Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 118960 razy)

Offline Zvi

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #450 dnia: 12 Lipiec, 2017, 14:10 »
Szkoda tylko, że frekwencja tak marna. Ale akcja na plus.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #451 dnia: 12 Lipiec, 2017, 14:24 »
Szkoda tylko, że frekwencja tak marna. Ale akcja na plus.
Frekwencja była większa jak we Wrocławiu, bo parę tysięcy słuchaczy, gapiaczy i zainteresowanych. O niczym innym nie gadali po kongresie tylko o manifestacji. ;D

A o wykładach kongresowych zaraz zapomnieli.
Nikt nie potrafił powtórzyć choć jednego zdania, jak przeciętny katolik z kazania. :)


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #452 dnia: 14 Lipiec, 2017, 06:28 »
Dzisiaj Kędzierzyn- Koźle.Będzie ktoś ze znajomych :)
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Studjujaca biblię

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #453 dnia: 02 Sierpień, 2017, 23:01 »
Dobry wieczur jestem nowym użytkownikiem czytałam pańskie wypowiedzi i pomyślałam że będzie Pan odpowiednią osobą która odpowie na moje pytanie. Jestem w trakcie studium biblijnego od roku do zasad biblijnych staram się stosować zanim zaczęłam studium zostałam dawcą szpiku kostnego oprócz tego po śmierci chciała bym oddać swoje organy i tu moje pytanie co w tym temacie mugl by pan powiedzieć od razu podkreślę że nie zrezygnuje z bycia dawcą dlatego szukam więcej informacji na ten temat będę wdzięczna za odpowiedz


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #454 dnia: 02 Sierpień, 2017, 23:09 »
Gorzej by było gdybyś zechciała być dawcą krwi. :-\
A szpik?
Może exśJ coś napiszą.


Offline dziewiatka

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #455 dnia: 02 Sierpień, 2017, 23:44 »
Wszystko zależy od tego na czym polega pobranie od dawcy szpiku,jeżeli nie jest to związane z transfuzją to nie ma przeciwwskazań


Offline wrzesien

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #456 dnia: 02 Sierpień, 2017, 23:56 »
Dobry wieczur jestem nowym użytkownikiem czytałam pańskie wypowiedzi i pomyślałam że będzie Pan odpowiednią osobą która odpowie na moje pytanie. Jestem w trakcie studium biblijnego od roku do zasad biblijnych staram się stosować zanim zaczęłam studium zostałam dawcą szpiku kostnego oprócz tego po śmierci chciała bym oddać swoje organy i tu moje pytanie co w tym temacie mugl by pan powiedzieć od razu podkreślę że nie zrezygnuje z bycia dawcą dlatego szukam więcej informacji na ten temat będę wdzięczna za odpowiedz
Po pierwsze- do kogo kierujesz pytanie?

Po drugie- rób to co podpowiada Ci Twoje sumienie.

Po trzecie- wg świadków Jehowy możesz oddać szpik oraz organy, chociaż nie zawsze tak było. Tłumaczono to kanibalizmem...

Po czwarte- jeśli podjęłaś już decyzję, że zrobisz to czy to się zgadza z wierzeniami świadków- to po co pytasz? Żeby się upewnić?
Jak dla mnie to szlachetne i także chcę oddać wszystko co może komuś pomóc.
W myśl zasady- jeśli jesteś w stanie czynić dobro, a tego nie robisz- jest to twój grzech.
Oraz- "nie ma wartości większej niż ta, gdy człowiek oddaje życie za kogoś innego".
Pozdrawiam


Offline Startek

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #457 dnia: 09 Sierpień, 2017, 21:58 »
Dobry wieczur jestem nowym użytkownikiem czytałam pańskie wypowiedzi i pomyślałam że będzie Pan odpowiednią osobą która odpowie na moje pytanie. Jestem w trakcie studium biblijnego od roku do zasad biblijnych staram się stosować zanim zaczęłam studium zostałam dawcą szpiku kostnego oprócz tego po śmierci chciała bym oddać swoje organy i tu moje pytanie co w tym temacie mugl by pan powiedzieć od razu podkreślę że nie zrezygnuje z bycia dawcą dlatego szukam więcej informacji na ten temat będę wdzięczna za odpowiedz
Moja córka była dawcą szpiku dla mojego syna . Znam temat jakby z pierwszej ręki , na kilka dni przed pobraniem  dostajesz zastrzyki na zwiększenie produkcji szpiku . Coś podobnego jak zastrzyki insuliny , córka sama sobie je  aplikowała .   Odbyło się to w ten sposób że krew przechodziła przez maszynę do odsączania  szpiku i wracała z powrotem do dawcy .  Jak już zostałaś dawcą szpiku to nie rezygnuj , możesz uratować czyjeś życie .


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #458 dnia: 12 Sierpień, 2017, 18:55 »
Na kanale ApologeticumTV umieszczono ponad 30 minutowy wywiad ze mną podczas akcji informacyjnej w Warszawie:


Jeszcze nie oglądałem więc nie wiem czy nie gadałem tam głupot ;D


Offline Trinity

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #459 dnia: 12 Sierpień, 2017, 22:57 »
Na kanale ApologeticumTV umieszczono ponad 30 minutowy wywiad ze mną podczas akcji informacyjnej w Warszawie:


Jeszcze nie oglądałem więc nie wiem czy nie gadałem tam głupot ;D

rozwiń myśl 20:15


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #460 dnia: 12 Sierpień, 2017, 23:04 »
rozwiń myśl 20:15

Taki formularz kiedyś się wypełniało, w tej chwili już chyba od tego odeszli: https://www.jwfacts.com/pdf/child-abuse-watchtower-telememo-1993.pdf


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #461 dnia: 13 Sierpień, 2017, 10:46 »
Mav świetny wywiad. Kiedyś jak jeszcze nie znałem "prawdy o prawdzie" i oglądnąłbym go od początku do końca, doznałbym szoku.
Ten wywiad to "prawda o prawdzie" w pigułce. Ciekawe ilu ludzi , tym wywiadem z czasem odtrujesz?
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień, 2017, 10:50 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #462 dnia: 13 Sierpień, 2017, 11:25 »
Bardzo dobry wywiad, prosto , treściwie , od serca , podoba mi się wypowiedź o osobistej odpowiedzialności za lata głoszenia i werbowania do organizacji .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Matylda

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #463 dnia: 14 Sierpień, 2017, 21:46 »
Właśnie z moim mężem wysłuchaliśmy Maciejowego wywiadu i mój mąż mówi:"Nie mogę uwierzyć że taki mądry chłopak był w tych świadkach"
I to jest i ma być komplement.
Bardzo mądry,dobry i pożyteczny wywiad.
Robisz Maciej kawał dobrej roboty.
Bardzo też mądre słowa powiedziałeś że chcesz to robić przynajmniej przez jakiś czas zanim nie poskładasz swojego życia tak jak by odnowa.Tego Tobie i Twojej żonie z całego serca życzę abyście jak najszybciej znaleźli spokój i sens życia.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #464 dnia: 16 Sierpień, 2017, 09:21 »
Matylda, Baran, Dorkas: dziękujemy za bardzo miłe słowa :)

Kolejny wywiad z ApologeticumTV, tym razem z Robertem: