Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 118964 razy)

Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #465 dnia: 16 Sierpień, 2017, 20:37 »
Robert, bardzo interesujący interview, rzetelnie przedstawione informacje o naszej "matce organizacji".

Tak przedstawione informacje są bardzo potrzebne, nie tylko dla SJ, ale również dla szerokiej społeczności innych wyznań, osób, które może chciałyby ewakuować się do organizacji i teraz ją sprawdzają. Często nie zdając sobie sprawy z jak mocno "zgniłym jajem" mają  do czynienia i jak niebezpieczna jest ta organizacja. Zaczyna się pięknie a skończyć się może w najlepszym wypadku depresją.
Wspominałeś o ostracyzmie i osobach najbliższych, które zrywają kontakty. Mam wrażenie, że nastał jakiś dziwny czas, kiedy nieprzebudzeni Świadkowie Jehowy radykalizują się nawet w stosunku do najbliższych. To jakaś epidemia.
Kilku exów, którzy odeszli już dawno, mówiło mi, że ich kontakt z rodziną nigdy nie był tak ciężki. To przerażające.

Dzięki i pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień, 2017, 20:56 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #466 dnia: 16 Sierpień, 2017, 21:47 »
Piękne wywiady.

Siła spokoju i siła czystej prawdy opartej na faktach na owocach jakie są wydawane.

Mówił Robert o Internecie który pomaga w informowaniu społeczeństwa oraz wybudzaniu Świadków Jehowy.

Naszła mnie refleksja że Internet jest jak kij który ma dwa końce. Organizacji upatruje korzyści z użycia tego potężnego narzędzia w zaganianiu jednym końcem tego kija ludzi do Organizacji a z drugiej strony kij o coraz masywniejszym końcu bije Matkę organizację i pokazuje jej prawdziwe oblicze.

Internet na dobrą sprawę jest w użyciu ludzi od zaledwie 22 lat. Pomyślmy że telewizja powstała w latach 30-tych ale pod strzechy Polaków zajrzała w latach 50-siątych.

Po 20 latach dajmy na to w roku 1975 ;) miała ogromną siłę, jednak ta siła była niczym w porównaniu do obecnej. I tak samo będzie z Internetem, jego siła nabrała prędkości która będzie przybierać mocy w ogromnym tempie.





Offline Trinity

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #467 dnia: 16 Sierpień, 2017, 23:31 »
Dobrze mówiła siostra która wychowywała mojego męża w prawdzie ze internet to szataństwo


Offline Helleboris

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #468 dnia: 17 Sierpień, 2017, 00:31 »
W przeciwieństwie do telewizji, gazet i książek - internet nie zapomina
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Fantom

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #469 dnia: 19 Sierpień, 2017, 09:24 »
https://www.youtube.com/watch?v=2NB0Hvf-SzE Protest byłych Świadków Jehowy przeciwko Świadkom Jehowy - starsi zboru
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #470 dnia: 19 Sierpień, 2017, 09:57 »
Apropos powyższego wywiadu, na którym jest jeden z naszych banerów, ten z hasłem "Świadkowie Jehowy 1006".

Wyszukiwarka Google udostępnia narzędzie Trends, które umożliwia sprawdzenie zainteresowania ludzi danymi frazami kluczowymi. Po sprawdzeniu powyższego hasła otrzymujemy poniższy wykres:



Google nie podaje całkowitej liczby wyszukań tego hasła, ale było ich na tyle dużo, że zostały zarejestrowane przez system (pojedyncze wyszukiwania zostałyby pominięte). Jak widać na wykresie hasło cieszyło się zainteresowaniem w dwóch okresach - właśnie podczas i po naszych akcjach w Warszawie, a potem w Płocku :).


Offline franki

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #471 dnia: 19 Sierpień, 2017, 11:09 »
Oj statystyki pójdą jeszcze wyżej....dzisiaj materiał pojawił się na Wykopie.  ;)


Offline M

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #472 dnia: 19 Sierpień, 2017, 11:35 »
Oj statystyki pójdą jeszcze wyżej....dzisiaj materiał pojawił się na Wykopie.  ;)

Dzięki za cynk, nie zwróciłem uwagi. Dodałem tam parę linków do powiązanych z innymi materiałami z naszych akcji.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #473 dnia: 19 Sierpień, 2017, 11:43 »
Wy tego nadarzyńskiego kolosa o glinianych nogach w końcu powalicie. ;D
Jeszcze w przyszłości jedna akcja, np. pod Centralą ŚJ w Polsce i glina puści.
A jako rozgłos będzie. :)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #474 dnia: 20 Sierpień, 2017, 13:06 »
Wy tego nadarzyńskiego kolosa o glinianych nogach w końcu powalicie. ;D
Jeszcze w przyszłości jedna akcja, np. pod Centralą ŚJ w Polsce i glina puści.
A jako rozgłos będzie. :)
Proroku Roszado oby spełniły się twe słowa  :)

A ja tak sobie pomyślałem:  Skoro jest zainteresowanie hasłami z banerów oraz jest więcej wejść na stronę przerywamymilczenie a ponadto

Gazeta Wyborcza zrobiła nam prezent i jest o nas coraz głośniej to czy nie czas aby SPRÓBOWAĆ pojawiać się na wywiadach u Youtuberów?

Niektórzy nawet ci ,,niszowi" mają po 200000 odsłon pojedynczych filmików.

Głównym celem Youtuberów jest zaprezentowanie czegoś: ciekawego; szokującego; tajemniczego; kontrowersyjnego...

Kryteria spełniamy niewątpliwie w 100%


Offline Dianne

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #475 dnia: 20 Sierpień, 2017, 16:22 »
Kurde ja myślałam czy by sobie vloga nie założyć :D
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline P

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #476 dnia: 20 Sierpień, 2017, 20:58 »
Kurde ja myślałam czy by sobie vloga nie założyć :D

Masz we mnie widza :D
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline PoProstuJa

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #477 dnia: 20 Sierpień, 2017, 21:18 »
Ja mam coraz więcej takich obserwacji, że tzw. "odstępcze" strony internetowe cieszą się dużą popularnością wśród "sług Jehowy", którzy w zborze mają nienaganną opinię i przywileje.
Już kilka razy zdarzyło się nam rozmawiać a to z jakimś starszym, sługą pomocniczym czy też innym szeregowym bratem, który w rozmowie zdradził się, że ogląda takie strony. Czasem wystarczy, że ktoś powie jedno zdanie, a nawet słowo, a już wiadomo gdzie je usłyszał. Te osoby chciały nas "zachęcić" byśmy uczęszczali do zboru na zebrania, a tymczasem okazało się, że pewnie sami mają jakieś wątpliwości skoro sięgają po "odstępczy pokarm" zakazany przez "Niewolnika".

I pojawiła mi się w głowie taka refleksja, że niektórzy starsi po prostu wiedzą, są świadomi, że tkwią w fałszywej religii. Ale jednocześnie zapewne nie wiedzą jaką mieliby wybrać alternatywę i zapewne straciliby za dużo odchodząc od Świadków (np. kontakty z rodziną, znajomymi). No i też straciliby władzę w zborze! A dla niektórych władza to afrodyzjak!
Trudno mi określić ile jest procent takich starszych (czy to 1%, 10% a może 50%?), ale jestem wręcz przekonana, że są oni w pełni świadomi, że zalecenia CK mają ściśle podporządkować ludzi zborowi; że to po prostu sposób na MANIPULOWANIE "prostym ludem".
Co najmniej dwie osoby wygadały się nam (trochę przez przypadek), że już wiele lat temu czytali "Kryzys sumienia".
To ja się pytam - jak można przeczytać tę książkę, a następnie być wzorowym, w 100% oddanym Ciału Kierowniczemu starszym zboru?! Moim zdaniem nie można.

Taki starszy się nie przyzna, ale zapewne regularnie przekopuje Internet w poszukiwaniu kolejnych "odstępczych" treści.

Trafiacie więc ze swoimi akcjami do dużo szerszego grona niż by to się mogło wydawać! Świadkowie udają, że niby ich te manifestacje nie ruszają, ale po powrocie do domu pewnie pierwsi szukają w mediach informacji na ten temat.
I bardzo dobrze, niech szukają! Może w końcu natrafią na taki materiał, który skruszy beton w ich umysłach i sercach?!


Offline Gremczak

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #478 dnia: 20 Sierpień, 2017, 22:14 »

To ja się pytam-jak można przeczytać książkę, a następnie być wzorowym w 100% oddanym Ciału Kierowniczym.





To ja miałem rozmowę jakiś czas temu z byłym okręgowym ,obecnie obwodowy , wziąłem go trochę pod pic i na bank jestem pewny,że w to nie wierzy.Ale posadka, lekka kasa ,obiadki szacunek ,autko, władza. Gdzie będzie miał lepiej. Do emeryturki dociągnie.


Offline Noc_spokojna

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #479 dnia: 20 Sierpień, 2017, 22:21 »
Podsłuchana rozmowa w pracy:
- słyszałaś? Jehowi się zbuntowali przeciwko swoim biskupom i protestują.
- gdzie protestują?
- nie wiem dokładnie, ale chyba tam gdzie się zbierają.

 ;D
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D