Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja pisania listów dla braci w Rosji  (Przeczytany 85321 razy)

Offline Skaner

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #300 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 22:39 »
Ten news o 500 tonach listów, to propaganda WTSu.
 Sytuacja miała miejsce w 2013 roku z powodu wyłożonych zakupów Rosjan w sklepach internetowych😃


Offline Sebastian

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #301 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 00:01 »
Troche mnie ta sytuacja z poczta rosyjska dziwi jako pocztowca .
Niemiecka poczta dostarcza rocznie ok. 18 miliardow listow i to w kraju gdzie zyje 82 miliony ludzi .
Rosja ma  ok 140 milionow mieszkancow , a wiec rowniez ilosc poczty  odpowiednio wieksza .
Coz to znaczy w tej sytuacji pare milionow listow wiecej ktore wyslali SJ z calego swiata ?
Chyba , ze poczta rosyjska byla juz wczesniej przeciazona i  te dodatkowe miliony listow od swiadkow  bylo przslowiowa kropla  , ktora  przepelnila beczke . :o
Myślę że gdybyś chciał to rzetelnie porównać to nie należałoby brać pod uwagę całych Niemiec i całej Rosji ale wyłącznie Berlin i Moskwę, a być może konkretną placówkę w Berlinie i konkretną placówkę w Moskwie.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline pabik

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #302 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 00:06 »
Ten news o 500 tonach listów, to propaganda WTSu.
 Sytuacja miała miejsce w 2013 roku z powodu wyłożonych zakupów Rosjan w sklepach internetowych😃
A masz na to jakieś dowody ?
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #303 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 00:12 »
Takie tam ---->  KONSTYTUCJA ROSJI O WOLNOŚCI RELIGIJNEJ
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #304 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 12:14 »
Myślę że gdybyś chciał to rzetelnie porównać to nie należałoby brać pod uwagę całych Niemiec i całej Rosji ale wyłącznie Berlin i Moskwę, a być może konkretną placówkę w Berlinie i konkretną placówkę w Moskwie.

Chyba masz racje ,Sebastian . Takie porownanie moze byc mylace .
W Niemczech taka placowka , ktora przyjmuje przesylki z zagranicy , dziala we Frankfurcie nad Menem i wszystko co przychodzi z poza EU musi najpierw tam wyladowac.
Przypuszczam , ze Rosjanie maja gdzies podobny urzad .
Moze rzeczywiscie te listy od  SJ z calego swiata zablokowaly ich na amen ? ;D
Troche mi tylko zal kolegow - pocztowcow , ktorzy musza sie z tym uporac . Pewnie robia nadgodziny. ;D


Offline Sebastian

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #305 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 14:57 »
Troche mi tylko zal kolegow - pocztowcow , ktorzy musza sie z tym uporac . Pewnie robia nadgodziny. ;D
oj, tam, najwyżej będą mieli wyższy zarobek to coś fajnego sobie kupią - i to będzie chyba jedyny wymierny efekt tej akcji propagandowej towarzystwa strażnica
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)



Offline skywalker

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #307 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 23:24 »
Najciekawsze a zarazem najsmutniejsze w tym jest to, że dostaję mnóstwo wiadomości od fanatycznych chwalców Jah, którzy się cieszą z tego, że zablokowali pocztę.
Teraz to już na pewno Putin się zgodzi na ich warunki...

co za debilizm - cieszyć się z zablokowania poczty. I na pewno ktoś to przeczyta. Słyszałem też o przypadku, że jeden nawiedzony napisał do Putina z potwierdzeniem odbioru. :))))
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline Sebastian

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #308 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 01:46 »
Słyszałem też o przypadku, że jeden nawiedzony napisał do Putina z potwierdzeniem odbioru. :))))
a co w tym dziwnego? Ja raczej dziwię się tym, co pisali bez potwierdzenia odbioru. Do samego Putina nigdy jeszcze nie pisałem ale ilekroć piszę do jakiegokolwiek urzędnika zawsze piszę za potwierdzeniem odbioru.

Jeśli kiedykolwiek napiszę list do Putina, to na pewno za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Wiadomo że tych pokwitowań nie będzie osobiście dokonywać władymir władymirowicz ale jakieś jego biuro. Byłaby jakaś statystyka ile listów wpłynęło. Wg prawa każdy trzeba otworzyć i zapoznać się z nim, aby zdecydować czy odpowiedzieć (w imieniu Putina). Ktoś musiałby te listy jakoś skatalogować (np. X listów z prośbą o zakaz działalności wobec 2001x X listów z prośbą o niezakazywanie działalności, w tym W listów od obywateli Rosji i Z listów od cudzoziemców). Sam Putin zapewne dostałby jakąś statystykę czy raport. I na tej podstawie mógłby podejmować decyzję czy zająć się sprawą czy nie zajmować się nią.
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień, 2017, 01:55 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline pabik

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #309 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 20:33 »
Najciekawsze a zarazem najsmutniejsze w tym jest to, że dostaję mnóstwo wiadomości od fanatycznych chwalców Jah, którzy się cieszą z tego, że zablokowali pocztę.
Teraz to już na pewno Putin się zgodzi na ich warunki...

co za debilizm - cieszyć się z zablokowania poczty. I na pewno ktoś to przeczyta. Słyszałem też o przypadku, że jeden nawiedzony napisał do Putina z potwierdzeniem odbioru. :))))

sky,nie żebym się czepiał.

2 godz.wcześniej skaner wstawia link ,że ten problem z pocztą jest z 2013 roku .A ty kontynuujesz plotki ,że to przez akcję pisania listów.
Chyba ,że to po 2 litrach whisky ;)
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.


Offline skywalker

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #310 dnia: 19 Kwiecień, 2017, 10:37 »
sky,nie żebym się czepiał.

2 godz.wcześniej skaner wstawia link ,że ten problem z pocztą jest z 2013 roku .A ty kontynuujesz plotki ,że to przez akcję pisania listów.
Chyba ,że to po 2 litrach whisky ;)

Whisky swoją drogą :) Nie chodziło mi dokładnie o to czy ta wiadomość jest prawdziwa czy nie - tylko bardziej o postawę świadków, którzy cieszą się zablokowaniem (ewentualnym) poczty. Sam fakt, że wyciągają takie historie i się nimi podniecają świadczy o tym, że nie są do końca normalni nie mówiąc już że pro-społeczni :)
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline Startek

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #311 dnia: 19 Kwiecień, 2017, 11:04 »
Dobra whiski jeszcze nikomu nie zaszkodziła , zwłaszcza robiona w świetle księżyca . Gorsza jest ta z przemytu szczególnie z Kanady ,  jeden sędzia ostro ja spożywał , po tych jego wizjach  mamy teraz problem , z jego wyznawcami i listami z całego świata .


Offline OKSANKAskakanka :)

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #312 dnia: 20 Kwiecień, 2017, 18:58 »
Przeczytałam posty pod moim adresem i nasuwa mi się jedna myśl.

Nieźle potraficie kombinować by się wam zgadzało, a potem tylko się nakręcanie w swojej "prawdzie" yy propagandzie.

Nawet nie ma tutaj nikogo kto by wykazał się jakimś zdrowym rozsądkiem i stopował tych najbardziej krewkich skorych do linczowania osoby  co maja inne zdanie.

Klimat tego forum spowodował ,że nawet nie wiecie, że ten ostracyzm tkwi także w was.










od-nowa

  • Gość
Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #313 dnia: 20 Kwiecień, 2017, 19:20 »
Nie wiesz, co piszesz Oksano.


Offline dziewiatka

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #314 dnia: 20 Kwiecień, 2017, 20:35 »
No i koniec zabawy delegalizacja,jak podał Onet ;Sąd najwyższy Rosji zdelegalizował działalność świadków jehowy.szkoda  braci w Rosji bo postawiono im bzdurny zarzut,przykro ,że również byli świadkowie brali udział w tej farsie w ten sposób krasnalom z hameryki dają do ręki argumenty że odstępca jest gotów sprzymierzyć się z samym diabłem byle dogryźć organizacji w gruncie rzeczy  są przeciw  Bogu.Moim skromnym zdaniem ten zakaz nie powstrzyma w żaden sposób wzrostu w Rosji ,może nawet przyczynić się do wzrostu i to sporego.