Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Która to Strażnica?  (Przeczytany 43346 razy)

Offline pies berneński

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #165 dnia: 16 Styczeń, 2017, 14:11 »
Nie wszystkie komunikaty sa podprogowe, bo moga być informacją do masonów naśmiewającą się z Jezusa.
Chyba coś takiego jest w przebudźcie się kwiecień 2011 str 32.
Mam ,to w pdf, jak także w druku  ,ale nie potrafię w kleić na forum.
W moim odczuciu na tej ilustracji dyskredytuje się osobę Pana Jezusa ukazując go z penisem w erekcji.

« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń, 2017, 14:53 wysłana przez pies berneński »
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Tusia

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #166 dnia: 16 Styczeń, 2017, 15:09 »
Chyba coś takiego jest w przebudźcie się kwiecień 2011 str 32.
Mam ,to w pdf, jak także w druku  ,ale nie potrafię w kleić na forum.
W moim odczuciu na tej ilustracji dyskredytuje się osobę Pana Jezusa ukazując go z penisem w erekcji.



Offline Jaaqob

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #167 dnia: 16 Styczeń, 2017, 16:05 »
Wy jesteście chyba zboczeni, jeśli widzicie na tej ilustracji penisa w erekcji.
Może pora wyjść z umysłowej gimbazy...


Offline ufoludek

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #168 dnia: 16 Styczeń, 2017, 17:38 »
Wy jesteście chyba zboczeni, jeśli widzicie na tej ilustracji penisa w erekcji.
Może pora wyjść z umysłowej gimbazy...
Oczywiście, ze nie ma tu żadnego penisa, nawet gdybym chciała go bardzo zobaczyć. Niektórzy na siłę chcą się czegoś doszukać. Po przeczytaniu tego wątku czuję lekkie zażenowanie.
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #169 dnia: 16 Styczeń, 2017, 17:56 »
Ja też nic nie widzę.


Offline Jaaqob

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #170 dnia: 16 Styczeń, 2017, 18:00 »
Ja rozumiem, że krytykujemy towarzystwo za złe rzeczy, ale nie fantazjujmy juz...
Ale niektórzy doszukujący się tych ukrytych penisów i szatańskich czaszek we włosach, szatach czy innych rzeczach są równie śmieszni jak Świadek próbujący wyjaśnić dlaczego chronologia biblijna wskazuje na rok 1914...
btw, nawet jeśli byłby tam ten penis w erekcji to co z tego?
Jezus go nie miał czy jak?

Tak odbiegając od tematu, poprawnie historycznie na kazdym obrazku przedstawiającym ukrzyzowanie/zawieszenie na palu, Jezus powinien nie mieć tych spódniczek które zawsze mu sie dorabia. Krzyżowano nago.
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń, 2017, 18:02 wysłana przez Jaaqob »


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #171 dnia: 16 Styczeń, 2017, 18:02 »
 Ja to wszedzie  wkolo widze  tylki ,cycki , penise , vaginy . I to wszystko bez przekazow podprogowych !  ;D . Acha ,i jeszcze czesto mi sie sni wjezdzajacy do tunelu pociag .  Kurcze blade , prawie 60-tka na karku  a jeszcze mi  d...y w glowie !  Co by na to  Freud powiedzial !?


Offline Jaaqob

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #172 dnia: 16 Styczeń, 2017, 18:07 »
Szatańskie rogi widze w tej pasze


Offline pies berneński

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #173 dnia: 16 Styczeń, 2017, 19:03 »
Ok.Skoro na tym forum wiele osób nie widzi nic niepokojącego w tym rysunku,to tym bardziej świętobliwi w zborze tego nie zobaczą.
Ogólnie zbieram dowody,że w literaturze pojawiają się symbole,które nie licują z przekazem ewangelii.(Kiedyś chcę,to wykorzystać)
Wychodzi,że powyższy rysunek,to kicha.
Przekonałem się,ze na pierwszy rzut oka wiele osób nie dostrzega nic niepokojącego.
Zrobiłem doświadczenie i pokazałem kilku osobom ten rysunek:

http://piotrandryszczak.pl/do_art/cokryja/IMAGE0183a.JPG
Wszyscy pytani  nie zauważyli czegoś szczególnego.
Więc pokazuje drugi raz,by zwrócili uwagę na głowę konia i paluchem robię obrys innej postaci :

http://piotrandryszczak.pl/do_art/cokryja/gr29.JPG
Osoby biorące udział w doświadczeniu były zaskoczone,że jest ukryta postać.
A czy Wy,widzicie?
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Jaaqob

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #174 dnia: 16 Styczeń, 2017, 19:22 »
Jeśli widziałbym coś czego nie widzą inni to stwierdziłbym, że to ja mam problem a nie oni. To bardzo pyszne tak o sobie twierdzić. ;)
Poza tym wydaje mi się, że uważasz siebie za chrześcijanina.
Czemu więc niebiblijnie nadajesz moc magiczną obrazkom, ilustracjom, a co za tym idzie zapewne także symbolom i przedmiotom?
To magia. Bóg się tym brzydzi, więc przestań doszukiwać się magicznych znaczeń i symboli a skup się na rzeczywistości - ten obrazek przedstawia wyobrażenie Jezusa na koniu. Tyle. 


Offline matus

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #175 dnia: 16 Styczeń, 2017, 19:23 »
Reptilianin albinos!
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline ufoludek

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #176 dnia: 16 Styczeń, 2017, 19:23 »
Ok.Skoro na tym forum wiele osób nie widzi nic niepokojącego w tym rysunku,to tym bardziej świętobliwi w zborze tego nie zobaczą.
Ogólnie zbieram dowody,że w literaturze pojawiają się symbole,które nie licują z przekazem ewangelii.(Kiedyś chcę,to wykorzystać)
Wychodzi,że powyższy rysunek,to kicha.
Przekonałem się,ze na pierwszy rzut oka wiele osób nie dostrzega nic niepokojącego.
Zrobiłem doświadczenie i pokazałem kilku osobom ten rysunek:

http://piotrandryszczak.pl/do_art/cokryja/IMAGE0183a.JPG
Wszyscy pytani  nie zauważyli czegoś szczególnego.
Więc pokazuje drugi raz,by zwrócili uwagę na głowę konia i paluchem robię obrys innej postaci :

http://piotrandryszczak.pl/do_art/cokryja/gr29.JPG
Osoby biorące udział w doświadczeniu były zaskoczone,że jest ukryta postać.
A czy Wy,widzicie?
Nie
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline Jaaqob

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #177 dnia: 16 Styczeń, 2017, 19:27 »
Twój awatar psie berneński też jest satanistyczny i jest przekazem podprogowym. Wszak pies to zwierzę nieczyste, symbol grzechu, jego postać jest często utożsamiana/ powiązywana z szatanem. Czemu masz go w avatarze?
Widzisz do czego może doprowadzić takie doszukiwanie się...?


Offline matus

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #178 dnia: 17 Styczeń, 2017, 01:11 »
Obsesyjna chęć doszukiwania się w jakiś sposób znielubianej rzeczy konkretnych rzeczy inaczej nazwana być raczej nie może i jest jak najbardziej na miejscu.
Szczególnie, że swoją apofenią próbujesz zarazić innych.

I oczywiście, że będziesz dalej z maniackim uporem szukał tych penisów, demonicznych twarzy itp.
I oczywiście będziesz szukał potwierdzenia tych swoich znalezisk wszędzie gdzie tylko się da.
I oczywiście będziesz próbował przekonać wszystkich dookoła, że takie rzeczy tam są.
I oczywiście nie dasz sobie nic wyjaśnić, uznasz to za atak i dasz ignora.

Bo właśnie w ten sposób to działa.

A pomocy nie dostanie ten, który nie uświadomi sobie, że jej potrzebuje.
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń, 2017, 01:17 wysłana przez matus »
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


od-nowa

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #179 dnia: 17 Styczeń, 2017, 01:13 »
Matus, za mnie się nie wypowiadaj.
Nie odczuwam, by Tusia zarażał mnie, lub próbował.