Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 208110 razy)

Offline Noc_spokojna

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #90 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:05 »
Ale fajnie, że się logują z Nadarzyna ;D. Ja wielokrotnie rozmawiałam z ludźmi z Nadarzyna telefonicznie, być może również z Panem Adrianem - pozdrawiam - to byłam ja, ta upierdliwa, od rozmów o Barbarze Anderson  ;D. Dodam tylko, że ostatnio już wyluzowałam, i już tak nie dokuczam  ;D.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Estrella Despierta

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #91 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:08 »
PoProstuJa:

Opcja 5) Adrian (lub ten ktoś inny) działał na własną rękę w tajemnicy przed Nadarzynem (żeby być skutecznym w wyłapywaniu i wykluczaniu odstępców ze zborów i w ten sposób być wyniesionym do rangi drugiego po Bogu, docenionym, dla prestiżu, większej władzy, itp.), ale Nadarzyn nic mu nie zrobi - jeszcze będą mu pomagać i zamiatać sprawę pod dywan (gdyż Adrian jest dla nich ważny).

Gerontas:

Też tak uważam - że afera nadarzyńska to "akt desperacji ratowania systemu który upada" i ratowanie własnego stołka.


Tusia

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #92 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:15 »
No ładnie:



Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #93 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:18 »
Teraz jest jeszcze więcej. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline sabekk

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #94 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:19 »
Rzeźwicki? Nie sądzę..

A skąd wiadomo, że to konkretnie ta osoba? Przecież to mógłby być jakikolwiek "butelczyk", skoro to oficjalne IP Nadarzyna. Fakt, że AR widnieje w linku zapodanym przez 'wtsa' niekoniecznie dowodzi chyba, że to on...?
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline wind of change

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 72
  • Polubień: 151
  • żyj i pozwól żyć
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #95 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:19 »
Też właśnie zwróciłem uwagę ilu jest gości. To duży zbór...


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #96 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:21 »
W chwili kiedy zasiadłem wątek czyta 112 gości! Było kiedyś więcej?
Ciekawe czy kolacja w Betel dziś smakowała?

Brat Baran (chociaż wolałbym aby nazywał się druga owca - mniej turlałbym się ze śmiechu) mógłby w roczniku ex-JW zapisać ten incydent.
Żołnierze z polskiego oddziału jw.org przebrani za wieśniaków wpadli do lasu w celu wyłapania partyzantów. A tu partyzanty rozebrały ich do gołego. I co się okazało? Że pod pachami mieli wytatuowane jw.org. A teraz widać jak na golasa przez pole uciekają.

Hej tam, ludziki z warszawskiej 14, życzę dobrej nocki - ja dziś będę spał wyjątkowo dobrze.

no teraz 134 gości, nie mata co robić?


od-nowa

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #97 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:25 »
Co Wy pierdzielicie?? Jakie witaj bracie odstępco??

Nie jest ani wybudzony, ani odstępcą. Tylko milicjantem, który próbował brać się za łapanie tych, którzy są jeszcze ŚJ. Za jakiś czas poznacie więcej szczegółów to będziecie przeklinać...
Na razie wiecie tyle co w pierwszym poście. Więcej informacji - cdn...
Jeżeli ten człowiek zalogował się, aby wyłudzać dane osobowe, to jest przestępcą, a dzięki wyłudzonym danym osobowym, móc donosić do zborów i szkodzić ludziom, którzy piszą tu na Forum, to gdzie jego człowieczeństwo? sumienie? Dalej rozbijać rodziny, powodować stresy emocjonalne, bo powiedzmy "przyłapał" osobę piszącą na Forum, wyłudził dane osobowe i prześle dalej tę informacje  do zboru, a w zborze wezmą się za taka osobę, przepytywanki, tłumaczenia się itp.
Jakim prawem?
Tu możemy pisać prawdę o org. której nie napiszą w Strażnicy i Roczniku.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #98 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:26 »
Gościów jak mrówków  ;D
No to nam Nadarzyn zrobił reklamę i podniósł frekwencję i zainteresowanie forum  :)
Ja nie pamiętam tematu z aż takim oddźwiękiem  ::)


Offline CEGŁA

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #99 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:27 »
170 gości
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Tusia

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #100 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:27 »
jak mrówków:



Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #101 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:28 »
Co Wy pierdzielicie?? Jakie witaj bracie odstępco??

Nie jest ani wybudzony, ani odstępcą. Tylko milicjantem, który próbował brać się za łapanie tych, którzy są jeszcze ŚJ. Za jakiś czas poznacie więcej szczegółów to będziecie przeklinać...
Na razie wiecie tyle co w pierwszym poście. Więcej informacji - cdn...

Milicjant czy nie milicjant, to jednak człowiek! Chciałam dać mu szansę, bo nie znam człowieka ani jego intencji.

Chciał wkopać innych, a tylko patrzeć jak go wykopią z Nadarzyna!
A  jak już go wykopią, to wróci skruszony na to forum.

Panie Adrianie - jeśli to prawda, że jesteś podłym milicjantem, który chciał udupić innych... to po pierwsze rzuciłeś baaardzo duży cień na Organizację Świadków!
A po drugie - dzięki takim ludziom jak Ty każdy Świadek, wahający się czy odejść ze zboru, nie będzie już miał wątpliwości, że z organizacji WTS należy zwiewać jak najszybciej!
Pokazałeś mi, że Świadkowie są nie tylko sektą, ale dodatkowo NIEBEZPIECZNĄ sektą!*


*Dla tych co nie zauważyli - to mój pierwszy post, w którym napisałam, że WTS to sekta. Długo się przed tym broniłam... ale pan Adrian pomógł mi przełamać opory! :)


Offline Brat Kardyga

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #102 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:29 »
jak mrówków:



Czyli jest wzrost? Jak tak to fajnie a nawet zajebiście jak to ostatnio się mawia  8-)


Offline gedeon

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #103 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:29 »

 To wspaniała wiadomość , że nie są na sprzedaż !!!
 A proszę powiedzieć , czy za to forum ktoś ponosi jakieś koszty? Bo chętnie i ja bym chciał dorzucać comiesięczną cegiełkę . Więc z ogromną radością to uczynię ! Odwalacie tu Kawał Dobrej pracy
 Do skrzyneczki dawno już nie wrzucam a i żonę proszę by miała bardzo drżącą jeśli już rękę.
 

To miłe że wyrażasz swoje zainteresowanie. Wszystkie koszty za domeny i serwer ponoszę ja, ofiarowałem to dla sprawy i tak niech pozostanie. Dzięki temu nigdy tu nie będzie reklam. Należy pamiętać, że drugim Administratorem forum jest M, do którego mam pełne zaufanie, jego praca na forum jest nieoceniona no i na zasadzie wolontariatu, doceńmy to. Pierwszym moderatorem jest Nemo, który też wkłada tu wiele pracy i pomaga M, no i pozostali moderatorzy którym też dziękuje za społeczna pracę. Są jeszcze inni których nie mogę wymienić z pewnych względów ale ofiarnie nas wspierają. Jest też benedyktyńska praca Włodka Bednarskiego naszego czasami marudnego Roszady, wielki szacun dla  Niego za to co robi.To wszystko się składa na to, że forum jest tak merytoryczne.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2016, 21:31 wysłana przez gedeon »


od-nowa

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #104 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:30 »
Jeżeli ten człowiek zalogował się, aby wyłudzać dane osobowe, to jest przestępcą, a dzięki wyłudzonym danym osobowym, móc donosić do zborów i szkodzić ludziom, którzy piszą tu na Forum, to gdzie jego człowieczeństwo? sumienie? Dalej rozbijać rodziny, powodować stresy emocjonalne, bo powiedzmy "przyłapał" osobę piszącą na Forum, wyłudził dane osobowe i prześle dalej tę informacje  do zboru, a w zborze wezmą się za taka osobę, przepytywanki, tłumaczenia się itp.
Jakim prawem?
Tu możemy pisać prawdę o org. której nie napiszą w Strażnicy i Roczniku.
Zapomniałam dodać, że nie napiszą prawdy o org. na JW.ORG, odrzuca mnie od tej stronki, dlatego wyleciało mi to z szarych komórek. ;D