Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy  (Przeczytany 75732 razy)

Blizna

  • Gość
Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #300 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 19:02 »
Szlag mnie trafia jak pomyślę że robbo liczy sobie godzinki do owocu pisząc tu z nami.


Offline Roszada

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #301 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 19:05 »
Szlag mnie trafia jak pomyślę że robbo liczy sobie godzinki do owocu pisząc tu z nami.
Bo jest błędem, że dajemy mu robić te godziny.
Gdybyście przestali gościowi odpisywać, to ja bym se dał spoko już dawno. ;)
Ale jak odpisujecie, to tez coś od czasu do czasu dodaję.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #302 dnia: 16 Kwiecień, 2017, 22:43 »
Bo jest błędem, że dajemy mu robić te godziny.
Gdybyście przestali gościowi odpisywać, to ja bym se dał spoko już dawno. ;)
Ale jak odpisujecie, to tez coś od czasu do czasu dodaję.

Nawet jakby nikt nie odpisywał, to czas leci. Pewnie jedzie 30 godzin w promocyjnym pionierowaniu w miesiącu Pamiątki :P A wtedy nie ma żartów - listy piszą nawet wtedy, kiedy wiadomo, że i tak nikt nie przeczyta :P


Offline Roszada

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #303 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 09:17 »
Nawet jakby nikt nie odpisywał, to czas leci. Pewnie jedzie 30 godzin w promocyjnym pionierowaniu w miesiącu Pamiątki :P A wtedy nie ma żartów - listy piszą nawet wtedy, kiedy wiadomo, że i tak nikt nie przeczyta :P
Ale jakby nikt nie odpisywał to by nie miał paliwa.
On tylko szuka słówka, do którego może przyczepić swój elaborat o kardynale Newmanie, Daenikenie, Barclayu, Obirku i innym swoim wybrańcu. :-\


Offline Światus

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #304 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 14:19 »
Szlag mnie trafia jak pomyślę że robbo liczy sobie godzinki do owocu pisząc tu z nami.

A mnie nie  ;)
Inna nazwa takiego zajecia to; "głupiego robota"  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline robbo1

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #305 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 14:40 »
Widzicie zamiast merytorycznej rozmowy wybieracie krytycyzm.[ i zaprzestańcie liczyć mi godziny,szok]
Teraz nie odnosicie się do tego co napisałem,tylko tego,że piszę.

Tego,że jesteście rozczarowani zrozumiem.
Tego,że uprzedzeni ,n i e.

Tak lepiej "zamknijcie się w kręgu własnych spraw".
Filip.2:4
Inaczej:
"mając na oku nie tylko osobiste zainteresowanie własnymi sprawami,ale także osobiste zainteresowanie sprawami drugich".

Widzę,że tego zaniechaliście.

Ludzie to ja jestem zaskoczony tym,że przedstawiacie  t o   miejsce jako do dyskusji ,nie tylko byłych ,przyszłych i niedoszłych,ale i o b e c n y c h .
Jako tacy stajemy w obronie swoich wierzeń, i niech to was nie dziwi.
Jestem w szoku z powodu zniechęcania się wzajemnie do rozmowy ze mną.
Oczywiście zamiast dyskutować,lepiej umacniać siebie we własnym przekonaniu ,zamiast konfrontować je z innym.

Na pewno łatwiej.

I ja podobnie jak R.Descartes :
"Nie oczekuję ani poklasku tłumu [zresztą tutaj nie ma tłumu] .ani wielkiej liczby czytelników.Piszę bowiem wyłącznie dla tych,którzy na s e r i o wraz ze mną chcą podjąć rozważanie i którzy mogą i chcą uwolnić swój umysł od uprzedzeń;wiem zaś dobrze,iż takich znajdzie się tylko niewielu"
patrz.R.Descartes "Medytacje o pierwszej filozofii" tom.I str.12





« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień, 2017, 14:49 wysłana przez robbo1 »


Offline Roszada

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #306 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 14:46 »
Cytuj
Widzicie zamiast merytorycznej rozmowy wybieracie krytycyzm
Jaki tam krytycyzm, lubimy te sztuczki Sędziego, to się na komedie nadaje:

„Jednakże w roku 1931 przyjęliśmy nazwę rzeczywiście jedyną w swoim rodzaju: Świadkowie Jehowy. Pisarz Chandler W. Sterling uznał to za ‘genialny pomysł’ J. F. Rutherforda, ówczesnego prezesa Towarzystwa Strażnica. Widział w tym sprytne posunięcie, które nie tylko pozwoliło nadać grupie oficjalną nazwę, lecz na dodatek ułatwiło taką interpretację wszystkich biblijnych wzmianek o ‘świadkach’ lub ‘świadczeniu’, by odnosiły się konkretnie do Świadków Jehowy” („Świadkowie Jehowy – głosiciele Królestwa Bożego” 1995 s. 151-152).

Jak to łatwo do siebie odnieść wszystkie teksty. :)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #307 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 15:00 »
Jako Cesarz zarządzam ciszę w kontaktach z robbo1 - do odwołania :D
Znacie to:

Cytuj
nie dyskutuj z głupcem - najpierw sprowadzi cię do własnego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Nie musimy z nim wygrać, on i tak sam kompromituje siebie i wszystkich SJ. Mądry głupiemu ustąpi. Tak, tak, robbo1, masz rację. O, tu są twoje tabletki. Bierz chłopczyku...


Offline robbo1

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #308 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 15:04 »
Niestety ignorancja to wyraz zacofania,nie argumentu,tylko słabości.


Offline Sebastian

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #309 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 15:11 »
Szlag mnie trafia jak pomyślę że robbo liczy sobie godzinki do owocu pisząc tu z nami.
A mnie nie  ;)
Inna nazwa takiego zajecia to; "głupiego robota"  ;D
Niestety ignorancja to wyraz zacofania,nie argumentu,tylko słabości.
a mnie, Sebastiana, wręcz cieszy że nasz strażnicowy robot tutaj pisuje - gdyż dzięki temu jest o jednego głosiciela mniej w terenie i być może ktoś zagubiony nie zostanie "złowiony" do tej organizacji.

Kto wie czy dyskutując z robotem nie uratowaliście komuś życia (bo ktoś dzięki wam "nie poznał prawdy" głoszonej przez robota od domu do domu - i nie odmówił transfuzji krwi, dzięki czemu żyje sobie dalej zamiast spoczywać na cmentarzu).
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline robbo1

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #310 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 15:23 »
Zrozumcie,że zanim pojawiłem się w tym miejscu,wasze życie przypominało to na cmentarzu.
I na cmentarzu bywa,że jest więcej życia niż w tym miejscu.

Rozumiem ,że pomiędzy swoimi szukacie pochlebstwa,adoracji,aplauzu,aprobaty,gloryfikacji itp.

I to wam wystarcza.

Niestety zapraszacie tutaj także "obecnych świadków".

I widzę,że zależy wam tylko na tych,którzy nie tyle wątpią ,co już zwątpili,i podzielą wasze opinie,danie,wyrażą dezaprobatę itp.

"Obrońców wiary",nie tolerujecie,chyba,że takich jak Włodzimierz Bednarski.
Podobnych do mnie ,opowiadających się "za prawdą" już nie.
SZKODA.




Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #312 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 15:43 »
Faktem  jest , ze gdybym  byl zwyklym zainteresowanym  i rozgladal sie po tym forum aby rozwazyc "za i przeciw" bycia Swiadkiem Jehowy , to lektura postow Robbo1  upewnilaby mnie , ze nie mam tam czego szukac .
Ten sposob wybiorczej argumentacji  i manipulacji tekstami roznych autorytetow aby tylko poprzec wlasne twierdzenia jest typowy dla publikacji  Straznicy .
Wystarczy tylko przypomniec slynna niebieska ksiazke o ewolucji , w ktorej sa cytaty nieuczciwie przytoczone i bazujace na niewiedzy czytelnika .
I podobnie nasz interlokutor : troszke Kuhna , troszke Poppera , Newman i Küng na dodatek  i juz udowodni ci kazda teze.
I jeszcze to przekonanie , ze ma prawo tak postepowac bo to jest calkiem naturalne pomiedzy nami , naukowcami. ;D

Od takich  glosicieli "dobrej nowiny" chron nas Panie Boze ! 


Offline Sebastian

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #313 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 15:54 »
odnośnie użytego przez robota stwierdzenia że wcześniej nasze życie przypominało cmentarz...
myślę że coś w tym jest, ale patrzę na to zupełnie inaczej niż robot...

wcześniejsze życie w zborze, życie mrzonkami, planami co będzie kiedyś po mitycznym armagedonie, odkładanie życia na potem - to wszystko są marności, które są już za nami...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline robbo1

Odp: 2017 - Ciało Kierownicze popełnia błędy
« Odpowiedź #314 dnia: 17 Kwiecień, 2017, 16:38 »
Niestety w swojej argumentacji przypominacie sytuację w której to nie kot macha ogonem,tylko jest przez ogon wymachiwany.

Z jednej strony zabawne,z drugiej nie.

Zamiast odnosić się do wywodów,tematu itp.piszecie "co ślina przyniesie na język".

Niekoniecznie,rzadko na temat.

Niemniej oburzacie się na mnie kiedy tak uczynię.

Nie ma tutaj za wiele konstruktywnej rozmowy.

Wiele uprzedzeń,niewiele argumentów.

Tak to prawda,że powołuję się na Thomas Kuhna,Karla.R.Popera.
W innych przypadkach dobrze byłoby powołać się na Imre Lakatosa,Paula K.Feyerabenda,Norwooda Russela Hansona,S.Tulmina.czy w przypadku "sprzeczności" i ich występowania na Martina Straussa.,według którego to w nich należy upatrywać "źródła dynamiki rozwoju nauki"