Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowa osobowość i co dalej  (Przeczytany 11820 razy)

Offline Estera

Odp: Nowa osobowość i co dalej
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Listopad, 2016, 21:43 »
To z powodu jesiennej melancholii.  ;)
      Nemo, ale Ty nie jesteś kobietą?
      To mnie dziś zagarnęła ta jesień  :D :D
      accurate ...
      A Michael Korleone w "Ojcu chrzestnym" ujął to inaczej:
      "Całe życie się uczę, umrę mędrcem" ...
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad, 2016, 21:47 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Elihu

Odp: Nowa osobowość i co dalej
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Listopad, 2016, 22:10 »
Da się wyleczyć i normalnie żyć. Są na świecie ludzie którzy mają się o wiele gorzej niż exy. Oczekujecie wyrozumiałości i współczucia a "sracie" (za przeproszeniem) tu przepychem. Wszyscy tutaj to moderatorzy? A może uzurpatorzy? Jeśli ktoś odebrał to co JA pisałem jako światopogląd to niech mi udowodni że wciskałem go jako jedyny słuszny skoro padły już takie zarzuty. Poza tym jeśli nie mogę wyrażać tu swoich myśli o podłożu doktrynalnym i o nich dyskutować to po co jest to forum? Nawet jeśli prowadziłem dyskusje z kimś kogo myśli nie do końca muszę rozumieć to na niego nie naskakuje.  każdy ma prawo się mylić: ja ty on oni, lub czegoś nie rozumieć.Nie jest dojrzałe wyzywać kogoś od.. kilku fajnych żeczy się tu dowiedziałem, to fakt niezaprzeczalny i z szacunkiem tym kilku osobom dziękuję. Ale coś wam powiem. Przypominacie mi ( niektórzy) tych którzy mówią: "u nas nie wolno nosić brody! Kto decyduje się na noszenie Brody musi spodziewać się że trudniej mu będzie ubiegać się o przywilej!"
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Nowa osobowość i co dalej
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Listopad, 2016, 22:23 »
Da się wyleczyć i normalnie żyć. Są na świecie ludzie którzy mają się o wiele gorzej niż exy. Oczekujecie wyrozumiałości i współczucia a "sracie" (za przeproszeniem) tu przepychem. Wszyscy tutaj to moderatorzy? A może uzurpatorzy? Jeśli ktoś odebrał to co JA pisałem jako światopogląd to niech mi udowodni że wciskałem go jako jedyny słuszny skoro padły już takie zarzuty. Poza tym jeśli nie mogę wyrażać tu swoich myśli o podłożu doktrynalnym i o nich dyskutować to po co jest to forum? Nawet jeśli prowadziłem dyskusje z kimś kogo myśli nie do końca muszę rozumieć to na niego nie naskakuje.  każdy ma prawo się mylić: ja ty on oni, lub czegoś nie rozumieć.Nie jest dojrzałe wyzywać kogoś od.. kilku fajnych żeczy się tu dowiedziałem, to fakt niezaprzeczalny i z szacunkiem tym kilku osobom dziękuję. Ale coś wam powiem. Przypominacie mi ( niektórzy) tych którzy mówią: "u nas nie wolno nosić brody! Kto decyduje się na noszenie Brody musi spodziewać się że trudniej mu będzie ubiegać się o przywilej!"

Tym razem przesadziłeś. Nie będziesz tutaj zaprowadzał swoich porządków. To forum założył ex śJ i on tutaj ustalił zasady. Poprosił też kilku ludzi o pomoc w prowadzeniu tego forum i dbaniu o porządek. Nie podoba Ci się, to nie pisz tutaj i znajdź sobie inne forum na którym będziesz mógł zbierać poklask. Tym postem spowodowałeś zamkniecie tego tematu, a na Ciebie nakładam moderację. Ochłoń.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi