Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu  (Przeczytany 44207 razy)

Offline Szear-Jaszub

Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #135 dnia: 13 Marzec, 2017, 06:57 »
Miałeś na myśli : do armagedonu?
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline todd

Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #136 dnia: 13 Marzec, 2017, 07:23 »
Uzbrój się w wiedze, sięgnij do początków poczytaj na temat kształtowania się Kościoła Chrześcijańskiego, odrzuć to myślenie strażnicze a wtedy popatrzysz w wstecz i uśmiechniesz się. I co najważniejsze, przestaniesz się bać odtrącenia (wnioskuję to po Twoich postach chociaż mogę się mylić).
Rozwiązania problemów są proste, droga do nich jest trudna.


Offline pies berneński

Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #137 dnia: 14 Marzec, 2017, 06:17 »
Miałeś na myśli : do armagedonu?
Raczej do końca świata,lub wts,a nawet jeden dzień dłużej  ;)
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Startek

Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #138 dnia: 14 Marzec, 2017, 08:21 »
Może Starteku warto poszukać Boga w Kościele katolickim? Może warto się zastanowić, dlaczego odszedłeś z Niego - powody bywają nie zawsze racjonalne. Zachęcam Cię jednak, abyś spróbował znalezc jakąś katolicką wspólnotę i z nią odnajdywał Jezusa w swoim życiu. To tylko propozycje, a nie rady. Każdy ma swoją drogę do Boga, a jaka jest Twoja, to tylko Bóg wie.  :)
. Ja z Kościoła Katolickiego nie odszedłem ,  do siódmego roku życia byłem katolikiem , później organizacja mnie przejęła  niez znałem innej drogi bo wszystko co inne było złe . A kościół katolicki to był nr 1.  Nie dawał ludziom tego co potrzebowali ,dlatego odeszli niestety w przypadku WTSu zostali zwiedzeni przez proroka antychrysta .  Nasza wiara dopiero będzie wyprobowana  gdy przyjdzie totalne zwiedzenie , a na arenie świata pojawi się Antychryst . 


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #139 dnia: 16 Marzec, 2017, 11:54 »
A kościół katolicki to był nr 1.  Nie dawał ludziom tego co potrzebowali ,dlatego odeszli niestety w przypadku WTSu zostali zwiedzeni przez proroka antychrysta .

Inaczej bym napisał. Odeszli, bo przyszli schludnie ubrani ludzie z teczkami i obiecali im raj na ziemi. Żeby zaspokoić ich przyziemne pragnienia. Ci schludni ludzie wmówili im, że kosciół im tego nie da co dać im może strażnica.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Startek

Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #140 dnia: 16 Marzec, 2017, 14:22 »
W tym roku obchodzimy 500 lecie reformacji , tam nie było ludzi z teczkami ,  tam byli ludzie którzy szukali prawdziwego Chrystianizmu  i znaleźli   bo jedynozbawcza miała monopol na zbawienie ,  ciało kierownicze w Rzymie w najokrutniejszy sposob UDZIELAŁO SIE W OBRONIE WIARY . Rzeź Katarów mówi sama za siebie , ścinani toporami ,paleni żywcem , a inni  !.



KaiserSoze

  • Gość
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #141 dnia: 16 Marzec, 2017, 20:19 »
Nie masz wiedzy. Wiesz tyle czym Cie faszerowała strażnica przez lata.

A wg mnie ty nie masz wiedzy. Wiesz tyle ile Kościół ci powiedział przez lata.
Czujesz się urażony? Przepraszam. A teraz zastanów się co sam napisałeś.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #142 dnia: 16 Marzec, 2017, 21:56 »
A wg mnie ty nie masz wiedzy. Wiesz tyle ile Kościół ci powiedział przez lata.
Czujesz się urażony? Przepraszam. A teraz zastanów się co sam napisałeś.

Jestem świadom tego co piszę. ŚJ jak i inni zacięci wrogowie kościoła, który trwa od 2000 lat, rajcują się i powielają teksty antyklerykałów, protestantów, prywaciarzy religijnych, wolnomyslicieli, szybkomyslicieli czy innych. (co by zrobili bez youtuba ;)) Nie zadają sobie trudu, by poczytać o historii koscioła... nie chce mi sie wiecej pisać... wiem że wszyscy są inteligentni.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec, 2017, 22:07 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #143 dnia: 16 Marzec, 2017, 22:11 »
Inaczej bym napisał. Odeszli, bo przyszli schludnie ubrani ludzie z teczkami i obiecali im raj na ziemi. Żeby zaspokoić ich przyziemne pragnienia. Ci schludni ludzie wmówili im, że kosciół im tego nie da co dać im może strażnica.
Czy Ty kiedykolwiek przestaniesz odnosić się pogardliwie do osób, które w taki czy inny sposób odeszły od KK i wybrały inną religię? Kim Ty jesteś, żebyś z taką premedytacją osądzał ludzi? Czy zauważyłeś na jakim forum jesteś? To nie jest forum fanów KK tylko byłych śJ. A duży odsetek byłych śJ, to też byli katolicy. Jaki ma cel Twoja tutaj pisanina? Czy Ty chcesz zjednać byłych śJ do KK? Zapewniam Cię że po Twoich wpisach, wręcz obrzydzasz innym Twoją religię.
Proszę Cie żebyś nabrał szacunku do osób nie podzielających Twojego wyznania. A takich na tym forum jest zdecydowana większość.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Blizna

  • Gość
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #144 dnia: 16 Marzec, 2017, 22:23 »
Znowu na dywan narobił jak zawsze w naszym gościnnym? 😄😄😄


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #145 dnia: 16 Marzec, 2017, 22:24 »
Czy Ty chcesz zjednać byłych śJ do KK?
Nie
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #146 dnia: 16 Marzec, 2017, 22:32 »
Nie
To w jakim celu reklamujesz religię, która u większości tutejszych użytkowników nie ma autorytetu?
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #147 dnia: 16 Marzec, 2017, 22:41 »
To w jakim celu reklamujesz religię, która u większości tutejszych użytkowników nie ma autorytetu?

W którym miejscu zareklamowałem?
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #148 dnia: 16 Marzec, 2017, 22:46 »
W którym miejscu zareklamowałem?
Nie bądź ironiczny. Np tu:
Jestem świadom tego co piszę. ŚJ jak i inni zacięci wrogowie kościoła, który trwa od 2000 lat, rajcują się i powielają teksty antyklerykałów, protestantów, prywaciarzy religijnych, wolnomyslicieli, szybkomyslicieli czy innych. (co by zrobili bez youtuba ;)) Nie zadają sobie trudu, by poczytać o historii koscioła... nie chce mi sie wiecej pisać... wiem że wszyscy są inteligentni.
Lub tu:
Inaczej bym napisał. Odeszli, bo przyszli schludnie ubrani ludzie z teczkami i obiecali im raj na ziemi. Żeby zaspokoić ich przyziemne pragnienia. Ci schludni ludzie wmówili im, że kosciół im tego nie da co dać im może strażnica.

Twój ton wypowiedzi o osobach które odeszły z KK jest nie dość że ironiczny, to dodatkowo poniżający te osoby. Proszę Cie o powstrzymanie się od takich komentarzy. Tutaj nie znajdziesz wielu sympatyków Twoich poglądów.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Agent - zdradzony... Przygotowany do odstrzalu
« Odpowiedź #149 dnia: 16 Marzec, 2017, 22:53 »
Cytat: tomek_s
Inaczej bym napisał. Odeszli, bo przyszli schludnie ubrani ludzie z teczkami i obiecali im raj na ziemi. Żeby zaspokoić ich przyziemne pragnienia. Ci schludni ludzie wmówili im, że kosciół im tego nie da co dać im może strażnica.

Gdzie napisałem nieprawdę? W nawiązaniu do wypowiedzi użytkownika Startek. Moje doświadczenie podpowiada mi to co napisałem powyżej.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec, 2017, 22:58 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),