Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli  (Przeczytany 11258 razy)

Offline Dianne

Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Luty, 2017, 22:59 »
A to dranie!!!

Chyba się przejdę na pamiątkę do zboru moich starych i porozsiewam trochę demonów ;)
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Luty, 2017, 23:22 »
Jak zapewne pamiętacie, starsi do tej pory mieli obowiązek każdego roku odwiedzić wszystkich "rokujących" wykluczonych i zachęcić ich do powrotu.
Dziwne, przez 10 lat, pomimo że byłem wykluczony, złego słowa nie powiedziałem o śJ. Członkowie rodziny będący śJ ( w tym jeden starszy) wiedzieli o tym. Traktowali mnie jednak jak powietrze, no chyba że byłem do czegoś potrzebny, wówczas łaskawie byłem traktowany jak człowiek. Pomimo to nie byłem źle nastawiony do tej religii. Do pewnego czasu, kiedy to ta religia ponownie wdarła mi się bezczelnie z buciorami w życie mojej rodziny. Jednakże nigdy przez te 10 lat, żaden starszy z dwóch zborów, na których terenie przez ten czas mieszkałem, nawet nie napomknął o chęci wizyty.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estera

Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Luty, 2017, 23:23 »
(...) że na wiosennych zgromadzeniach program kładzie wielki nacisk na młodych , to ich ostatnia deska ratunku.
Tylko może się okazać, że ta "deska" to żeliwna jest i jeszcze szybciej pociągnie na dno "jedyną , najświętszą"  ;D
    "żeliwna deska", a to dobre  :) :) :)
    Żeby ta ich polityka nie okazała się walcem, który ich zrówna z ziemią.
   
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Marzec, 2017, 04:55 »
Dziwne, przez 10 lat, pomimo że byłem wykluczony, złego słowa nie powiedziałem o śJ. Członkowie rodziny będący śJ ( w tym jeden starszy) wiedzieli o tym. Traktowali mnie jednak jak powietrze, no chyba że byłem do czegoś potrzebny, wówczas łaskawie byłem traktowany jak człowiek. Pomimo to nie byłem źle nastawiony do tej religii. Do pewnego czasu, kiedy to ta religia ponownie wdarła mi się bezczelnie z buciorami w życie mojej rodziny. Jednakże nigdy przez te 10 lat, żaden starszy z dwóch zborów, na których terenie przez ten czas mieszkałem, nawet nie napomknął o chęci wizyty.
. Wykluczony to brzmi dumnie ! Traktowali jak powietrze , chyba że potrzebowali ciebie  to widzieli w tobie człowieka . Łaskawie ? Oni okazywali ci  ZASŁUŻONĄ ŻYCZLIWOŚĆ  . Miłość  to słowo u  świadków nie istnienie .😇😈.


Offline M

Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Marzec, 2017, 08:15 »
A to dranie!!!

Chyba się przejdę na pamiątkę do zboru moich starych i porozsiewam trochę demonów ;)

Ty jesteś "aktywnym odstępcą" więc do Ciebie i tak mają odgórny zakaz wstępu :P.


Offline CEGŁA

Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Marzec, 2017, 15:56 »
Czy ktoś ma list z 28 Lutego 2017 do Wszystkich gron Starszych w sprawie "zaprzestania odwiedzania wykluczonych i odłączonych"?

Mike & Kim

Na tym filmie mówią, że Cielecprzekierowniczy zmienił zasady odwiedzania wykluczonych i tych co się odłączyli. Od tej pory nie ma potrzeby odwiedzać ich nawet raz w roku, ponieważ jak stwierdzili wielu powróciło do "prawdy" np. przez to, że w ich ręce trafiła broszura "Wróć do Jehowy" lub Tv Brodcasting.

Chciałbym po polsku zobaczyć ten list.

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline M

Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Marzec, 2017, 15:59 »
Dorzuciłem post Cegły do tego wątku, co by nie duplikować wątków na ten sam temat :)


Offline CEGŁA

Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Marzec, 2017, 17:19 »
Dzięki, musiałem przeoczyć :)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline PoProstuJa

Odp: List - odwiedzanie wykluczonych i tych którzy się odłączyli
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Marzec, 2017, 00:56 »
Dziwne, przez 10 lat, pomimo że byłem wykluczony, złego słowa nie powiedziałem o śJ. Członkowie rodziny będący śJ ( w tym jeden starszy) wiedzieli o tym. Traktowali mnie jednak jak powietrze, no chyba że byłem do czegoś potrzebny, wówczas łaskawie byłem traktowany jak człowiek. Pomimo to nie byłem źle nastawiony do tej religii. Do pewnego czasu, kiedy to ta religia ponownie wdarła mi się bezczelnie z buciorami w życie mojej rodziny. Jednakże nigdy przez te 10 lat, żaden starszy z dwóch zborów, na których terenie przez ten czas mieszkałem, nawet nie napomknął o chęci wizyty.

Bo ci starsi wiedzieli, że za 10 lat pojawi się nowe światło, mówiące, że nie ma potrzeby odwiedzania Świadków, którzy nie chodzą na zebrania!  ;D
..... wyprzedzili CK w ich zrozumieniu o całą dekadę!  ;D ;D ;D ;D