Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: zebrania  (Przeczytany 9776 razy)

Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
zebrania
« dnia: 23 Luty, 2017, 09:28 »
Witam.Czy macie jakies sposoby na to by sie chciało...
Nie nie to nie to. ;D ;) :)
Iść na zebranie.Bo trzeba się pokazać ?
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Roszada

Odp: zebrania
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty, 2017, 09:34 »
Znałem małżeństwo ŚJ, będących księgowymi, którzy rozliczali wielu ŚJ.
Tak byli zapracowani, że nie mieli z czasem już czasu na głoszenie i chodzenie na zebrania. ;)

Ale żeby bracia z nich nie zrezygnowali i nie pomyśleli, że oni odstępcy, to cztery razy w roku chodzili, by się pokazać: na Pamiątkę, na kongresy i obwodowe zgromadzenia.
Ot tacy minimaliści. ;)
Wcześniej on był starszym a ona zdaje się pionierką, ale biznes jest biznes. ;D


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: zebrania
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty, 2017, 09:55 »
Na samą myśl o tym wszystkiego sie odechciewa  :'(.
Nabawiłem się zebraniowstrętu
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Dietrich

Odp: zebrania
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty, 2017, 09:57 »
Witam.Czy macie jakies sposoby na to by sie chciało...
Nie nie to nie to. ;D ;) :)
Iść na zebranie.Bo trzeba się pokazać ?

Niedawno pojawiłem się na zebraniu po dość długiej nieobecności. Chciałem po prostu zaobserwować reakcje (głównie starszych) na moje przybycie, ponieważ odnosiłem od jakiegoś czasu wrażenie, że wzrasta zainteresowanie moją osobą. To był jedyny powód. Na szczęście obyło się bez dopytywania się i prób umówienia wizyty pasterskiej. Więc chyba byłem zwyczajnie przewrażliwiony.
Natomiast jeśli chodzi o samą treść zebrań, to już od paru lat nie mogę znieść mielenia wzdłuż i w poprzek tego samego i po jakichś 10-ciu minutach od rozpoczęcia zebrania dość poirytowany zaczynam przeglądać w tablecie materiały bardziej przykuwające uwagę. ;)


Offline Trinity

Odp: zebrania
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Luty, 2017, 11:02 »
Bruce Lee mam to samo chodzimy na zebrania żeby się ,pokazać'  te w tygodniu to już nie daje rady  późno zmęczenie a tu ciągle to samo szkolenie marketingowo sprzedarzowe , zbijanie obiekcji klienta mówienie językiem korzyści ble . i każdy pnkt przeciągnięty a to wynika z nieprzygotowania danego brata . zamiast wartko przeprowadzić temat to ględzi jeden z drugim i ględzi... a później oni pakują swe tyłki w podgrzewane siedzenia a ciotunie starowinki idą na przystanek na wygwizd. a ta powtórka po zebraniu ? za kogo oni nas mają? co ja nie wiem oczym było zebranie?  >:( to ja jakiś debil jestem? dzieci kwilą, kolki się nasilają, to ich czas na celebrowanie codziennych rytuałów. w niedziele ciężko nam wstać bo to jeden dzień w którym mażna pospać.


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: zebrania
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Luty, 2017, 11:56 »
W tygodniu jeszcze zdzierżę, ale jak pomyśle o zmarnowanym dniu weekendowym to mnie trafia. To czas dla rodziny.
...


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: zebrania
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Luty, 2017, 12:11 »
A czemu trzeba się pokazać ?
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: zebrania
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Luty, 2017, 12:31 »
A czemu trzeba się pokazać ?
Trzeba.Bo jak nie to będą telefony.A tak będą pytania co sie dzieje czemu cię tak rzadko widzimy.Sytuacja bez wyjścia.
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: zebrania
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Luty, 2017, 12:33 »
Trzeba.Bo jak nie to będą telefony.A tak będą pytania co sie dzieje czemu cię tak rzadko widzimy.Sytuacja bez wyjścia.

Jestem rozczarowana  >:( do mnie nikt nie dzwoni, ale to pewnie dla tego żem niewiasta :P
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline zaocznie wywalony

Odp: zebrania
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Luty, 2017, 12:34 »
A czemu trzeba się pokazać ?
Jeśli z jakichś względów jeszcze musisz być ŚJ, to pokazanie się na zebraniu raz na "ruski rok" lub nieco, ale tylko nieco częściej pozwala uniknąć zbytniego zainteresowania starszych swoją osobą przy okazji obsługi, a i ostracyzm "braci" jest nieco mniejszy.  :)

Jestem rozczarowana  >:( do mnie nikt nie dzwoni, ale to pewnie dla tego żem niewiasta :P

A bo masz leniwych starszych. Nie obawiaj się (a może obawiaj, nie wiem  ;D ), przypomną sobie, jak będą chcieli lub mieli powód.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2017, 12:37 wysłana przez zaocznie wywalony »


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: zebrania
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Luty, 2017, 12:36 »
Ale mnie każdy z nich mówi , że nie muszę , nic nie muszę ;D jak CHCĘ to mogę napisać , a ja nie chcę ;D
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2017, 12:40 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: zebrania
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Luty, 2017, 12:41 »
Jeśli z jakichś względów jeszcze musisz być ŚJ, to pokazanie się na zebraniu raz na "ruski rok" lub nieco, ale tylko nieco częściej pozwala uniknąć zbytniego zainteresowania starszych swoją osobą przy okazji obsługi, a i ostracyzm "braci" jest nieco mniejszy.  :)

A bo masz leniwych starszych. Nie obawiaj się (a może obawiaj, nie wiem  ;D ), przypomną sobie, jak będą chcieli lub mieli powód.
Tak mi się wydaje,tez tak myślę

.Chore żeby dorosły człowiek musiał sie tłumaczyć ze swojego wolnego czasu.Ja też niby nic nie muszę ale pytają i co dalej?
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: zebrania
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Luty, 2017, 12:49 »
Księga Przysłów 26

4  Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty, żebyś i ty się z nim nie zrównał.+ 5  Odpowiedz głupiemu według jego głupoty, żeby się nie stał mądry we własnych oczach.+


A bo masz leniwych starszych. Nie obawiaj się (a może obawiaj, nie wiem  ;D ), przypomną sobie, jak będą chcieli lub mieli powód.

Moi starsi są w stylu  Pinechasa
W2011
Co zrobi kapłan Pinechas? Jest przecież stosunkowo młody, a Izraelita dopuszczający się tego zuchwalstwa to naczelnik, który przewodził ludowi w wielbieniu Boga (Liczb 25:14).

Ale Pinechas boi się Jehowy, nie człowieka. Gdy tylko dostrzega zbliżającą się parę, natychmiast chwyta dzidę, idzie za mężczyzną do jego namiotu i przebija rozpustników. Jak Jehowa ocenia odwagę i stanowczość Pinechasa? W tej samej chwili powstrzymuje plagę i w nagrodę zawiera z nim przymierze, że z jego rodu „po czas niezmierzony” będą się wywodzili kapłani (Liczb 25:7-13).
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2017, 12:53 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: zebrania
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Luty, 2017, 13:40 »
Znalazło by sie kilku którzy by mnie przebili i przybyli sie wrzoda.
Najchętniej odpowiedziałbym,że życie jest zbyt krótkie by je marnować na zebraniach.
A właściwie to czemu by tego nie powiedzieć?Ciekawa jaka by była reakcja.
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Trinity

Odp: zebrania
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Luty, 2017, 13:40 »
Jesteśmy tutaj ne różnym ,poziomie dojrzałości ' jedni nadal tkwią i muszą sie pokazać, innych to wali piszą listy o odłączenie. niech każdy robi jak chce i żyje po czas niezmirzony.
co do ostracyzmu to może jest MNIEJSZE ale jest! bo niestety świadkowie to szczerzy ludzie nie koniecznie obnibusy dobrego wychowania taka prawda.
u nas co gorliwsi nie odpowiadają nam na zwykłe dzień dobry na ulicy bo na sali podają śledzia. zresztą nie lubie podawać ręki bo widziałam nieraz jak bracia  i siostry nie myją rąk po wc.

w normalnej korpo jest tak: jak jakiś produkt nie przynosi spodziewanych zysków, zwołuje  się kolegium  na którym jest burza mózgów i dotąd siedzą aż nie wymyślą jakiegoś planu naprawczego!
a tu?
zebranie coraz nudniejsze a ONI nic