Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie przebudzeni  (Przeczytany 10720 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Luty, 2017, 00:20 »
Okłamywanie Rzeczypospolitej to już nie kłamstwo. Wszak to bestia.

A jak dobrze pamiętam to Strażnica oszukała rząd Bułgarii w sprawie krwi, że nie będą naciskać nikogo na to by koniecznie odmawiać transfuzji, ale nie dopowiedzieli że jest taka klauzula gdy ktoś przyjmie krew dobrowolnie to tak jakby się sam odłączył. I taki ktoś traci rodzinę i wszystko inne.

Więc jak nazwać bestię Strażnica  ---> Hydra, Plemię Żmijowe...?
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Luty, 2017, 08:32 »
Cegła , no i nie naciskają , sam się odłączasz , znałeś zasady czyż nie ?  Rodzina , że z Tobą nie rozmawia? nikt przecież na nich nie naciska , nikt im nie nakazuje z Tobą przestać rozmawiać , ONI TYLKO KOCHAJĄ BARDZIEJ JEHOWĘ NIŻ CIEBIE.
Ale pamiętaj , zawsze możesz WRÓCIĆ ....Wszyscy ze zboru robią to wszystko dla Ciebie , z miłości , żebyś mógł żyć wiecznie....

Izaj 5:20

20 Biada tym, którzy mówią, że dobre jest złe, a złe jest dobre,+ którzy ciemność przedstawiają jako światło, a światło jako ciemność, którzy gorycz przedstawiają jako słodycz, a słodycz jako gorycz!+

A podobno duch ich prowadzi , widać każdy  może tego ducha inaczej rozumieć, Plemię żmijowe itd
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline gangas

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Luty, 2017, 12:21 »
 Może to tylko poranne wielbienie i modlitwy do energii?  A co to za różnica dla wiernych czy modlą się do energii, jw orga i jedni i drudzy zdaje się mają rację i moja prawda jest i mojsza. Czy sekta ma 150, czy 1500 lat to co za różnica? Pinionc to pinionc robi się go w rozmaity sposób ::) ::) ::) i każdy próbuje ;D ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline CEGŁA

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Luty, 2017, 13:02 »
Odnalazłem prawdę w Biblii. I głoszę ją.

Mówiąc to masz na myśli Świadków Jehowy. Kserksesiku, nabrałeś się jak kupa innych ludzi. Wierz sobie w co chcesz, to Twoja sprawa. Wielb sobie swojego boga CK, tylko nie krzywdź innych ludzi głosząc od drzwi do drzwi te brednie, które twój bóg karze ci głosić.

Jak już staniesz przy drzwiach i będziesz naciągać innych na ziemski raj, to powiedz też od razu, że ktoś kto zostaje ŚwJ nie może mieć niewygodnych pytań, a jak będzie się nie zgadzać z Twoim bogiem to zostanie wykluczony, a potem rodzina i wszyscy przyjaciele nie będą się do niego odzywać. Zobaczymy jak wtedy będzie Ciebie słuchać.

Ciekawe, że prawda sama się przecież potrafi obronić, a Świadkowie uważają że mają taką prawdę i to jedyną, a rzeczowo na temat ich prawdy nie chcą rozmawiać i jak natrafią na argumenty przeciwne ich wierzeniom to z podkulonym ogonem spieprzają gdzie pieprz rośnie.
Dzieje się tak dlatego, że to produkt marketingowy działający tylko w stronę klienta i nieznoszący konkurencji. Więc nie każ żyć innym wg. Kierownictwa Korporacji dla, której pracujesz za darmola.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline kserksess

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Luty, 2017, 13:14 »
Może to tylko poranne wielbienie i modlitwy do energii?  A co to za różnica dla wiernych czy modlą się do energii, jw orga i jedni i drudzy zdaje się mają rację i moja prawda jest i mojsza. Czy sekta ma 150, czy 1500 lat to co za różnica? Pinionc to pinionc robi się go w rozmaity sposób ::) ::) ::) i każdy próbuje ;D ;D ;D

Ty modliłeś się kiedyś do jw.org ? Ja zawsze tylko do Boga przez Jezusa.
A datki zawsze daję dobrowolnie.
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline albiguter

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Luty, 2017, 13:20 »
Witajcie :) Jestem tolerancyjny wobec innych wiar tak jak chyba większość na tych forum. Nie jestem rozbójnikiem ŚwJ, ale w pełni wierzącym człowiekiem związanym ze ŚwJ. Pozdrawiam!


Offline kserksess

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #36 dnia: 07 Luty, 2017, 13:31 »
Witajcie :) Jestem tolerancyjny wobec innych wiar tak jak chyba większość na tych forum. Nie jestem rozbójnikiem ŚwJ, ale w pełni wierzącym człowiekiem związanym ze ŚwJ. Pozdrawiam!

I słusznie wiążesz się ze świadkami. Życzę powodzenia !
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline Iza

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Luty, 2017, 13:44 »
Witajcie :) Jestem tolerancyjny wobec innych wiar tak jak chyba większość na tych forum. Nie jestem rozbójnikiem ŚwJ, ale w pełni wierzącym człowiekiem związanym ze ŚwJ. Pozdrawiam!
Witaj!
Jak ktoś chce się przyłączyć do SJ to jego sprawa, ale dobrze wiedzieć, czym to się moze skończyć 🙂
Dlatego witaj na forum , czytaj, konfrontuj, sprawdzaj,a potem zrób tak, zeby mieć przed Bogiem dobre sumienie ,pokój umysłu i serca.
Powodzenia.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Luty, 2017, 14:32 »
Ty modliłeś się kiedyś do jw.org ? Ja zawsze tylko do Boga przez Jezusa.
A datki zawsze daję dobrowolnie.

I słusznie , że dajesz dobrowolnie, bo przecież pismo mówi , Mat:37- 30

37 Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? 38 Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? 39 Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?" 40 A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".

Dlatego bracia Jezusa mieszkają w pięknym Warwick , nie tylko bracia bo obecnie pomocnicy braci , a jeszcze mniejsi pomocnicy dostali służbowe auta , kasę na utrzymanie , wyżywienie i darmowe lokum . To wszystko otrzymali z dobrowolnych datków , poprzedzonych rezolucją ( swoja drogą to tez ściema , bo nikomu nie przeszkadzało gdy nie podnosiłam reki , zawsze było dokonane) od braci jeszcze mniejszych którzy żyją w poczuciu gnębiącego ich materializmu który ich pochłania no ale maja dzieci dom , ale tylko tyle ile niezbędne reszta dla braci Chrystusa.

Mam tylko jedna prośbę kiedy będziesz głosił nie wypominaj katolikom czy innym nacjom , że są gnębieni i wykorzystywani przez duchownych , bo Oni tez wierzą w Boga nie księdza ,bo  to  tez człowiek, co więcej robią to dobrowolnie   ze szczerego serca .
Nie nazywaj ich też moherowymi beretami bo czasami mogłoby sie zdarzyć , że zapali się w Twojej głowie lampka i ...
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline zenobia

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Luty, 2017, 15:39 »
Znajoma ze zboru to biedna siostra ,zarabiajaca najnizsza krajowa majaca na utrzymaniu meza nieroba , i kilkoro dzieci wiec pomagamy jej .Kiedys zauwazylam jak daje do skrzynki 100 zl, oczywiscie dobrowolnie ,tak wyprali jej mozg. Fakt ten wcale nie zmienia mojego stosunku do niej ,


Offline Andrzej

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #40 dnia: 07 Luty, 2017, 16:23 »
Ty modliłeś się kiedyś do jw.org ? Ja zawsze tylko do Boga przez Jezusa.
A datki zawsze daję dobrowolnie.

Zawsze dawaj dobrowolnie, jak coś zatrzymasz dla siebie to pamiętaj.
5 Jednakże pewien mężczyzna imieniem Ananiasz, wraz z Safirą, swoją żoną, sprzedał posiadłość 2 i za wiedzą żony potajemnie zatrzymał część zapłaty, a tylko część przyniósł i złożył u stóp apostołów. 3 Ale Piotr rzekł: „Ananiaszu, dlaczego Szatan cię ośmielił, byś postąpił fałszywie wobec ducha świętego i potajemnie zatrzymał część zapłaty za pole? 4 Dopóki pozostawało u ciebie, czyż nie pozostawało twoim i czy po sprzedaniu nie mogłeś dalej tym rozporządzać? Dlaczego postanowiłeś w swym sercu tak uczynić? Postąpiłeś fałszywie nie wobec ludzi, lecz wobec Boga”. 5 Usłyszawszy te słowa, Ananiasz upadł i skonał. I wielka bojaźń ogarnęła wszystkich, którzy o tym słyszeli


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Luty, 2017, 16:52 »
Witajcie :) Jestem tolerancyjny wobec innych wiar tak jak chyba większość na tych forum. Nie jestem rozbójnikiem ŚwJ, ale w pełni wierzącym człowiekiem związanym ze ŚwJ. Pozdrawiam!

Witam, to masz duży problem, bo Świadkowie Jehowy nie są tolerancyjni wobec innych wiar.
Wszyscy pozostali oprócz Świadków Jehowy, którzy sie do nich nie przyłączą zginą w Armagedonie.
Jeżeli masz np.dużą  rodzinę spoza organizacji SJ to proponowałbym Ci się powoli zacząć z nią żegnać. Jeżeli wszyscy są SJ-tami to możesz spać spokojnie.
Tak więc podsumowując, wydaje mi się że do nich nie pasujesz. :)
« Ostatnia zmiana: 07 Luty, 2017, 16:54 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline kserksess

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Luty, 2017, 20:22 »
Zawsze dawaj dobrowolnie, jak coś zatrzymasz dla siebie to pamiętaj.
5 Jednakże pewien mężczyzna imieniem Ananiasz, wraz z Safirą, swoją żoną, sprzedał posiadłość 2 i za wiedzą żony potajemnie zatrzymał część zapłaty, a tylko część przyniósł i złożył u stóp apostołów. 3 Ale Piotr rzekł: „Ananiaszu, dlaczego Szatan cię ośmielił, byś postąpił fałszywie wobec ducha świętego i potajemnie zatrzymał część zapłaty za pole? 4 Dopóki pozostawało u ciebie, czyż nie pozostawało twoim i czy po sprzedaniu nie mogłeś dalej tym rozporządzać? Dlaczego postanowiłeś w swym sercu tak uczynić? Postąpiłeś fałszywie nie wobec ludzi, lecz wobec Boga”. 5 Usłyszawszy te słowa, Ananiasz upadł i skonał. I wielka bojaźń ogarnęła wszystkich, którzy o tym słyszeli


Pamietam pamiętam, dziękuję za poradę ! ;)

Baranku, Świadkowie Jehowy nie są tolerancyjni wobec zakłamywania prawdy o Jehowie ;)
Dlatego głoszą ją po domach .
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline zenobia

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Luty, 2017, 22:02 »
Kserksess ,jak dlugo jestes SJ. lub maszz nimi kontakt ? Ja dopiero wczoraj po 35 ciu latach przekonalam sie kim dla nich jest Pan Jezus /dla mnie to nie pojete/.


Offline PoProstuJa

Odp: Witajcie przebudzeni
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Luty, 2017, 22:28 »

Pamietam pamiętam, dziękuję za poradę ! ;)

Baranku, Świadkowie Jehowy nie są tolerancyjni wobec zakłamywania prawdy o Jehowie ;)
Dlatego głoszą ją po domach .

Kserksesie podziwiam Cię, że masz jeszcze siłę i chęci żeby bronić Świadków. Ja taka gorliwa na forum w bronieniu Świadków byłam rok temu.
A poźniej zobaczyłam przesłuchanie w sprawie pedofilii, w którym brał udział G. Jackson z Ciała Kierowniczego. I sama się sobie dziwiłam..  Co? Ja bronię tego człowieka, który przyzwala na takie przestępstwa w organizacji?!

I powoli zaczęło do mnie docierać, że Bóg Jehowa - oprócz imienia, nie ma zbyt wiele wspólnego z Organizacją Świadków.
Uderz się w pierś Kserksesie i powiedz - W CZYM jest lepsza religia ŚJ, że akurat ją Bóg miałby oszczędzić przed zagładą? W tym, że chodzą po piętrach i wciskają broszurki ludziom (których prawie nikt nie czyta)?!

Kserksesie - i ja i Ty zostaliśmy kiedyś oszukani, bo ktoś z Ameryki swoje wymysły nazwał Prawdą i nam to wcisnął. A obecnie różnimy się tym, że ja już wiem, że zostałam oszukana.
Pozdrawiam :)