Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 208026 razy)

Offline Exodus

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Sierpień, 2016, 18:05 »
Chcieliśmy to zrobić ale nie było odważnego właściciela telebimów aby nam go wynająć. ;D ;D ;D

Zaraz po zmianie nazwy na "Świadkowie Jehowy w Polsce" w 2014 roku wykupiłem wszystkie dostępne domeny z nazwą swiadkowiejehowywpolsce, teraz wpisując świadkowie Jehowy właściwie zostajemy przekierowani na nasze forum. Forum nasze działa na kilku domenach swiadkowiejehowywpolsce, próbowano odkupić moje domeny ale nie są na sprzedaż.

 To wspaniała wiadomość , że nie są na sprzedaż !!!
 A proszę powiedzieć , czy za to forum ktoś ponosi jakieś koszty? Bo chętnie i ja bym chciał dorzucać comiesięczną cegiełkę . Więc z ogromną radością to uczynię ! Odwalacie tu Kawał Dobrej pracy
 Do skrzyneczki dawno już nie wrzucam a i żonę proszę by miała bardzo drżącą jeśli już rękę.
   


Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #76 dnia: 04 Sierpień, 2016, 18:06 »
Tak sobie pomyślałam, że niezależnie od motywacji jaką miał pan Adrian Nadarzyńczyk wchodząc na to forum, forumowicz M zrobił mu przysługę ujawniając jego dane.

Rozważmy kilka opcji:

1) Opcja 1 - pan Adrian to wrażliwy człowiek, który nie mogąc znieść dłużej tej obłudy religijnej, którą na co dzień obserwuje w organizacji zaczął szukać materiałów o Świadkach w Internecie. I trafił na to forum. Nie chciał jednak być rozpoznany, bo boi się szefów z Nadarzyna, więc zaczął kombinować tak, żeby nie został wykryty. Ale niestety przedobrzył. Dane pana Adriana zostały ujawnione, a nawet Gedeon usłużnie powiadomił o sprawie Betel.
Być może dzięki całej tej akcji pan Adrian pozna teraz "braterską miłość" członków swojej organizacji. Zostanie teraz wezwany na miłą pogawędkę z trzema starszymi bardzo zmartwionymi jego stanem duchowym i będą go przez kilka godzin przepytywali co robił na forum odstępców i dlaczego logował się nawet po godzinie 22.00.
Następnie zapytają pana Adriana czy wierzy, że "niewolnik" jest jedynym "kanałem" prowadzącym do Jehowy. A wybudzony pan Adrian będzie miał zgryz - kłamać czy nie.
Starsi zobaczą jego zawahanie i profilaktycznie postanowią go wykluczyć i wyrzucić z Betel.
Dzięki całej tej akcji wybudzony pan Adrian już nie będzie miał wątpliwości jakie oblicze ma organizacja, której tak zawierzył.

2) Opcja druga - pan Adrian jest tajnym szpiegiem i działa na zlecenie szefostwa z Nadarzyna. Do tej pory świetnie sobie radził i miał dobre wyniki. Ale przedobrzył i wpadł.
Rzucił swoim postępowaniem cień na organizację Świadków. Spotkają się z nim trzej starsi, zatroskani tym, że mają takiego szpiega-fajtłapę w swoich szeregach.
Aby zatuszować sprawę spakują mu walizki i kupią bilet w jedną stronę do Pcimia Dolnego. Nie będzie wykluczony, ale zdegradowany do noszącego mikrofony w pcimskim zborze.
Tak czy siak korzyść - pan Adrian przekona się na własnej skórze czym jest "chrześcijańska miłość"

3) Opcja 3 - pan Adrian to super tajny szpieg, który chciał wyłudzić dane dziesiątek osób z forum, po to żeby zrobić im komitet sądowniczy. Ale głupio wpadł.... i bilet do Pcimia wraz z walizką czeka już na stole... :)

4) Opcja 4 - ktoś się podszył pod pana Adriana i zrobił mu "krecią robotę". Pan Adrian jest niewinny. Jednak zobaczył braterską miłość panującą w Nadarzynie. Zrobiło mu się tak smutno, że postanowił już spakować walizki, a teraz jedzie na dworzec... kupić bilet do Pcimia :)

Którąkolwiek opcję by nie wybrać - pan Adrian jest wygrany! Bo zdołał/zdoła się uwolnić z okowów WTS :)

Witamy Ciebie bracie - odstępco na forum! Wracaj tu jak najczęściej :)


Offline Exodus

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #77 dnia: 04 Sierpień, 2016, 18:22 »
 
Tak sobie pomyślałam, że niezależnie od motywacji jaką miał pan Adrian Nadarzyńczyk wchodząc na to forum, forumowicz M zrobił mu przysługę ujawniając jego dane.

Super opcje przytoczyłaś   PoprostyJa !  :)
Ja jednak chciałbym by dostał Kujawiaka w przysłowiową .....
I trafił do pracy , gdzie są mądrzy oczytani ludzie.!
Ciekaw jestem czy głosiłby im o miłości uczciwości prawdomówności itp. Co i jak odpowiadałby na zarzuty z Australii? :o

« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2016, 18:31 wysłana przez M »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #78 dnia: 04 Sierpień, 2016, 18:31 »

  Uuuu a się narobiło, szpiedzy, krety i do mnie nikt nie napisał, nie chciał ode mnie info....czuję się niedowartościowana. :'( ;D ;D

 A tak poważnie....jeśli pan Adrian N...faktycznie miał wątpliwości i trafił tu z pobudek takich jak większość  nas, powinien zaczynać jak każdy, od przedstawienia się, napisania coś o sobie i się udzielać w miarę możliwości.
A nie walić z grubej rury do ludzi jak wampir i wysysać z nich krew tzn dane.
Jeśli nawet jest z Nadarzyna i stamtąd pisze, mógł iść do admina i napisać wprost. Że wątpi, że szuka i byłby na cenzurowanym ale legalnie. I my byśmy nie wiedzieli, a dowództwo trzymałoby rękę na pulsie.

A tak to braciszek fe, bo łże, kłamie, mota jak Nadarzyńska sierota. :D

Jeśli to szpieg... to taki z niego szpieg jak ze mnie mongolska baletnica. :D

I osobiście obstawiam drugi wariant, a dlaczego? Oni tak już mają, ty ich drzwiami to oni oknem. :D

Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline wind of change

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 72
  • Polubień: 151
  • żyj i pozwól żyć
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #79 dnia: 04 Sierpień, 2016, 18:55 »
Cytuj
Jeśli nawet jest z Nadarzyna i stamtąd pisze, mógł iść do admina i napisać wprost. Że wątpi, że szuka i byłby na cenzurowanym ale legalnie. I my byśmy nie wiedzieli, a dowództwo trzymałoby rękę na pulsie.


Toż to nie ma 10zł żeby sobie w telefonie jakiś niezależny net włączyć?


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #80 dnia: 04 Sierpień, 2016, 19:01 »


Toż to nie ma 10zł żeby sobie w telefonie jakiś niezależny net włączyć?

  Może i nie ma,  nie wnikam.
Chyba że ktoś chce go z taboretu wysadzić i pod nim kopie :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #81 dnia: 04 Sierpień, 2016, 19:10 »
Toż to nie ma 10zł żeby sobie w telefonie jakiś niezależny net włączyć?
Nie wiesz, że jak złodziej gamoń, to nawet dowód osobisty zgubi na miejscu kradzieży. ;)

Tak jak ten ŚJ co walnął niechcąco w tę figurę przydrożną i zgubił na miejscu tablicę rejestracyjną i uciekł. ;D

Tak z tymi nadarzyńczykami. Myślę, że wszystkie rozumy zjedli, bo CK i Jehowa jest po ich stronie. ;)


Offline Przebudzony

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #82 dnia: 04 Sierpień, 2016, 19:12 »
Zachowanie Pana Rzeźwickiego nadzwyczaj interesujące. Trudno byłoby co prawda udowodnić, że ktoś z nadarzyńskiej "góry" zlecił mu taką misję na tyłach wroga, wszak kochani braciszkowie nie są znani z prawdomówności i szczerości gdy w grę wchodzi dobre imię przenajświętszej Organizacji. Więc w razie potencjalnej konfrontacji pewnie by biednego chłopaka zostawili na lodzie.
Nie zmienia to jednak faktu, że zachowanie świńskie. Osaczać we trzech skrzywdzone lub myślące jednostki w ramach komitetów sądowniczych to każdy braciszek chojrak, ale na teren wroga wchodzą przez okno. Obłuda tak gęsta, że można ją kroić nożem i rozdawać kawałki na talerzach. Mam nadzieję, że Nadarzyn weźmie sobie pewne sugerowane przez ludzi powyżej "nowe światła" do serca i rzeczywiście odnowią te domowe grupy książki. Może część ludzi by od razu zmądrzała ;)


Offline Cielec Kierowniczy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #83 dnia: 04 Sierpień, 2016, 19:20 »
Może szpieg wchodził na forum z własnej inicjatywy?
Chciał, być może później pochwalić się wujkom, że przeniknął w szeregi wroga.
Skoro już tam jest, to może odstępczuchów rozwalić od środka.
Jak dla mnie idealnie wpisuje się w mentalność ludzi zarządzającej tym burdelem.
Oni wszyscy są jak ich ojciec diabeł.
Tak Adrianku, tacy właśnie jesteście.
Cienkie, niedowartościowane bolki, miękkim wackiem robieni ;D
HOWGH! ( to po indiańsku Adrianku )


Offline Brat Kardyga

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #84 dnia: 04 Sierpień, 2016, 19:31 »
Proponuję: stojaki.
Kto na pierwszą wartę.


Kongres na stadionie Legii w Warszawie 2013 r. Stojak w przerwie programu przed wejściem na stadion.  ;D



Tusia

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #85 dnia: 04 Sierpień, 2016, 20:08 »
Wrzuciłem link na facebooka i widzę, że jest zainteresowanie.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #86 dnia: 04 Sierpień, 2016, 20:10 »
podaj ten link, poprosze
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2016, 20:13 wysłana przez KaiserSoze »



Online gerontas

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #88 dnia: 04 Sierpień, 2016, 20:13 »
Cała ta AFERA NADARZYŃSKA z jej funkcjonariuszami na czele, wpłynęła na mnie wybitnie motywująco do działania na rzecz jeszcze intensywniejszego demaskowania fałszu i obłudy Towarzystwa Strażnica. Dzieje się tak ze mną, dlatego że nie znoszę gdy ktoś postępuje w tak perfidny sposób, chcąc nam zamknąć usta, uniemożliwić wyrażanie opinii i indywidualnych przeżyć. Funkcjonariusze WTS-u postępują tak w stosunku do ludzi, którzy pragną wolności swojej oraz innych zniewolonych sekciarską, szkodliwą dla zdrowia organizacją.
Najwyższy czas pogodzić się z faktem, że organizacja wraz ze swoimi wpływami, kurczy się w niespodziewanym tempie. Będzie się tak działo pomimo powziętych w ostatnim czasie środków, mających na celu wzrosty (bo przecież to jest najważniejsze). Im bardziej organizacja będzie naciskać na wiernych i zachowywać się jak zły sługa (niewolnik) z przypowieści Jezusa, tym więcej ludzie będzie się budzić.
AFERA NADARZYŃSKA na naszym forum jest dla mnie wyraźnym dowodem aktu desperacji ratowania systemu który upada. Kolejnym krokiem w oszczędnościach będzie zamykanie lub znaczne ograniczanie nierentownych biur oddziału (być może dotknie to również Polski oddział). Tego funkcjonariusze w Nadarzynie nie mogą zaakceptować i robią wszystko by się utrzymać.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2016, 20:24 wysłana przez gerontas »


Offline wrzesien

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #89 dnia: 04 Sierpień, 2016, 21:00 »
1) Opcja 1 - pan Adrian to wrażliwy człowiek, który nie mogąc znieść dłużej tej obłudy religijnej, którą na co dzień obserwuje w organizacji zaczął szukać materiałów o Świadkach w Internecie. I trafił na to forum. Nie chciał jednak być rozpoznany, bo boi się szefów z Nadarzyna, więc zaczął kombinować tak, żeby nie został wykryty. Ale niestety przedobrzył.

A tak poważnie....jeśli pan Adrian N...faktycznie miał wątpliwości i trafił tu z pobudek takich jak większość  nas, powinien zaczynać jak każdy, od przedstawienia się, napisania coś o sobie i się udzielać w miarę możliwości.
A nie walić z grubej rury do ludzi jak wampir i wysysać z nich krew tzn dane.

Co Wy pierdzielicie?? Jakie witaj bracie odstępco??

Nie jest ani wybudzony, ani odstępcą. Tylko milicjantem, który próbował brać się za łapanie tych, którzy są jeszcze ŚJ. Za jakiś czas poznacie więcej szczegółów to będziecie przeklinać...
Na razie wiecie tyle co w pierwszym poście. Więcej informacji - cdn...