Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego  (Przeczytany 128379 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #135 dnia: 29 Grudzień, 2017, 08:48 »

Błagam... Przecież to absurd... Cegło kochany- Ty też myślę że masz mglisty obraz rozpraw sądowych...

Nie chce tu obrażać ani dyskredytować, ale proszę mi podać dowody i artykuł czynu zabronionego... Wg Mnie nie łapią się pod ten paragraf.

Przykład? Ktoś dzwoni natrętnie. Stalkuje kogoś. Czy możemy dzwonić od razu na policję?
Zawsze możemy, ale policja wie że przed sądem nie będzie wyczerpania znamion czynu zabronionego.
Art 190- należy poinformować że się go boi...

Także starszych można by pozwać gdyby żona Szychy powiedziała- boje się panów proszę odejść. A oni by dalej nachodzili.

Chyba ty nie rozumiesz. Napisałem znamiona przestępstwa. Stalking jest przestępstwem. Zdaje sobie sprawę, że te dwa razy to za mało. Jednak uważam że każde niechciane i natrętne nachodzenie przez starszych powinno być zgłaszane na policję. Chodzi o opinię jakie to za sobą niesie. Policja musi zrobić z tego raport. Gdzie to trafi i do kogo nie wiemy. Traktujesz wszystko, albo nic. To co robią starsi jest stalkingiem. Tych dwóch od nękania dzieli tylko ilość. Więc proszę nie zniechęcaj innych do tego aby takie przypadki nie zgłaszać na policję. Jak  nikt nic nie zrobi i wszyscy bedą siedzieć cicho to bedzie trwało to do wieczności. To tak jak byś powiedział ofierze molestowania: „ach nie masz dowodów, on pogłaskał ciebie po cipce tylko dwa razy. To co z tego że mówił ci takie rzeczy, nie masz dowodów. I tak nie wygrasz sprawy, masz mgliste wyobrażenie o sprawach sądowy. I tak nie masz szans.” Nic nie robisz to takie osoby czują się bezkarnie. Tak samo jest ze starszymi. Niech sie cieszą że jeszcze nie doszło w takich przypadkach do rękoczynów. Nawet jedli nie dojdzie do sprawy sądowej to i tak jest duże prawdopodobieństwo ze zajmie sie tym policja.

„Przykład? Ktoś dzwoni natrętnie. Stalkuje kogoś. Czy możemy od razu dzwonić na policję?” Otóż odpowiadam Tobie, że tak. Nikt nie może bezkarnie kogoś ciàgle nachodzić, dzwonić itp.

Poza tym jakby Ciebie drogi Wrześniu spotkało coś takiego lub Twojego bliskiego też byś gadał inaczej.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 09:34 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #136 dnia: 29 Grudzień, 2017, 09:36 »
To on?Kopie  sławną ''piwnicę''?



Jakieś skojarzenia?  ;)



"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Gwiazdeczka

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #137 dnia: 29 Grudzień, 2017, 10:55 »
Ok. Rozumiem. Bądźmy szczerzy też sporo nakłamaliście podczas tej rozmowy. Nie czepiam się, ale bądźmy obiektywni. :) :) :) :)
Pozdrawiam miło.

Proszę wypunktuj kłamstwa o których wspominasz.
A może jesteś z kołka graniastego..i nie podoba się Tobie prawda.
Bo prawda zawsze w oczy kole.


Offline Proctor

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #138 dnia: 29 Grudzień, 2017, 11:14 »
Proszę wypunktuj kłamstwa o których wspominasz.
A może jesteś z kołka graniastego..i nie podoba się Tobie prawda.
Bo prawda zawsze w oczy kole.

Nie gorączkuj się :) To nie był atak na Ciebie i Twojego męża. Stwierdzam suchy fakt i tytle.  Nie ciągnijmy tematu.


Offline Gwiazdeczka

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #139 dnia: 29 Grudzień, 2017, 11:16 »
Nie gorączkuj się :) To nie był atak na Ciebie i Twojego męża. Stwierdzam suchy fakt i tytle.  Nie ciągnijmy tematu.

Wręcz przeciwnie. Bardzo mnie to interesuje. Zarzut trzeba argumentować, a nie rzucać suche fakty. Powiedziałeś A to powiedz i B...Nie odwracaj kota ogonem.


Offline Proctor

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #140 dnia: 29 Grudzień, 2017, 11:31 »
Wręcz przeciwnie. Bardzo mnie to interesuje. Zarzut trzeba argumentować, a nie rzucać suche fakty. Powiedziałeś A to powiedz i B...Nie odwracaj kota ogonem.

Oj Gwiazdeczko nie denerwuj się. To nie moja sprawa ale jak chcesz to proszę.

"rozmowa posiada kilka błędnych tez merytorycznych z mej strony... (trochę w zburzeniu, trochę w wyniku myślenia już o dalszym ciągu rozmowy) niemniej pokazuje prawdziwość organizacji.
Ponieważ wcześniej upubliczniona rozmowa telefoniczna, nie przyniosła pożądanego skutku. Postanowiłem sprowokować świadków w inny sposób.
Z racji tego, że w tym samym budynku w którym póki co mieszkam również ja, zamieszkują jeszcze 3 inne rodziny świadków, postanowiłem włączyć sieć WIFI o nazwie: www.przerywamymilczenie.pl
...zadziałało jak płachta na byka,
tyle że z dużym opóźnieniem...."

Słyszałem coś innego z ust męża. Ale niech będzie może miałem brudne uszy. Jeśli tak to je domyje i przeproszę was za mój błąd.

Spróbuj spojrzeć na to obiektywnie jako na fakt a nie atak na Ciebie czy kogokolwiek. Dadej ciepło pozdrawiam.
Kółko graniaste?
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień, 2017, 11:34 wysłana przez Proctor »


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #141 dnia: 29 Grudzień, 2017, 11:31 »
Nie gorączkujmy się nawzajem. Faktem jest, że w wątku pojawia się motyw celowego nazwania sieci adresem strony, a podczas rozmowy jest to zaprzeczone. To chyba o to chodzi, no nie Proctor? Ale dla mnie osobiście, po tym ile mi krwi napsuli tzw. bracia, jest to do przełknięcia, no i okazało się świetnym wyzwalaczem buty u tych gburów.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Proctor

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #142 dnia: 29 Grudzień, 2017, 11:35 »
Nie gorączkujmy się nawzajem. Faktem jest, że w wątku pojawia się motyw celowego nazwania sieci adresem strony, a podczas rozmowy jest to zaprzeczone. To chyba o to chodzi, no nie Proctor? Ale dla mnie osobiście, po tym ile mi krwi napsuli tzw. bracia, jest to do przełknięcia, no i okazało się świetnym wyzwalaczem buty u tych gburów.

Pewnie. Zgadzam się w pełni.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #143 dnia: 29 Grudzień, 2017, 11:39 »
Owszem posłużyłem się tym blefem o wifi aby zobaczyć ich reakcję... Dzięki temu mam również nagraną na monitoringu wizyjnym śmieszną sytuację, jak inkwizytorzy chodzą przed domem i sprawdzają siłę sygnału WIFI.
Jest różnica między kłamstwem a blefem. Użyte przez PROCTORA sformułowanie "nakłamali" brzmi co najmniej jak bym wypowiadał kłamstwo za kłamstwem...


Offline gedeon

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #144 dnia: 29 Grudzień, 2017, 11:40 »
Nie gorączkuj się :) To nie był atak na Ciebie i Twojego męża. Stwierdzam suchy fakt i tytle.  Nie ciągnijmy tematu.
Myślę że Twój styl prowadzenia dyskusji jest nie na miejscu


Offline Proctor

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #145 dnia: 29 Grudzień, 2017, 11:49 »
Owszem posłużyłem się tym blefem o wifi aby zobaczyć ich reakcję... Dzięki temu mam również nagraną na monitoringu wizyjnym śmieszną sytuację, jak inkwizytorzy chodzą przed domem i sprawdzają siłę sygnału WIFI.
Jest różnica między kłamstwem a blefem. Użyte przez PROCTORA sformułowanie "nakłamali" brzmi co najmniej jak bym wypowiadał kłamstwo za kłamstwem...

Masz rację przepraszam. Po prostu czułem się nieswojo w momencie kiedy padło pytanie o sieć WI FI a Ty mówiłeś że to nie TY. Choć pomysł i argument z częstotliwością 5 Ghz trafiony.


Offline Mała mi

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #146 dnia: 29 Grudzień, 2017, 12:24 »
Może na nagraniu tak to słychać, ale wewnątrz jeden wielki puzzel:)
Głos mi się łamał..nagła pustka w głowie..uciekają słowa.
Rozumiem Cię bardzo dobrze. Wiem jakie to uczucie jak włażą z buciorami do domu i czuja sie jakby byli u siebie , jak między słowami obrażają człowieka w jego własnym domu bo oni maja prawo bo znają prawdę.Co to kuzwa za argument?Hydraulik podniósł sobie ego twoim kosztem ale to ty wygrałas. Może i w środku puzzle ale twarda baba z ciebie, skoro go nie zepchnęłas ze schodów.


Offline Gwiazdeczka

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #147 dnia: 29 Grudzień, 2017, 12:41 »
Rozumiem Cię bardzo dobrze. Wiem jakie to uczucie jak włażą z buciorami do domu i czuja sie jakby byli u siebie , jak między słowami obrażają człowieka w jego własnym domu bo oni maja prawo bo znają prawdę.Co to kuzwa za argument?Hydraulik podniósł sobie ego twoim kosztem ale to ty wygrałas. Może i w środku puzzle ale twarda baba z ciebie, skoro go nie zepchnęłas ze schodów.

Dokładnie tak jak napisałaś..czują się jak u siebie.
To oni dyktują zasady i warunki. Czas to zmienić.
Starałam się być bardzo opanowana.
Niech robią porządki u siebie z zakłamaniem i oszustwem.
Mamy tutaj wiele poważnych argumentów przedstawionych Hubertowi. Ten drugi łoś powinien wspomnieć o tym w zborze i wziąć go na dywanik!! Nie się tłumaczy. Tym bardziej, ze są na to osoby, które poświadczą moja wersje. Z tego nie uda się hydraulikowi wykręcić.


Offline Dietrich

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #148 dnia: 29 Grudzień, 2017, 13:37 »

policja wie że przed sądem nie będzie wyczerpania znamion czynu zabronionego.
Art 190- należy poinformować że się go boi...

Także starszych można by pozwać gdyby żona Szychy powiedziała- boje się panów proszę odejść. A oni by dalej nachodzili.


Tak dokładnie uczyniła żona kumpla nękana przed zebraniami rozmowami oraz prywatnie w domu odwiedzinami ze strony "zatroskanych" o jej pomyślność duchową braciszków (Mąż za granicą).

Powiedziała im wprost: nie mam sobie nic do zarzucenia, wy słuchacie plotek i zamiast zamknąć plotkarzom usta przychodzicie z tym do mnie. Boję się was. Boję się przyjeżdżać na zebrania, boję się waszych wizyt. Jeśli nie dacie mi spokoju, zgłoszę to gdzie trzeba, bo niszczycie mnie psychicznie zamiast wspierać, a przecież podobno od tego jesteście.
Do akcji włączył się dorastający syn (17 lat), który stwierdził że jeśli jeszcze raz zobaczy mamę płaczącą po zebraniu, nie chce mieć nic wspólnego z taką wiarą.


Offline Mała mi

Odp: Nagranie rozmowy telefonicznej - News z dnia dzisiejszego
« Odpowiedź #149 dnia: 29 Grudzień, 2017, 13:39 »
Oby Hydraulik stanął na miejscu Twojego męża.Maz wychowany w rodzinie sj nigdy świadkiem nie został , ale próby wywierania na nim presji były , próby mącenia moim dzieciom w głowie tez. Sj , których ja znam wyróżnia brak kultury. Wchodzili do mojego domu jak do siebie, komentowali krzyż na ścianie, program w tv itd itp, Usmiechalismy się głupkowato do pewnego pięknego dnia. Starali się mnie sprowokować i im się udało ( może niestety)Jak już im powiedziałam, Ze w życiu nie widziałam takiego gburstwa , braku kultury i skur.... i takiej chęci zniszczenia rodziny. Teść zwócił mi uwagę na słownictwo bo przecież on od tego jest haha I do mnie z tekstem Mam prawo bo to mój syn i moje wnuki to mu powiedziałam ze ma prawo narobić w gacie bo są jego. Haha Wiec zwrócił uwagę mężowi jak to jego połówka jest niekulturalne dla uduchowionego tatusia , Na co mój mąż : Tato różnica między nią a tobą jest taka , ze ona jest u siebie w domu, została atakowana wiec się broni, a ty włazisz w nasze życie i nas obrażasz nie pierwszy raz. Teścia zatkało i sobie poszedł. A ja tydzień odchorowywałam to spotkanie. Mężowi łatwiej bo zna ich tok rozumowania a ja nie mam pojęcia do dziś : Jakim k... prawem ? Dobrze , ze to ty otworzyłas te drzwi , niech ludzie wiedza jak sj traktują ludzi z zewnątrz. Takich co to się ich już nie da zwerbować.Krawat , garniak , a z laczków słoma wystaje.ps: padło tam tez zdanie: tzn ze ty mu zabraniasz? Czyli winnego już maja. Możesz być z siebie dumna haha