Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Śmiem Wątpić  (Przeczytany 56805 razy)

Offline Villa Ella

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #225 dnia: 02 Październik, 2017, 22:06 »
Pokojowa postawa Jezusa najwidoczniej złagodziła gniewne oblicze .   :)
No, w sumie mogłabym to uznać. Moje dziecko też potrafi ułagodzić moje gniewne  oblicze. Dobre towarzystwo łagodzi złe obyczaje.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline HARNAŚ

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #226 dnia: 03 Październik, 2017, 07:54 »
No, w sumie mogłabym to uznać. Moje dziecko też potrafi ułagodzić moje gniewne  oblicze. Dobre towarzystwo łagodzi złe obyczaje.
Dobrze , że się w ogóle opamiętał , bo kiedyś się pożalił poprzez jednego z pisarzy " ... i żałował Bóg , że uczynił człowieka".


Offline wrzesien

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #227 dnia: 03 Październik, 2017, 10:12 »
Jestem z was dumny że potraficie być ludźmi i tworzyć na prawdę wysoki poziom. Ukłon.


Offline wrzesien

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #228 dnia: 03 Październik, 2017, 11:25 »
Cofam xD


Offline Sebastian

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #229 dnia: 06 Październik, 2017, 10:52 »
Mój pogląd na świat jest taki, że ziemia jest okrągła, a bramki są dwie.  ;D
w oryginale była mowa o piłce okrągłej :)

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline HARNAŚ

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #230 dnia: 06 Październik, 2017, 20:37 »
w oryginale była mowa o piłce okrągłej :)


Gramy na typowe udo. Albo się udo albo nie udo.


Offline zenobia

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #231 dnia: 06 Październik, 2017, 21:48 »
I co , udało się ?


Offline Estera

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #232 dnia: 06 Październik, 2017, 22:54 »
Jestem z was dumny że potraficie być ludźmi i tworzyć na prawdę wysoki poziom. Ukłon.
Cofam xD
   Wrzesień
   Widzę, że nie możesz się zdecydować jak jest naprawdę  ;) ;) ;)
 
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline gangas

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #233 dnia: 06 Październik, 2017, 23:06 »
 Bo międzyczasie był mój post jak przypuszczam, który leżakuje na cmentarzu o pewnym podpisie w nicku ;) ;) ;) ;) ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #234 dnia: 18 Październik, 2017, 13:42 »
Bo międzyczasie był mój post jak przypuszczam, który leżakuje na cmentarzu o pewnym podpisie w nicku ;) ;) ;) ;) ;)

Nie wiem czy dobrze rozumiem, to na tym forum też mamy zamrażalkę sejmową, bo nie łapię, jeżeli tak jest to NIE KOMENTUJĘ!
Pozdrawiam


Offline zenobia

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #235 dnia: 18 Październik, 2017, 18:47 »
Mów co myslisz , najwyzej tez trafisz do tej zamrazarki .


Offline Villa Ella

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #236 dnia: 18 Październik, 2017, 22:54 »
Nie wiem czy dobrze rozumiem, to na tym forum też mamy zamrażalkę sejmową, bo nie łapię, jeżeli tak jest to NIE KOMENTUJĘ!
Pozdrawiam
Ogólnie to na cmentarzu powinny lądować postu niezgodne z regulaminem. Ale czasem różnie bywa. Jak admin nie chwycił ironii lub żartu, to też taki post może tam odesłać. Ogólnie to dobrze, że cmentarz jest, bo dzięki temu nie ma pyskówek na forum. Ja czytuję cmentarz regularnie...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline wrzesien

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #237 dnia: 19 Październik, 2017, 00:10 »
Nie wiem czy dobrze rozumiem, to na tym forum też mamy zamrażalkę sejmową, bo nie łapię, jeżeli tak jest to NIE KOMENTUJĘ!
Pozdrawiam
Pozwolę sobie zająć stanowisko arbitra- słusznie tam wylądował. Wyrażajmy opinie, a nie walczmy ze sobą i tyle.
Cmentarz jest po to żeby każdy mógł ocenić czy ta wiadomość słusznie tam się znalazła. Wolisz żeby było tak jak wcześniej czyli kasować i nikt nic nie wie co było napisane? Wtedy każdy może powiedzieć że jego wypowiedź była ok, ale brzydki admin go skasował bo jest stronniczy...

Żeby wylądować na cmentarzu trzeba spełnić dwa warunki:
1. Swoim wpisem złamać regulamin
2. Ktoś ten wpis musi zgłosić do moderacji (to do tych co mówią "Hur dur, a tamten napisał ostrzej a jego postu nie wywalili")

Nie spinajcie się o to czy ktoś w internecie nie ma racji. Buziaki


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #238 dnia: 19 Październik, 2017, 13:56 »
Pozwolę sobie zająć stanowisko arbitra- słusznie tam wylądował. Wyrażajmy opinie, a nie walczmy ze sobą i tyle.


Żeby wylądować na cmentarzu trzeba spełnić dwa warunki:
1. Swoim wpisem złamać regulamin
2. Ktoś ten wpis musi zgłosić do moderacji (to do tych co mówią "Hur dur, a tamten napisał ostrzej a jego postu nie wywalili")

Nie spinajcie się o to czy ktoś w internecie nie ma racji. Buziaki

Dzięki za wyprostowanie,  dla mnie jakieś personalne wycieczki, jeżeli nie są w odpowiednim smaku nie powinny mieć miejsca, wszak łączy nas jedno, jak zapewne zauważyłeś jestem tu nowy i dlatego taka z mej strony reakcja.
Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam 


Offline HARNAŚ

Odp: Śmiem Wątpić
« Odpowiedź #239 dnia: 20 Październik, 2017, 08:56 »
,  dla mnie jakieś personalne wycieczki, jeżeli nie są w odpowiednim smaku nie powinny mieć miejsca,
Pozdrawiam 
A ja pozwolę się z Tobą nie zgodzić.