Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Antyhryst i wymowa imienia Bożego  (Przeczytany 65434 razy)

Offline Estera

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #240 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:29 »
Antychryst,daj dowód,że Jezus wybrał niewolnika jakim jest CK.Jak na razie czytam,że to sam niewolnik tak twierdzi, dowodów ''ni ma''.Jaki to dowód,że ktoś sam o sobie powie,że został wybrany przez Boga lub Jezusa?
 Popierając CK masz krew ludzką na rękach i cierpienie ofiar pedofilów.Ciemność nazywasz światłością.Ślepcy uczynili Ciebie ślepym,a mógłbyś przejrzeć gdybyś miał szczere serce.
 Pomyśleć,że ja tez kiedyś byłem takim dewotą jak antychryst,brrr.
fantom, rozbroiłeś mnie tym "dewotą jak ahtychryst, brrr.
 Jak czytam ten wątek, to w ogóle zastanawiam się, co Antyhryst chce osiągnąć tu, swoją obecnością?
 Bo na jego wybudzenie z doktryny WTS, to narazie nie ma szans  :D :D :D
                            A w ogóle, co robi na tym forum odstępców?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #241 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:30 »
fantom, rozbroiłeś mnie tym "dewotą jak ahtychryst, brrr.
 Jak czytam ten wątek, to w ogóle zastanawiam się, co Antyhryst chce osiągnąć tu, swoją obecnością?
 Bo na jego wybudzenie z doktryny WTS, to narazie nie ma szans  :D :D :D
                            A w ogóle, co robi na tym forum odstępców?


Ja śmieję się cały czas z odstępców ;)


Offline Iza

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #242 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:32 »
Wierzyc własnym oczom nie mogę, ze ten wątek 16 stron się doczekał, oj, macie kochani anielską cierpliwość.

Nie wiem jednak, co to za osobnik, który mieni się sługą Jehowy a za nick obrał takie słowo ( lub pochodną słowa , zważywszy na pisownię) jakim jest Antyh( ch)ryst- który jest synonimem czegoś lub kogoś kto przeciwstawia się Synowi Bożemu i ma ewidentne pejoratywne zabarwienie w Piśmie Sw. Br....
Z drugiej strony obserwując pełen pogardy ton, brak kultury w dyskusji, chęć poniżania i wyszydzania innych widzę jak na dłoni, ze Waszemu rozmówcy brak jest tych wszyskich pięknych cech, które rozwinąć powinien kazdy, kto podaje się za ucznia i naśladowcę Pana Jezusa.Typowe dziecko tej diabolicznej Organizacji... :'(
Nie szkoda Wam czasu na to bicie piany z nim?
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Blizna

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #243 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:32 »
Ja śmieję się cały czas z odstępców ;)

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
:D


Offline M

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #244 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:32 »
Ja śmieję się cały czas z odstępców ;)

Problem w tym, że Ty jeden się z nas śmiejesz, co nie szkodzi nikomu. Tymczasem wszyscy którzy do tego tematu zajrzą na wieki wieków nie będą śmiali się z "Antyhrysta", tylko ze Świadków Jehowy. Gratuluję dobrej roboty :).

Nie szkoda Wam czasu na to bicie piany z nim?

Dzięki temu pokazał swoje prawdziwe oblicze i, jak napisałaś, czego ich tak naprawdę ta organizacja uczy.
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:34 wysłana przez M »


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #245 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:34 »

Mocno się mylisz, sam wiesz, ze po to banujecie  ŚJ żebyście mogli tylko w swoim towarzystwie szydzić sobie z Jehowy i ŚJ. Boicie się prawdy i banujecie.
I nie tylko ja z was się śmieję, nie tylko ;)

Oj Izuniu, ale pojechałaś.....powiem ci zatkalo mnie ..... szkoda tylko, ze to ty walczysz z jehowa a nie ja, dostrzegasz różnicę ? Bo ja tak, wy tu nie.
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:38 wysłana przez Antyhryst »


Offline Fantom

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #246 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:37 »
Antychryst,daj dowód,że Jezus wybrał niewolnika jakim jest CK.Jak na razie czytam,że to sam niewolnik tak twierdzi, dowodów ''ni ma''.Jaki to dowód,że ktoś sam o sobie powie,że został wybrany przez Boga lub Jezusa?

 Widzisz ilu na świecie mamy namaszczonych?
https://www.youtube.com/watch?v=JCeqf3cf8JY
https://www.youtube.com/watch?v=WWVVBwVvlEU

 Czekam na dowód:)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:39 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Światus

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #247 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:37 »
Antyhryst - skąd masz pewność, że w to co TERAZ wierzysz jest prawdą? Być może prawdą było to w co wierzyłes 5 lat temu? Lub prawdą będzie to w co będziesz wierzył za 5 lat?
W lutowej (2017) strażnicy napisano, że Ciało może głosić fałszywe nauki. W starym Przebudźcie przyznali sie do tego, że są fałszywymi prorokami, i pośrednio także w Prowadzeniu rozmów.

Czy nadal wierzysz, że Lucyfer jest bratem Jezusa? Ja myślę, że 40 lat temu to mogła byc prawda ale teraz to już nie.

Trójca;
1 Bóg Ojciec - wiadomo.
2 Syn - Iz 9:5 Albowiem Dziecię nam się narodziło,
Syn został nam dany,
na Jego barkach spoczęła władza.
Nazwano Go imieniem:
Przedziwny Doradca, Bóg Mocny,
Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju.

Nie chrzań, że to tytuł, bo w takim razie jest to także tylko tytuł Ojca.
Syn Boga - jest Bogiem, tak jak syn Kosmity - Kosmitą.

3 Duch Święty - Iz 44:24 Tak mówi Pan (Jehowa), twój Odkupiciel,
Twórca twój jeszcze w łonie matki:
«Jam jest Pan, uczyniłem wszystko,
Sam rozpiąłem niebiosa,
rozpostarłem ziemię; a któż był ze Mną?

No właśnie, kto z Nim był?
Rdz 1:2 Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad wodami.

Parafia (z łac. parochia, paroecia), probostwo.

Jako załącznik - mała niespodzianka - pewnie tylko dla ciebie. Pamiętaj, to prawda bo potwierdza ją chronologia biblijna...
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:46 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline M

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #248 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:37 »
Mocno się mylisz, sam wiesz, ze po to banujecie  ŚJ żebyście mogli tylko w swoim towarzystwie szydzić sobie z Jehowy i ŚJ. Boicie się prawdy i banujecie.

Mówisz z doświadczenia? Bo jakoś przez cały dzień Cię nie zbanowaliśmy, choć dałeś nam więcej niż jeden powód by to zrobić swoim chamskim zachowaniem, wyzwiskami, zaczepkami i wyszydzaniem cudzych poglądów.

My się prawdy nie boimy, jesteśmy w stanie podjąć dyskusję na każdy temat. Jedyną osobą bojącą się prawdy jesteś Ty, bo pominąłeś większość kwestii dla siebie niewygodnych, a inne spłyciłeś do absurdu. Świadczy to tylko i wyłącznie o tym jak "głęboka" jest Twoja wiara.
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:39 wysłana przez M »


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #249 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:39 »
Mówisz z doświadczenia? Bo jakoś przez cały dzień Cię nie zbanowaliśmy, choć dałeś nam więcej niż jeden powód by to zrobić swoim chamskim zachowaniem, wyzwiskami, zaczepkami i wyszydzaniem cudzych poglądów.

Chamsto, zaczepki ? No nie mogę...już tak szybko ? Co jeszcze ? Może pytania o imię Jehowy albo czy jest trójca to jest też chamstwo ? Chłopie, idź weź coś na uspokojenie ;)

Światus, ciekawi piszesz. Oczywiście, ze syn kosmity to kosmita a syn Boga to bóg. Pytanie do ciebie, czy jeśli masz syna czy ten syn będzie równy tobie, ojcu ? Będzie czy nie będzie ? Krótko ;)
Wskaż chociaz jeden werset gdzie jest powiedziane, że Jezus jest równy swojemu Ojcu bo ja znajduję zupełnie inne wersety mówiące o tym, że Jezus na końcu sam będzie poddany swojemu ojcu.
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:42 wysłana przez Antyhryst »


Blizna

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #250 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:41 »
Hej, Antyhryst, skoro rzekomo walczymy z Bogiem to może pozwól mu działać a nie podskakuj tu jak kiepski kiepski naganiacz na targu?
Bóg poradzi sobie z nami bez Ciebie :D
Po co z nami walczysz?
Wszechmocny prosił Cię o "pomoc"? :D


Offline wrzesien

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #251 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:42 »

Mocno się mylisz, sam wiesz, ze po to banujecie  ŚJ żebyście mogli tylko w swoim towarzystwie szydzić sobie z Jehowy i ŚJ. Boicie się prawdy i banujecie.
I nie tylko ja z was się śmieję, nie tylko ;)

A kto kogo zbanował?

Przykro mi ale nie staniesz się tu męczennikiem jakim byś chciał być. Nawet jeśli jakieś posty są usuwane z tematu za np. wyzwiska - to każdy może je zobaczyć i sam ocenić czy uczciwie zostały zmoderowane.

Wiesz, że twoje trollowanie to czysty wampiryzm? Napawasz się negatywnymi emocjami. Trochę się nie najesz, bo tu ludzie lubią dyskutować, ale jak ktoś jest niemerytoryczny to nikt nie będzie się tym denerwować. Lepiej usiąść, strzelić piwko, wyluzować...


Offline Fantom

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #252 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:43 »
Antychryst,daj dowód,że Jezus wybrał niewolnika jakim jest CK.Jak na razie czytam,że to sam niewolnik tak twierdzi, dowodów ''ni ma''.Jaki to dowód,że ktoś sam o sobie powie,że został wybrany przez Boga lub Jezusa?

 Widzisz ilu na świecie mamy namaszczonych?
https://www.youtube.com/watch?v=JCeqf3cf8JY
https://www.youtube.com/watch?v=WWVVBwVvlEU

 Czekam na dowód:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #253 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:44 »
Hej, Antyhryst, skoro rzekomo walczymy z Bogiem to może pozwól mu działać a nie podskakuj tu jak kiepski kiepski naganiacz na targu?
Bóg poradzi sobie z nami bez Ciebie :D
Po co z nami walczysz?
Wszechmocny prosił Cię o "pomoc"? :D

Ale ja lubię śmiać się, śmiech to zdrowie a wy tu naprawdę jesteście przezabawni. ;)
A jak piszesz o Bogu to kogo masz na myśli ? Jehowę czy Trójcę ? Czy to tez tajemnica ?


Fantom, a kto czci Jehowę na świecie ? Znasz li takich oprócz ŚJ ? To nie jest dla ciebie dowód ?;)


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #254 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:44 »
anty amunicja ci się kończy..
i trochę w kółko łazisz daj coś konkretnego..może masz jakieś niezbite dowody na temat krwi?
czekamy.