Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Która to Strażnica?  (Przeczytany 43371 razy)

Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #135 dnia: 09 Sierpień, 2016, 20:52 »
Lubieżną.

A na poważnie, po jakiego .......... (dopisać co komu pasuje) doszukiwać się czegoś gdzieś i to tak że trzeba się namęczyć żeby coś do czegoś dopasować. Ok, podprogowy przekaz, ale nie taki że trzeba filozofa by odnaleźć podobieństwa. Doszukiwanie się na siłę przekazu podprogowego to szukanie trzeciego dna tam gdzie nie ma pierwszego. Ludzie ogarnijcie się jesteście dorośli (chyba), co za radochę macie że odnajdziecie gdzieś fallusa? Leczycie kompleksy? Nie tędy droga.

No jednak gdyby tylko fallusy , temat byłby wygasły - ale to całe spektrum dziwnych obrazków- i nigdy nie są to obrazy pięknej przyrody ale jakieś widoki pobrane z nienormalnego umysłu . ::)
Inaczej obrazki nie dla dzieci na dobranoc  ;)
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline niewierzacy

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #136 dnia: 10 Sierpień, 2016, 15:20 »
10 seksualnych podtekstów z kreskówek , które zniszczą Ci dzieciństwo
https://www.youtube.com/watch?v=V09bEbskUSc

Top 8 | Dwuznacznych tekstów w bajkach | SpinkaFun
https://www.youtube.com/watch?v=5Z857bj1jj4
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #137 dnia: 10 Sierpień, 2016, 15:54 »
10 seksualnych podtekstów z kreskówek , które zniszczą Ci dzieciństwo
https://www.youtube.com/watch?v=V09bEbskUSc

Top 8 | Dwuznacznych tekstów w bajkach | SpinkaFun
https://www.youtube.com/watch?v=5Z857bj1jj4

Materiał, który podałeś nie wchodzi w kanon przekazów podprogowych.
To zwyczajne świntuszenie dwuznacznościami.


Offline niewierzacy

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #138 dnia: 10 Sierpień, 2016, 15:58 »
Materiał, który podałeś nie wchodzi w kanon przekazów podprogowych.
To zwyczajne świntuszenie dwuznacznościami.

od tego sie zaczyna

a potem sie nic nie mowi tylko wstawia obrazy
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień, 2016, 16:00 wysłana przez niewierzacy »
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #139 dnia: 10 Sierpień, 2016, 16:58 »
Nie dowiem się jaką treść przekazują te obrazki...?


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #140 dnia: 10 Sierpień, 2016, 23:48 »
niewierzący, mam ja dla Ciebie propozycję. Jeśli lubisz bawić się podprogowymi, to spróbuj to na filmach broadcasting'owych.
Z góry zakładam, ze w audycjach comiesięcznych przynajmniej 3 razy przez 0,05 sekundy pojawia się tam napis: 'Uciekaj z tej religii".
Skąd taki wniosek? Od kiedy wydali pierwszy program w swojej TV, to mój rozum podprogowy daje sygnał do rozumu podświadomego, a ten z kolei do świadomego abym uciekał.
Proponuję zatem badawcze podejście do tematu. Weź na warsztat kilka filmów z wyżej wspomnianej TV. Problem będzie polegał na tym jak rozklatkować film. Myślę, że tę niedogodność techniczną uda się Tobie rozłożyć na 'łopatki'.
Teraz, napisz co widzisz. Prawdopodobnie poza tym co napisałem widzisz takie teksty:"dawaj do skrzynki", 'koniec już jutro", "tylko nam możesz wierzyć" , "przyjdź jutro na zebranie". "nie czytaj sam Biblii", "pedofile są fajni" itp.
Jak już popracujesz nad tym to proszę, daj mi znać, co wyszło z badań. Ogromnie jestem ciekaw. Bo tak naprawdę przekaz podprogowy najlepiej podłożyć pod obrazki ruchome, czyli filmy.
Rozumiem, że jesteś facetem a konieczność doszukiwania się w każdym obrazku przedmiotów fallicznych mówi o potrzebie. No chyba, że ta ... potrzeba determinuje konieczność....
Nie skupiaj się na tym co wydano przed laty. Teraz jest lepszy materiał do analizy. Skorzystaj z szansy.

PS Też lubię przekazy nie tylko podprogowe, ale nawet nadprogowe i naddźwiękowe.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2016, 00:12 wysłana przez Moyses »


Offline niewierzacy

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #141 dnia: 11 Sierpień, 2016, 00:46 »

Rozumiem, że jesteś facetem a konieczność doszukiwania się w każdym obrazku przedmiotów fallicznych mówi o potrzebie. No chyba, że ta ... potrzeba determinuje konieczność....
 

Rozgryzłeś mnie jestem facetem,
a doszukiwanie się przez mnie mówi o potrzebie.

PS
Dobry z ciebie psycholog tylko, że nie do mnie to zadanie.
Bo skoro głodnemu chleb na mysli, to z mysli zawsze chleb wyjdzie...

PS2
Są lepsze strony, w ktorych nie zachodzi -
konieczność doszukiwania się w każdym obrazku.... 

po prostu one tam są, ale przede wszystkim nie tylko one, ale też i one!
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2016, 00:55 wysłana przez niewierzacy »
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


Tusia

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #142 dnia: 27 Sierpień, 2016, 19:17 »


od-nowa

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #143 dnia: 27 Sierpień, 2016, 19:30 »
Nie dowiem się jaką treść przekazują te obrazki...?
Nie.
Nie dowiesz się.
Było tłumaczone, nie rozumiesz, lub jak sam napisałeś nie jesteś godny.
Ktoś już tu pisał, że zamęczasz.
Fakt, zamęczasz i udajesz Greka.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień, 2016, 19:38 wysłana przez od-nowa »


Offline matus

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #144 dnia: 27 Sierpień, 2016, 21:24 »
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


od-nowa

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #145 dnia: 27 Sierpień, 2016, 21:39 »
O, reptilianin!
Co z Tobą?
Jak nie wmawiasz komuś, że wierzy w reptilian, to ich widzisz na płaskiej ziemi.
Żałosny Twój niesamowicie krótki komentarz, aczkolwiek aż taki elokwentny. ( miał wywrzeć wrażenie elokwentnego)
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień, 2016, 21:42 wysłana przez od-nowa »


Offline matus

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #146 dnia: 27 Sierpień, 2016, 21:59 »
Oprócz tego w prawe ramie Jezusa oraz w jego prawą łydkę wkomponowane są penisy. Znaczy się - CK oznajmia, że robi wszystkich w c%^ja, i to z podwójną penetracją.
Błysk na klatce piersiowej przypomina w zarysie koguta. Kogut jednoznacznie kojarzy się z tzw. "czerwonym kurem", czyli pożarem. Pożary, znaczy pożoga. Czyli armagedon blisko.
Dłonie ułożone są w kształt pyska nietoperza pożerającego ośmiornice. Nietoperz - nocne stworzenie, czyli jakieś mroczne siły. Ośmiornica produkuje atrament. Czyli oznacza to podstępne zakusy Złego na wszelką wiedzę.
Najjaśniejsze fragmenty chmur to jak nic kalarepka. Przestroga przed jedzeniem GMO.
Symbol jaki tworzy prawe kolano, taki z kółeczkiem pośrodku też mi się z czymś kojarzy, ale nie jestem na daną chwilę sobie przypomnieć, jakiego to ugrupowania dążącego do władzy nad światem. Podobny jest do klucza płaskiego, więc to może mechanicy jacyś, albo hydraulicy.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline niewierzacy

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #147 dnia: 27 Sierpień, 2016, 22:02 »
O, reptilianin!

Ostatnio dostałem pytanie.
ON-Jezus potrafił stworzyć jedzenie dla tysięcy?
Ja -Tak
ON- Bretarianie (inedia) podobno maja brutalny proces 21 dniowy nie jedzenia i picia - przejscia na pranę (odzywiaja sie po tym swiatłem). Jezus nie jadł i nie pił 40 dni?
Ja - Tak. Bo byl doskonały
ON- Jezus uzdrawiał ze ślepoty?
Ja - Tak
ON- Jezus uzdrawiał z trądu i krwotoków?
Ja - Tak
ON- Jezus wzbudzał z martwych?
Ja - Tak

ON- To jak to możliwe, że zmarł od 3 gwozdzi?


Po tylu latach w WTsie nie potrafiłem odpowiedzieć.
Bo przestałem dzięki WTSowi wierzyć w to wszystko,
byc może mam poziom nie wiary tak jak TY,
ale przed wszystkim nie wiem.

Dlatego gratuluje Ci, WIEDZY, że to "reptilianin". :/


PS
Chciałbym taką mieć...
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień, 2016, 22:08 wysłana przez niewierzacy »
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


od-nowa

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #148 dnia: 27 Sierpień, 2016, 22:06 »
Oprócz tego w prawe ramie Jezusa oraz w jego prawą łydkę wkomponowane są penisy. Znaczy się - CK oznajmia, że robi wszystkich w c%^ja, i to z podwójną penetracją.
Błysk na klatce piersiowej przypomina w zarysie koguta. Kogut jednoznacznie kojarzy się z tzw. "czerwonym kurem", czyli pożarem. Pożary, znaczy pożoga. Czyli armagedon blisko.
Dłonie ułożone są w kształt pyska nietoperza pożerającego ośmiornice. Nietoperz - nocne stworzenie, czyli jakieś mroczne siły. Ośmiornica produkuje atrament. Czyli oznacza to podstępne zakusy Złego na wszelką wiedzę.
Najjaśniejsze fragmenty chmur to jak nic kalarepka. Przestroga przed jedzeniem GMO.
Symbol jaki tworzy prawe kolano, taki z kółeczkiem pośrodku też mi się z czymś kojarzy, ale nie jestem na daną chwilę sobie przypomnieć, jakiego to ugrupowania dążącego do władzy nad światem. Podobny jest do klucza płaskiego, więc to może mechanicy jacyś, albo hydraulicy.
Zgłaszam Twój post.
Wiele właśnie z Twoich postów jest w tonie drwin, kpin, ignorancji.
Kpin z eksów, obrażanie ex ŚJ.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień, 2016, 22:12 wysłana przez od-nowa »


Offline matus

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #149 dnia: 27 Sierpień, 2016, 22:08 »
Dlatego gratuluje Ci, WIEDZY, że to "reptilianin".
Sklepienie czaszki (płaska jak u gadów, jednocześnie na tyle duża, by pomieściła spory mózg kryjący podstępną inteligencję), kształt oczodołów (też jak u gadów) i zarys szczęki (też gadzi, z wielopoziomowo otwieralną żuchwą).
To nie może być demon, demony mają czaszki raczej stożkowate, z różną ilością rogów, a także bardziej zbliżone do ssaków szczęki.

EDIT:
Cytat: od-nowa
Zgłaszam Twój post.
Wiele właśnie z Twoich postów jest w tonie drwin, kpin, ignorancji.
Kpin z eksów.
Zgłaszam Twój post jako zabijający prawo do wolności wypowiedzi.

Wszystkie rzeczy jakie wymieniłem potrafię w obrazku wypatrzeć i zaznaczyć.
Jak nie potrafisz ich w obrazku wypatrzyć i zinterpretować - nie moja wina.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień, 2016, 22:11 wysłana przez matus »
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.