Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 13608 razy)

Michał chlu

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Grudzień, 2017, 18:14 »
Michał
ja równierz z niecierpliwością czekam na kolejne 'smaczki', które mógłbyś już nam wyjawić  :D ::) :-*

Sprawdź moje wiadomości w innych postach :)


Offline robbo1

Odp: Witam
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Grudzień, 2017, 18:47 »
Witaj Michale.
Mam nadzieję, że twoja wiedza pomoże wybudzić się wielu wchodzącym tu ŚJ.
Pojawiam się tutaj "od czasu do czasu",niemniej chciałbym poznać "w i e l u    wchodzących tu "świadków".
Podaj mi ich nazwiska.
Nie tych,którzy udają "świadków",przebywają z nami itp.
Nie o tych przecież idzie i potrzebie ich "wybudzenia".
Rozumiem,że "wybudzić" należy takich jak ja.
Takich jak ja jednak tutaj "wielu" nie dostrzegam.


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Grudzień, 2017, 19:31 »
Cytuj
chciałbym poznać "w i e l u    wchodzących tu "świadków".
Podaj mi ich nazwiska.
Jedno podaję bo się ujawnił z nazwiska:

Robert Brzeziński czyli robbo1

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/towarzyskie/jaki-ma-cel-na-forum-aktualny-sj-robbo1/msg79716/#msg79716

A wielu się nie rejestruje. ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień, 2017, 19:32 wysłana przez Roszada »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Grudzień, 2017, 20:03 »
Pojawiam się tutaj "od czasu do czasu",niemniej chciałbym poznać "w i e l u    wchodzących tu "świadków".
Podaj mi ich nazwiska.
Nie tych,którzy udają "świadków",przebywają z nami itp.
Nie o tych przecież idzie i potrzebie ich "wybudzenia".
Rozumiem,że "wybudzić" należy takich jak ja.
Takich jak ja jednak tutaj "wielu" nie dostrzegam.

Nie pierdziel lamusie.


Michał chlu

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Grudzień, 2017, 21:17 »
Nie pierdziel lamusie.

Kuuuuuuuultuuuuuuuuury


Offline robbo1

Odp: Witam
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Grudzień, 2017, 12:11 »
Wyzywanie mnie niczego nie dowodzi.
Może twojego braku kultury.
Tej się jednak wyrażać nie nauczyłeś.
Wyzywanie mnie ,traktowanie za "klasowego odrzutka  ,zazwyczaj przez nikogo nie lubianego,samotnika na ogół trzymającego z innymi jego pokroju" jest krzywdzące.
Przy czym nie znajduję tutaj ludzi "swojego pokroju".
Tak,czy inaczej wybieranie zamiast argumentacji to jest dowodzenia,przekonywania ,arogancji,to jest niegrzeczności,impertynencji jako argumentu jest niedopuszczalne i dowodzi tylko twojej agonii to jest kresu ,upadku.




Offline HARNAŚ

Odp: Witam
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Grudzień, 2017, 12:34 »
Robbo jesli Bóg faktycznie stworzył ludzi to przy tobie spędził wyjątkowo mało czasu.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Grudzień, 2017, 12:44 »
Tak,czy inaczej wybieranie zamiast argumentacji to jest dowodzenia,przekonywania ,arogancji,to jest niegrzeczności,impertynencji jako argumentu jest niedopuszczalne i dowodzi tylko twojej agonii to jest kresu ,upadku.

Zrób z tego tekst dzienny. Bracia będą mogli przeanalizować co mądrego miałeś na myśli


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Grudzień, 2017, 12:49 »
Pojawiam się tutaj "od czasu do czasu",niemniej chciałbym poznać "w i e l u    wchodzących tu "świadków".
Podaj mi ich nazwiska.
Nie mogę podać Ci nazwiska, nie jest to śJ ale zainteresowany. Może czytałeś jego wpisy. To był... parrabelum, potem był jeszcze taki jeden, szitus mu było, ale najbardziej zasłyną niejaki trampek, potem trampek odszedł na zasłuzony odpoczynek, a pojawił się śniętymikołaj, dawid1, donalddak. Jak pominąłem niektóre wcielenia jednej i tej samej osoby to przepraszam.  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline disloyal

Odp: Witam
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Grudzień, 2017, 13:17 »
Bardzo ciekawy wątek. W końcu znajdzie się może jakiś nielojalny betelczyk i zdradzi jak działa finansowa machina od środka. Jak wyglądają pożyczki, inwestycje, dotacje, ulgi. Czy korzystają z polskich banków czy też większość kapitału idzie do USA i z powrotem.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Witam
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Grudzień, 2017, 19:24 »

Przy czym nie znajduję tutaj ludzi "swojego pokroju".



No , to chyba nic dziwnego , Robbo .
Rzadko sie zdarza na tym Forum , zeby ktos tak bezkrytycznie odnosil sie do WTS-u jak Ty .
Nie pamietam ani jednego  Twojego postu , w ktorym bys napisal , ze cos u braciszkow  jest nie  tak jak trzeba .
Bronisz ich jak cwany adwokat  broni mafii .
Uzyskuje wyrok uniewinniajacy  i niby wszystko OK .  Ale smrod pozostaje !
A potem obrazasz sie jak panienka , ze ktos Ci meskim slowem powie , ze "pierdzielisz".



WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Grudzień, 2017, 00:26 »
Wyzywanie mnie niczego nie dowodzi.
Może twojego braku kultury.
Tej się jednak wyrażać nie nauczyłeś.
Wyzywanie mnie ,traktowanie za "klasowego odrzutka  ,zazwyczaj przez nikogo nie lubianego,samotnika na ogół trzymającego z innymi jego pokroju" jest krzywdzące.
Przy czym nie znajduję tutaj ludzi "swojego pokroju".
Tak,czy inaczej wybieranie zamiast argumentacji to jest dowodzenia,przekonywania ,arogancji,to jest niegrzeczności,impertynencji jako argumentu jest niedopuszczalne i dowodzi tylko twojej agonii to jest kresu ,upadku.

podkreślenie dodano

Gdy piszesz o kulturze, to kieruj to, do (......) Z WARWICK.
gedeon:zachowajmy kulturę słowa
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień, 2017, 04:53 wysłana przez gedeon »


Offline robbo1

Odp: Witam
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Grudzień, 2017, 17:18 »
Ponieważ "gedeon" nie życzy sobie mojej tutaj obecności ,chciałbym się zwyczajnie z wami rozstać.
Wiem,że wypominacie mi pomijanie krytycyzmu wobec naszej społeczności.
Aja  swoich "kręgach" uchodzę za nazbyt krytycznego.
Tak naprawdę post ten to zapewne moje z wami rozstanie.
Nie dlatego,że nie chcę rozmawiać.
Wasz "administrator" nie życzy sobie mojej u was obecności.
Powinienem w innych miejscach to ujawnić.
Tylko,że nic mi z tego nie przyjdzie.
Wielu z was wybiera "letniość".
Nie szuka dyskusji.
Mi wypominacie unikanie krytycyzmu.
Tylko,że w tym miejscu "jest go aż nazbyt".
Moje narzekanie niczego by nie zmieniło.
Jego brak -tak.
Nie wiem,czy ukaże się to ,co teraz napisałem.
Niemniej wyjdę z tego miejsca "jako wygrany".
I wcale mi na tym nie zależało,nie zależy.
Zrozumcie tylko tyle,że pozbycie się mnie tutaj sprawi tylko tyle,że jedni drugim napiszecie swoje "żale",i z nimi pozostaniecie.
Nie usłyszycie "wypowiedzi adwokata".
A każdy ma do niego prawo.
Nie odmawiajcie tego prawa "organizacji".
Wiem też,że nadal wyrażę swoją dezaprobatę wobec nas w innych miejscach.
Wy pozostaniecie "wierni" swoim ideałom,pozbawiając głosu tego,którego już skazaliście,nawet nie chcąc wysłuchać.[organizację,pośrednio mnie]
A to,ze mnie "wyrzucacie" przypomina nasze "wykluczenie" ,któremu się tak mocno przeciwstawiacie.
I tak w ks.Wyjścia 31:14 czytamy ,że ludzie którzy z lekceważyli szabat ,człowiek,który go lekceważy  miał "zostać usunięty [wykluczony]ze swego ludu" .
Inne tłumaczenia np.nasz "zostanie uśmiercony".
Tak to wybieracie zamiast rozmowy "wykluczenie" mnie to jest "uśmiercenie".
Proszę pozostawcie ten komentarz,tak ,żebym miał sposobność wyrazić ,co czuję,i niech o tym wiedzą inni.








« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień, 2017, 17:21 wysłana przez robbo1 »


Offline lukasz84gl

Odp: Witam
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Grudzień, 2017, 17:43 »
Ponieważ "gedeon" nie życzy sobie mojej tutaj obecności ,chciałbym się zwyczajnie z wami rozstać.

A mi coś nos podpowiada, że nie tyle nie życzy sobie obecności co wszczynania pustych dyskusji. To jakby ktoś poszedł na zebranie PiSu i chwalił PO (albo odwrotnie). Nie mamy po prostu wspólnej płaszczyzny w tym temacie i nie ma sensu tego ciągnąć.

A takim odejściem strzelasz klasycznego focha. Nie myślą jak ja to się odsunę ("samowykluczenie"), możliwe że już bardzo mocno przesiąknąłeś organizacją i potrafisz budować relacje tylko z osobami, które myślą podobnie jak Ty.
„Nikt nie jest bardziej beznadziejnie zniewolony, niż ci którzy fałszywie wierzą że są wolni." Georg Wilhelm Hegel


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Witam
« Odpowiedź #44 dnia: 28 Grudzień, 2017, 18:33 »
No coz , Gedeon jest Adminem , a wiec pierwszy po Bogu na tym Forum .
Czy nam sie to podoba czy nie .
Ja bym wolal ,zebys zostal  , chociaz Twoja argumentacja jest bardzo jednostronna , tzn .zawsze broniaca WTS-u .
Przypuszczam , ze wynika to z falszywie pojmowanej lojalnosci .
W/g  propagandy  z Warwick , krytycyzm  w stosunku do "niewolnika" jest nielojalnoscia wobec Boga .

Masz racje , ze kazdy ma prawo do adwokata , nawet WTS.
Ale tu nie chodzi o przerzucanie sie "kruczkami prawnymi " aby osiagnac dla klienta mozliwie lagodny wyrok .
I mysle tez , ze nie chodzi na tym Forum o prowadzenie jakis czysto akademickich sporow  , gdzie postawic przecinek  albo czy stauros oznacza krzyz a moze jednak pal  itp, itd .
Za kazda wypowiedzia czy opisem sytuacji stoi tutaj konkretny czlowiek , czesto mocno pokrzywdzony przez Organizacje  i dlatego Twoja nieprzejednana obrona SJ budzi takie emocje . To Forum daje tym ludziom mozliwosc opowiedzenia o swoich przezyciach .
Zastanow sie dobrze , po jakiej stronie stoisz i kogo bronisz .
Bo moze sie okazac , ze co prawda jakos tam , od biedy , "obronisz klienta" ale ten klient bedac  na wolnosci  bedzie dalej popelnial przestepstwa .
Bardzo konkretnie dotyczy to ostatnich przypadkow pedofilii  u SJ i ich walki prawnej aby sie wybielic .

I tak juz na koniec . Czas zauwazyc , ze o wiele wazniejsze  jest w zyciu  wrazliwe na cudze krzywdy sumienie , niz przeczytanie tysiecy  ksiazek  i encyklopedyczna wiedza .
Przemysl to i mam ndzieje , ze kiedys na to Forum wrocisz . Pzdr.