Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komitet sądowniczy  (Przeczytany 12473 razy)

Offline Milea

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Sierpień, 2017, 20:19 »
Podjęłam decyzję,  że nie pójdę, szkoda mi zdrowia i nerwów. A oni nie mają prawa do decydowania o moim zyciu. I tak do końca życia będę naznaczona tym bagnem. Pozdrawiam wszystkich szpiegów z Nadarzyna.Szkoda mi Was -jesteście marionetkami w tej sekcie.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Sierpień, 2017, 20:31 »
Jak zwykle masz rację Tazla 😊Tez tak uważam. ..poza tym nie zamierzam się tłumaczyć ze swojego życia.  Chora sekta, szkoda słów..

 Pewnie, winni się tłumaczą. :D

Tazla napisała:Powiedz im przez telefon, że chcesz przyjść ze swoim adwokatem, bo to jest ponoć komitet sądowniczy. Zapytaj czy możesz.
Jeśli nie to powiedz, że chcesz rozmawiać jeden na jeden, a nie trójca a Ty sama. :)


    Na to na pewno nie pójdą, będą się bać, a tłumaczyć i odwodzić od takiego pomysłu na różne sposoby.
Kiedyś odwiedziła mnie znajoma, której szykowano taką wątpliwą przyjemność.
Wiedziała, że to już ta pora, raz powiedziała jej siostra, a dwa jeden starszy wydzwaniał do niej, gdy była w pracy. Chwilę pogadałyśmy o temacie i namówiłam ją aby do owego pana oddzwoniła i udała naiwną pytając co chce?
Ustawiła  telefon na głośnomówiący, a ja jak rasowy   sufler podkładałam kartki z pytaniami lub odpowiedziami. Gdy powiedziała, że się zgadza i kiedy ma przyjść, bo musi też poinformować swojego adwokata. Mężczyzna zaczął protestować, że nie, że to są wewnętrzne sprawy organizacji, nie można postronnych osób wtajemniczać. Wówczas podsunęłam jej kartkę, że jej adwokat to też były świadek, a więc jest w temacie.
Zapadła cisza, po chwili mężczyzna powiedział, że musi to skonsultować z braćmi, miał oddzwonić.
Do dziś nie oddzwonił, a ją wykluczono zaplecowo. :D

 
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Trinity

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Sierpień, 2017, 20:37 »
Milea jak to ich ,doszły słuchy?' podejrzewasz że cię tutaj wyropił jakiś szpieg z krainy deszczowców? ale jak?


Offline gerontas

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Sierpień, 2017, 21:06 »
Podjęłam decyzję,  że nie pójdę, szkoda mi zdrowia i nerwów. A oni nie mają prawa do decydowania o moim zyciu. I tak do końca życia będę naznaczona tym bagnem. Pozdrawiam wszystkich szpiegów z Nadarzyna.Szkoda mi Was -jesteście marionetkami w tej sekcie.

Nie pójdziesz na komitet to wyznaczą jeszcze jeden termin, o którym Cię poinformują. Jeśli nie zjawidz się poraz drugi na komitecie to wykluczą Cię zaocznie.
Inne rozwiązanie to takie, że możesz wręczyć starszym list o odłączeniu ale to nic nie zmienia. Ostateczny efekt ten sam co wykluczenie.


Offline Estera

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Sierpień, 2017, 21:59 »
   Pograłabym z nimi perfidnie w "kotka i lwa", przy czym, to ja byłabym "Lwem".

   Na samym wstępie ...
   Postawiłabym swoje warunki.

   * Na komitet zabieram swoich dwóch, trzech (liczba do wyboru) niezależnych świadków.
   * Wszystko, co się dzieje nagrywam i protokółuję.
   * Przy mnie ma być sporządzona oficjalna "notatka" ze spotkania, którego jedna kopia jest dla mnie wraz z uzasadnieniem "wyroku".
   * Wszystko, cokolwiek mi się nie spodoba, będzie podlegało odwołaniu, wraz z powiadomieniem Nadarzyna oraz władz świeckich.
   * Jeśli powyższe, starsi nie są w stanie spełnić i będą nagabywać mnie o spotkanie na takowym komitecie!!

       - To przy następnym telefonie, od któregokolwiek ze starszych, zgłaszam sprawę do prokuratury.
       - A w doniesieniu tam, zawiadamiam o nękanie i zastraszanie religijne.
       - Bo moje poglądy to moja osobista sprawa i żaden "tajny, kapturowy, sąd zborowy" nie będzie tego osądzał i nikt do tego nie będzie mi wścibiał nosa.
       - W Polsce mamy wolność słowa i wyznania i nikt nie będzie mnie wkładał "w złotą iluzoryczną klatkę" nauk zza oceanu.
   
   Taki miałabym wstępny pomysł na rezerwację sobie miejsca "LWA" i niech trzęsą portami, co z tym zrobić?
   A jeszcze wcześniej, wykonać wizytę do psychologa, zwierzyć się ze swoich emocji w związku z działaniami władz zboru.
   Że masz myśli samobójcze i nieustającą depresję z powodu tego, co ta religia zrobiła z Twoim małżeństwem.
   Trudno Ci się pozbierać, po tym, jak Ci zbór pomagał w Twoich problemach.
   Zostawią Cię w spokoju.
   A jeszcze powiadomiłabym w swoich żądaniach, tych prześwietnych trzech zborowych "prokuratorów".
   Że jeżeli cokolwiek stanie się z moim życiem, to biorą odpowiedzialność za to.
   Nie trącą Cię, nawet nie "powąchają".

   Milea, życzę powodzenia i odwagi i pamiętaj, że to Ty, jesteś ofiarą tej sekty, a oni "katami" i to oni mają się bać.
   A wy, "marionetki wts" z Nadarzyna, zastanawiajcie się, w którym miejscu prawnie się znaleźliście w tej sekcie.
   Bo idzie na was wielki ucisk i armagedon, od tych, którzy się już was nie boją.
   Pilnie to przestudiujcie i rozważcie to w swoim sumieniu.
   Co robicie z ludźmi, na polecenie swoich siedmiu papieży z Warwick.
   Pozdrawiam wszystkich myślących.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Sierpień, 2017, 22:03 »
 Estera, a to piszesz jako praktyk, czy teoretyk?
 Strasznie mnie ten Lew rozbawił.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Światus

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Sierpień, 2017, 22:08 »
Podjęłam decyzję,  że nie pójdę

Roma locuta, causa finita.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Estera

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Sierpień, 2017, 22:11 »
Estera, a to piszesz jako praktyk, czy teoretyk?
 Strasznie mnie ten Lew rozbawił.  ;D
   Tazła, to się niedługo okaże.
   Narazie układam swoją strategię, jak zechcą ze mną "zatańczyć" ...
   To przygram im swojego poloneza, na "lwią" łapę.
   :) :) :)

   P.s. Światus, przetłumacz, co tam naskrobałeś.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Sierpień, 2017, 22:15 »
   Tazła, to się niedługo okaże.
   Narazie układam swoją strategię, jak zechcą ze mną "zatańczyć" ...
   To przygram im swojego poloneza, na "lwią" łapę.
   :) :) :)

   P.s. Światus, przetłumacz, co tam naskrobałeś.

 Czyli teoretyk.

Coś o Rzymie i przyczynie. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Światus

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Sierpień, 2017, 22:25 »
P.s. Światus, przetłumacz, co tam naskrobałeś.
Coś o Rzymie i przyczynie. :D

Rzym przemówił, sprawa skończona  :D
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2017, 22:28 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Milea

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Sierpień, 2017, 22:26 »
Estera jak zwykle jesteś bezbłędna😊😊 Mało tego jestem przed rozprawą rozwodową i nie omieszkam wyjawić przedbsądem co było przyczyną rozpadu związku, dam dobitnie świadectwo i wyjaśnię jak ta religia rujnuje życie i prowadzi do rozbijania rodzin.


Offline Estera

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Sierpień, 2017, 22:31 »
Estera jak zwykle jesteś bezbłędna😊😊 Mało tego jestem przed rozprawą rozwodową i nie omieszkam wyjawić przedbsądem co było przyczyną rozpadu związku, dam dobitnie świadectwo i wyjaśnię jak ta religia rujnuje życie i prowadzi do rozbijania rodzin.
   Jestem w podobnej sytuacji.
   I wyciągnę każdą armatę, żeby nie zostawić suchej nitki, na tej prześwietnej, jedynej.
   Zapracowali sobie na to.
   Bo już dawno przestałam myśleć kategorią, że dobre imię organizacji jest najważniejsze.
   I podoba mi się moje myślenie, niesamowicie.
   :) :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Sierpień, 2017, 23:52 »


Offline Startek

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Sierpień, 2017, 00:03 »
Niestety ja poszedłem na komitet ,  każdemu to odradzam ,pozamiatali  mną podłogę i wywalili jak z użytą ścierę . Tym bardziej że  za odstępcze poglądy , oni nawet nie będą chcieli z tobą rozmawiać . Dostali takie tajne dyrektywy aby nie słuchać co masz do powiedzenia , bo dużo osób się wybudzało po takich przesłuchaniach i dlatego zabronili rozmawiać im z nami . Jedyna rada umówić się z policją aby weszła na salę z tobą, powiedz policji  że obawiasz się bo chcą zrobić nad tobą samosąd . Policja spisze protokół i możesz oddać sprawę do sądu .  Możesz zagrozić starszym że oddajesz sprawę do prokuratora o naruszenie twoich dóbr osobistych , oni będą się musieli poradzić z działem prawnym a Nadarzyn zabroni im sądzić i nawet cię nie ogłoszą bo się będą bali .


Offline wrzesien

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Sierpień, 2017, 09:37 »
Umów się na późniejszy termin i napisz list do Nadarzyna i tych starszych o odłączenie zawierając tam zastrzeżenie, że nie wyrażasz zgody na zbieranie i przetwarzanie swoich danych osobowych.

Teoretycznie nie mogą wtedy sporządzić s-77