Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego  (Przeczytany 128377 razy)

Offline Estera

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #225 dnia: 06 Marzec, 2018, 20:49 »
   Szycha.
   12.666 wyświetleń, już.
   Brawo.
   Niech wieści idą w ludzi.
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Trinity

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #226 dnia: 06 Marzec, 2018, 21:10 »
trudno naprawdę trudno się nie zgodzić z Darkiem!
Hubcio z kolegą byli zapędzeni do rogu koncertowo
ale moim idolem od dziś jest Darkowa
Cerber byłby przy niej mało skuteczny!!!!
królowo złota
od dziś jestem twoją wyznawczynią

TO JEST NASZA SZYCHA???
sorówa ale zbieram szczene
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec, 2018, 21:17 wysłana przez Trinity »


Offline Gwiazdeczka

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #227 dnia: 06 Marzec, 2018, 22:25 »
Bardzo dziękuję  :) Darkowa
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec, 2018, 22:42 wysłana przez Gwiazdeczka »


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #228 dnia: 06 Marzec, 2018, 22:50 »
TO JEST NASZA SZYCHA???
sorówa ale zbieram szczene
Trinity to sem ja ;)


Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #229 dnia: 15 Marzec, 2018, 16:38 »
Dzisiaj stwierdziłem, że Świadkowie Jehowy są kretynami. Poważnie, nie żałuje tych słów.

Miałem rozmowę z jednym takim świadkiem o skretyniałym rozumowaniu, tak jak hydraulik i ten drugi.
JA do niego "dzień dobry",
ON do mnie "znasz zasady",
JA odpowiadam "jakie?",
ON "biblijne".
No to się pytam "jakie biblijne?",
ON "aby nie pozdrawiać",
JA "ale kogo",
ON "tych co się odłączyli". Tutaj wybuchłem śmiechem.
Pytam "chyba tych co nie przynoszą tej nauki?", dodałem "ale ja wierzę w Boga i Chrystusa i nie przynoszę innej nauki niż ta biblijna",
ON "Każdy tak mówi. Zamiast myśleć po Bożemu jest pan uparty i nic nie dociera do pana. Pycha poprzedza upadek."
JA "ale ja twierdzę to samo panu",
ON "ale wie pan jakie są zasady i nie będziemy rozmawiać",
JA "ale pan trzyma się niebiblijnych zasad, tam chodzi zgoła o co innego",
ON "dobrze dobrze". I odchodzi.
JA na to "naprawdę, proszę zacząć myśleć, nie tylko udawać",
ON "to samo do pana".

Zero rozmowy w stylu: "a czemu pan tak myśli?", "lub czemu pan odszedł". Od razu dał mi do zrozumienia, że jestem dla niego zwykłym gównem i nie będzie rozmawiać ze mną. Jakby mógł to by mnie przeklną i życzył śmierci w Armagedonie. Pewnie później myślał "zobaczysz, Jehowa ci pokaże, a wtedy się zdziwisz. Zobaczymy kto będzie śmiać się ostatni. Wyczekuje czasów kiedy nie będzie takich parszywych ludzi na świecie. Kochany Jehowo przyjmij mnie do raju i wybacz mi grzechy. Nie chcę mieć nic wspólnego z takim pomiotem."

Świadkowie Jehowy są zajebiście przekonani, że tylko oni wszystko wiedzą najlepiej. To ich NA PEWNO zgubi! Już są pogubieni, a to dopiero początek. Jak niedługo zdadzą sobie z tego sprawę, będzie takie cierpienie psychiczne jakie każdy doświadczył kto wyszedł z tej sekty. Ciekawe gdzie będą szukać wtedy pomocy, u Ex-ów? Dodatkowe poniżenie. Może o to chodzi, nie wiem tego.

Świadkowie Jehowy to kretyni.
Po pierwsze, dlatego że nie potrafią myśleć samodzielnie tylko polegają na tym co im te dranie (chciałem gorzej napisać, ale się powstrzymałem) z ciała kierowniczego włożą do tych łepetyn.
Po drugie, są uparci jak osły.
Po trzecie, zajada ich pycha. Myślą, że są najmądrzejsi, a tak naprawdę mają zasłonę na swoich sercach i widzą tyle co ślepiec.
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2018, 16:46 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #230 dnia: 15 Marzec, 2018, 18:08 »
przeklną
Oni przeklną, on przeklął:-D

Tak, zgadza się, można to nazwać postępującym kretynieniem, ale zauważmy, że pada to na pewne 'podatne grunty' - nie każdy może zostać śj, bo nie każdemu mieści się to w głowie, bo przy bliższym sprawdzeniu wychodzi wiele nieścisłości. Z kolei jak się jest w środku, to widzi się problemu po stronie doktryny, a po stronie 'tych ludzi' - zawsze Dzieje 13:48, że nie są odpowiednio usposobieni do życia wiecznego.
Te głaskające ucho słowa są jednak potrzebne wielu strapionym i uderzonym w życiu osobom - one są utwierdzane, że wszystko, co je spotyka, to wina złego świata. A tu dostaną akceptację i uznanie, pochwałę po przeczytaniu wersetu do mikrofonu i ... są kupieni. Kiedyś jedna pionierka przyprowadziła na zebranie pijaczka, który coś tam posłuchał orędzia. Zrobiło mu się ciepło w budynku sali i przysnął sobie. I tak samo mentalnie człowiek sobie zasypia w tym wspaniałym orgu pod względem umysłowym/poznawczym.

A teraz cegła skontaktuj się ze starszymi i powiedz, że ten a ten rozmawiał z wykluczonym:-D gdy takie domniemanie dociera od złośliwych 'braci', to jest traktowane śmiertelnie poważnie i interwencja jest przedsiębrana jeszcze w tym samym tygodniu. Spodziewam się, że gdybyś Ty zgłosił ten fakt, mogłoby być inaczej; gotowi raczej pomyśleć i puścić plotę, że to Ty nadal masz jakiś problem:-D
I to jest właśnie śmieszne - że takiej prostoty się nie widzi będąc odurzonym oparami jw-orga.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #231 dnia: 15 Marzec, 2018, 19:38 »

Świadkowie Jehowy to kretyni.

Fajny epitet. Nie zgadzam się na stosowanie go do mnie. Przeproś.


Offline Roszada

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #232 dnia: 15 Marzec, 2018, 19:45 »
Krety tak. :)
A "ni" to chyba nie. ;)


Tusia

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #233 dnia: 15 Marzec, 2018, 20:08 »
Świadkowie Jehowy to kretyni.
Po pierwsze, dlatego że nie potrafią myśleć samodzielnie tylko polegają na tym co im te dranie (chciałem gorzej napisać, ale się powstrzymałem) z ciała kierowniczego włożą do tych łepetyn.
Po drugie, są uparci jak osły.
Po trzecie, zajada ich pycha. Myślą, że są najmądrzejsi, a tak naprawdę mają zasłonę na swoich sercach i widzą tyle co ślepiec.

Nieładnie wyskakiwać z epitetami. Oni są zaślepieni, do końca nie zdają sobie sprawy, że są manipulowani i okłamywani. Gdyby tak było, jak napisałeś, to żaden ŚJ nie mógłby się wybudzić, bo przecież to "kretyn", "uparty jak osioł" i "zajada go pycha".


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #234 dnia: 15 Marzec, 2018, 20:17 »

Świadkowie Jehowy to kretyni.


Fajny epitet. Nie zgadzam się na stosowanie go do mnie. Przeproś.

A dlaczego? Cegle chodziło o to że Świadkowie są zamroczeni z powodu niedoboru jodu ;)



KRETYN( kretynizm)

przest. med. "osoba dotknięta wrodzonym zespołem niedoboru jodu, nazywanego dawniej kretynizmem lub matołectwem"
 


 No chyba, że chodzi o  "niepełnosprawność intelektualną w stopniu znacznym, to wtedy co niektórzy Świadkowie Jehowy mogliby się oburzyć."
 ;)

https://pl.wiktionary.org/wiki/kretyn

« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2018, 20:31 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Roszada

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #235 dnia: 15 Marzec, 2018, 20:18 »
Nieładnie wyskakiwać z epitetami. Oni są zaślepieni, do końca nie zdają sobie sprawy, że są manipulowani i okłamywani. Gdyby tak było, jak napisałeś, to żaden ŚJ nie mógłby się wybudzić, bo przecież to "kretyn", "uparty jak osioł" i "zajada go pycha".
Słowo "zaślepienie" ma taką samą wagę gatunkową co kretyni.
To samo manipulowani i okłamywani. :-\
To też epitety.


Online Gremczak

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #236 dnia: 15 Marzec, 2018, 20:20 »
Częściowo to Cegła ma racje. Taka osoba nie jest w stanie sama funkcjonować. Właśnie  tacy ludzie nie są w stanie sami funkcjonować. Nie podejmą sami decyzji .O wszystko musza się pytać swych przełożonych .Pamiętam jak prowadziłem zebrania. Lubiłem zadać pytanie  na które nie było bezpośredniej odpowiedzi w akapicie.Nikt się nie zgłaszał.W moim mieście to nawet nie umieją pojąć decyzji czy ze mną rozmawiać ,czy nie .Bo nie wykluczony a odstępca.Mają taką zagwozdkę.
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2018, 20:24 wysłana przez Gremczak »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #237 dnia: 15 Marzec, 2018, 20:21 »
A dlaczego? Cegle chodziło o to że Świadkowie są zamroczeni z powodu niedoboru jodu ;)

Dalej uważasz że to śmieszne?


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #238 dnia: 15 Marzec, 2018, 20:25 »
Dalej uważasz że to śmieszne?

nie zaczepiaj...

Jesteś podobno nadal Świadkiem Jehowy i z Tobą nie gadam. Stosuję wbec Ciebie ostracyzm ;)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Online Gremczak

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #239 dnia: 15 Marzec, 2018, 20:25 »
Dalej uważasz że to śmieszne?
Śmieszne to może nie . Ale prawdziwe.