Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam :-)  (Przeczytany 2496 razy)

Offline JA

Witam :-)
« dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:23 »
Witam  :)
Kolejnego „partyzanta” (jak to się u nas mówi) mniej w organizacji….
Ponad tydzień temu (31.08.2016)  podano ogłoszenie, że nie jestem już ŚJ.
Czytelnikiem  forum jestem już jakiś czas. Oficjalnie witam się teraz  :) :) :)
W organizacji byłam prawie 30 lat, w każdym razie 25 lat po chrzcie.  Kupa czasu… Jeszcze pół roku temu warczałam na męża, jak mi mówił coś złego nt. organizacji a teraz  jestem po tej samej stronie….
Poszło szybko. Szukając różnych informacji w internecie na zarzuty mojego męża, trafiłam na książkę  „Kryzys sumienia”, ściągnęłam na komórkę. Podczas przerwy świątecznej (Wielkanocy) przeczytałam całą, obejrzałam kilka filmików na YT, w tym o pedofilii i „prawda” się nie obroniła!
I tak się zaczęło…. Jestem przedstawicielem handlowym i mam bardzo dalekie trasy, więc czasami nawet 4 godziny dziennie słuchałam naprzemiennie Biblii i nagrań YB, i znów czytanie, studiowanie w domu , porównywanie, sprawdzanie  i poszło.  To wszystko MOCNO okraszone łzami, często nie mogłam się skupić na pracy…
Czar organizacji PRYSŁ!
W międzyczasie zaocznie wykluczono mojego męża…miałam się wtedy z nim odłączyć ale niedokończone sprawy zawodowe spowodowały, że przesunęłam termin o prawie 3 miesiące. I stało się… Jestem już poza organizacją :)
Witam Was więc serdecznie  i przyjmijcie mnie do swojego grona  :)


Offline Roszada

Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:25 »
Witaj!
Takie krótkie Ja a tu taka ładna opowiastka, i tak szybko zadziałałaś. :)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:28 »
Cześć!
Taki długi staż w org'u a tak szybko podjęłaś decyzję - niesamowite. Czyli od 1 września nowe życie.


Offline Światus

Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:30 »
Witaj :)
Mam nadzieję, ze napiszesz coś więcej. Jak to możliwe, że tak tach-ciach i nie ma cię w organizacji?

Trzymaj się JA :)
Hmm... Wygląda na to, że myślę jak Moyses. Jeszcze trochę i będę wyglądał jak on  ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień, 2016, 21:32 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:40 »
Ahoj JA.

Gratulacje, tak długo byłaś w organizacji i nagle pstryk, sprawnie Ci poszło. Gratulacje dla Twojego męża, że Ci pomógł w tej drodze.
Czerp jak najwięcej z forum, pełnymi garściami czego potrzebujesz.
Dziel się swoimi przemyśleniami i rozgoryczeniami.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline agent terenowy

Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:43 »
Witaj :)
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:43 »
Cześć!
Taki długi staż w org'u a tak szybko podjęłaś decyzję - niesamowite. Czyli od 1 września nowe życie.

Właśnie, 30 lat to kawał życia.

Witaj serdecznie.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline JA

Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:44 »
Bardzo często zastanawiałam się czy ja głupieję(???!!!), czy diabeł mnie opętał (!!!). Nie wiem czy Wasze przebudzenie też było takie ale ja czułam się jak w amoku. Poświęciłam każdą wolną chwilę na czytanie, sprawdzanie! Faktem też jest, że w organizacji nie byłam w ostatnim czasie ORŁEM, więc pewnie dlatego tak szybko poszło.


Offline gerontas

Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 21:45 »
Witam serdecznie.

Cieszę się, że jesteś z nami.


Offline TomBombadil

Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 22:07 »
Witaj!Jesteś bardzo konkretna. Twój mąż ma szczęście. U mnie też zaczęło się od męża.


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 22:10 »
Witaj serdecznie JA :)
 
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień, 2016, 23:05 wysłana przez A »
...


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 22:16 »
 Witaj :)

 Jest Was dwoje, a więc będzie Wam raźniej, macie siebie. :)

Pozdrowienia dla męża.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 22:32 »
Witaj
Miło że jesteś tu na forum .
Przypomniałaś że w czasie długich podróży zawodowych i prywatnych też dużo słuchałem , czasopism WTS ,Biblii itp.Mogłem cytować dłuższe urywki z pamięci .
W czasie wybudzania miałem jak znalazł .Było też boleśnie , ale szybciej .
Jeszcze raz , witaj i pisz . :)
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 22:36 »
Gratulacje! Witamy cię oficjalnie.


Offline JA

Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Wrzesień, 2016, 22:44 »
Podczas mojego wybudzania czułam ogromne zainteresowanie ze strony bliskich mi sióstr (przyjaciółek). Po tym jak mój mąż zaczął siać odstępcze informacje a ja jeszcze byłam świadomym ŚJ ale już badającym, wiele bliskich mi osób starało się mnie wspierać. Sms-y, telefony i szczera troska... Ja się odsunęłam. Moje odpowiedzi, czy reakcja były bardzo oszczędne.  Przestałam chodzić na zebrania. Chciałam mieć możliwie największy dystans i jasność umysłu.
Pamiętam 2 sytuacje; pierwsza na zebraniu niedzielnym kiedy na pierwszej pieśni miałam atak płaczu (taka już wrażliwa/płaczka  jestem :'( ::) ;)) bo mój mąż stał się odstępcą :'( :'( :'(. Tak się rozkleiłam, że nie mogłam się uspokoić. W połowie zebrania poszłam do domu. Po zebraniu i na następny dzień oczywiście telefony i sms-y z wyrazami współczucia odnośnie mojego odstępczego męża...
Druga sytuacja miała miejsce kilka zebrań później i znów pieśń i płacz. Praktycznie całe zebranie byłam w pokoju dla matki i dziecka. Po zebraniu bliskie mi siostry zaczęły mnie pocieszać i mi współczuć męża... ale ja wtedy już płakałam nad organizacją i tym wszystkim czego zaczęłam się dowiadywać ....eh
MEGA EMOCJE.