Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komitet sądowniczy  (Przeczytany 12474 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #45 dnia: 28 Sierpień, 2017, 10:47 »
Tylko jeśli nadal grasz.
On nie ma władzy dożywotniej i jeśli kończysz grać, może sobie swoje kolorowe kartki wsadzić w dowolne miejsce.

No oczywiście. Tak jak mi może sobie wsadzić swoje mądrości sędzia Trybunału Stanu, bo nie jestem politykiem :P


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Sierpień, 2017, 10:17 »
Doszły do mnie przecieki, że w Nadarzynie zawrzało jak w ulu... Na wszystkich padł blady strach i się zastanawiają czy by się nie wycofać z pomysłów wykluczeń. A na pewno najbardziej się boją listu o odłączenie napisanego niebieską czcionka z mocno wzmożonym użyciem kropek.

                               Nawet prof. Miodek się tego boi, że taki list ma być podobno stworzony......


Offline Lila

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Sierpień, 2017, 12:36 »
                               Nawet prof. Miodek się tego boi, że taki list ma być podobno stworzony......

Boi się także Microsoft Word.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Sierpień, 2017, 13:41 »
Boi się także Microsoft Word.

I patron filologów, św. Hieronim, w grobie się przewraca :D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Sierpień, 2017, 14:58 »
Doszły do mnie przecieki, że w Nadarzynie zawrzało jak w ulu... Na wszystkich padł blady strach i się zastanawiają czy by się nie wycofać z pomysłów wykluczeń. A na pewno najbardziej się boją listu o odłączenie napisanego niebieską czcionka z mocno wzmożonym użyciem kropek.

Właśnie do mnie dzwonili.
Nasza kochana siostra została zalecona na Nadzorcę Działu Ortografii i Interpunkcji. To nowopowstający dział w BO, zajmujący się wizualną stroną czasopism. Będzie zajmować się zespołem 10 dzięciołów, wystukujących trzykropki w każdej strażnicy Brajlem.

Przewidziane są też specjalne wersje traktatów dla służb mundurowych, z głębszym uwypukleniem błękitu milicyjnego.

Ponoć w przyszłości całe jw.borg ma być tworzone z kolorowych kropek układających się w napisy i ilustracje. Przebojem będą ruchome obrazki (gify) z gwiazdeczkami.

Ech, marzenia..


Offline Sebastian

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 00:39 »
NA GEORGE MICHAELA:
Przyjść w koszulce z napisem FREEDOM. Podczas spotkania odebrać telefon z dzwonkiem tej piosenki (obowiązkowo szukać maksymalnie długo brzęczałki w pustej torebce :) ) słowami: "Jeszcze chwilę, zaraz będę wolna". :)
ten pkt spodobał mi się najbardziej :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Dianne

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 18:12 »
ja bym z bańki wyjechała
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Sebastian

Odp: Komitet sądowniczy
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Wrzesień, 2017, 19:26 »
Teoretycznie nie mogą wtedy sporządzić s-77
a czy praktycznie chociaż raz powstrzymano w ten sposób starszyznę przed wypełnieniem tegoż formularza?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)