Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 7551 razy)

Offline pies berneński

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Luty, 2020, 11:54 »
No byłem zaskoczony,że tak zakończyli rozmowę:"Czekamy na was"

Jakże to była inna rekcja od tej gdy  ruszył film na yt.Po nie całych 4 minutach sms od starszego:"dość"
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Roszada

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Luty, 2020, 11:57 »
No cóż czasem starsi są bezsilni... ;)


Offline hiacynta

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Luty, 2020, 12:19 »
No byłem zaskoczony,że tak zakończyli rozmowę:"Czekamy na was"

Jakże to była inna rekcja od tej gdy  ruszył film na yt.Po nie całych 4 minutach sms od starszego:"dość"

Dziwisz się taki cios spadł na zbór tyle wizyt teraz będą mieli 🙂😂😂


Offline Takajaja

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Luty, 2020, 13:26 »
Dziwisz się taki cios spadł na zbór tyle wizyt teraz będą mieli 🙂😂😂

Niech zatrzecie zborem....hihi... :)) :))


Offline Estera

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Luty, 2020, 13:57 »
No starsi powiedzieli że na nich czekają...
A na mnie i na Sare nie czekajo... 😥😩😆 :)
   O, Wy!!! ... zatracone owieczki ;) :'( do Gehenny już pewnie Was posłali.
   Jaka komiczna selekcja, zapewne dobrą pracę robią Wasze nagrania, skoro spisali Was na straty.
   Powodzenia całej rodzince życzę.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Proctor

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Luty, 2020, 20:28 »
No byłem zaskoczony,że tak zakończyli rozmowę:"Czekamy na was"

Jakże to była inna rekcja od tej gdy  ruszył film na yt.Po nie całych 4 minutach sms od starszego:"dość"
Zdenerwowal się?


Offline pies berneński

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Marzec, 2020, 06:20 »
Myślę,że nie miało to nic wspólnego z zdenerwowaniem.To nie był starszy-hydraulik tylko osoba dobrze wykształcona i oczytana.Więc myślę,że słowo było precyzyjnie dobrane.A interpretuję ten przekaz tak:

   Dość tego, miarka się przebrała!

Ps.Hydraulik to tylko taka metafora.Nie jest moim zamiarem kogokolwiek obrażać.
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2020, 06:37 wysłana przez pies berneński »
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline zawsze letni

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Marzec, 2020, 06:56 »
A interpretuję ten przekaz tak:

   Dość tego, miarka się przebrała!


Jeśli taki uczony, to może pomyšlał?
Dość tego ja też wychodzę!
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline pies berneński

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #53 dnia: 01 Marzec, 2020, 07:27 »
Dla starszych to pierwsze minuty filmu są dowodem na postawienie zarzutów:
 Występujemy z odstępcami i na dodatek angażujemy ich w rozważania duchowe.
  Sara na początku jest poproszona o odczytanie fragmentu z publikacji świadków.

Wczoraj miałem rozmowę z osobą z którą doprowadziłem do chrztu.Nie rozumie co mi odbiło.Pytam oglądałeś film? Nie bo wystąpiłeś u odstępców.To jak w takim razie możesz zrozumieć nasze odczucia?

Ostatecznie to jest wielki żal,że zrobiliśmy to publicznie i przez kanał odstępców.Jak tak bardzo chcieliśmy odejść to mogliśmy nagrać filmik na telefonie i wysłać poszczególnym braciom.A przez taką manifestację wielu ludziom utrudniamy poznanie prawdy.I padł cytat:
Sami nie wchodzimy do Królestwa i innym zamykamy drogę
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline hiacynta

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #54 dnia: 01 Marzec, 2020, 07:38 »
A może ten właśnie film spowoduje że niektóre szczere osoby zaczną myśleć i się wybudzać. Ale póki co to teraz u Was wszystko drży w zborze.


Offline pies berneński

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Marzec, 2020, 07:45 »
Po takich akcjach zbór się ożywia.Dostarczyliśmy dawkę emocji.Mają o czym po zebraniu i towarzysko gadać.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline zawsze letni

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #56 dnia: 01 Marzec, 2020, 08:00 »

Wczoraj miałem rozmowę z osobą z którą doprowadziłem do chrztu.Nie rozumie co mi odbiło.Pytam oglądałeś film? Nie bo wystąpiłeś u odstępców.To jak w takim razie możesz zrozumieć nasze odczucia?


Typowy objaw indoktrynacji. Niech zajrzy do Biblii Pz 18:13



Ostatecznie to jest wielki żal,że zrobiliśmy to publicznie i przez kanał odstępców.

Tak oni wolą po cichu, żeby nikt nie wiedział. Wtedy mogą dalej mamić innych, strzyc i doić.
Boją się masowych wybudzeń. Wtedy Sara i Edwin będą mieć "pełne ręce roboty".
Tylko żeby ich świadki do tego swojego, nowo budowanego hollywood nie podkupili.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline HARNAŚ

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Marzec, 2020, 08:58 »

Wczoraj miałem rozmowę z osobą z którą doprowadziłem do chrztu.Nie rozumie co mi odbiło.Pytam oglądałeś film? Nie bo wystąpiłeś u odstępców.To jak w takim razie możesz zrozumieć nasze odczucia?

Ostatecznie to jest wielki żal,że zrobiliśmy to publicznie i przez kanał odstępców.Jak tak bardzo chcieliśmy odejść to mogliśmy nagrać filmik na telefonie i wysłać poszczególnym braciom.A przez taką manifestację wielu ludziom utrudniamy poznanie prawdy.I padł cytat:
Sami nie wchodzimy do Królestwa i innym zamykamy drogę
Ręce opadają . Rozumiem jak bardzo rozwala Cię to emocjonalnie . Rozmawiać z kimś kto jest uprzedzony to jedno ale rozmawiać z kimś kto jest uprzedzony i zindoktrynowany to już ponad siły . Wierze ,że jesteś wyczerpany , dobrze , że możecie w rodzinie na siebie liczyć .
Swoją szosą to nie mogę pojąć jak bardzo w XXI wieku ci ludzie są zniewoleni przepisami ,unieszczęśliwieni regułami jak faryzeusze


Marzena

  • Gość
Odp: Witajcie
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Marzec, 2020, 09:17 »
Świetna robota.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Witajcie
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Marzec, 2020, 00:28 »
Świetny wywiad, dobrze się słucha.
Na takie filmy się czeka. :)

PS.
Może ten starszy chciał napisać dosyć.... dobre ;D