Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Która to Strażnica?  (Przeczytany 43198 razy)

DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #180 dnia: 17 Styczeń, 2017, 06:29 »
Nie jestem w stanie pojąć fenomenu tych ilustracji.
Od wpatrywania rozbolała mnie głowa..
Ale buzie widzę w tym tęczu ;D


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #181 dnia: 17 Styczeń, 2017, 17:28 »
 A ja widze CIEMNOSC ! CIEMNOSC widze ! :-*


Offline pies berneński

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #182 dnia: 22 Styczeń, 2017, 07:47 »
A ja widze CIEMNOSC ! CIEMNOSC widze ! :-*
Nie trzeba było w sierpniu 1991 opuszczać żonę i córeczkę,by  podać się hibernacji.
To są właśnie uboczne skutki eksperymentu profesora Kuppelweisera.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline pies berneński

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #183 dnia: 11 Luty, 2017, 08:38 »
Jeśli widziałbym coś czego nie widzą inni to stwierdziłbym, że to ja mam problem a nie oni.
Pewnie emocje opadły,więc bardziej na chłodno postanowiłem coś dopisać.
W pewnym  zakładzie jest nietypowa rozmowa kwalifikacyjna.Na dzień dobry jest na stół wysypana garstka drobnych elementów.Zadanie polega na wyłapaniu różnic.Jedna osoba na cztery  przechodzi "rozmowę"pozytywnie.
Czy,to znaczy,że ta jedna osoba ma problem,jest zboczona,bo trzy osoby czegoś nie widzą.
Niestety tamtego wieczora Twoje posty  odebrałem jako osobiste wycieczki w stosunku do mojej osoby.
Nie wiem ile razy byłeś  na Pamiątce.Ja byłem wiele razy i nigdy nie widziałem ,ale to nigdy tak ułożonych chlebów jak,to pokazano w strażnicy W15.03.2004 str6 :

Owszem takie podteksty widziałem na weselach w czasie tak zwanych oczepin(nie wiem czy wszędzie taka tradycja istnieje)
Ale chyba zgodzisz się,że taki rysunek nie licuje z charakterem i powagą uroczystości jaką jest pamiątka śmierci Ćhrystusa.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2017, 08:45 wysłana przez pies berneński »
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline M

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #184 dnia: 11 Luty, 2017, 11:41 »
W pewnym  zakładzie jest nietypowa rozmowa kwalifikacyjna.Na dzień dobry jest na stół wysypana garstka drobnych elementów.Zadanie polega na wyłapaniu różnic.Jedna osoba na cztery  przechodzi "rozmowę"pozytywnie.
Czy,to znaczy,że ta jedna osoba ma problem,jest zboczona,bo trzy osoby czegoś nie widzą.

Opisujesz dwie różne cechy - umiejętność dostrzegania nawet niewielkich detali, czyli inaczej dokładność, skrupulatność, zestawiając to z tzw. pareidolią - zjawiskiem dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach. Ta pierwsza cecha to zjawisko porządane u każdego pracownika, ta druga może być oznaką dużej wyobraźni co czasem jest plusem (np. u artystów), ale może też się przerodzić w obsesję.

Nie wiem ile razy byłeś  na Pamiątce.Ja byłem wiele razy i nigdy nie widziałem ,ale to nigdy tak ułożonych chlebów jak,to pokazano w strażnicy W15.03.2004 str6 :

Nie widzę w tym ułożeniu chlebów ani nic dziwnego (ot, jeden podłużny kawałek przaśnego chleba położony na drugim), ani zdrożnego. A fakt, że nie Ty czegoś nigdy nie widziałeś wcale nie oznacza, że jest to niemożliwe :).
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2017, 11:43 wysłana przez M »


Offline zenobia

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #185 dnia: 11 Luty, 2017, 17:51 »
Ulozenie chlebkow moim zdaniem jest celowe ,mnie sie nie podoba.! Ale jesli taki mial byc przekaz tj. ok.


Offline pies berneński

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #186 dnia: 18 Luty, 2017, 08:06 »
Nie widzę w tym ułożeniu chlebów ani nic dziwnego (ot, jeden podłużny kawałek przaśnego chleba położony na drugim), ani zdrożnego. A fakt, że nie Ty czegoś nigdy nie widziałeś wcale nie oznacza, że jest to niemożliwe :).
Teraz,to widzę,że niemożliwe jest zejście tym krokiem po schodach : ;)
 ( Z słuchawkami na uszach lepsze doznania,oczywiście jak kogoś nie przerazi muzyka)

M pasujesz mi do tego opisu biblijnego:
(15): Dla czystych wszystko jest czyste,  [Przekład Nowego Świata, Tt 1]
Czy tajemnicą jest od którego roku  życia byłeś programowany,że "matka organizacja"jest czystą ,świętą strukturą?
Moim zdaniem osoby które były dalekie od zepsutego szatańskiego świata są niewinne jak  dzieci i nie dostrzegą w bajkach czegoś niestosownego.
Natomiast osoby,które nie zawsze były "święte"które oddychały tym szatańskim powietrzem ,to po takim dialogu w bajce
dla dzieci zapali się czerwona lampka:
Czy ta teoria ma sens?
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #187 dnia: 10 Październik, 2018, 16:43 »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie