Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie  (Przeczytany 16397 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Lipiec, 2017, 13:11 »
Wystarczy ze bedziesz czytal . Dla demonow zrodlem moze byc tel, komputer Internet itd.Cos na pewno Ci sie przytrafi.

Nie obawiacie się, że czytanie tego wątku może być niebezpieczne? Ja już mam stracha... I to nie są żarty - z rana złapałem gumę w aucie, a gdy tu zajrzałem to po chwili zadzwonił człowiek z Urzędu Skarbowego i musiałem robić korektę deklaracji VAT.


Lunkaa

  • Gość
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Lipiec, 2017, 13:14 »
Dla mnie jednym z ważniejszych  przeżyć 'paranormalnych' było tzw oobe.

Nie istniał czas, przestrzeń, ruch, wszystko widziane było z góry.
Takie uczucie bycia we wszystkim.

Nie wiem czemu to u mnie wystąpiło , nie wywoływałam tego stanu, ale po tym przeżyciu doszłam do wniosku, że istnieje w człowieku dusza, która może funkcjonować bez ciała.
Po śmierci niekoniecznie musi być świadoma swojej egzystencji, ale na pewno jest.
Działo się to kilka lat temu, dlatego nauki ŚJ o duszy ludzkiej  są dla mnie nie do pogodzenia z tym czego doświadczyłam.



KaiserSoze

  • Gość
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Lipiec, 2017, 13:17 »
Załączam świadectwo z FB. To naprawdę nie są żarty.

W jednym ze zborów zakazano słuchania utworów grupy De Mono, bo to przecież zakamuflowany Demon O.


Online Reskator

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Lipiec, 2017, 15:56 »
Nie obawiacie się, że czytanie tego wątku może być niebezpieczne? Ja już mam stracha... I to nie są żarty - z rana złapałem gumę w aucie, a gdy tu zajrzałem to po chwili zadzwonił człowiek z Urzędu Skarbowego i musiałem robić korektę deklaracji VAT.
Tak wątek jest intrygujący,ciarki niejednemu przeszły,po opowiadaniach Romy.
Po moich doznaniach podczas seansów spirytystycznych ja wierzę w te opowiadania.
Polański miałby niezły scenariusz na film po Dziecku Rosemary-zresztą tam dużo było z jego życia.
Te sińce na szyii czy te poduszki w samochodzie czy ta czarna gęsta postać w relacji Romy-to daje do myślenia.
Mój tato też mi opowiadał o takiej postaci że widział ją jak siedziała u niego na łóżku.
Zresztą Biblia mówi o demonach,a Jezus wielokrotnie,więc to jest pewne.

« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec, 2017, 15:58 wysłana przez Reskator »


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Lipiec, 2017, 16:38 »

Zresztą Biblia mówi o demonach,a Jezus wielokrotnie,więc to jest pewne.

Fakt , ze w  Biblii pisze o demonach i ,ze Jezus o nich wspominal  oznacza tylko , ze przed  dwoma tysiacami lat  zyli  w Palestynie ludzie , ktorzy wierzyli w demony .  I to wszystko !
W tym samym czasie , zyli w Grecji inni ludzie , ktorzy wierzyli , ze gora Olimp jest siedziba bogow .
Pareset lat wczesniej , Homer napisal  Iliade i Odyseje  a tam to dopiero przeplata sie  rzeczywistosc z legendami !

Nie dajmy sie zwariowac .  Albo staramy sie ustalic rzeczowo fakty  i tego sie trzymamy , albo  naiwnie wierzymy we wszystko  co kiedys , ktos napisal  albo nam opowiedzial .
 


Tusia

  • Gość
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Lipiec, 2017, 17:20 »
Nie dajmy sie zwariowac .

Idę z pieskiem na spacerek...


Offline wrzesien

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Lipiec, 2017, 17:23 »
Listonosz- lajkuje ;)

Właśnie- jeszcze jedna rzecz dotycząca demonów i sił nadprzyrodzonych...

Ludzie zawsze zwalają winę na siły wyższe za coś czego nie rozumieją. I tak w pogaństwie była południca, w starożytności patrzono w gwiazdy i na ich podstawie czytano historię bogów (np. Wielka niedźwiedzica)

Czemu kiedy ktoś dostaje objawienia przez istoty nie z tej ziemi to jest to coś w co zna ze swoich wierzeń ;)

Jakoś nigdy nie objawił się nikomu w plemieniu x w Afryce np Jezus czy inny związany z chrześcijaństwem.

Odważę się wysnuć tezę- że to nasza własna głowa płata nam figle.


Online Reskator

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Lipiec, 2017, 17:28 »
Fakt , ze w  Biblii pisze o demonach i ,ze Jezus o nich wspominal  oznacza tylko , ze przed  dwoma tysiacami lat  zyli  w Palestynie ludzie , ktorzy wierzyli w demony .  I to wszystko !
W tym samym czasie , zyli w Grecji inni ludzie , ktorzy wierzyli , ze gora Olimp jest siedziba bogow .
Pareset lat wczesniej , Homer napisal  Iliade i Odyseje  a tam to dopiero przeplata sie  rzeczywistosc z legendami !

Nie dajmy sie zwariowac .  Albo staramy sie ustalic rzeczowo fakty  i tego sie trzymamy , albo  naiwnie wierzymy we wszystko  co kiedys , ktos napisal  albo nam opowiedzial .
Listonoszu chcesz fakty -to masz dziś nie przespaną noc.
Wystukaj na You Tube  -Na poddaszu Marcin Boczek gość żyje współcześnie nie 2 tys lat temu.
I opowiada co ON przeżył a nie ktoś,coś, kiedyś.
Tego gościa wysłuchało 0.5 mln ludzi
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec, 2017, 17:44 wysłana przez Reskator »


Offline wrzesien

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Lipiec, 2017, 17:42 »
Żeby nie odplywać od tematu: historia zasłyszana z Pomorza:
Były pionierki które głosiły po wsi. Jeden dom wyglądał jak opuszczony, więc podeszły z przekonaniem że nikogo nie będzie. Pukają, a tu drzwi same się otwierają i przed drzwiami stoi pies i kot. Pies zaczyna mówić: wejdźcie, zapraszamy.
Pionierki uciekły i opowiedziały starszym o zdarzeniu. Oni poszli i natknęli się na to samo. Zabronili wszystkim tam chodzić. Ale trafił się jeden ciekawy i poszedł, wszedł... I potem wylądował w psychiatryku.
Koniec


Tusia

  • Gość
Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Lipiec, 2017, 17:43 »
Jakoś nigdy nie objawił się nikomu w plemieniu x w Afryce np Jezus czy inny związany z chrześcijaństwem.

Tego nie wiemy. Poza tym, widziałem świadectwa muzułmanów, którym objawił się Pan Jezus, a ci naglę zmieniali się, nawracali się na chrześcijaństwo.


Online Reskator

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Lipiec, 2017, 17:49 »
Tego nie wiemy. Poza tym, widziałem świadectwa muzułmanów, którym objawił się Pan Jezus, a ci naglę zmieniali się, nawracali się na chrześcijaństwo.
Mogli PRZEJŚĆ na chrzesijaństwo a nie nawrócić się.
I dobrze zrobili,oby więcej zaczęło przechodzić na NASZĄ stronę


Offline wrzesien

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Lipiec, 2017, 17:54 »
Tego nie wiemy. Poza tym, widziałem świadectwa muzułmanów, którym objawił się Pan Jezus, a ci naglę zmieniali się, nawracali się na chrześcijaństwo.
Ludzie nie doceniają tego co potrafi umysł...
Przykład numer jeden: osobowość wieloraka. W jednej głowie ktoś może mieć kilka osobowości. Działa to na zasadzie dysocjacji. Każda z osobowości ma inne ciśnienie tętnicze, charakter, a były też przypadki że mówiły w językach obcych gdzie pacjent nie był w życiu za granicą. Również akcent się zmienia. Stąd potoczne rozdwojenie jaźni- chociaż w osobowości wielorakiej dysocjacyjnej jest zazwyczaj więcej osobowości.
Przykład numer dwa: śnimy- wszystkie osoby które widzimy w snach - mimo że ich nie znamy i nazywamy obcymi- to nasz mózg je już widział. To mogła być kobieta którą mijaliśmy na ulicy, facet rozdający ulotkę... Umysł potrafi to odtworzyć, ale nie potrafi stworzyć nowej twarzy.


Online Reskator

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Lipiec, 2017, 18:03 »
Żeby nie odplywać od tematu: historia zasłyszana z Pomorza:
Były pionierki które głosiły po wsi. Jeden dom wyglądał jak opuszczony, więc podeszły z przekonaniem że nikogo nie będzie. Pukają, a tu drzwi same się otwierają i przed drzwiami stoi pies i kot. Pies zaczyna mówić: wejdźcie, zapraszamy.
Pionierki uciekły i opowiedziały starszym o zdarzeniu. Oni poszli i natknęli się na to samo. Zabronili wszystkim tam chodzić. Ale trafił się jeden ciekawy i poszedł, wszedł... I potem wylądował w psychiatryku.
Koniec
Przecież Ziemia to nie Mars a  te pionierki to nie widma,i ci starsi też.
A z tym  z psychiatryka to trudno sie spotkać-widać że ktoś ściemnia.
Pionierki powinny potwierdzić że pies zapraszał co znikły  w trójkącie Bermudzkim?
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec, 2017, 18:06 wysłana przez Reskator »


Offline Helleboris

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #43 dnia: 25 Lipiec, 2017, 18:08 »
Cóż, pomijając czy opowieści sa prawdziwe czy nie. Bliżej mi do uwierzenia, że to kosmici robią sobie z nas jaja niż, że to demony.
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline wrzesien

Odp: Opowieści o ingerencji istot duchowych w obecne życie
« Odpowiedź #44 dnia: 25 Lipiec, 2017, 18:10 »
Przecież Ziemia to nie Mars a  te pionierki to nie widma,i ci starsi też.
A z tym  z psychiatryka to trudno sie spotkać-widać że ktoś ściemnia.
Pionierki powinny potwierdzić że pies zapraszał co znikły  w trójkącie Bermudzkim?
Cieszy mnie twoja odpowiedź :D myślę dokładnie tak samo- powtórzyłem tylko to co usłyszałem od gorliwych (chyba nadgorliwych) braci ;)
Podejrzewam że ktoś jeszcze tę opowieść zna, bo historie Urban legend to słyszałem będąc w terenie zawsze- część się powtarzała, za to zmieniali się opowiadajacy którzy twierdzili że to historia lokalna