się.

Esterko, bądz uprzejma zwrócić uwagę, że moja wypowiedz dotyczy tylko i wyłącznie, jednej kwestii, mianowicie sposobu wypowiadania się Matyldy  o Jej Rodzinie, konkretnie nazwania Jej Rodziny, jak Matylda chce sobie nazywać.
Jej "buty", Jej Rodzina (była Rodzina).
Jej odcięcia się od szkodzących Jej byłych ŚJ i krótkie zakończenie.
Tyle i tylko tyle.

Nie mam nic więcej do dodania.
Mogę tak?
Czy muszę dalej uczestniczyć?

Dziękuję za wypowiedź.
Miło, ciepło pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2021, 22:43 wysłana przez abece »


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #428 dnia: 26 Listopad, 2021, 22:26 »

PS.
Tak przy okazji, Estera ja jestem stara baba i ty jesteś stara baba. Nie zgadzam się z twoim światopoglądem a ty nie zgadzasz się z moim. Proszę cię omijaj okazję dowalenia  mi przy pomocy czyichś komentarzy. Tak będzie ładniej i milej. Już parę razy spróbowałyśmy i nam nie podrodze. Dziękuję.
Co też mi do tego durnego łba przyszło. Kopać się z koniem. Żeby to chociaż po pijanemu było👀🤓Cofam każde jedno słowo.
Tkwicie  w sekcie i tak sobie slodzicie. Ja jeszcze pobendem bo może stryjecznego szwagra odciagne. A ja pobendem aż mamusia umrze. A ja nie mogę odejść bo prace u brata kazia stracę.
A dajcie spokój.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2021, 22:31 wysłana przez Matylda »


Offline Blue

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #429 dnia: 26 Listopad, 2021, 22:36 »
Koń jaki jest, każdy widzi.


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #430 dnia: 26 Listopad, 2021, 22:40 »
Koń jaki jest, każdy widzi.
Dobre i to Blue, dobre i to.


Offline Turbulent_Business

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #431 dnia: 27 Listopad, 2021, 09:31 »
Droga Matyldo, chyba ciężko Ci się wczuć w sytuacje niektórych osób i sumie to rozumiem. Niektórych sytuacji nie da się zrozumieć samemu ich nie doświadczając. Nie wiem jaka była twoja sytuacja rodzinna gdy się wybudziłaś,  i nie chce tego wiedzieć, nie moja sprawa.
Piszesz o wybudzeniu szwagra ciotki itp. Przepraszam bardzo ale na szwagra to bym nawet minuty nie stracił.
Co w sytuacji gdy ktoś jest w związku, w którym się dobrze dogaduje z druga osoba, załóżmy ze są dzieci. Czy sugerujesz ze taka osoba po wybudzeniu ma po prostu odejść? Bez próby wyciagnięcia z bagna swojej rodziny? W 99% przypadków takie coś skończy się rozwodem i rozpadem rodziny… Czy nie warto spróbować w takim przypadku?

Taka osoba ma dwa wyjścia, każde tragiczne: 1. Odejść od org i w jeden dzień rozbić związek budowany latami. 2. Poddać się mentalnej torturze; słuchaniu tych bzdur i ze łzami w oczach patrzeniu jak rodzina im przytakuje. Wybudzić większości nie da się w dzień, dlatego większość osób wybiera opcje nr 2 i przez jakiś czas walczy, poświęca swoje zdrowie psychiczne dla innych. To sie nazywa miłość czy jakoś tak.

Kto sam tego nie przeżył nie powinien sie wypowiadać, nie da sie tego zrozumieć z boku. To jest tzw scenariusz :”wybierz swoją truciznę”. Każdy wybór jest dla kogoś tragiczny…
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #432 dnia: 27 Listopad, 2021, 16:38 »
Czy jako odstępcy mamy prawo wypowiadać się o Świadkach Jehowy? Przecież życie jakiegoś Świadka to jego życie nie nasze. Nie wolno zatem potępiać nikogo za to, że jest w Organizacji i basta.  :))


Offline abece

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #433 dnia: 27 Listopad, 2021, 18:41 »
Czy jako odstępcy mamy prawo wypowiadać się o Świadkach Jehowy? Przecież życie jakiegoś Świadka to jego życie nie nasze. Nie wolno zatem potępiać nikogo za to, że jest w Organizacji i basta.  :))
DPT.
Przecież tu na Forum wypowiadają się odstępcy i obecni jeszcze ŚJ  na temat ŚJ.

Są dziesiątki /setki wypowiedzi?
Miałoby ich nie być?

To jak "wybudzaliby się" między innymi obecni ŚJ, gdyby nie dowiadywali się z pierwszej ręki o patologi jaką tworzy np. ostracyzm/ukrywanie pedofili w zborach, komitety itd.

To TRZEBA BY TERAZ POGRUPOWAC o jakich ŚJ odstępcy maja prawo/nie mają prawa się wypowiadać/w ogóle nie mają prawa wypowiadać się.

I czy ŚJ mogą/mają prawo  wypowiadać się o odstępcach, co  wolno odstępcom /czego nie wolno odstępcom.
Tak dla równowagi i uczciwości zagadnienia.

Wypowiedzi odstępców, i obecnych ŚJ na Forum:
często są to bardzo prywatne zwierzenia osobiste z którymi odstepcy/nie odstępcy a jeszcze  ŚJ dzielą się, uznając to jako pomoc innym/lub chęć podzielenia się swoimi przeżyciami w orgu/po orgu (itd).
 

Jeżeli życie jakiegoś ŚJ/styl życia jakiegoś SJ/charakter jakiegoś SJ, to jego życie nie nasze zycie, to jak się to ma na ten przykład do  wypowiadania się odstępców / też ŚJ na temat  ŚJ
1. pedofilów
2. strasznych gnębiących, poniżających,
     uragajacych godności człowieka podczas
     sądów kapturowych 3:1, a nawet 6:1
3.  podrozujacych obwodowych ich żon
4. ..... (tu) wiele innych......

Jeżeli życie jakiegoś ŚJ stwarza zagrożenie dla dzieci, bo ŚJ jest pedofilem, to już jego życie niestety, nie jest obojętne dla środowiska w którym ów zyje/przebywa.

Albo niszczenie Rodzin ostracyzmem.

Jeszcze dochodzi inny czynnik: charakter /intencje   itd., jeżeli ewidentnie widzisz, że nęka, rujnuje zdrowie, rodzinę, bo ma władze w rękach, nachodzi w domu itd

Co dalej?
Trzeba napisać, to co zawsze/przeważnie/czesto :
Są dobrzy i źli ludzie, są uczciwi i nie uczciwi ludzie.
Sa tacy, którzy krzywdy w orgu nie zaznali i są tacy, którzy byli/są pokrzywdzeni w orgu.
Na ile grup/podgup trzeba y czynić takie/podobne rozważania, by było doskonale napisane?


Są okej straszni, są nie do zaakceptowania straszni.

W powyższym wiem, że wszystko nie zostało ujęte, do tego postu można dopisać wiele postów, gdyż każdy zabierający glos z pozycji własnych przekonań/wartości/doświadczeń życiowych /charakeru/intencji będzie widział inaczej/podobnie /tak samo itd.

Czy można /nie można potępiać, kogoś, kto jest w organizacji to też indywidualnie  może/będzie przebiegać.

Potępiamy ŚJ pedofilów przebywających w orgu, gdyż szkodzą /krzywdzą.
Nie powinno ich w orgu być dla bezpieczeństwa dzieci.
I analogicznie straszni krzywdzący, też by zdrowiej było, dla pokrzywdzonych, gdyby niekompetentnych nie namaszczonych żadnym Duchem. Św tam nie było.
Tu rowniez można napisać mnóstwo postów, gdyż każdy widzi inaczej  z własnej pozycji, co przeżył, jakie ma przekonania, ambicje, charakter, intencje, doświadczenia itd.


Dlatego piszę, powtarzam, że temat jest przeogromnie złożony.




Kto decyduje co można /nie można z tym nie dyskutujee, gdyż to następny powiązany temat z innymi tematami dotyczącymi i jednostki i danej grupy/rodziny itd.

Na swoim przykładzie podaje, że mnie potępiono za MENTALNE  tkwienie w orgu z mojej strony były po czasie podziękowania "za kopa", by ODCIĄĆ się FIZYCZNIE od ŚJ, bo akurat mnie to środowisko wraz z pokrętnymi naukami i nękaniem przez strasznych bardzo szkodziło, i całej naszej Rodzinie.

Nie żałuję, choć OSTRACYZM był/jest KATORGĄ. (drugą) i dalej szkodzi krpo religia, nawet po odcięciu się.


Dlatego aby tak dogłębnie wyczerpać temat, trzeba by wziąć naprawdę wiele czynników pod uwagę, a każdy może zobaczyć/zobaczy  cokolwiek się nie napisze, inaczej niż piszący to skomentował.
Dlaczego?
Bo temat jest wielowątkowo bardzo złożony.

DPT.
Nie mam nic osobiście do Ciebie, napisałeś co uważasz , możesz takie Twoje prawo wypowiadania się.
Przyjemnie czytało się Twoj post.
Nieszkodzi nic, że Ty tak ująłeś, jak uważasz, a ja inaczej.
Żeby nie przedłużać, serdecznie pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: 27 Listopad, 2021, 19:27 wysłana przez abece »


Offline Matylda

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #434 dnia: 27 Listopad, 2021, 19:16 »
Wiecie co, drodzy państwo. Napisałam w zasadzie do Szychy w jego wątku, tak parę słów od siebie bo wiem że w pewnych kwestiach nadajemy na jednych falach.
Tymczasem znalazło się zaraz, bo nic innego się na forum nie dzieje, parę osób które od dawna się z Matylda nie zgadzają i bijecie pianę.
Dajcie spokój. I Estera i Blue i Gostek. Kurcze zejdzie że mnie. Przecież moje poglądy są znane od dawna, jak ktoś się nie zgadza to niech ominie, ignoruje olewa, no co tam chcecie.
Jak się drobne w kieszeni ze zbiórki na aferę Alkową nie zgadzają i Matylda docieka to chętnie nadstawiacie ucha. Jak Matylda mówi że nie kuma jak można tkwić w sekcie to macie w Matyldzie znajomego wroga.
Wiem że jest pandemia i som my zestresowani, ale proszę nie slizgajcie się po mnie.
Nikomu nie karze odejść na drugi dzień po przeczytaniu kryzysu, zostawić żonę i dzieci. Wiem jednak z doświadczenia że trudno wyjść ze strefy komfortu, chociaż ten komfort jest złudny.
Róbcie jak uważacie. Pozwólcie też mi robić i mówić co ja uważam, najwyżej nie czytajcie.