Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Z cyklu: opowiesci z Wtsu  (Przeczytany 73451 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #165 dnia: 04 Listopad, 2016, 11:52 »
Nie było moim zamiarem obrażac kogos. Nie pojmuje dlaczego tak na mnie wskoczyliscie. Dzieki tym ktorzy w priv wiadomosciach  dali namiary na Ewe. Juz pisalem ze chcialem jej pomoc . Jestem swiadkiem Jehowy i nie moge bezposrednio do niej podjechac z wiadomych przyczyn. Zdaje sobie sprawe ze swiadkowie na tym forum nie sa mile widziani . Ale  ludzie nie obrazajmy sie wzajemnie. Ja pisalem prawde.  Po przeczytaniu artykulu w ktorym nic ciekawego ani nic co mogloby obrazac wierzenia swiadkow Jehowy nie znalazłem postanowilem jej pomoc. Chca ja podac do sadu o znieslawienie wiec chcialem ja tylko uprzedzic. Chora kobieta nie powinna przechodzic przez kolejne piekło.

Ewa jest zarejestrowana na forum zatem myślę,  że przeczytała już Twoje ostrzeżenie o planach tych ludzi, którzy chcą ją pozwać do sądu.

Z jednej strony jestem zdenerwowana tym, że ci ludzie chcą ciągać Ewę po sądach. A z drugiej strony myślę, że nawet "dobrze" się stanie - bo Świadkowie nie mają szans z nią wygrać i są na straconej pozycji!

 Jeżeli ci Świadkowie chcą większego rozgłosu, to niech piszą pozew! Tylko niestety, będzie to dla nich negatywna sława. Kto otworzy teraz Świadkom drzwi, gdy przeczyta w gazecie jak fanatyczni to są ludzie?! Kto ich zatrudni w pracy? Pewnie nikt, jak zobaczy ich zwolnienie dyscyplinarne!

Myślę, że jeśli Artur76pionier masz kontakt z tymi Świadkami, to możesz próbować wybić im z głowy głupi pomysł żeby szli do sądu. Ośmieszą się tylko! Już się ośmieszyli. A teraz czekam na wyrok sądu dotyczący porzucenia przez nich pracy - mam nadzieję, że otrzymają dotkliwe kary! - najlepiej finansowe! Niech im te kary spłaci starszy zboru, który podżegał ich do łamania prawa!

Pamiętacie filmik ze zgromadzenia o braciach siedzących w piwnicy?! To może być filmik właśnie o tych 24, co dostali wyrok sądowy i spłukani - razem ze starszym zboru - zamieszkali w jego piwnicy!  ;D Nie chcą/nie mają z czego spłacać kar i ukrywają się przed policją. Ale ZOMO już puka do drzwi....  ;D  ;D  ;D Tak, tak... to prześladowania Świadków...! Za niewinność oczywiście!   ;D


od-nowa

  • Gość
Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #166 dnia: 04 Listopad, 2016, 12:01 »
Nie było moim zamiarem obrażac kogos. Nie pojmuje dlaczego tak na mnie wskoczyliscie. Dzieki tym ktorzy w priv wiadomosciach  dali namiary na Ewe. Juz pisalem ze chcialem jej pomoc . Jestem swiadkiem Jehowy i nie moge bezposrednio do niej podjechac z wiadomych przyczyn. Zdaje sobie sprawe ze swiadkowie na tym forum nie sa mile widziani . Ale  ludzie nie obrazajmy sie wzajemnie. Ja pisalem prawde.  Po przeczytaniu artykulu w ktorym nic ciekawego ani nic co mogloby obrazac wierzenia swiadkow Jehowy nie znalazłem postanowilem jej pomoc. Chca ja podac do sadu o znieslawienie wiec chcialem ja tylko uprzedzic. Chora kobieta nie powinna przechodzic przez kolejne piekło.
Że co?, że Ewa zniesławiła Ś?
Że Ewa zniesławiła co? kogo? wierzenia Ś?
Wolność sumienia i wyznania , nie jest przynależna tylko i wyłącznie świadkom.
Widać jak Ś NIE POTRAFIĄ ODPUŚCIĆ,  a tym bardziej i zwłaszcza, że postąpili nieodpowiedzialnie opuszczając stanowisko pracy w taki sposób, o który toczy się sprawa w Sądzie, i tym bardziej i zwłaszcza NIE POTRAFIĄ ODPUŚCIĆ, wiedząc o chorobie Ewy.
Co za niechlubne świadectwo o postępowaniu Ś!
Za co mają pozywać Ewę do Sądu? no ludzie to nie Ewa złamała prawo a świadkowie.
O jakim zniesławieniu Ty piszesz?

O czym Ty właściwie piszesz?
To Ewa została zniesławiona, ponieważ została opluta przez żonę starszego zboru.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2016, 12:16 wysłana przez od-nowa »


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #167 dnia: 04 Listopad, 2016, 12:39 »
To jakiś kiepski żart, komuś za bardzo się nudziło?
Poważnie pytam, artur76pionier masz chyba rozdwojenie jaźni, lub piszesz z dwóch różnych kont i zapomniałeś się wylogować między jednym postem, a drugim. Cóż, chcesz pomóc czy obrażać, kłamca z Ciebie nie najlepszy.

Gdzie jak Ewa zniesławia organizację?
A no tak, głupia ja, przecież mówienie prawdy, czego do nie pochlebia i nie smyra organizacji to oszczerstwa i prześladowania.
Doskonała organizacja składa się z niedoskonałych osób, którym czasem zdarzy się coś powiedzieć za dużo, no przemęczenie, za dużo na głowie, ktoś źle zrozumiał. Jesteśmy tylko niedoskonałymi ludźmi i musimy wybaczać, sobie wzajemnie  :-\. Szkoda że to tyczy się tylko organizacji, gdyby pracownicy Ewy zachowali się jak ludzie inteligentni, odpowiedzialni to by nie było całej afery, samo sobie winno, a nie to prześladowania, a oni zaczną domagać się sprawiedliwości :o.

To jest chore, jest w tym jakaś logika?
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #168 dnia: 04 Listopad, 2016, 13:03 »
Jestem swiadkiem Jehowy i nie moge bezposrednio do niej podjechac z wiadomych przyczyn.

 A czego jest w Tobie więcej....świadka w człowieku czy człowieka w świadku?
Cytuj
Zdaje sobie sprawe ze swiadkowie na tym forum nie sa mile widziani .

 Jesteś w błędzie, tu są wszyscy mile widziani, u nas nie ma coś takiego...znasz zasady.


Cytuj
Ja pisalem prawde.  Po przeczytaniu artykulu w ktorym nic ciekawego ani nic co mogloby obrazac wierzenia swiadkow Jehowy nie znalazłem postanowilem jej pomoc. Chca ja podac do sadu o znieslawienie wiec chcialem ja tylko uprzedzic. Chora kobieta nie powinna przechodzic przez kolejne piekło
.

 Dlaczego nie powiesz tego swoim braciom? Masz w końcu pisać pozew, powiedz im że to jest naciągane, że tak się nie robi. Co chcecie kobietę wziąć na huki, że się wystraszy i zacznie błagać was o łaskę?

Nie boisz się Jehowy,miałeś odwagę wejść na forum między "wilki'' , miej i odwagę  powiedzieć prawdę swoim współwyznawcom.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #169 dnia: 04 Listopad, 2016, 13:24 »
To zniesławianie Świadków to jakieś nieporozumienie.

Jakim cudem opisywanie FAKTÓW czyli wydarzeń namacalnych i udokumentowanych oraz odwoływanie się do SĄDU może zostać poczytane za zniesławienie?

Proszę o wyjaśnienie Artura. Tak merytorycznie. Może rozwiejemy twoje wątpliwości?

Wyobraź sobie że ktoś mieszkający w Szkocji kierowany przekonaniami religijnymi i zgodnie ze swoim wyszkolonym w DUCHU RELIGIJNYM sumieniem

UKAMIENOWAŁ niestety nieskutecznie i przeżyła zgodnie z tradycją rodzoną siostrę która wdała się w niemoralne praktyki.

I potem jest ten człowiek wezwany do Sądu i jest oburzony na to że się znalazł z WINY SIOSTRY W SĄDZIE.

I potem TAKI FANATYK JAK TY ARTURZE na FORUM XXX.ORG prosi ludzi dobrej woli O KONTAKT DO UKAMIENOWANEJ bo chce ją ostrzec przed procesem o zniesławienie.


Offline TomBombadil

Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #170 dnia: 04 Listopad, 2016, 15:14 »
Może nie znam wszystkich faktów,ale świadkowie w tej sprawie sami zniesławiają organizację,ponieważ jako powód porzucenia pracy podają wierzenia. Nie da się powołać na sumienie i nie wspomnieć,na czym to polega. To oni tłumaczą,że Ewa stała się dla nich osobą nieakceptowaną. Narażają się przez to na sankcje z powodu dyskryminacji.
A z innej strony,to nawet w świetle wierzeń wts,praca u osoby wykluczonej nie wymaga odejścia,jeśli nie ma się kontaktu. A te 24 osoby pracowały ze sobą.Ewa była poza hotelem. Świadczy o tym informacja,że dowiedziała się o sprawie od gości hotelowych ,telefonicznie. Skoro była,czy jest poważnie chora,to tym bardziej pracownicy zachowali się karygodnie. Ona szukała sposobu na polubowne wyjście z sytuacji,oni nie chcieli podjąć rozmowy.
Taka rozprawa o zniesławienie może być bardzo ciekawa i korzystna dla Ewy i jej hotelu. Jeśli opinia publiczna pozna fakty,to chora właścicielka hotelu może liczyć na komplet gości ,darmową reklamę,wsparcie finansowe,moralne.A członkowie wyznania o tak ciasnych poglądach i wyzuci z naturalnych uczuć nastawić się na społeczny ostracyzm. Ciekawe który pracodawca zatrudni osobę z tak złą reputacją.
A w przyszłości jeszcze gniew Syna,za poniewieranie imieniem Ojca.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2016, 15:19 wysłana przez TomBombadil »


Offline ufoludek

Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #171 dnia: 04 Listopad, 2016, 15:26 »
Nie było moim zamiarem obrażac kogos. Nie pojmuje dlaczego tak na mnie wskoczyliscie. Dzieki tym ktorzy w priv wiadomosciach  dali namiary na Ewe. Juz pisalem ze chcialem jej pomoc . Jestem swiadkiem Jehowy i nie moge bezposrednio do niej podjechac z wiadomych przyczyn. Zdaje sobie sprawe ze swiadkowie na tym forum nie sa mile widziani . Ale  ludzie nie obrazajmy sie wzajemnie. Ja pisalem prawde.  Po przeczytaniu artykulu w ktorym nic ciekawego ani nic co mogloby obrazac wierzenia swiadkow Jehowy nie znalazłem postanowilem jej pomoc. Chca ja podac do sadu o znieslawienie wiec chcialem ja tylko uprzedzic. Chora kobieta nie powinna przechodzic przez kolejne piekło.
Arturze, człowieku, proszę - zamilcz już. Z Twoich wpisów wyłania się człowiek mocno niestabilny emocjonalnie- raz piszesz, ze pragniesz pomóc, następnie naskakujesz, ze P.Ewie chodzi o reklamę jej -twoim zdaniem-nieciekawego hoteliku; teraz znów chcesz pomóc, a tak w ogóle to nie wiesz o co wszystkim chodzi ;-) Jeżeli naprawdę chcesz pomóc, to idź do starszych i powiedz im o swojej chęci pomocy. Nie możesz pójść? Dlaczego? Aha , zapomniałam...chcecie ją zniszczyć w Sądzie, a Ty masz napisać pozew. Brałeś dziś leki już??
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #172 dnia: 04 Listopad, 2016, 17:13 »
Dziwne jest , że świadkowie chcą podać Ewę do sądu , przecież


 PISMO ŚWIĘTE W PRZEKŁADZIE NOWEGO ŚWIATA
1 Koryntian 6:1-20

6  Czy ktoś z was, mając sprawę+ przeciwko drugiemu, śmie iść do sądu przed ludzi nieprawych,+ a nie przed świętych?+ 2  Czy nie wiecie, że święci będą sądzić+ świat?+ A jeśli świat ma być przez was sądzony, to czy nie potraficie rozsądzać spraw bardzo błahych?+ 3  Czy nie wiecie, że będziemy sądzić aniołów?+ Czemu zatem nie sprawy tego życia? 4  Jeśli więc istotnie macie do rozsądzenia sprawy tego życia,+ czyż sędziami czynicie ludzi, których w zborze uważa się za nic?+ 5  Mówię to, aby was zawstydzić.+ Czy to prawda, że nie ma wśród was ani jednego mądrego,+ który by potrafił rozsądzać między swymi braćmi, 6  lecz brat idzie z bratem do sądu, i to przed niewierzących?+

Czy taka postawa jest poparta przez grono starszych i co tez ważne przez biuro oddziału?

Co innego jak Ewa chce ich podać do sądu , Ona wykluczona = zła czyli mamy prześladowanie dobrych świadków przez złych wykluczonych  :-\



« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2016, 17:15 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline ufoludek

Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #173 dnia: 04 Listopad, 2016, 17:26 »
Dziwne jest , że świadkowie chcą podać Ewę do sądu , przecież


 PISMO ŚWIĘTE W PRZEKŁADZIE NOWEGO ŚWIATA
1 Koryntian 6:1-20

6  Czy ktoś z was, mając sprawę+ przeciwko drugiemu, śmie iść do sądu przed ludzi nieprawych,+ a nie przed świętych?+ 2  Czy nie wiecie, że święci będą sądzić+ świat?+ A jeśli świat ma być przez was sądzony, to czy nie potraficie rozsądzać spraw bardzo błahych?+ 3  Czy nie wiecie, że będziemy sądzić aniołów?+ Czemu zatem nie sprawy tego życia? 4  Jeśli więc istotnie macie do rozsądzenia sprawy tego życia,+ czyż sędziami czynicie ludzi, których w zborze uważa się za nic?+ 5  Mówię to, aby was zawstydzić.+ Czy to prawda, że nie ma wśród was ani jednego mądrego,+ który by potrafił rozsądzać między swymi braćmi, 6  lecz brat idzie z bratem do sądu, i to przed niewierzących?+

Czy taka postawa jest poparta przez grono starszych i co tez ważne przez biuro oddziału?

Co innego jak Ewa chce ich podać do sądu , Ona wykluczona = zła czyli mamy prześladowanie dobrych świadków przez złych wykluczonych  :-\
Nie od dziś wiadomo, ze ŚJ "nie lubią" Sądów, jeśli to ich się pozywa. Oni natomiast nie mają skrupułów w pozywaniu innych.
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #174 dnia: 04 Listopad, 2016, 17:33 »

Nie od dziś wiadomo, ze ŚJ "nie lubią" Sądów, jeśli to ich się pozywa. Oni natomiast nie mają skrupułów w pozywaniu innych.
                                                    #
Nie wtedy gdy może ucierpieć opinia o nich a co więcej gdy mogą być wyciągnięte na światło dzienne " wewnętrzne "przepisy jak np nie zgłaszanie pedofilii ,

Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Brat Kardyga

Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #175 dnia: 04 Listopad, 2016, 17:57 »
Mnie też  niedawno doszły słuchy, że w odwecie mojego pozwu do prokuratury jaki złożyłem na starszych co mnie wykluczyli (sprawa w toku) mogę zostać pozwany o zniesławienie.
Zastanawiam się tylko jak ja mogłem w ten sposób zniesławić donosząc do prokuratury o przestępstwie starszych?
To jest chyba standardowa zalecana odgórnie obrona Jodtfuorka coby zastraszyć ewentualnego pozywającego.

P.Ewo jestem z Panią i niech się Pani nie da zastraszyć tej sekto-korporacji.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2016, 18:07 wysłana przez Brat Kardyga »


Offline Estera

Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #176 dnia: 04 Listopad, 2016, 18:17 »
      Jak zgłosiłam sprawę do prokuratury, o przemocy mojego męża,św.jeh.,
      której starsi zboru, po kolesiowsku, nie chcieli zwyczajnie ruszyć ...
      to od razu powołali komitet sądowniczy na którym straszono mnie wykluczeniem
      Jak powiedziałam, że wszystko opiszę do Nadarzyna, to odstąpili od tego zamiaru.
      Sprawa się odbyła i zakończyła się wyrokim więzienia dla męża.
      Tak to niestety działa, ale dla nich tj. WTS-u ... najgorsze jest to, że psuje się wizerunek
                                                                           tej "przenajświętszej, czystej" ...

      I tu dokładnie chodzi o to samo. Powieje smrodem, że św.jeh. tak sprawę załatwili.
                                                   Ewo, trzymaj się dzielnie, to oni niech się wstydzą!!!
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2016, 18:19 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #177 dnia: 05 Listopad, 2016, 11:47 »
Nie pojmuje dlaczego tak na mnie wskoczyliscie. Dzieki tym ktorzy w priv wiadomosciach  dali namiary na Ewe. Juz pisalem ze chcialem jej pomoc .

Jeśli piszesz, że nie pojmujesz dlaczego tak na Ciebie wskoczyliśmy to może warto się zastanowić nad sobą? Czy może sam sobie nie zaprzeczasz pisząc tu takie komentarze. Mi też to pachnie rozdwojeniem jaźni, ale może obejdzie się bez specjalistów - wystarczy poznać prawdę o "prawdzie".
Osobiście nie wierzę, by ktokolwiek dał Tobie namiary na Ewę, bo niby skąd miałby je mieć? Jest niewiele osób, które poznały Ewę, a nawet gdybyś chciał do niej coś prywatnie napisać to Ewa zalogowała się na tym forum i już nawet udzieliła komentarza w tym wątku jej dotyczącym. Tam mogłeś do niej znaleźć prywatny kontakt.
Już pisałeś, że chciałeś jej pomóc, tylko jak? Upubliczniając informacje z jej prywatnego życia, których raczej nikt by sobie nie życzył, by je podawać? Nawet jeśli są sprawdzone rzeczy, o których napisałeś to gdzie Ty masz rozum, żeby takie rzeczy robić??? Alek Kociemba zamieścił ten wątek o Ewie za jej wyraźnym pozwoleniem, choć też zachęcaliśmy ją do tego, bo jest naprawdę skromną osobą i wbrew temu co piszesz, nie chciała rozgłosu. Nawet tu na forum Ex-ów nie zostały podane informacje kim jest. Ja relacjonuję na bieżąco to, co się dzieje u Ewy na tyle, na ile ona sama mi na to pozwoli, ale nie zdradzam informacji z jej prywatnego życia właśnie dlatego, że chcę ją chronić i w ten sposób jej pomagać. Czy Twoje pobudki na pewno są takie same?
Masz być jednym z piszących pozew przeciwko Ewie? Jaki pozew człowieku?! Dopiero byście się ośmieszyli doszukując się w tym wątku prześladowań religijnych. Chcecie być Winkelriedami organizacji? Zginiecie marnie na jej ołtarzu, jak już wielu na nim poległo zrywając przyjaźnie, rujnując rodziny na chyba każdej możliwej płaszczyźnie życia!

Posłuchaj teraz mnie uważnie Artur76pionier.
Czy zastanowiłeś się chociaż chwilę nad konsekwencjami prawnymi tego co robisz, jeśli w ogóle nie jest to tylko jakaś kolejna manipulacja, którą chcecie zastosować do Ewy w celu zastraszenia jej? Czy widzisz choć odrobinę logiki w działaniach tych byłych pracowników Ewy? Oni to dopiero przyczyniają się do obnażenia prawdy o destrukcyjnej sekcie, w której są i którą tworzą! Natomiast chwała Ewie i jej podobnym ludziom, dzięki którym świat może się z takimi faktami konfrontować!
I uwierz mi, że ruszyło z kopyta coś, czego tak zmanipulowani i zaprogramowani poprzez psychomanipulację, a więc ubezwłasnowolnieni ludzie nie będą w stanie powstrzymać, a każda próba uczynienia tego będzie obnażeniem kolejnej ułomnie działającej dziedziny z życia członków korporacji wydawniczo budowlanej ze słowem Strażnica w swej nazwie.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad, 2016, 11:49 wysłana przez Robert Dworak (Berlin) »
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Alek

Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #178 dnia: 05 Listopad, 2016, 15:09 »

Osobiście nie wierzę, by ktokolwiek dał Tobie namiary na Ewę, bo niby skąd miałby je mieć? Jest niewiele osób, które poznały Ewę, a nawet gdybyś chciał do niej coś prywatnie napisać to Ewa zalogowała się na tym forum i już nawet udzieliła komentarza w tym wątku jej dotyczącym. Tam mogłeś do niej znaleźć prywatny kontakt.

Czy zastanowiłeś się chociaż chwilę nad konsekwencjami prawnymi tego co robisz, (...)
spokojnie, Robert, to prowokacja jakaś.
 Nie dostał ode mnie kontaktu, nie dostał od Ciebie. Czyli blefuje i ściemnia. Po co ? nie wiem.
Ewa ma wsparcie , i na rozprawie miała okazje sie przekonać, ze nie jest sama. Pisaniną Artura-pioniera nie ma co sie przejmować.
 
Mój kanał na Youtube - Detektor Prawdy.


Offline Estera

Odp: Z cyklu: opowiesci z Wtsu
« Odpowiedź #179 dnia: 05 Listopad, 2016, 15:19 »
spokojnie, Robert, to prowokacja jakaś.
 Nie dostał ode mnie kontaktu, nie dostał od Ciebie. Czyli blefuje i ściemnia. Po co ? nie wiem.
Ewa ma wsparcie , i na rozprawie miała okazje sie przekonać, ze nie jest sama. Pisaniną Artura-pioniera nie ma co sie przejmować.
      Od pierwszego komentarza wiedziałam, że gość ściemnia.
      I ten bełkot, o pomocy ..... niech swoim znajomym tak pomaga, jak tu proponuje.
      Nie sądzę, żeby Ewa do nich należała.  ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.