Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie przebudzeni  (Przeczytany 10719 razy)

Offline Wychowany-w-nieprawdzie

Witajcie przebudzeni
« dnia: 05 Luty, 2017, 18:29 »
Jestem człowiekiem kulturalnym więc jak należy przywitam się z wami :-) zostałem wychowany w tzw prawdzie prawie cała rodzina to świadkowie. Ojciec wieloletni starszy, żona gorliwa głosicielka z klapkami na oczach, babcia pionierka, teściowa też pionierka, tylko ja.. zawsze robię dobrą minę do złej gry, mentalnie już od dawna nie czuję się świadkiem jednakże w statystykach nadal figuruję jako aktywny głosiciel. Nigdy nie byłem gorliwy, na ośrodki jeździłem głownie towarzysko, odkąd pamiętam od dziecka nienawidziłem zebrań i głoszenia uważałem to za stratę czasu, nic się od tego czasu nie zmieniło oprócz tego że od kilku lat czytam wiele książek psychologicznych, filozoficznych i religioznawczych, o Biblii i religii mógłbym gadać godzinami i nie mam tematów tabu, szkoda tylko że najbliższe otoczenie nie ma tak otwartego umysłu i nie sposób z nimi tak rozmawiać zauważam wtedy najczęściej gwałtowne reakcje kończące dyskusje, zgoła odmienne postawy których uczą się w szkole teokratycznej. Takie mają słabe punkty swej świadkowskiej osobowości. No cóż.. czas wyjść z niebytu i rozmawiać z wami bo tutaj liczę na konstruktywną polemikę. Także najwyższy czas się ujawnić od lat czytam wasze forum oraz to starsze. W miarę czasu będę pisał więcej o sobie :-)
« Ostatnia zmiana: 05 Luty, 2017, 18:32 wysłana przez Wychowany-w-nieprawdzie »


Offline Światus

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty, 2017, 18:37 »
Cześć i czołem.
Tutaj okazji będziesz miał tyle, że może zawrócić się w głowie  :)
No więc witaj i pisz.
Zaraz sprawdzę co naskrobałeś o niezasłużonej życzliwosci  :)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Anakin Darth

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty, 2017, 18:43 »
Anakin Darth wita...
I pozdrawia...


Offline Wychowany-w-nieprawdzie

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty, 2017, 18:53 »
Poniekąd to dzisiejsza strażnica, która mnie tak wkurzyła spowodowała moje ujawnienie się, więc jest coś pozytywnego :-)
Wielokrotnie po natłoku bzdur po zebraniu lub rozmowach ze współwyznawcami, wracając do domu w zaciszu googlowałem na "prywatnym oknie" wasze forum i czułem się od razu lepiej zwyczajnie czytając nowe posty. Fajnie że wreszcie mogę być częścią tego forum. Jak najdzie mnie wena to może napisze tutaj coś o swoim prywatnym życiu oczywiście nie wydając się przy okazji :-) bo wciąż czuje jakiś dziwny lęk przed zdemaskowaniem.. ale to chyba naturalne


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty, 2017, 18:53 »
Witaj wśród nas :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Luty, 2017, 18:56 »
Witaj nr 701. :)
Cytuj
701 użytkowników. Najnowszy użytkownik: Wychowany-w-nieprawdzie


Offline Estera

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Luty, 2017, 19:03 »
   To dobrze, że Cię strażnica wkurzyła  :) :)
   Do tego stopnia, że postanowiłeś się tu zalogować.
   Pomoże Ci to w Twoim procesie wybudzania się i usłyszenia wielu wiadomości, których nigdy byś nie usłyszał, może.
   Napewno nie będziesz tego żałował. Czekam na dalsze szczegóły Twojego życia.
   Witam Cię serdecznie, Wychowany w nieprawdzie.
« Ostatnia zmiana: 05 Luty, 2017, 19:07 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Iza

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Luty, 2017, 19:04 »
Witaj, Wychowany-w-nieprawdzie.
Nie zostawiaj komputera bez nadzoru, gdy jesteś tu zalogowany , a raczej nic ci nie grozi. :)
Wiadomo, dreszczyk emocji zawsze jest, gdy człowiek czuje się tajny agent. Mam jednak nadzieje i tego życzę , by pobyt na forum rekompensował uczucie dyskomfortu i niepewności.
Miłego pisania i miłego czytania.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 518
  • Polubień: 14349
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Luty, 2017, 20:39 »
Witaj wśród nas. Czuj się tutaj jak najlepiej, czerp z wiedzy tutaj zawartej pełnymi garściami i dziel się swoja wiedzą.  :)

Także najwyższy czas się ujawnić od lat czytam wasze forum oraz to starsze.
Nasze forum nie jest takie stare. W kwietniu skończy dopiero dwa lata.  ;) ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gerontas

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Luty, 2017, 21:22 »
Witaj Wychowany i przebudzony z nieprawdy.
Cieszę się z twojej obecności na forum.
Jest tu wielu w bardzo podobnej sytuacji jak Ty.
A jeśli nie to dobrze Cię rozumieją.
Tak że możesz się czuć jak u swoich.


Offline Salome

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Luty, 2017, 21:59 »
Witaj bracie wychowany-w-nieprawdzie! Też odebrałam takie wychowanie... ;)

I też długo czytałam forum zanim się w ogóle zdecydowałam zalogować, a na przywitanie to już nie starczyło mi w ogóle odwagi. Myślałam, że na zawał umrę, tak mi się ręce trzęsły, jak się logowałam po raz pierwszy ...

Tak to u nas świadków bywa, często jakiś lęk mamy z tyłu głowy.

ps. co takiego dziś było na st-Raźnicy? :)
« Ostatnia zmiana: 05 Luty, 2017, 22:01 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline DreamM@ster

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Luty, 2017, 22:20 »


I też długo czytałam forum zanim się w ogóle zdecydowałam zalogować, a na przywitanie to już nie starczyło mi w ogóle odwagi. Myślałam, że na zawał umrę, tak mi się ręce trzęsły, jak się logowałam po raz pierwszy ...



Cieszymy się z tobą że jednak zawału nie było!!! :):):)


Offline PoProstuJa

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Luty, 2017, 22:26 »
Witaj, Wychowany-w-nieprawdzie.
Nie zostawiaj komputera bez nadzoru, gdy jesteś tu zalogowany , a raczej nic ci nie grozi. :)

Witaj na Forum!

Ja tylko dodam do słów Izy jedno ostrzeżenie. Otoż jesli nie chcesz byc zdemaskowany wchodzeniem na tę stronę, to po pierwsze załóż hasło na swój komputer (jeśli jeszcze nie masz). A po drugie upewnij się, że ta strona nie wyświetla Ci się jako domyślna (a tak się dzieje, gdy się wchodzi często na jakąś stronę).


Offline Overthinker

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Luty, 2017, 22:39 »
Witaj, hej. Tutaj możesz znaleźć osoby w podobnej sytuacji, podobnych przemyśleniach i zainteresowaniach. W organizacji oficjalnie takich nie ma, tacy którzy są - nie mogą mówić głośno o ważnych dla siebie sprawach, przykre.
Chętnie postawiłbym Ci piwo i porozmawiał o filozofii czy psychologii :) Może kiedyś.
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline CEGŁA

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Luty, 2017, 22:57 »
Poniekąd to dzisiejsza strażnica, która mnie tak wkurzyła spowodowała moje ujawnienie się, więc jest coś pozytywnego :-)

Witaj i czuj się dobrze.

Mnie jak coś wku.... yyy, zdenerwuje - czy strażnica lub moja świadkowska rodzinka robię wtedy coś dla Organizacyji. Tak już mam   ;D
« Ostatnia zmiana: 05 Luty, 2017, 23:01 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.