Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.  (Przeczytany 66535 razy)

Tusia

  • Gość
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #90 dnia: 01 Sierpień, 2017, 14:59 »
Zastanawiam się, dlaczego jest coraz mniej papierowej "literatury" i dlaczego zrezygnowano z papierowych wydawnictw kongresowych...?

Moim skromnym zdaniem, zwijają interes. Dzisiaj w dobie internetu i telewizji nie się już niczego ukryć.


Offline Asturia

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #91 dnia: 01 Sierpień, 2017, 15:34 »
Cytuj
Nie tonie nie tonie. Tyle lat czy to komuniści czy naziści czy obecnie tzw "chrześcijańskie" kościoły walczą z wyznawcami jehowy ale nigdy to im się nie udało i nie uda.

Trampek muszę ci podziękować, fajnie, że jesteś tu, zawsze pojawiasz się w odpowiednim momencie, dzięki tobie nigdy nie jest nudno na forum, jeden ''cudowny'' wpis i od razu widać ożywienie wśród forumowiczów.
Na przykład można przetestować różne metody rozwalania betonu , a konkretnie WTS owskiego betonu, to prawda że w twoim przypadku na razie bezskutecznie, ale wiemy, że beton może pęknąć nagle, w każdej chwili, także dziękujemy, bądź z nami.

Ja akurat zgadzam się z Trampkiem co do tego, że WTS nie tonie, nigdy nie myślałem, że ktokolwiek na ziemi może znacznie ograniczyć ich działalność, jeżeli w XXI wieku sekta ma 8 mln. fanatycznych(nie wszyscy oczywiście) członków, a takie dziewicze rynki jak Afryka, Azja, Chiny i India czekają ''7 wspaniałych'' z Warwick, to jak można powiedzieć, że sekta zniknie czy odnotuje drastyczny regres?

Zobaczcie ile miliardów ludzi jeszcze ma okazję łykać ich kłamstwa, najbardziej z tych biedniejszych krajów, gdzie Nokia 3310 to wyznacznik luksusu, to prawda ilość wyznawców sekty w rozwiniętych krajach systematycznie maleje, ale rówieśnik systematycznie zwiększa się w krajach trzeciego świata.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2017, 15:39 wysłana przez Asturia »


Offline gerontas

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #92 dnia: 01 Sierpień, 2017, 16:43 »
Zgadzam się. Zawsze znajdą  się chętni by kupić produkt WTSu.
Tak samo jak na rynku dostępne są produkty wątpliwej jakości a na ich zakup chętni zawsze się znajdą.
WTS żeruje na ludzkiej niewiedzy, ufności pragnieniu czy naiwności, działa podobnie jak każda inna korporacja. Dopóki  biznes się opłaca, doputy WTS będzie istniał.


Offline trampek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #93 dnia: 01 Sierpień, 2017, 17:00 »
Trampek muszę ci podziękować, fajnie, że jesteś tu, zawsze pojawiasz się w odpowiednim momencie, dzięki tobie nigdy nie jest nudno na forum, jeden ''cudowny'' wpis i od razu widać ożywienie wśród forumowiczów.
Na przykład można przetestować różne metody rozwalania betonu , a konkretnie WTS owskiego betonu, to prawda że w twoim przypadku na razie bezskutecznie, ale wiemy, że beton może pęknąć nagle, w każdej chwili, także dziękujemy, bądź z nami.

Ja akurat zgadzam się z Trampkiem co do tego, że WTS nie tonie, nigdy nie myślałem, że ktokolwiek na ziemi może znacznie ograniczyć ich działalność, jeżeli w XXI wieku sekta ma 8 mln. fanatycznych(nie wszyscy oczywiście) członków, a takie dziewicze rynki jak Afryka, Azja, Chiny i India czekają ''7 wspaniałych'' z Warwick, to jak można powiedzieć, że sekta zniknie czy odnotuje drastyczny regres?

Zobaczcie ile miliardów ludzi jeszcze ma okazję łykać ich kłamstwa, najbardziej z tych biedniejszych krajów, gdzie Nokia 3310 to wyznacznik luksusu, to prawda ilość wyznawców sekty w rozwiniętych krajach systematycznie maleje, ale rówieśnik systematycznie zwiększa się w krajach trzeciego świata.

Pociesz się, że nigdy wyznawcy Jehowy nie mieli na ziemi wielu wyznawców, nawet w czasach Jezusa. To,że obecnie miliardy wierzą w Trójcę czy Boga Jezusa świadczy tylko o tym, że ludzie tak naprawdę przyjmują wiarę w Boga na zasadzie tego co oferuje im dany kraj.
Beton to ja widzę tutaj. Jest tu beton o tyle niebezpieczny, że oparty na nienawiści i kłamstwach.
Tak więc spokojnie, ci którzy naprawdę szukają Boga znajdą go tylko u świadków Jehowy bo inne wyznania tak naprawdę głoszą fałszywą wiedzę o Trójcy i innych fałszywych dogmatach.


Offline Startek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #94 dnia: 01 Sierpień, 2017, 18:15 »

Zawsze i u świadków byli ludzie, którzy są w tej organizacji tylko z pozoru. Mnie nie dziwi to, ze ludzie odchodzą od Jehowy . Świat jest bardziej pociągający niż wypełnianie nakazów Boga. Nawet Jezus był kuszony przez władcę tego świata.
  Biedny ty chłopie , oj biedny , kiedy Ojciec Niebianski otworzy ci serce na Ewangelię i puści program umysłu to dopiero ujrzysz czym była ta organizacja . . Ludzie odchodzą od jehowy  bo idą do Chrystusa  który powiedział : Owce moje znają mój głos !. Za wiarę w Jezusa Chrystusa świadkowie wykluczają , to pedofil  w zborze ma większy szacunek , bo ma ochronę samego jehowy . A ten który wierzy Chrystusowi traktowany jest jak śmieć . Niech ktoś tylko zacznie mówić w zborze Nasz Pan Jezus Chrystus. To zobaczysz jak odrazu jaka będzie reakcja u pasterzy , i zadadzą ci pytanie  : Czy wierzysz niewolnikowi ?  i nie ważne że bedziesz mówił że wierzysz tylko Chrystusowi . Przeszedłem przez to i znam temat z autopsji .
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2017, 18:29 wysłana przez Startek »


Offline Światus

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #95 dnia: 01 Sierpień, 2017, 18:25 »

Zawsze i u świadków byli ludzie, którzy są w tej organizacji tylko z pozoru. Mnie nie dziwi to, ze ludzie odchodzą od Jehowy . Świat jest bardziej pociągający niż wypełnianie nakazów Boga. Nawet Jezus był kuszony przez władcę tego świata.

Są w ORGANIZACJI a odchodzą od Jehowy.
Chyba skoro są w organizacji, to odchodzą z organizacji?
Wielu nadal wierzy w Boga i wcale od Niego nie odchodzą.
A ci, którzy odchodzą od Boga... To chyba nie świadczy dobrze o organizacji "Bożej", ze ludzie po pobycie w niej, przestają wierzyć w Boga?
Nie znam innej organizacji "podającej się za chrześcijańską", która tak bardzo broniłaby swoim wiernym dostępu do Ducha Świętego.

Z jakiej organizacji szatan chciał usunąć Jezusa?
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2017, 18:29 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #96 dnia: 01 Sierpień, 2017, 18:37 »


Z jakiej organizacji szatan chciał usunąć Jezusa?

Bardzo dobre pytanie😀😜

Myślę że gdyby Jezus powrócił by dzisiaj na ziemię, to nie chciałby mieć nic wspólnego z organizacją (pedofilia manipulacja ostracyzm). I nawet gdyby CK kusiło go roleksami i Warwickiem to by się im oparł. ;D

« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2017, 19:14 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Reskator

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #97 dnia: 01 Sierpień, 2017, 19:05 »
Tonie i to jak. Za pedofilie i ostracyzm szczególnie
Twój przywódca Rutherford się układał z nazistami nawet inwestowali w firmy, które wspierały reżim nazistowski. Rutherford jeździł na spotkania do Niemiec na spotkania z nimi i z Hitlerem. Nie dziw się, że Hitler zaczął prześladować Świadków Jehowy jak Rutherford później zrobił go w balona. Za prześladowania podziękuj Rutherfordowi.
PS. Amerykanie walcząc z terroryzmem w Iraku wybili ich prawie co do nogi, zostało może 16, którzy schowali się na pustyni. Ci natomiast zdobyli swoich zwolenników w późniejszych czasach  i odrodzili się jako ISIS. Więc Trampeczku podobnie było ze Świadkami. Podobnie jest z każdą grupą nawet ludźmi, którzy stworzyli Świadków Jehowy, Mormonów, Scjentologie czyli Masonów.
Nie wiem czy dobrze Cię odczytuję.
Piszesz że Rutherford spotkał się z Hitlerem,możesz to potwierdzić?


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #98 dnia: 01 Sierpień, 2017, 19:24 »
Rozmawiamy o globusie a żyjemy w Polsce. Zależy mi żemy zniknął z globusa cały WTS jednak jest sporo słabo wykształconych ludzi na planecie którzy mogą dać się nabrać.

Skupiając się na Polsce to wierzą że do roku 2020 uda się nam w Polsce zredukować ilość głosicieli do maksymalnie 110000.

Kolejna sprawa to zwiększenie asertywności i bierności w zborach która będzie doprowadzać do frustracji i wściekłości zwierzchników.

Do 2020 roku obstawiam prawdopodobieństwo zwinięcia się centrum dowodzenia z Nadarzyna w niebyt nie zaś jak planowano w okolice Łodzi :)

Pożyjemy zobaczymy a jedno co jest pewne na 100% to to że nawet Nadarzyn nie wierzy w możliwość wzrostu w Polsce, jest tylko walka z czasem w oczekiwaniu ingerencji z Niebios.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2017, 19:31 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Reskator

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #100 dnia: 01 Sierpień, 2017, 19:41 »
Nie słyszałem o tym, ale poruszaliśmy ten temat tutaj.

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/historia-swiadkow-jehowy/polityka-rutherforda-co-mozna-bylo-przeczytac-w-listach-do-hitlera/

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/historia-swiadkow-jehowy/1943-rok-ford-produkuje-czolgi-dla-nazistow-watchtower-inwestuje/msg52834/#msg52834
To że Rutherford napisał do Hitlera to wiemy ale żeby się spotkał z Hitlerem.?
Wiem że prezydent-sędzia był w Europie ale w latach 20 w Szwajcarii .
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2017, 19:42 wysłana przez Reskator »


Offline trampek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #101 dnia: 02 Sierpień, 2017, 10:07 »
Są w ORGANIZACJI a odchodzą od Jehowy.
Chyba skoro są w organizacji, to odchodzą z organizacji?
Wielu nadal wierzy w Boga i wcale od Niego nie odchodzą.
A ci, którzy odchodzą od Boga... To chyba nie świadczy dobrze o organizacji "Bożej", ze ludzie po pobycie w niej, przestają wierzyć w Boga?
Nie znam innej organizacji "podającej się za chrześcijańską", która tak bardzo broniłaby swoim wiernym dostępu do Ducha Świętego.

Z jakiej organizacji szatan chciał usunąć Jezusa?

Są w organizacji, która jest jednocześnie organizacją Jehowy. Mam nadzieję, ze teraz zrozumiesz.
To, że ktoś odchodzi od prawdziwego Boga źle świadczy ale o tych, którzy odchodzą a nie o organizacji. Zresztą jakie są efekty tych odejść można zauważyć np na waszym forum albo na waszych bardzo "licznych" protestach" podczas Kongresów Świadków Jehowy.
Szatan chciał aby Jezus zaczął służyć jemu a nie Jehowie. Uczniowie Jezusa organizowali się później w zborach , podobnie jak i dzisiaj.
Na pewno nie było to papiestwo z siedzibą w Watykanie ;)


Offline farlopa

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #102 dnia: 02 Sierpień, 2017, 11:37 »
Prawdziwego Boga?


Offline trampek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #103 dnia: 02 Sierpień, 2017, 12:00 »
Prawdziwego Boga?

Znasz innego Boga z pism oprócz Jehowy ?


Offline wrzesien

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #104 dnia: 02 Sierpień, 2017, 12:05 »


Uczniowie Jezusa organizowali się później w zborach , podobnie jak i dzisiaj.
Na pewno nie było to papiestwo z siedzibą w Watykanie ;)

Ani tym bardziej w Warwick