Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 13610 razy)

Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 22:30 »
Opisuje już sporo rzeczy, co do nagrań to wrzucę gdy tylko będę oficjalnie poza korpo a to nastąpi w ciągu kilku kilkunastu dni.
   Michał :)
   Witam Cię walczący "Gladiatorze".
   I wiedz, że na tej "arenie współczesnego Rzymu" nie jesteś sam.

   Jak to się mówi:
  "Polacy nie gęsi i swój język mają".
   Nie bardzo nam po drodze z tą amerykańską korpo-papką.
   Pozdrawiam Cię serdecznie.
  "Estera" :) :)
   
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Gorg

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 23:20 »
Witaj i obnaźaj tą religię prawdziwą swoimi perełkami a my będziemy czekać z niecierpliwością 


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 23:24 »
Witaj i obnaźaj tą religię prawdziwą swoimi perełkami a my będziemy czekać z niecierpliwością
   Tylko, Gorgu, nie wydeptaj zbyt dużego dołka, dreptając nóżkami w miejscu.
   Ze zniecierpliwienia.
   Bo sie zakopiesz i nic nie usłyszysz z tych nowinek Michała.
   :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Gorg

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 23:35 »
To bym musiał po grząstkim gruncie deptać a tu na forum grunt twardy. ;) :D


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 23:53 »
To bym musiał po grząstkim gruncie deptać a tu na forum grunt twardy. ;) :D
   Z tym różnie bywa.
   Tu, jeszcze oficjalnie śj, ale też i szpiedzy z Nadarzyna i ze zborów, co niektórzy starszacy.
   Być może wertują to forum i w lewo i w prawo, wzdłuż i w szerz.
   Grunt raz twardy, a raz grząski, to zbyt mocno nie tupaj.
   ;) ;) ;)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 06:10 »
Szczególnie , że podobnie jak ja "uprawiałeś starszeństwo"  ;)
I tym sposobem z sekto-korporacji ubyło dwóch starszych  ;D
Trzech starszych :D Witaj Michał chlu.


Offline Trinity

Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 09:40 »
Helou Michał chlu
powiem tak na mnie nagrania z komitetów ani z pasterek nie robią wrażenia bo jak sobie przypomne jakich miałam/mam starszych to ,widzę' że nie jeden był zaburzony emocjonalnie czy psychicznie. sam na pewno wiesz że takie osoby nie są orlami, i nie należy wiele się po nich spodziewać. z własnego doświadczenia mogłaby zrobić nie jedną charakterystykę nt starszych. konkluzja jest taka: gdzie ludzie tam zawsze znajdzie sie jakiś megaloman, pedofil i zwykły skurczysyn tak jest WSZĘDZIE

na mnie zrobiło wrażenie to co napisałeś o ,wymianie' komiteru oddziełu!!!!
bardzo bym prosiła abyś to usystematyzował co? napisałeś że lipa zaczeła się po 93r
chciałabym wiedzieć kto (kogo zastąpił) kiedy ( najlepiej rok, i okoliczności bo 93 jeszcze nie było nowego światła nt pokolenia) więc gdzie zaczeła się ta rysa na szkle? kto wyciągną kamyk z górki kamyków tak że cała się rozsypała.? i jak to ,królestwo nadarzyńskie podzielone wewnętrznie'  przetrwało i trwa? wiem tylko że jeden br z komitetu przeszedł suchą stopą przez te zawirowania.
są to informacje top secret i nikt nie chce się nimi chwalić. dlatego fajnie by było gdybyś tu opisał właśnie ten temat. to jest dla mnie hicior

nie daj sie wykluczyć za odstępstwo bo ci zmanipulowani ludkowie będą się ciebie panicznie bali
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień, 2017, 09:48 wysłana przez Trinity »


Michał chlu

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 18:26 »
Helou Michał chlu
powiem tak na mnie nagrania z komitetów ani z pasterek nie robią wrażenia bo jak sobie przypomne jakich miałam/mam starszych to ,widzę' że nie jeden był zaburzony emocjonalnie czy psychicznie. sam na pewno wiesz że takie osoby nie są orlami, i nie należy wiele się po nich spodziewać. z własnego doświadczenia mogłaby zrobić nie jedną charakterystykę nt starszych. konkluzja jest taka: gdzie ludzie tam zawsze znajdzie sie jakiś megaloman, pedofil i zwykły skurczysyn tak jest WSZĘDZIE

na mnie zrobiło wrażenie to co napisałeś o ,wymianie' komiteru oddziełu!!!!
bardzo bym prosiła abyś to usystematyzował co? napisałeś że lipa zaczeła się po 93r
chciałabym wiedzieć kto (kogo zastąpił) kiedy ( najlepiej rok, i okoliczności bo 93 jeszcze nie było nowego światła nt pokolenia) więc gdzie zaczeła się ta rysa na szkle? kto wyciągną kamyk z górki kamyków tak że cała się rozsypała.? i jak to ,królestwo nadarzyńskie podzielone wewnętrznie'  przetrwało i trwa? wiem tylko że jeden br z komitetu przeszedł suchą stopą przez te zawirowania.
są to informacje top secret i nikt nie chce się nimi chwalić. dlatego fajnie by było gdybyś tu opisał właśnie ten temat. to jest dla mnie hicior

nie daj sie wykluczyć za odstępstwo bo ci zmanipulowani ludkowie będą się ciebie panicznie bali

Brat Jaśko przeszedł przez to wszystko ponieważ współpracował z CK i oczywiście po pierwsze powiedział kto co i jak a po drugie chciał się dostosować do nowych metod działania. Ze strony CK świetny chwyt marketingowy ze niby nie są tacy źli i ze gdy ktoś "żałuje" ze robił coś nie tak to może dalej działać. Postaram się to wszystko usystematyzować ale narazie mam coś dużo ważniejszego na głowie, za jakiś czas pochwale się co :) ale zajmuje mi to masę czasu i daje dużo radości :)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 20:52 »
Brat Jaśko przeszedł przez to wszystko ponieważ współpracował z CK i oczywiście po pierwsze powiedział kto co i jak a po drugie chciał się dostosować do nowych metod działania. Ze strony CK świetny chwyt marketingowy ze niby nie są tacy źli i ze gdy ktoś "żałuje" ze robił coś nie tak to może dalej działać. Postaram się to wszystko usystematyzować ale narazie mam coś dużo ważniejszego na głowie, za jakiś czas pochwale się co :) ale zajmuje mi to masę czasu i daje dużo radości :)

Czyli brat Czesio jest sprzedawczykiem :P


Offline Trinity

Odp: Witam
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 23:09 »
Czyli brat Czesio jest sprzedawczykiem :P
musisz sobie sam odpowiedzieć


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 23:15 »
musisz sobie sam odpowiedzieć

No dobra. Współpracował z CK, tak jak Wałęsa alias Bolek z PRL :D


Offline gangas

Odp: Witam
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 23:24 »
 To Ty od 6000 lat niewzruszony w innym wątku??? Jeśli tak  ::) ::) ::) ::) ::)pozdrawiam jeśli nie 8-) 8-) 8-) 8-) też ;D ;D ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Wrzesień, 2017, 10:39 »
Czyli brat Czesio jest sprzedawczykiem :P

Delikatnie to ująłeś, sprzedawczyk, jeżeli pewne listy nie szły w kraj tylko do szuflady, a mieli uzasadnienie Biblijne, to chwała im za to. Warwick, czyli "WSPANIAŁA SIÓDEMKA-KŁAMCÓW-WYŁUDZACZY I nie napiszę dosadniej bo każde słowo do nich pasuje nawet te niecenzuralne, najpierw obmyśli strategię podeprze to jednym lub dwoma wersetami wyrwanymi z kontekstu, wytyczne gotowe, a że Polak ma bunt w naturze, historia tego dowodzi, zabory zrobiły swoje, brak zaufania co za tym idzie nikt z zewnątrz nie będzie nam mówił co my mamy robić, tym bardziej w kwestiach wiary, w dobie obszernej, weryfikowalnej wiedzy z internetu gdzie wszystko można sprawdzić takie numery nie przejdą (dla przykładu przekłamana Biblia, ich bogiem nie jest Stwórca wszystkiego, Pan Jezus o tym mówił a zapisał ewangelista Jan 8: 42-44) i kraje trzeciego świata zaczną oczy otwierać, potrzeba tylko czasu. W Stanach wybudowanie sali królestwa to kwota kilku milionów dolarów, w Afryce ile, sto czy może dwieście $?

Dobrze że tak się dzieje bo takie działania z ich strony robią swoje, daje do myślenia.
Pozdrawim 


Offline Szarańcza

Odp: Witam
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Listopad, 2017, 01:59 »
Opisuje już sporo rzeczy, co do nagrań to wrzucę gdy tylko będę oficjalnie poza korpo a to nastąpi w ciągu kilku kilkunastu dni.

Michał chlu albo nie mogę wątku znaleźć albo jeszcze tego nigdzie nie wrzucałeś.
Jestem ciekawa co tam masz do pokazania :)
Czy nadal zamierzasz podzielić się z nami tymi nagraniami? Chciałabym wiedzieć czy się doczekam ;)
Także pytam, w sumie niezobowiązująco.


Offline Ślepy

Odp: Witam
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Grudzień, 2017, 18:04 »
Michał
ja równierz z niecierpliwością czekam na kolejne 'smaczki', które mógłbyś już nam wyjawić  :D ::) :-*