Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ranking braci obwodowych  (Przeczytany 94104 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #390 dnia: 12 Luty, 2021, 21:58 »
Razem ze skórką.
[/b][/size]
Jak to ze skórką? Coś czuje, że w balona mnie nabijacie i macie ubaw :-[
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gremczak

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #391 dnia: 12 Luty, 2021, 21:59 »

Jak to ze skórką? Coś czuje, że w balona mnie nabijacie.
Po prostu obwodowy dokonał rytuału satanistycznego na zebrani wykorzystując banana.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #392 dnia: 12 Luty, 2021, 22:02 »
Po prostu obwodowy dokonał rytuału satanistycznego na zebrani wykorzystując banana.
[/b][/size]
A jaki to rytuał? Nie słyszałem o takim. Jeszcze ten banan. No niech ktoś jaśniej napisze.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gremczak

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #393 dnia: 12 Luty, 2021, 22:11 »
Trudno powiedzieć co to było .
Bo tego banana na dziwne sposoby dotykał i takie dziwne spojrzenie było a przy tym coś mamrotał pod nosem, jakby coś zaklinał.
Luksato kubiti dekstylio abrahimo,Satano bananas. Coś takiego mamrotał.


Offline zawsze letni

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #394 dnia: 12 Luty, 2021, 22:14 »

A jaki to rytuał? Nie słyszałem o takim. Jeszcze ten banan. No niech ktoś jaśniej napisze.

Był kiedyś wykład z rekwizytem. Reszta to żart.

Zastanawia mnie czy istnieje ktoś, kto pamięta Kostka Andrusiewicza?
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #395 dnia: 12 Luty, 2021, 22:16 »
Luksato kubiti dekstylio abrahimo,Satano bananas. Coś takiego mamrotał.
[/b][/size]
To w jakimś języku? No weźcie sobie jaj nie róbcie. Napiszcie co to był za rytuał. Efezjan 6 rozdział pisze o zbroi Bożej. Co to ma wspólnego z bananem i satanizmem ? Co z obwodowym się stało? Został wyznawcą Szatana?

Był kiedyś wykład z rekwizytem. Reszta to żart.

Zastanawia mnie czy istnieje ktoś, kto pamięta Kostka Andrusiewicza?

Dzięki! Nie ciągnę tematu.
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2021, 22:18 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gremczak

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #396 dnia: 12 Luty, 2021, 22:17 »
Był kiedyś wykład z rekwizytem. Reszta to żart.

Zastanawia mnie czy istnieje ktoś, kto pamięta Kostka Andrusiewicza?
Tak pamiętam. Jego zona Ala byla razem ze mną w zborze. Nadal jest pionierka specjalną.






To w jakimś języku? No weźcie sobie jaj nie róbcie. Napiszcie co to był za rytuał. Efezjan 6 rozdział pisze o zbroi Bożej. Co to ma wspólnego z bananem i satanizmem ? Co z obwodowym się stało? Został wyznawcą Szatana?
Zbroja boża wg. obwodowego to skórka z banana.
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2021, 22:27 wysłana przez Gremczak »


Offline Krystian

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #397 dnia: 12 Luty, 2021, 23:47 »
To jest temat o nadzorcach? Czy o bananach?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Gremczak

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #398 dnia: 12 Luty, 2021, 23:54 »
O zachowaniach nadzorców.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #399 dnia: 13 Luty, 2021, 12:03 »
Ten przykład z bananem to musiało być szczytowe osiągnięcie psychomanipulacji obwodowych, level Master.
Nie wie nikt co się stało z bratem Kozaczukiem? Żyje jeszcze i nadal jest w prawdzie? Po nim mieliśmy dwóch innych obwodowych, nie pamiętam ich nazwisk niestety. Z jednym rozmawiałem na temat edukacji "świeckiej" i był za, dosyć nietypowo jak na dostojnika Orga tylko że akurat w tamtym momencie zdobywanie wykształcenia było w Polsce na topie.
nihilista


Offline Trinity

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #400 dnia: 13 Luty, 2021, 12:10 »
A znał ktoś może G.Radwana?
u nas miał ksywę Boczuś napawał się wlasną gadką,
raz to zrobił zboórkę która trwała 40 min.
nikt się nie oburzał choć wszystkim kiszki marsza grały. dzieci dokazywały.
a jak była ostatnia obsługa to myślamam że starsi zaraz zrobią mu loda 😆
modlitwa na koniec to było balwochwalstwo w czystej postaci.
byliśmy nowi w tym zborze i nie byliśmy przyzwyczajeni do takiego czołobitnictwa 😣
modlitwa na koniec obsługi była taka że oto opuszcza nas zbawiciel i jak my teraz dopłyniemy do królestwa! potrafił porwać lud boży. na wakacje jeździł z rodziną nadzorcy.
złoty okres dla tego zboru.
to był mój drugi zbór w którym starszy traktował zbór jak prywatny folwark.
później już nie widziałam takiego bałwochwalstwa
« Ostatnia zmiana: 13 Luty, 2021, 12:14 wysłana przez Trinity »


Offline Krystian

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #401 dnia: 13 Luty, 2021, 12:20 »
Można w tym temacie, również pisać o starszych?
Jeżeli, wolno, to za chwilę napiszę.
« Ostatnia zmiana: 13 Luty, 2021, 12:33 wysłana przez Krystian »
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Sebastian

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #402 dnia: 13 Luty, 2021, 13:55 »
tak
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Krystian

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #403 dnia: 13 Luty, 2021, 14:17 »
Pamiętaliście Piotra Barczaka, świetnie przemawiał na zgromadzeniach. Mnie namawiał, cały czas, abym dał się ochrzcić. Jego syn był bardzo gorliwy, póki nie poszedł na studia.
Tam poznał kobietę i dał sobie spokój z organizacją.
« Ostatnia zmiana: 13 Luty, 2021, 14:19 wysłana przez Krystian »
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline NNN

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #404 dnia: 13 Luty, 2021, 14:21 »


Zastanawia mnie czy istnieje ktoś, kto pamięta Kostka Andrusiewicza?
     Tak istnieje taki człowiek. Mogę nawet powiedzieć, że  Kostek to  mój kolega z lat młodości. Uprawiałem w tedy amatorsko fotografię czarno białą, miałem swoją ciemnię wywołując w niej klisze i zdjęcia, wobec tego w moim archiwum  zachowały się mojego autorstwa zdjęcia tych wspólnych wesołych lat.

   Poznałem Kostka  tuż przed końcem świata, a więc  chyba w 1973 roku, gdy pojechałem w Białostockie do innego swojego kolegi ze zboru, który tam był pionierem. Było lato i przez miesiąc pomagałem mu tam w głoszeniu, mieszkając prawdopodobnie właśnie u Andrusiewiczów (nie mogę sobie teraz tego dokładnie przypomnieć), a kolega mieszkał gdzieś dalej na tej samej wsi, o nazwie Dasze.  Stamtąd właśnie wywodził się Kostek. Głosiliśmy w okolicach Hajnówki i pamietam, że przez pierwszy tydzień to nijak nic nie rozumiałem ludzi, bo rozmawiali chyba językiem polsko białoruskim, tak zwanym chachłackim. Było tam też dużo prawosławia.  Rodziców Kostka nie pamiętam, ale pamiętam ich młodszą córkę, jednak jej imię mi umknęło. Pozdrawiam także stamtąd  Galę i Witia. Po powrocie do naszego zboru nadal z Kostkiem utrzymywaliśmy obaj kontakt, ze dwa razy przyjeżdżał do nas. Był bardzo kontaktowym, wesołym chłopakiem, grał dobrze na gitarze. Robiliśmy spotkania towarzyskie, było dużo żartów i śmiechu, pierwsze zauroczenia płcią przeciwną.

Ożeniłem się, wyjechałem. Po latach dowiedziałem się, że jest obwodowym w okolicy mojego poprzedniego zamieszkania. Nigdy się już nie spotkaliśmy. Dowiedziałem się, że pewnego roku jadąc na kongres do Lublina i mając tam wykład nigdy tam nie dojechał. Zginął w wypadku komunikacyjnym na oczach żony i dziecka (prowadził auto). Od tej pory zawsze mam żal do Jehowy, że śmiał go nie objąć swoim zbiorowym ubezpieczeniem, z którego są tak dumni świadkowie.
 Patrząc na jego zdjęcie, jak tnie na gitarze  w moim trochę przymałym na niego kapeluszu (wysoki, przystojny chłopak) mówię do siebie - cześć jego pamięci!

Poszukując zdjęć z Kostkiem, odnalazłem także nasze wspólne zdjęcia Z Bogusiem Żołędziowskim i ze Sławkiem Szlęzakiem, innymi NO, o których może uda mi się kiedyś coś napisać.
« Ostatnia zmiana: 13 Luty, 2021, 14:49 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.