Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 13609 razy)

Michał chlu

  • Gość
Witam
« dnia: 28 Wrzesień, 2017, 08:49 »
Witam :)

Niestety jeszcze jakiś czas nie mogę się przedstawić :) powiem o sobie tylko tyle ze korporacja od około 2 lat dla mnie już nie istnieje choć dalej chodzę na zebrania itp. Byłem ŚJ ponad 30 lat. Poznałem w tym czasie wielu wspaniałych ludzi których będzie mi brak. Poznałem tez wielu nadzorców obwodu, były i obecny komitet oddziału. Nie znam wszystkich bardzo szczegółowo ale o każdym jestem w stanie sporo powiedzieć.

Sam osobiście dopuściłem się naprawdę poważnego grzechu i czekają mnie poważne konsekwencje.

Gdybyście mieli jakieś pytania to zawsze chętnie odpowiem. Mam spora wiedzę na temat Polski z rozmow prywatnych z nadzorcami obwodów itp.

Wiem ze wiele osób mówiło o zmianie komitetu oddziału w kontekście ogromnego długu Polski wobec korporacji. To jeden z wielu elementów. Dochodziło w Polsce do sytuacji gdzie stary komitet widząc ze np jakiś list z CK pokazał by ze w Polsce robi się zupełnie inaczej to przykładowo nie był tłumaczony. Wiele listów w Polsce zostało przetłumaczonych dopiero gdy nowy komitet funkcjonował. Ciało Kierownicze wiedziało o problemach w Polsce od roku 1993. Wtedy został skierowany pierwszy list do CK o "problematycznych" sytuacjach w związku z komitetem oddziału. Przez lata problem próbowano rozwiązać polubownie i w dobrej atmosferze ale gdzie Bóg i Duch Święty nie może to korpo morica pośle :D


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 08:52 »
Witaj!
No to masz bogate doświadczenia. :)


Offline gerontas

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 09:10 »
Witaj Michale.
Mam nadzieję, że twoja wiedza pomoże wybudzić się wielu wchodzącym tu ŚJ.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 09:17 »
Witaj Michale.
Mam nadzieję, że twoja wiedza pomoże wybudzić się wielu wchodzącym tu ŚJ.


Myśle ze mam pare perełek w swoim zbiorze, nagrań wizyt pasterskich, komitetu sadowniczego itp :D patrząc na zbór gdzie uslugiwalem jako starszy można śmiało dojść do wniosku ze to z Bogiem nie ma nic wspólnego jak to śpiewa Kazik Staszewski :D


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 09:55 »
Myśle ze mam pare perełek w swoim zbiorze, nagrań wizyt pasterskich, komitetu sadowniczego itp :D patrząc na zbór gdzie uslugiwalem jako starszy można śmiało dojść do wniosku ze to z Bogiem nie ma nic wspólnego jak to śpiewa Kazik Staszewski :D

Witaj ;) Ciekawe masz Archiwum :P


Offline Fantom

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 10:06 »
to rzuć coś na tapetę,żeby nie było,że tylko się przechwalasz.Jakiś konkret?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Michał chlu

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 10:14 »
to rzuć coś na tapetę,żeby nie było,że tylko się przechwalasz.Jakiś konkret?

Opisuje już sporo rzeczy, co do nagrań to wrzucę gdy tylko będę oficjalnie poza korpo a to nastąpi w ciągu kilku kilkunastu dni.



Offline Lechita

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 14:08 »
Witaj nam gorąco Michał chlu!

Widzę, żeś jest dla nas cennym "nabytkiem" z taką wiedzą i doświadczeniami. Ufam iż będziesz się nimi dzielił z wesołą ferajną na forum  ;)

Cieszę się, że wybudziłeś się i jesteś tu z nami. Szczególnie , że podobnie jak ja "uprawiałeś starszeństwo"  ;)
I tym sposobem z sekto-korporacji ubyło dwóch starszych  ;D

Już cieszę się na wieści od Ciebie.  Miłego i owocnego pobytu na forum  :D

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 14:20 »
Opisuje już sporo rzeczy, co do nagrań to wrzucę gdy tylko będę oficjalnie poza korpo a to nastąpi w ciągu kilku kilkunastu dni.
Witaj Michale :)
Miło że nasze grono się powiększa.
Zapraszam cię do aktywnego działania w walce o godność i sprawiedliwość wielu wspaniałych ludzi.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 14:28 »
Witaj nam gorąco Michał chlu!

Widzę, żeś jest dla nas cennym "nabytkiem" z taką wiedzą i doświadczeniami. Ufam iż będziesz się nimi dzielił z wesołą ferajną na forum  ;)

Cieszę się, że wybudziłeś się i jesteś tu z nami. Szczególnie , że podobnie jak ja "uprawiałeś starszeństwo"  ;)
I tym sposobem z sekto-korporacji ubyło dwóch starszych  ;D

Już cieszę się na wieści od Ciebie.  Miłego i owocnego pobytu na forum  :D

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)

Wiec bardzo chętnie podzielę się wiedza natomiast chce najpierw w pełni odejść i druga sprawa pogadać z gedeonem gdyż są ciekawe możliwości :) także przede wzzystkim trzeba pomagać innym się obudzić bo to kluczowe :) a potem zabawa :)


Offline ogórek kiszony

Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 15:13 »
Witaj Michale.
Też z ciekawością będę czytał Twoje opowieści.
Bo sam chcę dotrzeć do moich znajomych, którzy zostali w korpo.


Offline parasin

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 15:27 »
Część Michał. Wspaniałe że trafiłeś do nas.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 17:48 »
Jeśli chcecie pomagać osoba się obudzić to najwiecej można zrobić będąc jeszcze w zborze. Potem jest już bardzo trudno. Zawsze można rzucić jakiś tekst typu: ej słyszałeś o pedofilii w Australii? Podobno był mega dym z nasza organizacja ale ja to się boje szukać na YouTube bo tam był nawet członek ciała kierowniczego przesłuchiwany i nie wiem czy powinienem to oglądać.

Rzucasz taki tekst i ktoś sam zacznie szukać i wertować :) tak pomogłem już 4 osoba i jeszcze starsi nie wiedza o tym :)


Offline ogórek kiszony

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 19:10 »
Jeśli chcecie pomagać osoba się obudzić to najwiecej można zrobić będąc jeszcze w zborze. Potem jest już bardzo trudno.
No to ja będę miał pod górkę. Bo od 2011 jestem poza organizacją.
Ale i tak spróbuje, jak już gdzieś pisałem, część osób się do mnie odezwała, nie uciekała na mój widok.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 19:53 »
Witam Cię serdecznie Michał chlu, kolejna łódź miotana po bezkresie oceanu zaczyna widzieć ląd, przybijaj do brzegu, mów o falach, halsowaniu, o rekinach i minach podwodnych że o rafach nie wspomnę.
 Wiedza jest podstawą wszystkiego zatem czekamy ze spokojem na informacje acz z niecierpliwością. Ja jeszcze jestem w zborze, podaję informacje w sposób jak to zasugerowałeś, to bardzo dobra technika, a co najważniejsze, SKUTECZNA. Na ciepło, właśnie tak podsunąłem kwestię pedofilii bratu z którym się znam 32 lata, co ciekawe, zagadnął mnie czy wiem że brat Zenek (imię zmienione) jest wykluczony? Ja, co Ty mówisz, on?. Janek (imię zmienione) byś ty słyszał co Zenek (wieloletni starszy, pionier dla wielu autorytet, ufający bezgranicznie organizacji) opowiadał, jakieś pedofilie w zboże? Ja mu na to, a jeżeli mówił prawdę, sprawdziłeś to, tylko pamiętaj w internecie.
 Poprosiłem go, aby ta rozmowa została między nami, było to trzy tygodnie temu i cisza, nikt do mnie nie przyszedł by węszyć. Przecież wiesz jak się takie sprawy załatwia.
Przychodzi dwóch i po przywitaniu i pochwaleniu i takich tam ble ble ble "słyszeliśmy że.........."

Siej wiedzę, to jest niezbędne.
Pozdrawiam