Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...  (Przeczytany 21640 razy)

Offline Mała mi

Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 15:02 »

Pracuję  w firmie, która dla laika z zewnątrz wydawać mogłaby się korporacją. Atmosfera jest luzacka, pracujemy po osiem godzin, szkolenia w czasie pracy, jest czas na kawę czy na ploty .... więc aż tak strasznie nie jest. Może macie jakieś urojenia nie tylko co do świadków Jehowy ale nawet i co do korporacji ? ;)
Brakuje argumentów to zaczniemy wmawiać chorobę psychiczną?  Wiesz jak ktoś umiera to o tym nie wie,cierpią tylko ludzie którzy są wokół tej osoby i tak samo jest jak ktoś jest głupi... Pomyśl nad tym


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #46 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 15:12 »


#Baran

Chętnie zobaczyłbym taką mapkę w odniesieniu do innych grup religijnych .
Propaganda antyświadkowa powoli staje się dokładnie taka sama jak propaganda antysemicka . Powoli nawet i to forum idzie w bardzo niebezpiecznym kierunku.


"Odpowiedział baran Baranowi."



Sorry nie mogłem się powstrzymać. Większej bzdury nie słyszałem
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Nikt

  • Gość
Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 17:33 »

Pracuję  w firmie, która dla laika z zewnątrz wydawać mogłaby się korporacją. Atmosfera jest luzacka, pracujemy po osiem godzin, szkolenia w czasie pracy, jest czas na kawę czy na ploty .... więc aż tak strasznie nie jest. Może macie jakieś urojenia nie tylko co do świadków Jehowy ale nawet i co do korporacji ? ;)

Trampek skoro jesteś WTSie i nie widzisz korporacyjnej struktury metod itp. To jak masz to zauważyć to u siebie w pracy.  I w robocie i w WTSie chodzisz jak w kieraciku.


Offline trampek

Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 18:00 »
Trampek skoro jesteś WTSie i nie widzisz korporacyjnej struktury metod itp. To jak masz to zauważyć to u siebie w pracy.  I w robocie i w WTSie chodzisz jak w kieraciku.

Znasz jakąś robotę w której podwładny nie musi chodzić w kieracie obowiązków ? Może nauczyciel albo maszynista ?
Nawet właściciel firmy musi poruszać się w kieracie przepisów np  skarbowych czy kodeksu pracy .

Tak więc twój argument jest nietrafiony.


Offline MX

Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 18:08 »


(...)
czy islamiści
(...)
Zasadniczo islamista to badacz naukowy islamu. Chociaż spotyka się inne znaczenia tego słowa, SJP:

1. badacz, znawca islamu;
2. zwolennik islamizmu, ideologii wywiedzionej z fundamentalizmu islamskiego;
3. wyznawca islamu; muzułmanin

Dlatego na określenie człowieka wyznającego tą religię najlepiej i najprecyzyjniej jest używać tego ostatniego słowa na końcu trzeciego punktu.


MX - koniec - MX



Nikt

  • Gość
Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 23:29 »
Znasz jakąś robotę w której podwładny nie musi chodzić w kieracie obowiązków ? Może nauczyciel albo maszynista ?
Nawet właściciel firmy musi poruszać się w kieracie przepisów np  skarbowych czy kodeksu pracy .

Tak więc twój argument jest nietrafiony.
Trafony ale Ty nie rozumiesz co z Tobą robią i jak. Dajesz sobą manipulować . Wmawija Ci ze oni wszystko dla Ciebie całe dobro specjalnie dla Ciebie szkolenia zebrania gazetki a wszystko po to byś w to wierzył i tyral dla dobra korporacji . A gdy sie wypalalisz podupadniesz na zdrowiu  powiedzą won i jedni i drodzy .
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2017, 23:32 wysłana przez Nikt »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Wrzesień, 2017, 00:00 »
Znasz jakąś robotę w której podwładny nie musi chodzić w kieracie obowiązków ? Może nauczyciel albo maszynista ?
Nawet właściciel firmy musi poruszać się w kieracie przepisów np  skarbowych czy kodeksu pracy .

Tak więc twój argument jest nietrafiony.

Jezus powiedział: ,,Moje jarzmo jest miłe i lekkie"  a ty mówisz że ma być kierat  :o


Offline Dianne

Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Wrzesień, 2017, 14:08 »
Mój koń, mój koń nie mieści mi sie w dłoń.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Wrzesień, 2017, 14:37 »
Mój koń, mój koń nie mieści mi sie w dłoń.

;D


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)


Offline CEGŁA

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline GdzieTaPrawda

Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Wrzesień, 2017, 18:52 »
Dodałem swój komentarz :D


Piotr niwicki to twoj pseudonim?


Offline mobydick

Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Wrzesień, 2017, 19:44 »
Mój koń, mój koń nie mieści mi sie w dłoń.
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha.....
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline trampek

Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Wrzesień, 2017, 20:57 »
Jezus powiedział: ,,Moje jarzmo jest miłe i lekkie"  a ty mówisz że ma być kierat  :o

To nie ja piszę o kieracie, to wy porównujecie bycie w organizacji Jehowy do pracy w korporacji , ciekawe skąd wiecie jak wygląda praca w korporacji ?   ;)

Moje jarzmo od czasu poznania prawdy o Jehowie jest naprawdę lekkie.   


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Swiadkowie Jehowy jeszcze nie wiedzą...
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Wrzesień, 2017, 07:44 »
To nie ja piszę o kieracie, to wy porównujecie bycie w organizacji Jehowy do pracy w korporacji , ciekawe skąd wiecie jak wygląda praca w korporacji ?   ;)

Moje jarzmo od czasu poznania prawdy o Jehowie jest naprawdę lekkie.

Nie my, mój drogi. Sama Organizacja ŚJ nazywa się w swoich publikacjach korporacją. Nie wiesz tego? Przeczytaj sobie artykuł pt. Ciało Kierownicze a korporacja prawna — na czym polega różnica (w01 15.1 ss. 28-31; zob. https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2001051?q=korporacja&p=par#h=2). Mam nadzieję, że 2001 r. to jeszcze u ŚJ nie archeologia.