Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.  (Przeczytany 66392 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #300 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 12:07 »
To, że cały czas mam moderację i że przez ostatnie dwa tygodnie miałem zakaz pisania postów żeby nie pokazać jak śmieszne są wasze protesty pokazuje, że jednak to Świadkowie Jehowy mają rację a nie wy.

Nie bójcie się tych, którzy piszą prawdę o Jehowie i jego zamierzeniach i głoszą to codziennie po całym świecie ;)

Nie myślałeś o tym, żeby się na nas obrazić?
My byśmy przestali śmiać się z twoich wpisów, ty byś przestał przejmować się moderacją. Same korzyści!
A jak twój bożek ma nas pozabijać, to twoje pitolenie niczego nie zmieni, prawda?


Offline Światus

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #301 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 14:00 »
Nie bójcie się tych, którzy piszą prawdę o Jehowie i jego zamierzeniach i głoszą to codziennie po całym świecie ;)

Mi nie musi nikt głosić postanowień Jehowy.
Ja mam Biblię.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #302 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 14:05 »
To, że cały czas mam moderację i że przez ostatnie dwa tygodnie miałem zakaz pisania postów żeby nie pokazać jak śmieszne są wasze protesty pokazuje, że jednak to Świadkowie Jehowy mają rację a nie wy.

Nie bójcie się tych, którzy piszą prawdę o Jehowie i jego zamierzeniach i głoszą to codziennie po całym świecie ;)
Ale dałeś radę, przestawiłeś zwrotnicę i zawitałeś jako robbo1  :)


Offline zenobia

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #303 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 14:47 »
On mnie zaczyna denerwowac , strasznie namolny jak mucha i chyba sie nie obrazi bo moderacje traktuje jak przesladowanie .


Offline CEGŁA

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #304 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 21:44 »
Nie bójcie się tych, którzy piszą prawdę o Jehowie i jego zamierzeniach i głoszą to codziennie po całym świecie ;)

W zasadzie to my nie chcemy abyś się nas bał, ale żebyś się ocknął i wyszedł z ciemności. Masz moderację, bo pewnie rzucasz wulgaryzmami, albo obrażasz w inny sposób innych. No co poradzisz, taki regulamin. A propos, odnalazłeś już swoją gąbkę?
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Online Gremczak

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #305 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 22:06 »
Czyli: Słowo było u Boga, a Bóg jest wieczny, więc mamy jak na dłoni odwieczność Słowa. Mało tego, św. Jan dodaje, że "Bogiem było Słowo" (J 1, 1; 1 J 5, 20).
Czyli krótko mówiąc: zanim cokolwiek zostało stworzone, istniał odwiecznie Bóg, a w Nim Słowo.
[/u]

Nie w nim ,tylko u niego.
A to zasadnicza różnica.
Nie przekręcaj.


Offline lukasz84gl

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #306 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 22:41 »
To, że cały czas mam moderację i że przez ostatnie dwa tygodnie miałem zakaz pisania postów żeby nie pokazać jak śmieszne są wasze protesty pokazuje, że jednak to Świadkowie Jehowy mają rację a nie wy.

Nie bójcie się tych, którzy piszą prawdę o Jehowie i jego zamierzeniach i głoszą to codziennie po całym świecie ;)

Kiedyś, przegrzebując Internet trafiłem na taki zwrot kobieta-bluszcz. Zaciekawiło mnie to, więc poszukałem więcej informacji na ten temat. Więc kto to jest? Przede wszystkim bardzo nie przyjemna osoba. Podobnie jak bluszcz próbuje opleść swoją ofiarę, wsadzić wszystkie swoje pędy tam gdzie się tylko da, a wszystko to uargumentowane miłością. Drzewo obrośnięte bluszczem ma ograniczoną możliwość rozwoju. Kobieta-bluszcz również ogranicza. Sama z siebie niewiele dać potrafi, cała jej energia spływa na to, żeby pielęgnować macki i dbać o rozwój kolejnych. I w taki to sposób Tworzy się toksyczny związek. Ale i taką kobietą jest również organizacja. Ona też chce kontrolować wszystko. Dzięki takim zabiegom ofiara takiego pasożyta zaczyna mówić jak ona chce i żadne odstępstwo nie ujdzie jego uwadze. Po długim czasie ofiara już nie ma pojęcia co jej zdaniem a co nie.

Twoja wypowiedź trampku świadczy tylko o tym, że gadasz tak jak Ci każą. Każda wątpliwość jest rozstrzygana na korzyść organizacji. I wcale nie dziwię się Twojej reakcji. Natomiast mam wrażenie, że należysz do grona osób, które utwierdzają swoje przekonania tylko wtedy, gdy uda się do nich przekonać kogoś innego, i stąd Twoja obecność na tym forum. Ale to może właśnie oznaka przebudzenia? Cóż, nie mi oceniać Twoje motywy.



P.S. Napisałem kobieta-bluszcz, ale dotyczy to również mężczyzn. Statystyki jednak mówią, że rzadziej. Tak, żebyście się drogie Panie nie obraziły:)
„Nikt nie jest bardziej beznadziejnie zniewolony, niż ci którzy fałszywie wierzą że są wolni." Georg Wilhelm Hegel


Offline sabekk

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #307 dnia: 27 Wrzesień, 2017, 22:05 »
Dla mnie jesteś mądry, inteligentny, oczytany, bystry, masz swoje zdanie, które umiesz uzasadnić, chociaż można się z nim nie zgadzać, znasz dodatkowo biegle inny język niż polski, wziąłeś na klatę i na poważnie temat '100 pytań do...' , rzadko ponoszą Cię nerwy, chociaż jesteś w znaczącej mniejszości. Mimo, że dla mnie 'w złej firmie robisz' i niekiedy bardzo mocno nie zgadzam się z Twoimi poglądami (temat krwi - zapewne pamiętasz), to masz mój szacunek.

Tyle OT, kontynuujcie, proszę. temat główny.

Ok, dzk za szczerość. Najwyraźniej ze mną w normie. No... "firma jak firma", jakoś po drodze mi z nią w tych poglądach a już w tym, który stał się tematem nie w temacie... szczególnie.
Nie wiem czy kończyć te "100 do..." już nie pamiętam, ale z 70 wciąż byłoby wolnych. Na tamtym forum tego nie skończyłem, bo mnie ograniczano moderacją. Tutaj jednak obiecałem się aż tak nie wychylać, więc i mam spokój. Trochę szkoda, że o poglądy niemal się zabijamy. Zawsze wolałem o nich pogadać niemal jak przy piwie...  No, ale dzk, @CZ.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Startek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #308 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 00:56 »
To, że cały czas mam moderację i że przez ostatnie dwa tygodnie miałem zakaz pisania postów żeby nie pokazać jak śmieszne są wasze protesty pokazuje, że jednak to Świadkowie Jehowy mają rację a nie wy.

Nie bójcie się tych, którzy piszą prawdę o Jehowie i jego zamierzeniach i głoszą to codziennie po całym świecie ;)
Trampek , powiedz o czym głosili Apostołowie ? Zastanów się dobrze , czyimi świadkami byli oni ? 


Offline Światus

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #309 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 13:17 »
Zastanów się dobrze , czyimi świadkami byli oni ?

Moimi?  ;)    Dz 1:8

Sabekk, piszesz rozsądnie.
Ale pomyśl, ile razy organizacja zmieniała drogę?
I zawsze uważałeś, ze obrana droga jest słuszna?
Przecież niewolnik przyznawał się, że poprzednia droga była błędna i nawet wykluczał tych, którzy nie chcieli iść drogą nową.

Jesteś przekonany, ze idziesz właściwą drogą.
A co, jeśli po twojej śmierci okaże się, ze ta droga też wiodła na manowce?
Gdzie się wtedy znajdziesz?
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2017, 13:41 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Startek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #310 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 20:55 »
Moimi?  ;)    Dz 1:8

Sabekk, piszesz rozsądnie.
Ale pomyśl, ile razy organizacja zmieniała drogę?
I zawsze uważałeś, ze obrana droga jest słuszna?
Przecież niewolnik przyznawał się, że poprzednia droga była błędna i nawet wykluczał tych, którzy nie chcieli iść drogą nową.

Jesteś przekonany, ze idziesz właściwą drogą.
A co, jeśli po twojej śmierci okaże się, ze ta droga też wiodła na manowce?
Gdzie się wtedy znajdziesz?
  A znajdziesz się  ,, 2 Kor 5:10  , Hebr 9: 27  kiedy staniesz przed tym sądem  gdy umrzesz ,  gdy się minie tysiąc lat .Objawienie 20 rozdział . Bo w Milenium nikt nie zmartwychwstanie Obj 20:5  . Zobacz kiedy będzie drugie zmartwychwstanie Obj 20: 7-15


Offline sabekk

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #311 dnia: 28 Wrzesień, 2017, 22:39 »
Moimi?  ;)    Dz 1:8

Sabekk, piszesz rozsądnie.
Ale pomyśl, ile razy organizacja zmieniała drogę?
I zawsze uważałeś, ze obrana droga jest słuszna?
Przecież niewolnik przyznawał się, że poprzednia droga była błędna i nawet wykluczał tych, którzy nie chcieli iść drogą nową.

Jesteś przekonany, ze idziesz właściwą drogą.
A co, jeśli po twojej śmierci okaże się, ze ta droga też wiodła na manowce?
Gdzie się wtedy znajdziesz?

  A znajdziesz się  ,, 2 Kor 5:10  , Hebr 9: 27  kiedy staniesz przed tym sądem  gdy umrzesz ,  gdy się minie tysiąc lat .Objawienie 20 rozdział . Bo w Milenium nikt nie zmartwychwstanie Obj 20:5  . Zobacz kiedy będzie drugie zmartwychwstanie Obj 20: 7-15

Chyba lepiej będzie, jak skupię się na tych wcześniejszych postach.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline janeczek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #312 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 01:11 »
Widzisz Startek z tym Obj 20,5 to Sabekk nie ma się co przejmować bo niewolnik nawiasy wprowadził do orginału i teraz jest gut a nwet wery GUT,teorie że sabekk nie bendzie czochrał lwa kompletem szczotek z JW.ORGA to odstępcza propaganda wszystko jest realne nawiasy są  ;D ;D ;D
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Światus

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #313 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 21:58 »
Chyba lepiej będzie, jak skupię się na tych wcześniejszych postach.

Chyba tak.
Nie miałem na myśli nieba, piekła itp. To było pytanie,; Czy znajdziesz się tam gdzie myślałeś ze idziesz?
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline sabekk

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #314 dnia: 30 Wrzesień, 2017, 16:09 »
Chyba tak.
Nie miałem na myśli nieba, piekła itp. To było pytanie,; Czy znajdziesz się tam gdzie myślałeś ze idziesz?

Ja nie mam pewności, czy się jutro obudzę, a co dopiero...
Na tą chwilę jednak posiedzę chwilę w temacie o tych 6000 lat wieku Ziemi. Może jednak nie skończy się to pyskówką, a ino odniosłem takie wrażenie.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra