Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Antyhryst i wymowa imienia Bożego  (Przeczytany 65443 razy)

Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #255 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:45 »
Pozwólcie, że zacytuję kochani:
Antyhryst  jest niestety "nieświadomy zagrożenia, mając umysł w pełni poddany pod kontrolę zarządu Strażnicy z Nowego Jorku. Najsmutniejsze jest to, że z pewnością jest on bardzo wrażliwy i szczery, ale  żyje w strachu przed władzą Strażnicy oraz myśli, że to co jest napisane w czasopismach tego światowego wydawnictwa, to tak jakby przemawiał prawie sam Bóg."

A my odstępcy jesteśmy synami Szatana. Takich rozmów z osobami o tym poziomie zaślepienia Wts-em odbyłem setki. To mix kompleksów z niedowierzaniem i samoobrona, jego umysł nie należy do niego. Przeczytałem cały wątek, o zgrozo i obawiam się, że nasza misja wybudzania go z letargu na tym etapie jest skazana na niepowodzenie.


.........a co tam, dam mu lubika. ;D
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #256 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:46 »
anty amunicja ci się kończy..
i trochę w kółko łazisz daj coś konkretnego..może masz jakieś niezbite dowody na temat krwi?
czekamy.

No mam dowody, wczoraj skaleczyłem się i poleciało troche krwi. To jest dowód , ze mam krew. Cos jeszcze ? ;)


Baran, ja już się wybudziłem z Wielkiego Babilonu więc daj sobie siana.  Lekarzu, ulecz siebie sam ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:47 wysłana przez Antyhryst »


Blizna

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #257 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:46 »
Ale ja lubię śmiać się, śmiech to zdrowie a wy tu naprawdę jesteście przezabawni. ;)
A jak piszesz o Bogu to kogo masz na myśli ? Jehowę czy Trójcę ? Czy to tez tajemnica ?

Twojego Boga mam na myśli.
Cały czas twierdzisz, że to z nim walczymy.

Tak naprawdę, to nie robisz tu na forum wrażenia osoby, która się dobrze bawi.
Widzę Cię za monitorem bladego z wściekłości :)
Dobrze wiesz, że przegrałeś, ale jak ta mysz, co nie ma dość rozumu by uciec kotu, pozwalasz nam, byśmy się Tobą bawili :D


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #258 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:47 »
No mam dowody, wczoraj skaleczyłem się i poleciało troche krwi. To jest dowód , ze mam krew. Cos jeszcze ? ;)

Naprawdę smieszne.
to może odpowiedz przy okazji na pierwsze moje pytanie..


Offline Estera

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #259 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:47 »
Blizna, widać że mocno pobłądziłaś w tych zaspach ;)
Po raz kolejny zero merytoryki. Tylko zaspy i deszcze tym razem . A w kogo teraz wierzysz ? Zdradź swój tajemniczy sekret ? ;)
  A TY WIESZ, W JAKICH ZASPACH SIEDZISZ?
  Bo śmiało powiedziałabym, że u Ciebie to nie są zwyczajne zaspy, a raczej lody Grenlandii  :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #260 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:49 »
Twojego Boga mam na myśli.
Cały czas twierdzisz, że to z nim walczymy.

Tak naprawdę, to nie robisz tu na forum wrażenia osoby, która się dobrze bawi.
Widzę Cię za monitorem bladego z wściekłości :)
Dobrze wiesz, że przegrałeś, ale jak ta mysz, co nie ma dość rozumu by uciec kotu, pozwalasz nam, byśmy się Tobą bawili :D

Oj Blizna, naprawdę to ty raczej dajesz oznaki wściekłości i pisania na oślep. Czyli wierzysz w Jehowe tak jak ja ? ;)

Niestety ale mam śniadą cerę zawsze ;)


Oj Esterko, wspaniałe porównanie !!!! Ja zawsze głupote odstępców porównuję do Himalajów ;)


Offline Fantom

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #261 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:50 »
Ale ja lubię śmiać się, śmiech to zdrowie a wy tu naprawdę jesteście przezabawni. ;)
A jak piszesz o Bogu to kogo masz na myśli ? Jehowę czy Trójcę ? Czy to tez tajemnica ?


Fantom, a kto czci Jehowę na świecie ? Znasz li takich oprócz ŚJ ? To nie jest dla ciebie dowód ?;)

 Nie to nie jest dla mnie dowód.CK twierdzi,że zostało ustanowione przez Jezusa.Daj dowód:),ze Jezus je ustanowił.Daj dowód na to kiedy Jezus poinformował o tym,że od teraz są ich niewolnikiem.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #262 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:52 »
Nie to nie jest dla mnie dowód.CK twierdzi,że zostało ustanowione przez Jezusa.Daj dowód:),ze Jezus je ustanowił.Daj dowód na to kiedy Jezus poinformował o tym,że od teraz są ich niewolnikiem.

A daj dowód , ze nie jest tym niewolnikiem ? Bo moim zdaniem są. Tylko oni głoszą prawdę o Jehowie. Zgadza się ? ;)


Tusia

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #263 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:52 »
Tusia, możesz jaśniej o co chodzi z tymi tekstami ?

Nie rozumiesz o co chodzi? Strażnica sfałszowała własną Strażnicę (oprawny tom), bo w XX w. miał być Armagedon, a ŚJ mieli zakończyć głoszenie. Fałszywe proroctwo o XX w. się nie spełniło, stąd fałszowanie własnych tekstów. Więcej:
http://piotrandryszczak.pl/po-niespelnionym-proroctwie-swiadkowie-jehowy-falszuja-straznice.html


To może zapytam was inaczej - waszym zdaniem ŚJ niesłusznie odrzucają kłamliwy dogmat o trójcy ? waszym zdaniem inne dogmaty głoszone przez ŚJ są niezgodne z Biblią ?

Towarzystwo Strażnica z pełną świadomością sprowadza naukę o Trójcy Świętej do absurdu, ośmiesza i kpi, twierdząc, że ta nauka mówi o trzech Bogach w jednej osobie, co jest ewidentnym kłamstwem. ŚJ są ofiarami tych kłamstw. Więcej:
http://piotrandryszczak.pl/dlaczego-swiadkowie-jehowy-nie-wierza-w-trojce-swieta-cz1.html
(zob. kłamstwa na temat Trójcy Świętej w drugiej części)

Kto z was udowodni mi Trójcę ? Powiem krótko - tylko ktoś będący "parafianinem" katolickim może wierzyć w taką bzdurę.

Najpierw trzeba było napisać, co jest taką bzdurą w nauce o Trójcy Świętej.

Wy na waszych forach poprzez niedoskonałości każdego człowieka a co za tym idzie i na podstawie błędów jakie są w KAŻDEJ ORGANIZACJI chcecie udowodnić, że SJ nie mają racji w żadnym względzie co jest totalną bzdurą ale ci, którzy zawiedli się na ludziach w organizacji próbują szkalować imię Jehowy na śmiesznych forach.

Obawiam się, że Ciało Kierownicze samo się szkalowało we własnych publikacjach:



A jak ktoś chce na przekór Biblii wierzyć w bajki np o Trójcy czy piekle pod ziemią to sorry ale naprawdę niech sobie idzie dalej na zatracenie.

O Trójcy Świętej:
http://piotrandryszczak.pl/dogmatTrojca.html

O piekle:
http://piotrandryszczak.pl/o-augustyn-jankowski-pieklo.html



Blizna

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #264 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:54 »
Tusia, Ty lepiej w tym wątku się nie udzielaj.
Wszystko psujesz.
To jest dyskusja śJ z eks śJ a nie wątek do udowadniania Trójcy.
Udowadniaj sobie to gdzie indziej, a tu się powstrzymaj.


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #265 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:55 »
I znowu pan Wklejka zwana Tusią ;) Czyżby gender też tu już funkcjonował ?

To, że SJ zmieniają swoje poglądy to już przerobiliśmy. Świadczy to o tym, że światło na Biblię zmienia się cały czas. Udowadniasz tylko to, że ŚJ cały czas badają pisma tak jak jest to nakazane przez Jehowę. Nie trwają w kłamstwach i bajkach tak jak np papież i jego parafianie ;)


Blizna, niech udowadnia, może i ty zaczniesz wierzyć w tę bajeczke no chyba że zasp u ciebie nie ma teraz ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:56 wysłana przez Antyhryst »


Offline Fantom

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #266 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:58 »
A daj dowód , ze nie jest tym niewolnikiem ? Bo moim zdaniem są. Tylko oni głoszą prawdę o Jehowie. Zgadza się ? ;)

To po Twojej stronie należy wykazać dowody na prawdziwość nauki CK.Jak mam dać Tobie dowody na coś czego nie ma?Daj mi dowody na to co twierdzisz,ze ma miejsce.Twoje osobiste przekonanie,nie jest żadnym dowodem,tylko wiarą.
 Skoro napisali że w 1918 czy 1919 r został ustanowiony niewolnik,to daj mi dowód na to.Napisz mi jeszcze kiedy niewolnik dowiedział się,że został niewolnikiem i w jaki sposób o tym się dowiedział:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Blizna

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #267 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:59 »
Zazdrościsz mi widzę, że żyłam w epoce prawdziwego głoszenia, a Tobie pozostał zapewne już tylko stojak i tablet, głosić nie ma komu więc na odstępców się rzucasz.
Żałosne :)


Offline wrzesien

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #268 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:59 »
Zmieniają swoje poglądy i daty. Duch kieruje organizacją? To czy duch się myli?
Co z datami 1914,1918,1920,1925,1975?

Powtórzonego Prawa 18:20-22
20 „‚Jednakże prorok ośmielający się mówić w moim imieniu słowo, którego mu nie nakazałem mówić,+ lub mówiący w imieniu innych bogów,+ ów prorok umrze.+ 21 A jeśli powiesz w swym sercu: „Skąd będziemy wiedzieć, którego słowa nie mówił Jehowa?”,+ 22 to gdy prorok mówi w imieniu Jehowy i słowo to się nie sprawdzi ani nie spełni, jest to słowo, którego nie mówił Jehowa. Prorok mówił je z zuchwalstwa.+ Nie wolno ci się go ulęknąć’.+


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #269 dnia: 24 Styczeń, 2017, 21:00 »
To po Twojej stronie należy wykazać dowody na prawdziwość nauki CK.Jak mam dać Tobie dowody na coś czego nie ma?Daj mi dowody na to co twierdzisz,ze ma miejsce.Twoje osobiste przekonanie,nie jest żadnym dowodem,tylko wiarą.
 Skoro napisali że w 1918 czy 1919 r został ustanowiony niewolnik,to daj mi dowód na to.Napisz mi jeszcze kiedy niewolnik dowiedział się,że został niewolnikiem i w jaki sposób o tym się dowiedział:)

Słuchaj, a jak sądzisz ? Dlaczego tylko ten niewolnik głosi to, że Bogiem jest Jehowa ? Dlaczego tylko ten niewolnik zabrania ŚJ walczyć na wojnach...itd itp.....
Kumasz bazę ? ;)

Blizna, daruj sobie bo jesteś naprawdę żałosna......

Wrzesien, a może duch Jehowy bada ? Zobacz ilu tu jest odstępców, którzy bardziej uwierzyli ludziom niż Jehowie.....;)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 21:02 wysłana przez Antyhryst »