Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: zebrania  (Przeczytany 9778 razy)

Offline Startek

Odp: zebrania
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Luty, 2017, 18:43 »
    Czy masz na myśli to, że przestałam być "matką niebieską"?
    Czy to, że już nie pionieruję? Dla jw.orga?
Esterko wróć do swojego koloru , to że awansowałaś to nie zmieniaj barw .


Offline Litwin

Odp: zebrania
« Odpowiedź #46 dnia: 28 Luty, 2017, 00:12 »
Mam w szafie chyba z 50 krawatów,  trochę  ich szkoda bo są niewykorzystane.  Kuszące!


Offline gangas

Odp: zebrania
« Odpowiedź #47 dnia: 28 Luty, 2017, 00:23 »
Znałem małżeństwo ŚJ, będących księgowymi, którzy rozliczali wielu ŚJ.
Tak byli zapracowani, że nie mieli z czasem już czasu na głoszenie i chodzenie na zebrania. ;)

Ale żeby bracia z nich nie zrezygnowali i nie pomyśleli, że oni odstępcy, to cztery razy w roku chodzili, by się pokazać: na Pamiątkę, na kongresy i obwodowe zgromadzenia.
Ot tacy minimaliści. ;)
Wcześniej on był starszym a ona zdaje się pionierką, ale biznes jest biznes. ;D

Znam takie małżeństwo on sprzątacz ona czyścicielka i nie mają siły co dzień chodzić do kościoła więc przychodzą na wigilię, boże narodzenie i matki boskiej zielnej, pszenicznej i wniebowziętej a niegdyś chodzili co dzień, żeby ich ksiunc nie eksował za burtę ;D ;D ;D

Tacy maxymaliści
« Ostatnia zmiana: 28 Luty, 2017, 00:25 wysłana przez gangas »
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Startek

Odp: zebrania
« Odpowiedź #48 dnia: 28 Luty, 2017, 00:25 »
Mam w szafie chyba z 50 krawatów,  trochę  ich szkoda bo są niewykorzystane.  Kuszące!
Zanieś na salę zawsze ktoś będzie potrzebował do głoszenia . Gdy runie WTS co gorliwsi mogą użyć też do innych celów niezgodnych z przeznaczeniem .


Offline HARNAŚ

Odp: zebrania
« Odpowiedź #49 dnia: 28 Luty, 2017, 07:18 »
Mam w szafie chyba z 50 krawatów,  trochę  ich szkoda bo są niewykorzystane.  Kuszące!
Poczekaj jak zaczną zamykać w twojej okolicy kolejne sale , to sobie wtedy założysz najpiękniejszy jaki masz  i z uśmiechniętą buźką zgasisz po raz ostatni światło w lokalu.


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: zebrania
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Luty, 2017, 07:25 »
Poczekaj jak zaczną zamykać w twojej okolicy kolejne sale , to sobie wtedy założysz najpiękniejszy jaki masz  i z uśmiechniętą buźką zgasisz po raz ostatni światło w lokalu.
Mam nadzieje że u nas też,ale by sie działoooooo....
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Lechita

Odp: zebrania
« Odpowiedź #51 dnia: 28 Luty, 2017, 11:13 »
Poczekaj jak zaczną zamykać w twojej okolicy kolejne sale , to sobie wtedy założysz najpiękniejszy jaki masz  i z uśmiechniętą buźką zgasisz po raz ostatni światło w lokalu.

HARNAŚ przedni pomysł!
Piszę się na "zgaszacza świateł" , ale bez krawata bo mam chroniczną niechęć do takich ozdób  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: zebrania
« Odpowiedź #52 dnia: 28 Luty, 2017, 13:52 »
HARNAŚ przedni pomysł!
Piszę się na "zgaszacza świateł" , ale bez krawata bo mam chroniczną niechęć do takich ozdób  ;D
Mój drogi bracie Lechito , w pełni się z tobą zgadzam ,bez krawata  jeśli któremu z komitetu sądowego zerwie się krawat , to nie zabierze twojego aby targnąć się ponownie na swoje życie , że wstydu lub przed odpowiedzialnością za ukrywanie pedofilów .


Offline Trinity

Odp: zebrania
« Odpowiedź #53 dnia: 28 Luty, 2017, 23:24 »
jak mój zainteresowany przychodził na sale ( do sali) w jeansach to starszy: a gdzie krawat? mógł mieć adidasy i jeansy ale krawat to było coś!

to jakiś fetysz starszych?


Offline Dianne

Odp: zebrania
« Odpowiedź #54 dnia: 28 Luty, 2017, 23:29 »
I weź tu ubierz muchę
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: zebrania
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Marzec, 2017, 09:11 »
to jakiś fetysz starszych?
Jedwabne krawaty Greya :P
...


Offline Iskierka

Odp: zebrania
« Odpowiedź #56 dnia: 11 Marzec, 2017, 12:28 »
Warto się czasami w przemyślany sposób postawić starszemu. Szacunek masz wtedy na pół zboru :) Miałem kiedyś taką przepychankę słowną ze starszym , którego nie dało się lubić. Typ despoty z wyraźnymi brakami w wykształceniu, który nie przyjmuje żadnej formy protestu. Mówi do mnie :
-Harnaś dziś nasza grupa ma przywilej sprzątania sali. >:(
-Jeśli to przywilej , bracie Z. to ja rezygnuję ,weź go sobie za mnie-odpowiadam.
-Ty mi odmawiasz????
-Mojżesz Jehowie odmówił  jak go wysyłał do Izraelitów a ja tobie nie mogę ?. Kim ty jesteś Z. żebym miał się ciebie bać ?
Zatkało kakao ;D ;D zwłaszcza ,że słyszało to pięć rzędów.

dobre, ale się uśmiałam  ;D... no i jak tu nie chodzić na zebrania, zawsze to odskocznia od codzienności  ;) :)


Offline DreamM@ster

Odp: zebrania
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Marzec, 2017, 15:00 »
Obecnie czuję że dostąpiłem największego przywileju jakim jest zerowa frekwencja na sali królestwa :) :)