Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Co Biblia mówi o przyszłości? Dan 11:28-30a  (Przeczytany 21890 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Co Biblia mówi o przyszłości? Dan 11:28-30a
« Odpowiedź #75 dnia: 12 Maj, 2017, 21:12 »
Cały ten wątek nadaje się na śmietnik. Irracjonalne gdybanie bez cienia związku z rzeczywistością. Do tego autor nie zamierza podjąć jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji, tylko wygłasza swoje sekciarskie bzdury.

Brutalne. Tak bym nie powiedział, ale tylko dlatego, że jestem za grzeczny. Wszelako się pod tym podpisuję ;)


Offline Martin

Odp: Co Biblia mówi o przyszłości? Dan 11:28-30a
« Odpowiedź #76 dnia: 12 Maj, 2017, 21:18 »
Brutalne. Tak bym nie powiedział, ale tylko dlatego, że jestem za grzeczny. Wszelako się pod tym podpisuję ;)
No wiesz, ateiści nie mają zasad. :D
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Startek

Odp: Co Biblia mówi o przyszłości? Dan 11:28-30a
« Odpowiedź #77 dnia: 12 Maj, 2017, 21:20 »
Marek , żaden prorok nigdy nie był lubiany w swoim kraju , prosty przykład Jeremiasza .  Jeden przeczyta  pomyśli i zbada jak się rzeczy mają . Inny cię wyśmieje , a jeszcze inny będzie zaraz sądził i wykluczał .  Nie mnie jest oceniac  baw się dobrze ,tu  jest tutaj dużo lepszych tematów niż proroctwa Daniela .


Offline Sebastian

Odp: Co Biblia mówi o przyszłości? Dan 11:28-30a
« Odpowiedź #78 dnia: 12 Maj, 2017, 21:34 »
a co to zmieni w naszym życiu, nawet gdyby to proroctwo miało się spełnić?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Marek Łobodziński

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 16
  • Polubień: 28
  • Miłość nigdy nie ustaje
Odp: Co Biblia mówi o przyszłości? Dan 11:28-30a
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Maj, 2017, 21:50 »
Marek Łobodziński Proszę nie zamieszczać ponownie postów które zostały usunięte w wyniku raportów użytkowników forum.

Proszę napisz co było takiego niestosownego w moim poście który został usunięty, kompletnie takiej reakcji nie rozumiem.
Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż ustalony czas dopełni się. Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie. (Dan 12:4)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Co Biblia mówi o przyszłości? Dan 11:28-30a
« Odpowiedź #80 dnia: 12 Maj, 2017, 21:54 »
a co to zmieni w naszym życiu, nawet gdyby to proroctwo miało się spełnić?

Zwłaszcza końcówka (od 2:05) :P


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Co Biblia mówi o przyszłości? Dan 11:28-30a
« Odpowiedź #81 dnia: 13 Maj, 2017, 08:49 »
Proszę napisz co było takiego niestosownego w moim poście który został usunięty, kompletnie takiej reakcji nie rozumiem.
Odpisałem Ci na PW, żeby uniknąć zbędnej przepychanki na forum.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi