Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119084 razy)

Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #390 dnia: 02 Lipiec, 2017, 15:24 »
Moim zdaniem każdy ma prawo do manifestacji wiary (lub jej braku)
Jesteś Świadkiem? To mów o tym innym i to manifestuj.
Byłeś Świadkiem? Opowiedz o swoim przebudzeniu.

Jedyny niesmak czy wątpliwość to fakt, że świadkowie głoszą wszystkim, a byli świadkowie skupiają sie na świadkach. Czy widzieliscie Świadka Jehowy pod kościołem do którego należał?

Byli świadkowie skupiają sie na świadkach bo rozumieją manipulację organizacji , większość była gorliwymi głosicielami , pionierami , starszymi itd.
Ci którym głoszą świadkowie nie mają pojęcia o ostracyzmie i innych praktykach które mają miejsce w organizacji jak np zasada dwóch świadków , komitety sądownicze , wykluczania.
Za moich czasów kiedy ktoś zostawał świadkiem to szedł do proboszcza i prosił a właściwie żądał wykreślenia z ksiąg parafialnych , bo przecież od tej chwili utożsamił się z jedyną prawdziwą religią .
Nie chciał być cząstką Babilonu Wielkiego i głośno o tym mówił głosząc i obnażając niebiblijne praktyki kk  więc  jednak manifestował przeciwko religii do której należał .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #391 dnia: 02 Lipiec, 2017, 15:25 »
Na następną akcję pomyślcie o wynajęciu telebimu na którym można by puścić np. nagranie wizyty pasterskiej Maćka i Leny. Taki film pozwoliłby wam odetchnąć (waszym strunom głosowym), a obserwatorzy mieliby ciekawy seans.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Brat Kardyga

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #392 dnia: 02 Lipiec, 2017, 17:30 »
Aha, jeszcze jedna ciekawostka. Jak widać mieliśmy postawionego busa zaraz obok wjazdu na parking pod stadionem, na którym powiesiliśmy dwa duże 4-metrowe banery. Porządkowym się to nie spodobało, toteż najpierw podeszli do nas i usiłowali nas przekonać że nie możemy tu stać (trzeba jednak im oddać że byli bardzo kulturalni i nie robili scen) stwierdzając że ten parking oni mają wykupiony, a jakiś czas później pojawiła się policja. Wyjaśniliśmy funkcjonariuszom, że to miejsce parkingowe jest wykupione od czwartku do poniedziałku (za co dziękujemy jednemu miejscowemu byłemu Świadkowi Jehowy), a także, że osobiście uzyskałem zgodę na parkowanie tam w ten weekend w Zarządzie Dróg Miejskich. Pan policjant był nam bardzo przychylny i skończyło się na tym, że bus został na swoim miejscu, a wszyscy świadkowie przechodzący tamtędy nie mogli nie zauważyć naszych banerów.

Nie było to jednak ostatnie słowo świadków by przeszkodzić nam w naszym proteście - jakis czas później ktoś wpadł na genialny pomysł by postawić samochód zaraz przed naszym busem tym samym go zasłaniając. Na swoje nieszczęście jednak postawił go w miejscu niedozwolonym (bus specjalnie postawiliśmy na ostatnim, skrajnym miejscu parkingu by uniemożliwić właśnie takir sytuacje, wiec po jednym telefonie przyjechała policja i właściciel samochodu szybciutko musiał odjechać.

Podobna rzecz miała miejsce pod koniec akcji- ktoś stanął na miejscu wyznaczonym dla niepełnosprawnych bo akurat tam staliśmy z plakatami i puścił bardzo głośno pieśni królestwa. Ponieważ przez całą akcję w okolicy stali funkcjonariusze policji którzy ją zabezpieczali to zwróciliśmy się do nich o ponoc i za chwilę owy świadek Jehowy został pouczony o tym ile ser złotych kosztuje mandat za to w którym miejscu stoi, dlatego wyłączył muzykę i szybko się oddalił.

Jestesmy wdzięczni panom mundurowym że tak dbali o dobry przebieg naszej akcji :).
     Po prostu macie łeb na karku i jaja jak trzeba ... Pozdrawiam i tak trzymać skurczybyków :-)


Offline Reskator

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #393 dnia: 02 Lipiec, 2017, 17:33 »
Na następną akcję pomyślcie o wynajęciu telebimu na którym można by puścić np. nagranie wizyty pasterskiej Maćka i Leny. Taki film pozwoliłby wam odetchnąć (waszym strunom głosowym), a obserwatorzy mieliby ciekawy seans.
Najlepiej w sobotę,bo w niedzielę będzie drugi dramat dla uczestników Kongresu.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #394 dnia: 02 Lipiec, 2017, 17:38 »
Następnym razem Śląsk, może Katowice. :)

Warszawa jest bardzo zlaicyzowana i nawet exŚJ już za bardzo się tam nie interesują sprawami swej dawnej organizacji. ;)


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #395 dnia: 02 Lipiec, 2017, 18:13 »
1 lipca to przełomowa data, może to dla Świadków Jehowy początek wielkiego ucisku.
Wczoraj i dzisiaj dotknęliśmy "źrenicy oka".
Były to trudne a zarazem bardzo owocne dni, świadkowie pokazali swoje prawdziwe oblicze a mit a ich nieskazitelności prysnął.
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom którzy stawili się do dyspozycji.
Patryk Tobie dziękuje szczególnie, "powiedziałeś jestem niewidomy ale nie widzę przeszkód w obnażaniu tego kłamstwa" słowa te na długo zapadną w mej pamięci.
Dziękuje tym co przyczynili się do tego sukcesu ale nie mogli w nim uczestniczyć.
Podziękowanie też sie należy dla Izy, Leny, Maćka i Alka to oni przygotowali cały zestaw pikiet i banerów do manifestacji.
Robercie macie z żoną "wielkie serca" takich wielkich serc jest znacznie więcej ale nie mogę ich wymienić.
Były z nami tez osoby które ucierpiały na wskutek rozpadu rodzin oraz tacy co stracili dziecko w tej korporacji, dziękujemy że nas wspieraliście
Są też osoby które ucierpiały z powodu rozpadu rodziny i nie mogli być z nami ale byli sercem i bardzo nas wsparły. Dziękujemy.
O takiej manifestacji marzyłem od 2010 roku, dzisiaj stała się faktem, to nic, że gardło boli.  ;D
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 20:01 wysłana przez gedeon »


Offline Reskator

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #396 dnia: 02 Lipiec, 2017, 18:27 »
1 lipca to przełomowa data, może to dla Świadków Jehowy początek wielkiego ucisku.
Wczoraj i dzisiaj dotknęliśmy "źrenicy oka".
Były to trudne a zarazem bardzo owocne dni, świadkowie pokazali swoje prawdziwe oblicze a mit a ich nieskazitelności prysnął.
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom którzy stawili się do dyspozycji.
Patryk Tobie dziękuje szczególnie, "powiedziałeś jestem niewidomy ale nie widzę przeszkód w obnażaniu tego kłamstwa" słowa te na długo zapadną w mej pamięci.
Dziękuje tym co przyczynili się do tego sukcesu ale nie mogli w nim uczestniczyć
O takiej manifestacji marzyłem od 2010 roku, dzisiaj stała się faktem  ;D
Gedeonie co kryje się za słowami"świadkowie pokazali swoje prawdziwe oblicze,a mit o ich nieskazitelności prysnął?"
Bo nie wierzę że zrobili wam krzywdę i wywieżli na taczkach.Choć może doszło do innych ekscesów ulicznych.???


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #397 dnia: 02 Lipiec, 2017, 19:05 »
Dodam,że na akcji informacyjnej był prawie niewidomy chłopak(były ŚJ)wspomagający się białą laską dla niewidomych.Brał udział w akcji we Wrocławiu,a teraz jest w Warszawie.
Zrobił na mnie wielkie wrażenie.Dlaczego?W tą daleką podróż wybrał się sam.Sam musiał dojechać na dworzec kolejowy,sam podróżował,sam potem musial dojechać na stadion Legii.Nie widział innych uczestników akcji,nie widział plakatów,nie widział przygotowanych publikacji,nie widział postronnych osób,które podchodziły.Stał i sluchał.Wspomniał,że może na następnej akcji będzie miał również coś do powiedzenia.Dla mnie jako osoby widzącej, to wykazał się wielką determinacją,odwagą i oddaniem sprawie.Wybudzić się takiej osobie z ograniczeniami dostępu do papierowych publikacji,materiałów w internecie uważam za wielki wyczyn.Brawo TY!!!

Patryk dzisiaj przemówił do tłumu, znamienne jego słowa, "nie widzę przeszkód aby zobaczyć", bijcie mu brawo.


Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #398 dnia: 02 Lipiec, 2017, 19:20 »
Izunia musiała zdiąć ukulary do wywiadu rozumiem żeby było profesjonalnie
opaliło ją na całej buzi prócz okularów ( ja też nie ruszam się bez)
śliczna osoba z wyglądu i z serca tak czuję
Dziękuje Trinity za miłe słowa  :-*
Okulary zdjęłam, bo kiedy podczas ostatniej akcji we W-wiu miałam podczas rozmowy z reporterka okulary, to na forach świadków pojawiły się komentarze ze albo się boje pokazać twarz albo jestem podstawiona  ;)
A co tam , ze nos czerwony jak u żwirka ( wiadomo, wszyscy odstępcy to łajdaki i pijaczyny  ;D)

« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 19:48 wysłana przez Iza »
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #399 dnia: 02 Lipiec, 2017, 19:22 »
.... albo jestem podstawiona  ;)

 ;D nie mogę. Zara pęknę ze śmiechu. Oni coś rozpylają na tyc stadionach

PS. Masz 666 wysłanych wiadomości  ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 19:24 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #400 dnia: 02 Lipiec, 2017, 19:28 »
Należy zacząć od tego, że nasza manifestacja była całkowicie legalna, otrzymaliśmy pozwolenie na dwudniową manifestację w adresie Warszawa ulica Łazienkowska 3. Organizator Maciej T.
Wydając pozwolenie na pokojowa manifestację, Urząd Miasta musi zapewnić jej policyjną ochronę, wczoraj i dzisiaj ochraniało nas czterech policjantów, świadkowie myśleli że to służby dla ich ochrony, robili wielkie oczy jak dowódca patrolu uzgadniał z Maćkiem szczegóły ochrony. ;D Stali z nami bez przerwy do chwili rozwiązania manifestacji. ;D


Gedeonie co kryje się za słowami"świadkowie pokazali swoje prawdziwe oblicze,a mit o ich nieskazitelności prysnął?"
Bo nie wierzę że zrobili wam krzywdę i wywieżli na taczkach.Choć może doszło do innych ekscesów ulicznych.???


Opisał to ;D
Aha, jeszcze jedna ciekawostka. Jak widać mieliśmy postawionego busa zaraz obok wjazdu na parking pod stadionem, na którym powiesiliśmy dwa duże 4-metrowe banery. Porządkowym się to nie spodobało, toteż najpierw podeszli do nas i usiłowali nas przekonać że nie możemy tu stać (trzeba jednak im oddać że byli bardzo kulturalni i nie robili scen) stwierdzając że ten parking oni mają wykupiony, a jakiś czas później pojawiła się policja. Wyjaśniliśmy funkcjonariuszom, że to miejsce parkingowe jest wykupione od czwartku do poniedziałku (za co dziękujemy jednemu miejscowemu byłemu Świadkowi Jehowy), a także, że osobiście uzyskałem zgodę na parkowanie tam w ten weekend w Zarządzie Dróg Miejskich. Pan policjant był nam bardzo przychylny i skończyło się na tym, że bus został na swoim miejscu, a wszyscy świadkowie przechodzący tamtędy nie mogli nie zauważyć naszych banerów.

Nie było to jednak ostatnie słowo świadków by przeszkodzić nam w naszym proteście - jakis czas później ktoś wpadł na genialny pomysł by postawić samochód zaraz przed naszym busem tym samym go zasłaniając. Na swoje nieszczęście jednak postawił go w miejscu niedozwolonym (bus specjalnie postawiliśmy na ostatnim, skrajnym miejscu parkingu by uniemożliwić właśnie takir sytuacje, wiec po jednym telefonie przyjechała policja i właściciel samochodu szybciutko musiał odjechać.

Podobna rzecz miała miejsce pod koniec akcji- ktoś stanął na miejscu wyznaczonym dla niepełnosprawnych bo akurat tam staliśmy z plakatami i puścił bardzo głośno pieśni królestwa. Ponieważ przez całą akcję w okolicy stali funkcjonariusze policji którzy ją zabezpieczali to zwróciliśmy się do nich o ponoc i za chwilę owy świadek Jehowy został pouczony o tym ile ser złotych kosztuje mandat za to w którym miejscu stoi, dlatego wyłączył muzykę i szybko się oddalił.

Jestesmy wdzięczni panom mundurowym że tak dbali o dobry przebieg naszej akcji :).

Krzywdy nam nikt nie zrobił, chociaż liczyliśmy sie z tym, że policzek może trzeba będzie nastawić.
 Co kryje stwierdzenie pokazali prawdziwe oblicze?
Zachowali się jak "kibole" w naszą stronę leciały epitety" Głupie małpy, idioci, czubki, do psychiatryka, leczcie się, macie nie po kolei, jesteście oszustami, sami to drukujecie, gest paluszka i wiele więcej, może inni uczestnicy zapamiętali inne  wyzwiska.
Widać było, że się pogubili w tym wszystkim
Ale też były przyjazne słowa i gesty, ktoś pokazał przechodząc uniesiony kciuk, ktoś przyjaźnie sie uśmiechnął a inny pomachał ;D

« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 19:40 wysłana przez gedeon »


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #401 dnia: 02 Lipiec, 2017, 19:38 »
Okulary zdjęłam, bo kiedy podczas ostatniej akcji we W-wiu miałam podczas rozmowy z reporterka okulary, to na forach świadków pojawiły się komentarze ze albo się boje pokazać twarz albo jestem podstawiona  ;)
Jeszcze rok czy dwa i dowiesz się, że nigdy nie byłaś ŚJ. :)
Będzie w tym ciut prawdy, bo nie byłaś pewnie "Świadkiem Jehowy w Polsce". :)

Słyszałem kilka razy o Rayu Franzu, że pewnie ten facet to uzurpator. ;D
Że nie był ŚJ. Że takiego nigdy nie było w CK. ;D


Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #402 dnia: 02 Lipiec, 2017, 19:49 »
Jeszcze rok czy dwa i dowiesz się, że nigdy nie byłaś ŚJ. :)
Będzie w tym ciut prawdy, bo nie byłaś pewnie "Świadkiem Jehowy w Polsce". :)

Słyszałem kilka razy o Rayu Franzu, że pewnie ten facet to uzurpator. ;D
Że nie był ŚJ. Że takiego nigdy nie było w CK. ;D
Tak, wiem. Zakrzywianie rzeczywistości to ich specjalność
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #403 dnia: 02 Lipiec, 2017, 19:55 »
Jeszcze rok czy dwa i dowiesz się, że nigdy nie byłaś ŚJ. :)
Będzie w tym ciut prawdy, bo nie byłaś pewnie "Świadkiem Jehowy w Polsce". :)
Słyszałem kilka razy o Rayu Franzu, że pewnie ten facet to uzurpator. ;D
Że nie był ŚJ. Że takiego nigdy nie było w CK. ;D
   Kłamstwo i mataczenie, to ich podstawowa broń!!
   Nie patrzą na sprawy długoterminowo.
   To jak z tym kłamstwem, że G.Jackson, w sądzie australijskim, to sobowtór.
   Żal i żenada z każdej strony.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Fantom

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #404 dnia: 02 Lipiec, 2017, 20:02 »
Patryk dzisiaj przemówił do tłumu, znamienne jego słowa, "nie widzę przeszkód aby zobaczyć", bijcie mu brawo.
Bardzo się cieszę,że Patryk miał taką możliwość i był tam z nami.Jeżeli jest jakieś nagranie z jego przemówienia,to proszę o udostępnienie na forum.
 Sczególne pozdrowienia również dla naszych wesołych i dowcipnych dziewczyn:) biorących udział. Brawo dla nich za opanowanie emocji podczas mówienia o tym,jak kobiety są traktowane w zborach,oraz o tym,że KS częściowo zrzuca na nie wspówinę gwałtu,bo może nie krzyczała,albo krzyczała za mało,albo za cicho,albo nie podjęła próby obrony.
 
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s